Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam. Jedyneczko kawa wyborna, dziękuję. Dziś nie jest mój dzień. Ale trzeba się wziąć w garść i jakoś przeżyć ten dzień. Zapowiada się ładna pogoda. Marylko dzieci zawsze do wody ciągną. To najlepsza zabawa. A najlepsze są kałuże. Globusiku powodzenia. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pod wieczorową porą. Kolejny dzień śmignął mi jak tornado. Na chandrę najlepsze są syzyfy. Polecam. Okna dokończyłam, podłogi umyte. Pranie uprane i poskładane. Na jutro została mi łazienka. Mam w planie upiec drożdżówkę ze śliwkami. Kobitki idę do SPA, potem praca. Do jutra pa.Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pozdrawiam gościa . To menu mniam... Barszcz czerwony poproszę i krokiety z kapustą:) A na deser Twoją Luno drożdżówkę ze śliwkami. X U mnie na dworze ciemno i cicho. Będzie burza czy coś! Zaliczyłam dziś spacer z Fr, , a po obiedzie piaskownicę teraz jestem padnięta... Kaja też , leży na progu kuchni i drzemie. X Jedynko , Globus pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Luna,Marysiu. Jestem z kawą. Kończy się "najkrótszy"miesiąc,takim dla mnie jest zawsze sierpień. Nigdy nie zdążę go zauważyć:-( Jak jeden dzień..... Luna drożdżówka ze śliwkami:-) Zostało coś jeszcze??? X Marysiu masz dzisiaj wolne??? Odpoczywaj. X Ja jestem w pracy do 13.Potem mam zamiar zabrać się za okna. Dobrego dnia dziewczyny. Luna lepiej się dzisiaj czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam was z uśmiechem na twarzy. Niech ten dzień dziś upłynie nam na wesoło , tak bez powodu! Jedyneczko kawa wyborna, dziękuję, chandra i ból minął! Sierpień minął mi również szybko, z reszta te dni tak szybko mijają , że czasem nie wiem jaką datę mamy. Przytomnieje jak trzeba opłaty na koniec m ca robić. Marysiu , Jedyneczko zostawiam dla was drożdżówkę na śniadanie, takie małe co nie co. Śmigam do sklepu bo kawy mi zbrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w niedzielę. Tak po cichutku robię dla was kawę i zmykam. Wyśpijcie się , miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielne popołudnie. Luna dzięki za kawę,ale się spóźniłam. Wyspałam się. Wstałam o 9,30.Deszcz o szyby kapał i usypiał.... Teraz świeci słoneczko.Po obiedzie posprzątane,wybywam na powietrze. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Jestem z kawą,zapraszam. Bardzo chłodny poranek,a ja wybieram się służbowo w miasto.Muszę porozwozić faktury. Zaczyna się rok szkolny.Życzę powodzenia wszystkim uczącym się i nauczającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyneczko rewanżuję się za poranną kawę, wpadaj na ruskie pierogi. U nas dziś nawet słonecznie ,choć chłodno. Od środy podają że ma być nawet do 30 st. Zwariowana pogoda. Dziś nasi Synowie rozpoczęli naukę w nowych szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Serdecznie się z Wami witam. Resztki ..cafffe ...wypijam. Przed godziną dotarłam do domu. Wieczorem napiszę list. Muszę ciut ogarnąć walizkę:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Na lekkie wspomnienie ...... Globusiku cała i zdrowa??? X Luna chłopaki po pierwszym dniu nie wiele mogą chyba powiedzieć??Chociaż pierwsze wrażenie bardzo się liczy!!! Powodzenia synom w nauce. X Globusiku to my tu już z Luną stół zastawiłyśmy,ruskie pierogi i fasolówka :-) Marysiu wpadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś zimno, 14 stopni i pada. Szkoda maluchów co idą do szkoły. Zaczynałam dziś 6. 30, od 4 rano nie spałam, ze strachu ,że zaśpię:D Do naszego menu na dziś dorzucam bigos. Hej Globus po wojażach:) Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie zaczyna się normalka. Najpierw jednak kawa w Wagoniku. Zapraszam. x Wczoraj zmęczenie podróżą wzięło górę. Szybko poszłam spać. Babki wyjazd i pobyt udany. Było bardzo ciepło. Po śniadaniu brałam leżak pod pachę i na plażę. Może było spokojne.Nie wiem kto i co spowodowało,że w niedzielę się rozgniewało:) zaczęło huczeć , zmieniło kolor z błękitu na stalowy!! Nie zapomniałam o prezentach. Przywiozłam .... motyle drewniane , pierzaste koguciki , baloniki na druciku ....:) proszę wybierajcie:) I nie koniec na tym. Przywiozłam jeszcze ..... morza szum... niech nas uspakaja. x Ale było minęło:) .. dzisiaj... zaczynam od prania i zakupów. x Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przepraszam , jestem przymulona..... nie o takie ...może.. mi chodziło:) a o takie ...morze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x a ja się bardzo cieszę na powrót do szkoły. a najbardziej się cieszę z piątku i z wakacji, które będą za 10 miechów. I z ferii zimowych i każdego wolnego i z tych prac domowych.... x he he he takiego @ otrzymałam od malutkiego wnusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem na kawie Globusiku. Do tego na biurku stoi "morza szum":-) Piękny prezencik.... Cieszę się,że wyjazd był udany. Twój wnusio dobrze mówi:-D Życie było by takie nudne....ile można odpoczywać??? X U mnie straszny ziąb.Wczoraj w południe tylko 8 stopni. Dobrego dnia koleżanki,muszę uciekać....