Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka. Za kawkę dziękuję, piję z wami już drugą. Wczoraj było tak ładnie na dworze a dziś znowu po chmurno. Jedyneczko jaki kolor tych piwonii masz? Cudne kwiaty. Livciu jak ci minęła noc? Marylko, Dora, Globusiku pozdrawiam. Wybieram się na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xx Pytacie mnie o plany na dzisiaj:) otóż jutro przyjeżdża syn z synową. Poprosili o pasztet:) oczywiście stanę na wysokości zadania i zrobię. Dlatego po zakupach nabrałam tempa i krzątam się w kuchni.Robotę rozdzielam na dziś i jutro. Teraz właśnie mam przerwę na truskawkowy podwieczorek:D x Marylko! Taka znajomość to nic zobowiązującego.Pokieruj swoim życiem tak byś niczego pochopnie nie zrobiła. Tylko Ty wiesz co i jak dalej. Na początek tak jak w piosence ... kino,kawiarnia i spacer :D bukiecik róż też:) x Lunka! Pogoda nie odbiega od tej u Ciebie. Jest zimno:( dobrze,że woda Was nie sięga.Przypominam sobie ubiegłe lato było bardzo podobne. x Livio! Wyobrażam sobie jak kolorowo w Dzikim Ogrodzie. Wszystko w pełnej krasie.Przyroda nadrobiła zaległości widzę to u siebie.Wczoraj było strzyżenie żywopłotów i trawy. Zapach był piękny. Nic nie piszesz jak się ma Plajta? x Jedyneczko! Ogród wysprzątałaś:) na jakiś czas /pewnie nie na długo/ wystarczy. Kurczę dlaczego wszystko wymaga ciągłej pracy. Już teraz rozumiem dlaczego ... NAJTRUDNIEJ JEST WYGODNIE ŻYĆ?:D:D syzyfy nie pozwalają!!! x Dorka! Pozdrawiam i na ble ble zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:( czy nie widziałyście listu który do Was wysłałam:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z przykrością stwierdzam,że w drodze zaginął mój list Tyle napisałam i po co???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Wczoraj pochwaliłam pogodę. Dziś zimno i wiatr.Na spacerze krótkim zmarzły mnie i Fr. ręce. Piwonie piękne kwiaty. Pierwsze czerwone już przekwitły. Te pachnące różowe dopiero będą. Wolę te bo dłużej stoją w wazonie. Globus cieszę się , że Twoje Dzieci przyjeżdżają.Mam nadzieję , że na dłużej:) Dużo radości kochana. Luna chyba będę dziś palić w kominku. Co to za pogoda ! Jedynko w ogrodzie porządek, z maturą spokój. Koniec zmartwień . Livio nie martw się , będzie dobrze, a Pedro dotrzyma Ci towarzystwa. Trzymam kciuki. Dora pozdrawiam. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Z wielką przyjemnością jestem z Wami wieczorkiem!!! Chociaż urobiona jak to mówi Luna jak dziki koń na westernie:-D Pogoda sprzyjała na "urobienie " się.Drugi dzień pod rząd jak nie pada!!! Jednak przydaje się nam Pan od armatek,który rozgania chmury:-) Idą takie czarne,burzowe i słyszę :bum,bum,bum,i działa????? Globusiku rodzina przyjeżdża,już widzę Twoją zadowoloną twarz, bardzo się cieszę.....Miłych chwil Ci życzę!!!! Pasztet pewnie pyszny!!!! wyszedł. Bardzo się cieszę,że spędzisz czas ze swoimi bliskimi. Samych przyjemności życzę.... Marysiu to co piszesz?? Kierujesz się rozumem,a serce Ci podpowie.....:-) Ale taka randka:-) Fajowo!!! No i siostra super!!! Wie co robi:-) Powodzenia.Następne spotkanie umówione?? Powodzenia,pisz i trzymam kciuki!!! Livio,co tam??? Jestem w Twoim dzikim ogrodzie i podziwiam piwonie.Piękne!!! Moje jeszcze nie zakwitły. Luna moje piwonie prawdopodobnie będą bordowe.Odziedziczyliśmy je po byłym właścicielu.Czekam, na nie z utęsknieniem....Piękne kwiaty. Dora co tam u Ciebie??? Pozdrawiam,jak tam w pracy??? Zmieniło się coś po zimie?? Pa koleżanki ,śpijcie długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zmokłam w drodze na kawę. Ale nic to. Kawa przygotowana ...pijemy:) na poprawę samopoczucia. x Zaczynam dalej ..tuptać ..po chałupie:) x Miłego i pogodnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Zasiadam do kawy:-) Co to za tupanie???? U mnie jeszcze nie pada ,chociaż w nocy nieźle kropiło. Na niebie baranki zapowiadają deszcz:-( Mój młodzieniec wybiera się dzisiaj na koncert do W-wy. Nie powiem głośno co o tym myślę:-( Zawsze znajdzie się jakiś argument na NIE:-) Globysiku,wypatrujesz SWOICH???? Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Ty subtelnie tuptasz:-) ,a ja usłyszałam,że tupiesz ze złości:-(chcąc przegonić te chmury.... No cóż słuch już nie ten.... Zauważyłam,że szpaki wyganiają już młode z gniazd.A tyle hałasu przy tym robią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Prawda! od tupania bolą mnie pięty:) a deszcz ma to w nosie i pada sobie równo :) raz spadnie na kamień drugi raz na .......:D x Młodzieniec jedzie na koncert ...niech żyje młodość! z relacji młodszego wnuka wiem,że takie granie:) to . WIELKIE PRZEŻYCIE .... życzmy im tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONCERT:) Moje dzieci i koncerty - do tej pory na topie. Mogę tylko żałować,że zamojej młodości,te przeżycia mnie ominęły. Nerwy - wiadomo,zawsze miałam (ale po cichu) szczególnie jak wybierała się C.Całe