Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej koleżanki. Dziś zwiedziliśmy historyczne miejsce. Wilczy Szaniec, a jak powiadał nasz przewodnik Piekło na ziemi. Nawet wysadzone bunkry robią wrażenie. To była dopiero lekcja historii. Pozdrawiam was wszystkie a komary trochę dokuczają ale idzie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. x Lunka urlop udany:) się:) czuje ,że jesteś zadowolona. Tak trzymaj!!! x Zapraszam na kawę. Jedną prawie zaliczyłam. W towarzystwie smakuje lepiej. x Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Masz rację Globusiku ,kawa w towarzystwie lepiej smakuje. Dosiadam się więc...dzięki. Bardzo pochmurny poranek,może deszcz dojdzie do nas?? X Globusiku masz dowód tożsamości:-) No to gratuluję:-D Jeśli chodzi o zakłócony rytm dnia,to wszystko przez pełnię księżyca!!!!Ja mam zakłócone nocki:-) X Luna,nie dziwię sie,że byłaś pod wrażeniem zwiedzając Wilczy Szaniec.Moi chłopcy mieli by dużo do powiedzenia na ten temat. Byli tam kilka razy.... Wypoczywaj,to już ostatnie dni urlopu??? X Pa koleżanki,mam klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x W końcu u mnie padał deszcz w nocy. Ranek był pochmurny ale już robi się prawie słonecznie. Narzekam na samopoczucie a nie wiedziałam,że jest pełnia. Zawsze wpływa na mnie niekorzystnie. x Trzymajmy się więc i nie dajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pochmurny, ale nie pada. Czy mam wolne? Rano codziennie pilnuję wnuka, do końca tygodnia. A dziś telefon: od poniedziałku do Franka. Koniec laby:) Jedynko masz samozaparcie, żeby po pracy jeszcze zaprawiać. Podziwiam. Luna przyjemności w zwiedzaniu. Odpoczywaj a po powrocie opisz nam wrażenia. Globus w pażdzierniku będę niedaleko Ciebie. Dostałam skierowanie do sanatorium w Inowrocławiu. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć , czas na kawę:) x Marylko! Będziemy za blisko siebie żeby się nie spotkać. Myślę,że będziesz zadowolona z miejsca.Byłam w Inowrocławiu. Jeżeli będą czynne tężnie nawdychasz się solanki. Może będziesz w tym samym budynku co ja:) x Jedyneczko! dobijaj na kawę:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dobiłam:-) Akcja od rana pt.wywóz śmieci. Odjechały Dostałam karteczki do rozdania sąsiadom,nowy harmonogram wywozu odpadów. Oj dziewczyny szykuje się Wam spotkanie:-) Fajnie. X Zaglądam do kalendarza i co widzę:-( w przyszłą niedzielę wrzesień. Mój młodszy S ma jeszcze miesiąc wakacji.Student:-) Pozdrawiam Was miłe panie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witajcie. Deszcz,który miał padać wczoraj,pada dzisiaj:-) Niech sobie pada,grzyby będą rosły,a ja będę miała co w słoiki pakować:-) X Co porabiacie??? Po obiedzie już ??? U mnie o 16. Babkę dzisiaj piekę,zapach roznosi się,a mnie coraz bardziej w brzuchu burczy.... Korzystając z deszczowej aury postanowiłam zrobić dzisiaj przegląd w szafie i generalne w lodówce. X Życzę miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko. u U Ciebie pada , u mnie nie.Jest chłodniej , taki przyjemny dzień. Pieczesz babkę / czuję zapach/ ja zrobiłam zakupy pod kątem gołąbków zresztą właśnie Ty mnie zainspirowałaś:) Kapustę mam większą niż ja cała:) Co jutro na obiad ??? ...jasne gołąbki. x Teraz siedzę w kąciku z farbą na głowie i kawą . Ponieważ nie można siedzieć bezczynnie w między czasie postanowiłam napisać liścik. Prawda wakacje się kończą , urlopy też. Niedługo powróci Lunka pełna wrażeń. x Livio! wakacje się kończą czas wrócić do normalności! x Marylko ! w poniedziałek rozpoczynasz pracę , przed Tobą wyjazd i zaplanowana przerwa na prawdziwy odpoczynek. Czas mignie i będziesz się pakować:) W przyszły czwartek wyruszam ja. Z pakowaniem problemu nie mam zabieram jak najmniej. x Wczoraj słyszałam nowe słowo w naszym języku ... nie pasi mi ...znaczy nie pasuje .... uśmiałam się i tak naprawdę ...BARDZO MI NIE PASI .. i mówić tak nie będę. Oczywiście moja "B" oświadczyła mi ,że jej nie pasi jutrzejsze wyjście ..gdzieś tam!!!:) x Jeszcze czymś muszę się z Wami podzielić. Otóż czekając na tramwaj nawiązała się rozmowa z Panią która jest niepewna jutra. Pracuje w szkole i ma skończone 50 lat. Podobno bywa,że dzieci potrafią powiedzieć rodzicom,że do STAREJ Pani nie będą chodzić na lekcje. Ze zdziwieniem powiedziałam ..to niemożliwe ... odpowiedź była ... możliwe i prawdziwe proszę pani:( Zdziwiona jestem do dzisiaj. x Chyba zakończę gadanie z Wami bo .... przefarbuję włosy. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się muszę włączyć na moment. Nie wiem, w jakiej szkole doszło do takiego incydentu. Według mnie jest to niedopuszczalne. Decydujący głos ma oczywiście dyrektor placówki, ale... moze ta pani sama jest sobie trochę winna. Mój wnuk miał przez rok w 2-giej klasie na zastępstwie taką "wychowawczynię", która przez swą "dobroć" i spolegliwość rozłożyła na łopatki dyscyplinę. Nie umiała sobie poradzić z klasą. Nie wszyscy mogą być nauczycielami, ale są wobec siebie biestety bezkrytyczni. Ale to, by dzieciarnia w szkole zaprowadzała własne rządy po prostu nie mieści mi się w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do Gościa! x Nie znam bliżej Pani z którą rozmawiałam. Nie mogę jej oceniać. Podzielam Gościu pogląd,że nie wszyscy mogą być nauczycielami. Z tego co mówiła sytuacja ta nie dotyczyła jej ale osoby pracującej w tej szkole. Szczerze mówiąc troskę wiem o istniejącej dyscyplinie w szkole. Oczywiście szkoła szkole nie równa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Zapraszam. Dzisiaj zaczynam wcześniej dzień,chyba się wyspałam:-) X Tak sobie czytam wczorajszy Twój wpis Globusiku i chciałabym myśleć,że to nie możliwe... Jednak często słyszę komentarze młodych mam na temat "okropnych"zachowań nauczycieli...brak słów,nie dziwię się,że dzieci zachowują się tak a nie inaczej.Przecież teraz każdy młodzieniec jest wybitny w każdym kierunku:-) Jak se wychowamy,tak będziemy mieli..... X Ptaszki masz Globusiku na obiad??? My dzisiaj będziemy dojadać wczorajszy. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyna! i niepowtarzalna. Dziękuję za kawę. Ponieważ zabieram się za ...obróbkę ...:) kapusty energia jest mi potrzebna. Biorę przykład z Ciebie ...bez narzekania !! jestem wyspana do pracy czas. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ranek przywitał mnie deszczem. Wnusio ogląda bajki w telewizji, wiec mogę z Wami wypić kawę. Globus narobiłaś apetytu na gołąbki. Jak się nazywał ośrodek w którym byłaś? Mam skierowanie do "Kujawianki". Jedynko poszłabym z Tobą na grzyby:) Lubię zbierać , a jeszcze w tym roku nie byłam. Luna, Dora , Livia pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! później napisze Ci dokładniej. