Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
OOOO Matko! Nic nie rozumiem . Jak pisać??? nieuk ze mnie. Same zmiany. Livio co znaczy szkoda pomarańczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
no dobra niech będą zmiany. ale kawa w wagoniku pozostaje bez zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
witaj jedyneczko! siadam do kawy. dlaczego zlikwidowali nam stopki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIKU - podobałyściemi się wszystkie,w swoich pięknych wieczorowych,czarnych sukienkach. "nieżyczliwca" było widAĆ z daleka. x teraz wyglądać będziemy tak samo - będzie GOŚĆ -:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem o co chodzi:-) Livciu masz rację.Teraz zamiast pomarańczy będzie GOŚĆ. Może być gorzej:-( Nie wpadłabym na to:-) Ale za to literki są duże,fajnie się pisze. Odstępy można robić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie gość:P może być każdy inny nick, tylko jak myszką najedziesz to jest kreska :) a jak na zalogowane to sie pojawia informacja o nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej będzie wiadomo kto jest dawną pomarańczą i nie będzie można nikogo niesłusznie posądzać o złośliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - gość zapewne jak jest zalogowany,zostanie nam wyświetlony - i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są całe:-) (kufle) Dzisiaj mam wolniejszy dzień.Pochłodniało.Z 12 stopni:-( Całą noc padał deszcz.Tak klienci mi mówili,ja spałam jak zabita. Mam nadzieję,że nasz pracownik skończy pracę na dachu do końca tygodnia,pogoda mu sprzyja. Puki co przysposabiam młodszego S do pomocy. Chce zarobić sobie na wakacje:-) Globusiku,co tam masz w planach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam... Nazwy mnie się mylły, a mnie tu, nie wolno:-) W wwwpadłłłam zobaczyć jak wyglądacie bez czarnej bielizny;-) I całkiem... jak zawsze... seksi;-) I co, teraz nie wiecie kto was będzie nachodził? ha ha ha :-D (dla miesłyszących) Żegnam ozięble;-) A jeszcze coś... po tych zmianach wciąż się zapominam, więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Paniusie. xx Livio dla nas kolor to ...wsio rawno... te co ryjkiem podpierają ploty znajda sposób. xx Jedyneczko! Na godzinę 17tą zapowiedzieli się goście , krzątam się w kuchni. Oczywiście wyskoczyłam na bazarek kupiłam fuksję ...czerwoną. Przesadziłam w inną doniczkę niech rośnie i kwitnie. U Ciebie ..... matura zakończona... odpoczynek pełną parą. Niedługo będzie wyczekiwanie na wywieszenie list na wybranej uczelni:) N o i tak ciągle coś. xx u mnie dużo chłodniej deszcz popadał bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo ciężko wysłać list:( a jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w życiu, inwigilacja dla maluszkich :D x Hej Upiorku -tobie żadne kolory nie zaszkodzą. przystojniak z Ciebie czerwony - czy niebieski :) Dziewczyny,sprawdzam jeszcze co i jak Wasza Livia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo - masz Globusik rację,modernizacja w toku. Wyszłam na czerwono i do tego w moim pasku jestem niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wita się z Wami gość :)ten sam globus. Zapraszam na kawę. xx Zjechało się kupę gości.Tych proszonych i nie proszonych. Dla nich też stawiam kawę. xx Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kombinuję jak koń pod górę. Pod mój pseudonim podszywa się nieproszony gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za nic nie mogę się zalogować. To ja jedynka:-) Spróbuję wysłać gościa:-) Globusiku,wczoraj pisałam,pisałam i nie wysyłano mi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×