noce na dworcach Teraz,to juz tylko informowana jestem,że gdzieś byli ,bilety nieraz na pół roku wcześniej załatwiają. Jedynka - uprzedz tylko S.aby zaopatrzył się w korki do uszu.To zupełnie na poważnie.Muzyka nieraz jest strasznie głośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Wcale nie będę rozmyślać,że P jest na koncercie,będę udawała,że jest w domu:-D O zatyczkach napiszę mu,dzięki:-) Dzisiaj rano na bazarku zakupiłam Malwę.Zasadzę ją na wielkim placu. Co porabiasz Livio??? Jak zdrowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - siedzę na necie i koncertuje. Czekam na M,ma byc ok 12- tej. spałam sobie jeszcze - telefono - "Spisz? - już nie , o choinka,pomyliły mi się godziny :(:):D - noo nie - odpowiadam,nie pomyliły Ci się,martwisz się o Pedra, mam go wypuścić, wypuść i spij dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Dzieci minęły Bydgoszcz. Obiad gotowy:) x Livio! Ten telefon to wybieg. Nie o Pedra chodziło a o Ciebie jak Ty się czujesz?? Pewnie trudno było już zasnąć:D x Jedyneczko! Malwy .. kiedy je widzę przenoszę się do domu rodzinnego.Było ich dużo❤️ x pozdrawiam serdecznie i spokojnego dnia do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Jakoś nie mogłam się dziś zebrać, żeby wpaść rano na kawę do wagonika. Dziś miałam dzień nicnierobienia. Globusiku dużo radości ci życzę. Livciu czy M już po badaniach, dotarł do domu? Jedyneczko jak ci minał dzień? Marylko u nas dziś wręcz upalnie. Dorka. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zostawiam kawę i miłego dnia życzę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Widzę że każda z nas coś dziś ma w planach , więc i moja nieobecność jest usprawiedliwiona. Dziś dostałam jakiegoś obłędu na sprzątanie. Ale wszystko już zrobiłam i teraz zapraszam te koleżanki co lubią szparag,i na obiad. A potem na kawkę popołudniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocy Koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dziś cieplejszy. Jestem zmęczona, cały tydzień popołudniami pracowałam w ogrodzie. Zlikwidowałam przybudówkę w której do tej pory były narzedzia budowlane byłego m. Najęłam ludzi , którzy w zamian za rozbiórkę wzięli sobie materiały, Lekkie rzeczy robiłam sama. Eks zmuszony do zabrania narzędzi, powiedział, że postawiłam go pod kreską. Wyobrażacie sobie takie coś ? Dwa lata po rozwodzie ! Szkoda moich słów... Teraz zasieję sobie trawę:) Dobrej nocy i pozdrawiam Was kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Życzę dobrego dnia z kawą:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,od 7 rano jestem zabiegana,kawa wystygła,ale też smakuje. Dziewczyny wczoraj nie mogłam z Wami pisać ,burza była do nocy. Grzmot za grzmotem,na dzisiaj zapowiadają powtórkę.Teraz jest gorąco i parno. Marysiu,dobrze zrobiłaś:-) !!! Co planujesz na wakacje??? Luna Ty jak zwykle zapracowana jesteś,kto u Ciebie tak brudzi:-)???? Żartuję. Livio,Dorka wpadajcie na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku za kawę dziękuję, tobie również życzę miłego dnia. Marylko nie denerwuj się, szkoda naszego zdrowia na naszych Ex. Niech sobie gadają. Jedyneczko , Livciu, Dorka co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na popołudniową kawę lub herbatkę , jak kto woli. Co dziś porabiałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniom:) xx Wpadłam na króciutko oj chwytam za kawę.Dziękuję. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
(_)> pachnie kawa pachną kwiaty🌻 x"Czerwiec" Czerwiec sady owocami okrasił najwcześniej, czerwienieją w środku czerwca słodziutkie czereśnie. Jeszcze swoich drzwi za nami nie zamknęła szkoła a już las się nieciepliwi, do siebie nas woła. Czekaj lesie, wytrzymaj jeszcze czerwiec w mig przeleci i po twoim mchu zielonym będą biegać dzieci! Jeszcze tydzień, jeszcze drugi - skończy się nauka i w zielonych wrotach lata kukułka zakuka. x znaleziony w necie x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Pięknie pachnie czerwcowa kawa Globusiku :-) Jak zwykle jesteś niezawodna. Czereśni jeszcze nie jadłam,ale Was zapraszam na arbuza:-) U mnie kolejny upalny dzień.Wczoraj pisałam do Was,ale liścik przepadł:-( Na kafeterii nadal remont...Jak brzydko daty poprzestawiali..... Mój S wrócił szczęśliwy z koncertu.Jeździł ze swoją dziewczyną i koleżanką.W W-wie zaopiekował się nimi mój chrześniak(brata syn)przenocował... Pozdrawiam Was wszystkie.Jestem w pracy od 6,30:-( No cóż sezon w pełni. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Kochane dziewczyny ! Trochę mnie tutaj nie było ale zaglądałam i czytałam. Jakoś zrobiłam się milcząca . Nie wiem co jest powodem .Jakaś melancholia mnie dopadła. Mnóstwo stresów .Jakoś tak mało jest radości. Ciągle się walczy o przetrwanie i na tym polega sens życia , niestety. Przykre to ale prawdziwe . Przynajmniej w moim przypadku. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×