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki. Globusiku,jak tam Twoje gołąbki wyfrunęły już z garnka??? X Marysiu,generalnie nie wchodzę do lasu,ale z Tobą bym się wybrała:-) X Wiecie co,a ja mam dzisiaj obiad też na bogato!!! W zamrażarce znalazłam podzwonkowanego karpia:-) Uczta prawdziwa mnie czeka,zapraszam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko! Ptaszki już fruwają. Nic,że jadłaś je niedawno stawiam na stół i proszę jeść:) Marylko zasiadaj , na słowo wierzcie,że są smaczne. Jedynko okazuje się,że nie tylko w szafach dobrze jest zrobić remanent. W lodówce też:) obiadek smakowity:) x Marylko! Ja byłam w ....Metalowcu... jeśli dobrze kojarzę to będziesz mieszkać blisko parku. Bardzo sobie chwalę pobyt. Sanatorium było bardzo dobrze wyposażone a co ważne sympatyczna obsługa. Mam nadzieje,że pobyt też tak ocenisz. Jest dość duży park z wielkimi starymi drzewami. Jest też małe bajorko / bo nie można nazwać jeziorko/ które przechodzi się ..garbatym mostkiem. Ma wodzie piękne dzikie kaczki. Jednym okiem spozierają w górę i liczą na karmę. Do centrum jest dość daleko ale nie ma potrzeby tam chodzić. W Metalowcu na II pietrze była kawiarenka w której odbywały się mniejsze większe imprezy. Tak w skrócie opisałam Ci to zapamiętałam. x Dziewczyny , starszego wnuka nie wiem gdzie szukać:) młodszy wrócił z obozu. Niepocieszony , zapytał mnie ... babciu , kurde dlaczego to już musiało się skończyć:D a no dlatego ,że wszystko co się zaczyna to się kończy. Z takiej odpowiedzi zadowolony nie był:D x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Opis sanatorium zachęca do pobytu tam,wszystko na miejscu:-) X Mój młody też dzisiaj się gubi:-( myślałam,że temat osiemnastek zakończony w jego gronie,ale... Kolega w tamtym roku obiecał zrobić i słowa dotrzymał:-) W pierwszą rocznicę osiemnastki:-) X Byłam na swoim wielkim placu.M wyciął mirabelkę,trzeba było ten śmietnik posprzątać.Śliwa bardzo stara,sąsiedzi bardzo narzekali,że strasznie brudzi.... Nic to,zasadzę węgierkę!!!i nie przy płocie. X Globusiku ptaszki pyszne,ale narobiłaś się,już sobie wyobrażam skoro kapusta była wielka:-) X Jestem nieco padnięta,ale lubię zmęczenie fizyczne.Kładę się do łóżka,zamykam oczy i odlot :-) Życzę Wam spokojnej nocki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja życzę spokojnej i miłej soboty. Dzień dobry. Kawa gotowa. x Jedyneczko posadź węgierkę to najlepsze śliwki. Od dłuższego czasu poluję żeby kupić słodkie , dojrzałe i niestety nie udało mi się. x Wiesz jeżeli nasza młodzież może to niech się bawi.Każda okazja jest dobra przecież dla studentów jeszcze trwają wakacje. Nowe obowiązki niebawem nadejdą. x Marylko! wstawaj i na kawę wpadaj:) x U mnie ranek słoneczny ale chłodny. Do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj , pijmy więc czarną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
TYDZIEŃ x Do Tygodnia przyszły Dzionki, porozmawiać o swej roli, pochwalić się, co umieją, ponarzekać, co ich boli. x Poniedziałek: ja zaczynam, jestem pierwszy do roboty, na ogół to mnie nie lubią, wolą niedzielne odloty. x Wtorek: mam już ustalone, co mam załatwić i robić, zaległości z poniedziałku, czasem przyjdzie mi odrobić. x Środa: praca wre i huczy, trzeba zarabiać na życie, jestem bardzo pracowita, funkcjonuję należycie. x Czwartek: praca i zmęczenie, dają znać o swym istnieniu, i to że od pracy lepsze, byłoby leżenie w cieniu. x Piątek: kończę tydzień pracy, i to moim jest atutem, weekendowy czas otwieram, na wyskoki, gdzieś uknute. x Sobota: mój czas, to laba, rozmaicie mnie spędzają: na jeziorach, w górach, w knajpach, i za luz mnie wychwalają. Niedziela: me świętowanie, uroczystych spotkań wiele, ukwiecają szary tydzień, więc lubiane są niedziele. xx I tak poprzez cały tydzień, coś się kręci, wierci, dzieje, świat