Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Dziękuję za dziecięcą kawkę. Wczoraj nie mogłam się z Wami połączyć. Burzowo było do późnej nocy.Deszcz lał....muszę wyjść oszacować straty.... Teraz jest słonecznie,ale bardzo duszno. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wszystkim dzieciom na całym świecie wszystkiego najlepszego. Dziewczyny u nas pogoda jest nie do zniesienia, chłodno i pochmurno. Codziennie palimy w kominku a w łazience jest właczony grzejnik. Globusiku ja fryzjera zaliczyłam w Polsce, jednak moja fryzjerka wie najlepiej w czym gustuję. Zawsze kiedy wybieramy się do Polski dzwonię tydzień wcześniej i zamawiam wizytę. Tym razem miałam kompleksową obsługę włosy, paznokcie , brwi . Co dziś serwujecie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Livciu, jak taki taniec odtańczyliscie to rehabilitacja znaczy pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Wpadłam do Was na chwilę . Dzisiaj odpoczywam - mam lenia i nic nie będę robiła tylko się leniła. Hi hi zarymowało mi się.Kupiłam koszyk truskawek i będę się nimi raczyła. Pyszne.Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
wpadam po raz drugi również z kawą. x Dziewczyny ..urodzin ciąg dalszy. Najstarszy wnuk mojej "B" wyprawiał urodziny w połączeniu z Dniem Dziecka. x Miejsce ...Osada Leśna Barbarka /więcej informacji w necie/ byliśmy cała bandą. Dopiero co:) wróciliśmy. Moje nogi w ...czterech literach... x Oczywiście raniutko zaliczyłam bazarek. Kupiłam peonie do wazonu i truskawki. Dorka niestety nie są zbyt smaczne. Kroiłam nożem ...twarde !!!! x Mimo chmur deszczu nie było .Jako dorosła miałam udany Dzień Dziecka. xx Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Witam Was serdecznie i częstuję kawą. Pochmurnie , ciemno i wietrznie. Globusiku chyba trafiłaś na truskawki z importu a nie nasze.Moje miękkie, soczyste. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dorka , dzień dobry wszystkim. Niedzielne spotkanie na kawie:) xx Dorka podobno nasze może taka dziwna odmiana. xx Życzę przyjemnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Po śniadaniu zostawiam dla was sernik na zimno z truskawkami. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i minał Dzień Dziecka. Fajnie Globusiku,zaliczyłaś ten dzień tak jak należało:) Ja z moimi podstarzałymi co nieco dziećmi,pogadalłam na wesoło przez telefon - no i wesołe m-le,dla nich i dla Wnusia. Dzieci - zawsze będą moimi dziećmi. Zresztą,jak i dla każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzień dzisiejszy,zaczął się od ulewy. Trochę mam nerwa - szykuje się m do szpitala - na jutro ,ma to potrwać 3 dni. Zawsze to trochę stresujace.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzień dziecka , byłam w gościnie u swojej mamy.Dostałam buziaka i życzenia. Po południu miałam gości i tak zleciał dzień. Livio nieżle tańcujesz z M.:) Nie denerwuj się ,trzy dni szybko zlecą, A szczegółowe badania M. pomogą na pewno. Globus fajnie spędziłaś dzień. Niezawodna pani B. Super miec taką przyjaciółkę. Luna w Polsce jest upał. Przyjeżdżaj z powrotem. Dora lenistwo też dobra rzecz. Czasami tak trzeba. Jedynko pozdrawiam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko u Ciebie upał??? U mnie nawałnice,ulewy....burze,grad..... Może dzisiaj będzie inaczej.Na razie świeci słońce. Globusiku,to się wybawiłaś na dzień dziecka:-) Dobrego dni koleżanki.Zaczynamy nowy tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie :) Dziękuję za kawę. xx Dziewczyny znowu włączamy kołowrotek na cały tydzień. U mnie również chłodno i dalej pada deszcz:( xx Hej do zobaczenia później ponieważ kołowrotek nabiera mocy i tempa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oj kołowrotek i u mnie się rozpędził, biorę się za mycie okien. Nie pada, więc może zdążę. Chłodno. Marylko wierz mi że chętnie bym wróciła