Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Zbieram
Dziennie możemy zebrać punktów: 86400x365dni w roku=31536000=10lokat po 3000000=148800000=2230zł Lokata 5 - 360dni - dziennie 1.10% iliść pkt.3000000 =14880000 Zarobione 2230 lokujemy w fenkopaki FenkoPak gold 2 - 1,5 %dziennie 1000.00 zł =2350 zł po 90 dniach FenkoPak medium 2 - 1,1 % dziennie 100.00 zł=199 zł po 90 dni ach czyli 2lokaty FenkoPak gold 2 i 2lokaty FenkoPak medium2 = 4700+398+30=5128zł czyli 5lokat FenkoPak gold 2=11750zł 1lokata FenkoPak medium 2 =199zł 11750+199+28=11977zł czyli 10 lokat FenkoPak gold 2=23500zł Resztę możemy dać męzowi, lub koleżance ,by również zarabiała, bo na swoje dane osobowe, możemy zarabiać max. 13tysięcy zł raz na 3miesiące. Zapraszam q1q.pl/ry90y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż za wspaniały sposób podany szyfrem (jak dla mnie),na zarabianie pieniędzy :) Dzień ,jaku Was,zimny -na dodatek dla mnie ciężki. Ciężki w sensie samopoczucia. Ostatnio często jestem w WM - dzisiaj też, ale chyba jak już coś się popsuło - to byle nie było gorzej :( Fajnego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio Twój wpis przepchnęłam:-) Wczoraj byłam z mamką w szpitalu. Kolejna tomografia głowy. Prawdopodobnie dzisiaj będzie wynik. Jestem pod wielkim wrażeniem,wszystkie badania robią u nas na bieżąco.Na tomografię czekałyśmy 10 min. Dobrego dnia koleżanki W miarę możliwości będę wpadać do Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. napełniam wielki kubek kawy:) dziękuję. xx To o czym piszesz odbieram jak bajkę. Taka opieka lekarska śni mi się!! xx miłego dnia do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jesteśmy już w domu, dotarliśmy wczoraj po 22giej. Podróż minęła nawet znośnie. Dziś deszczowo i chłodno, palimy w kominku. Oj mam tyle pozytywnych wrażeń z pobytu u rodziny, wszystko było fajne, tylko pogoda nam nie dopisała. Mieliśmy tylko jeden pogodny dzień. Ale co tam piękne chwile pozostaną na długo w pamięci. Wnusio jest kochany a mówi tak dużo że buzia boli odpowiadać.Ma bzika na punkcie dużych ciężarówek i traktorów. Kupiłam mu koszyczek na zbieranie jajek z kurnika. Przygotowania do komunii poszły nam sprawnie, choć narobiłam się , nie powiem. W dzień komunii i chrzcin do południa było pogodnie , potem deszcz nawet nie było jak zdjęć porobić. Odwiedziłam mamę, co było dla mnie priorytetem. W poniedziałek pożegnałam się z nią. Jednym słowem koleżanki jesteśmy zadowoleni. Z w miarę możliwości chodził nad staw na ryby. Okolica przepiękna i ogrody cudne. Warto tam zatrzymać się i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś parny i burzowy. Piję z Wami popołudniową kawkę. Wolne aż do poniedziałku... Idę jeszcze do sklepu po truskawki , już ponoć nasze po 13 zł i galaretkę. Jutro zapraszam na ciasto :) Fajne wrażenia Luno. Masz czym się cieszyć. Spotkanie z wnukiem , mamą .Bezcenne prawda? Dla wszystkich koleżanek pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie robi się ciepło. Ciekawa jestem czy na długo. Robiłam dzisiaj gołąbki , coś średnio mi wyszły. Może nie mam apetytu ale coś mi w nich brakuje. Jedyneczko , ja też bym chciała taką opiekę lekarską . U nas jest niestety dużo gorzej. Czy już wszystkie egzaminy zdane? Luneczko , już odpoczywacie po Waszych wojażach. Super, że wszystko było okej. Szkoda , że trafiliście na taką lichą pogodę. Ale nie pogoda była tutaj najważniejsza. Marylko odpoczywaj . U nas truskawki nasze po 18 zł. Globusiku , widzę że u Ciebie też nie jest taka super służba zdrowia. Livio , pozdrowionka przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dorka mało tego,odebrałam wyniki z tomografii po południu:-) Sama nie mogę w to uwierzyć i już doszukuję się teorii spiskowej:-) Wszystko dobrze i kamień z serca mi spadł!!! Mama znowu upadła na klatce schodowej,uderzyła się głową,bolała bardzo mocno:-( Pani dok. neurolog dała skierowanie na CITO i było wykonane w terminie:-) Jestem pod wielkim wrażeniem. W wielkim mieście trzeba by było poczekać..... To od dwóch tygodni u nas tak działa. Życzę Wam i wszystkim,żeby to tak