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W zimny ranek kawa się przyda. Globus morza szum wprawia w dobry humor. @ fajny. Mój wnuk poszedł do szkoły: klasa o. Jak na razie bardzo się cieszy, A rodzice mają problem, takich maluchów nie można zostawiać w świetlicy. Co z nimi zrobić jak rodzice pracują, 5 godzin zapewniona opieka , a co dalej? Tak się ma dobrze nasz system oświatowy. Jedynko, Luna pozdrawiam . Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku witaj po wojażach, odpoczęłaś, łyknęłaś trochę jodu i przywiozłaś nam morza szum. @ dostałaś fajnego. Marylko czy pracujesz codziennie? Jedyneczko będzie cieplej u nas już od jutra ma być do 30 st. Pozdrawiam i ja też zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Zapraszam na herbatę i ciepłą drożdżówkę ze śliwkami. Luna pracuję codziennie prócz weekendu. Ale na różne godziny. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniuśki wieczorem:) x Oj jej ..mam problem wejść na ...domową orbitę:) krążyłam cały dzień i efektu żadnego:( Nie to nie prawda!! zrobiłam pranie a to przecież syzyf prawda Dziewczyny??? Zrobiłam też zakupy....ważna sprawa . x Jedyneczko! u mnie noce są zimne , rano było 10 st.Na barometrze wojna ...baba walczy z chłopem .Niestety baba przegrywa to znaczy,że idzie wyż. Prognozy to potwierdzają podobno ma być nawet 29 st. Do Ciebie również ciepełko dotrze:) x Lunka witaj. Czy jeszcze pamiętasz,że byłaś na urlopie?? Widzę,że nie miałaś kłopotu żeby wejść na ..domową orbitę:) x Marylko! Nie tylko system oświaty ma się tak dobrze:) Wiesz napiszę Ci tak szczerze ,że żal mi Twojego Wnusia. Wszystkich dzieci mi żal rozpoczynających szkołę. Jeszcze maluszki , a już w plecach będą dźwigać obowiązki. Dobrze,że On chętnie rozpoczyna rok .Nie zawsze tak bywa. Życzę powodzenia ❤️. x Na jutro miałam ofertę grzybobrania. W lesie przebywać lubię , zbierać grzyby ...NIE!!! Będzie więc ...domkowanie:) x Spokojnej nocy do zobaczenia jutro ...ciut świt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko , fajne spotkanie. x Zawsze wiesz co postawić na stół.Dzięki idę po duży talerz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzisiaj już trzeci raz zaglądam do wagoniku:-) W końcu woda się zagotowała.Zapraszam na kawę i pyszną drożdżówkę od Marysi:-) Globusiku daj odpocząć syzyfom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Dosiadam się do kawy. Dzięki Jedynko. x Słońce i ciepło. Na dłużej zakukam później. Teraz zmykam. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę i za drożdżówkę.Pychotka. Globusiku owocnego grzybobrania, uwielbiam zbierać grzyby. Jak byliśmy na urlopie byłam i ja na grzybach. Mało ich było, maślaki i kozaki, ale samo to że byłam w lesie dużo mi dało. Pogoda u nas cudna, zaczyna się piękna jesień. Na orbicie domowej szybko się odnalazłam. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest Livia??????😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
kiwam do Was. Łyk kawy po południu dobrze zrobi ...mówię Wam:) x Widzę ,że ....dzisiaj ... jest ganiane:) mamy mało, czasu na ble ble. Mimo / w dalszym ciągu/ bolącego kolana na ..domową orbitę już weszłam. Inaczej się nie da. x Lunka! u mnie co prawda dzień słoneczny i ciepły ale bez lekkiej kurtki lub swetra byłoby za chłodno. Wrzesień ma również swoje prawa przypomina o jesieni. Jak co roku o tej porze pojawiły się grzyby.Podobno jest mnóstwo. Lunka ja odwrotnie do Ciebie nie lubię zbierać grzybów:) czym to uzasadnić nie wiem:)..nie lubię i już! Czy lubię jeść?? powiem tak ..lubiłam. Od czasu kiedy jest tak dużo zatruć przestały mi smakować. x Marylko! martwisz się żeby nie zaspać??? mam propozycję. Zrobimy zamianę inaczej ...machniom... Kaja zamieszka ze mną , a Pusio z Tobą. Codziennie rano budzenie masz załatwione:) dodam,że on nie uznaje weekendu:) co Ty na to?????:) x Jedyneczko! czuję ,że oddaliłaś się gdzieś dalej:) x Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x kolano nakarmiłam kapustą , owinęłam bandażem i tak do rana. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
... uczę się największej sztuki życia: uśmiechać się zawsze i wszędzie.... x dzień dobry, w wolnej chwili wpadnijcie na kawę , zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×