do Pl. Niestety musimy jeszcze poczekać. Livciu będziesz sama, też to dobre dla nas kobiet. Jedyneczko dzięki za kawę, miłej pracy w pracy. Globusiku jakie plany na dzisiaj? Dorka czy leń jeszcze siedzi za plecami? Pozdrawiam i miłego dnia dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna ,Globusiku Byłam na bazarku,kupiłam truskawki.Po 6 zł.za kg.Zapraszam :-) Livio,wyprawiłaś już M do szpitala??? Pobyt w szpitalu wiąże się zapewne z badaniami. Słonecznego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Czas wyłączyć kołowrotek!!! xx Jedyneczko Miałam szczęście kupiłam truskawki i są smaczne , też po 6 zł. Stawiam koszyk na wagonikowym stole:) x Lunka! Oj Ty pracusiu znowu myjesz okna? prawdę powiedziawszy też powinnam ale odkładam ze względu na deszcz. Codziennie pada szkoda tych syzyfów:) Domyślam się,że powódź na szczęście Wam nie zagraża ale sytuacja jest bardzo trudna. U mnie poziom Wisły jest wysoki liczę ,że powodzi nie będzie. x Livio ! M chce być bardzo samowystarczalny albo męska duma nie pozwala fatygować Ciebie. Póki daje radę sam niech tak będzie. Oby było tak jak najdłużej. x Marylko! Mam następną książkę Camilli Lackberg pod tytułem ..Kaznodzieja.Chciałoby się przeczytać w jednej godzinie.Może uda mi się dostać następne z tej sagi kryminalnej. x Dorka x Wyjaśniało za oknem:) ale radość. Przyjemnego zbliżającego się wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie dalej ciepło, w nocy była burza. Globus przyjemnej lektury. Czytałam ją, trzyma w napięciu. Dziewczyny siostra mnie swata. Byłam na kawie z wdowcem. Miły , fajnie ale chyba za szybkie tempo. Chciał mnie zabrać autem nad morze. Po godzinnej rozmowie.Odmówiłam, nie znam przecież faceta. Bałam się i nie wiem czy jestem gotowa na mężczyznę w moim życiu. To tyle nowego... Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na podwieczorku. Przed moim nosem panoszy się piwonia wcałej krasie. Muszę się pochwalić,z mojego ogrodu. Zaraz po bzach -to kwiat najpiękniejszy - jak dla mnie,a zapach !! Zapewne go czujecie. Obrodziły moje krzewy sporo tych kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII tempo tego Pana,swiadczy tylko o jednym - boi się abyś mu nie zniknęła:) Nadaj sprawie odpowiedni wymiar - wcale nie jest fajnie być samą. Nerwica od rana mnie męczy, M wsiadł rano do taxi - pies do tej pory do domu nie wszedł - czeka na niego. Na noc zapewne bedę musiała go wnieść. Chociażby on pobył ze mną . Mam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa okien umyta, jutro czekaja mnie okna na piętrze. Wypogodziło się i mamy słoneczko, pranie ładnie wyschło na dworze. Marylko facet ma tempo, musisz go trochę spowolnić. Ale fajnie że siostra myśli o tobie. Livciu moja piesa tak ma jak czeka na Z, około godz 17 siedzi na fotelu przy oknie i czeka aż zobaczy auto, potem leci pod drzwi i szczeka kręcąc się w kółko. Zwierzęta są niesamowite. Pozdrawiam i życze wam spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nam powódż nie grozi, topi w Saksonii i na Bayerach. A my mieszkamy niedaleko od Holenderskiej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Panie. Poranne spotkanie trwa. Kawa przygotowana. xx Lunka całe szczęście ,że jesteście bezpieczni. Trudno patrzeć na szkody jakie wyrządza woda:( xx Pozdrawiam Koleżanki i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Jestem z kawą,świeżo zaparzona zapraszam. Do kawy przesyłam Wam mój uśmiech i pozdrowienia:-) Wczoraj wreszcie nie padało.Po pracy uprawiałam ogród,na wielkim placu.Jak dla mnie zbyt trudne zajęcie!!!! Liwio piwonie, mam olbrzymie krzaki,uwielbiam je.Lada chwila zakwitną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Z wielkim smutkiem oglądam ile nieszczęść przyniósł ludziom żywioł:-( Pozdrawiam Cię Co w planach??/ Pogoda już się poprawiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×