działało!!!!!!!!!!!!!! Luna jesteś już u siebie.Wspomnienia zostają,zdjęcia ...... Cieszę się,że są miłe:-) Oby jak najwięcej takich chwil.....Ale to już niedługo???? Moi chłopcy jak byli mali to też ciężarówki i traktory:-) Niektóre zabawki zachowały się!!! Babunia dopilnowała.Teraz z wielkim sentymentem spoglądają na nie i czasami się bawią:-) Liuvio dzisiaj znowu byłaś w W M? Rehabilitacja?? Zdrówka Wam życzę!!!! I dobrego samopoczucia!!Ten szyfr podany na szybki zarobek:-D też nie kumam:-) Co tam,umiesz liczyć??licz na siebie:-) Święta prawda!!! Globusiku,co tam u Ciebie??Wszystko zgodnie z planem?? Marysiu,ale masz dużo dni wolnych:-) Pozazdrościć!!! Ja jeszcze nie widziałam tegorocznych truskawek.Pewnie są...... Mam koniec miesiąca , produkuję faktury.....muszę zarobić na te drogie truskawki!!!! Na ciasto z truskawkami wpraszam się!!! Dobrej nocki!!!!Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Pracowity dzień dziś za mną, pralka latała na okrągło. Syzyfy itp. Jedyneczko kamień z serca , cieszę się razem z tobą. Marylko truskawki u nas też już są, drogie jak cholera 7 euro za kg, jeszcze nie robiłam ciasta ale chętnie zjem kawałek. Na niedzielę planuję sernik. Globusiku co u ciebie? Livciu jak było w WM? Dorka ja też czasem mam wrażenie że czegos mi brakuje w potrawach , które gotuję ale mój Z zawsze mówi wełna nie wełna aby d..a pełna. Pozdrawiam was serdecznie i zycze spokojnej nocy. Jutro do pracy jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoczytałAM co tam u Was. Lunka - dni odliczałaś do wyjazdu.. no ijuz po. Wspomnienia radosne pielęgnuj. Dziewczyny - piszecie o truskawkach. a ja mam związany z nimi mały koszmarek :D Stałam sobie w kolejce przed stoiskiem warzywnym.w WM Miałam zapakowane przez siebie warzywka - w pewnym momencie przesunęłam się w kolejce,niewielkiej ,stanełam obok pojemnika z truskawkami. Zobaczyłam cenę - 27 zł, trochę z niedowierzaniem patrzyłam na to cudo, w koncu jakoś mechanicznie wzięłam jedną w łapę i do bużki!! w tym samym momencie,staeła przede mną jak duch,pani właścicielka,jeszcze moment temu zajęta przy wadze i kasie. Musiałybyście zobaczyc jej wzrok...... a już nie mówię o swoim... hehehe. Jeszcze mam moralniaka,jak ja śmiałam - kazałam sobie ta truskawkę policzyć:) ech życie.. nie policzyła. U mnie burza - troche ciepełka w dzień i już buuuuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po szybko przespanej nocy odpoczywam na kawie w Wagoniku. Jakoś tak się porobiło,że mam za mało czasu. xx Na wczorajszym wieczornym spotkaniu frekwencja dopisała:) tyle napisałyście , zabieram się za czytanie. xx Widziałam truskawki były po 14 zł. Jeszcze nie kupiłam. Przy szypułce były różowe a dalej zielone. Coś mnie odstraszyło. Oj aż mam gęsią skórkę. Bardzo lubię owoce ale muszą być słodkie. xx Lunka! rzeczywiście pogoda Wam nie dopisała.O pogodzie szybko się zapomni.W pamięci na długo pozostaną miłe i to się liczy. xx Jedyneczko! Jak oglądałam ..Na dobre i na złe... marzyło mi się w razie potrzeby znaleźć się w takim szpitalu. Z tego co piszesz u Ciebie tak jest. xx Marylko! znowu będzie placek:) oczywiście jestem pierwsza chętna do jedzenia:) xx Dorka Niestety nie jest najlepiej:( zastanawiam się czy nie zmienić przychodni ale co to zmieni???? xx Livio! Pani chyba przeholowała z ceną za truskawki. Czy była wyjątkowo smaczna??? xx U mnie dzisiaj jest odpust. Idę kupić dla Was prezenciki:) xx Miłego święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Globusiku,jestem na kawie.Idziesz na odpust???:-) Udanych zakupów!! Ja poproszę piernika toruńskiego prawdziwego:-) Livio,ale się uśmiałam,nie popełniłaś przestępstwa,powinna być degustacja :-) Zasugerowałaś to pani sprzedawczyni:-) Pozdrawiam Was świątecznie!!! U mnie upalny dzień. W tym roku procesja zmieniła trasę.Nie będzie przechodziła obok mojego domu. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziewczyny nie wiem co jest ale jakoś nie możemy dospać. Dziś obudziliśmy się dopiero po 9. To nie podobne do nas. Pogoda bez większych zmian, na razie nie pada ale chmury już są. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Upalny dzień. Na procesji obtarłam nogi, Zachciało mi się wysokich butów. Pełno ludzi, wzruszające doznanie:) Dziewczyny stawiam poobiednią kawę i ciasto z truskawkami. Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i zasiadam do poobiedniej kawie. Biorę największy kawałek ciasta.Dobrze ,że się pospieszyłam. Kto późno przychodzi sam sobie szkodzi:) xx Marylko! u mnie jest bardzo parno.Słońce dawno się schowało. Często mi się zdarza poobcierać stopy:( boli jak diabli:( xx Jedynka! Od ubiegłego roku trasa procesji jest zmieniona. Dawniej również szła pod moimi oknami. Słyszę prognozę pogody ...u Ciebie podobno ...patelnia:) xx Lunka! Po urlopie przydałby się drugi na odpoczynek. Tak to przeważnie bywa:) xx Na dalsze święto życzę Wam świętego spokoju:D. xx Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witajcie wieczorkiem. Globusiku nie było tak źle,pogoda bardzo podobna jak u Was. Dzisiaj jestem taka wyciszona.Niedziela w środku tygodnia to jest to:-) Marysiu,załapałam się na ciasto truskawkowe????:-) Luna ja śpię po 11 godz. i też jestem nie dospana:-( A może za dużo tego snu?? Dzisiaj wiadomość z PLUSA mnie obudziła,a miałam taki fajny sen.... Pozdrawiam Zbiera się na burzę,wyłączam się:-) Do jutra na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Czekam z ...szatanem i blodni:) x Żegnamy maj:( x maju ..baj baj:( choć byłeś ciut chłodny i mokry ... i tak jesteś najpiękniejszy 🌻 Wpadnij do nas za rok KONIECZNIE! x Jedyna:) u mnie wieczorem deszcz ..umył..:) powietrze a zabrudził okna:) trochę grzmiało.Na szczęście było spokojnie. x Wcisnęłam się do fryzjerki. Składam się w całość i pędzę:) x Miłego dnia. i mokry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem na kawie.Ale leje:-( Masz rację Globusiku i tak będę tęskniła za majem.... Na razie nie odliczam:-) Kończę miesiąc w papierach. Dobrego dnia wszystkim. Globusiku,pięknej fryzury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Na ciasto oczywiście się załapałyście:) Wczoraj upał , dziś chłodno i pochmurno. Umówiłam się dziś na manicur, najpierw wpadnę do ogrodu popielić. Jedynko maj minął za szybko.Był pachnący ale zimny. Koniec miesiąca, masz dużo papierkowej roboty. Powodzenia:) Luna przydałby się urlop, po podróży. Globus ma rację. Globus życzę Ci pięknej fryzurki. Livio , Doro pozdrawiam. Miłego dnia majowego jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wieczorem. xx Ostrzyżona poczułam się lekko. Czemu już zbliża się wieczór??:( zabrakło mi czasu!! nie lubię tak:) x do zobaczenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny.dlaczego nie strajkujecie przeciwko nowej grafice forum.Jest nie do zaakceptowania i nie do zniesienia.A wlasćiwie-co ja mówię.Przecieź za nową grafikę ktoś wziął kasę i jest to do nieprzeskoczenia.Takie wredne czasy.Pozdrawiam no i Was czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja to znam - skrócone włosy,jakaś lekkość :) Plewię mój warzywniak miedzy burzami - zielsko i koper obrodziły niesamowicie. Baardzo muszę uważać,aby wyrwac to co trzeba,bo tych posianych przeze mnie w tym buszu nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj naszły mnie refleksje. Zza płota rozmawiała ze mną,młoda sąsiadeczka. Niedawno zmarła jej babcia -dożyła 90 lat. Jak opowiadała,Pani ta właściwie nigdy nie chorowała,żwawa i r***liwa cały czas - rozum też ok. No i udar - straciła przytomność,zabrano ją do szpitala... dziewczę siedziało przy babci. Gdy tylko starsza pani odzyskała przytomność - pierwsze jej zdanie było DLACZEGO JA?? Chyba nie ma znaczenia wiek - nigdy nie jesteśmy gotowi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Pierwszy dzień czerwca Wzbudza refleksje By na Dzień Dziecka Poczuć się dzieckiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. W nawiązaniu do dzisiejszego dnia zapraszam na ...dziecinną ..kawę. x Najlepsze życzenia dla wszystkich dzieci małych i dużych🌻 x za oknem ładnie pada deszcz.Taka pogoda i dzisiejsza sobota sprzyja wspomnieniom.. x Livio! DLACZEGO????? brak odpowiedzi:( Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×