pracuje, tańczy, pije, dobrze, gdy nam nie rdzewieje. x Krzysztof Roszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,fajne podsumowanie tygodnia:-) Prawdą jest,że w czwartek jest kryzys...zmęczenie i zniechęcenie,ale w piątek jest już ok. X Zabieram się za robotę,dzisiaj wszyscy wcześnie wstali.... Ludzie korzystają jeszcze z ciepłych dni... Przed pracą chciałam wyjść po pieczywo,ale nie udało się. Podniosłam roletę,a tam kolejka:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też zabieram się do syzyfów:) prawda dokąd ciepło chce się robić zaplanowane roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie drogie Panie, że z przyjemnościa czytam Wasze rozmowy wirtualne. Przede wszystkim ze względu na poprawną polszczyznę i nierobienie błędów ortograficznych. Młodzież ma gdzieś poprawność wypowiedzi, o ortografii nie mówiąc. To smutne. Myślę, że nie tylko dom, ale i szkoła nie wypełnia do końca obowiązku w tym zakresie. Miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie drogie Panie, że z przyjemnościa czytam Wasze rozmowy wirtualne. Przede wszystkim ze względu na poprawną polszczyznę i nierobienie błędów ortograficznych. Młodzież ma gdzieś poprawność wypowiedzi, o ortografii nie mówiąc. To smutne. Myślę, że nie tylko dom, ale i szkoła nie wypełnia do końca obowiązku w tym zakresie. Miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj nam gościu:) x Przesyłamy Ci życzenia na cały weekend niech będzie słoneczny , ciepły i spokojny:) x Drogie Panie! Jestem po tak zwanych syzyfach! Ponieważ jutro mam wychodne ze spokojem zostawię chatę i z chęcią do niej wrócę. x Marysiu:) gdzie Ty błądzisz??? x Mówię wszystkim do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc:-) Nie mogłam nie zajrzeć do naszego pędzącego wagoniku,a pędzi!!! Niedziela tak jak każda minęła z szybkością pędzącego :po torach po szynach,a dokąd tak prze.....??? Dzisiaj młodszy mój S wymusił na mnie zakupy w Wielkim Mieście:-) Z oporami ,ale przystałam na propozycję.Zakupiliśmy parę rzeczy,które będą mu przydatne w mieszkaniu na stancji,,już za niedługo wyprowadzi się:-( okres studiów... Bardzo ładny i pogodny dzień sprzyjał nam.Cieszę się z tego wyjazdu,zakupy poczynione,a i pogadaliśmy sobie...... Zaprosił mnie na obiad,ale tego już nie komentuję:-D Tylko króciutko:-) :Jak oni mogą to jeść????.... X Odnosząc się do wpisu Gościa. Zdarzają się wpadki ortografki :-) Tak jak w życiu,różne błędy się popełnia,ale miło,że wpadłeś.Pozdrawiam. X Dobranoc.Śpijcie spokojnie!!!Buziaczki Wszystkim koleżankom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Coraz szybciej zapada zmrok. Szkoda , w powietrzu już pachnie jesienią. Globus dzięki za wiersz, zgadzam się z treścią. Ulubiony dzień : piątek , popołudniu:) Zachęciłaś mnie opisem parku , przyrody. Dziękuję za informacje. Jedynko fajnie , że zasadzisz węgierkę. W miejscu jednego drzewa , będzie drugie. Równowaga w przyrodzie zachowana. Co porabiałam? W sobotę był u mnie brat. Zerwał sobie resztę papierówek . Potem razem odwiedziliśmy mamę. Popołudniu skosiłam trawę w ogrodzie. A dziś kawa u drugiego brata i tak zleciało:) Jutro na 6. 30 idę do Franka. O matko, kto mnie obudzi o 5.30? :D Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Marysiu,ciekawa jestem czy nie zaspałaś??? Powodzenia w pracy!! Bardzo wcześnie zaczynasz. X Jestem z kawą zapraszam koleżanki na czarną,blondi.... Rano było 5 stopni,świeci słoneczko może się ociepli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×