Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej Globusiku. Może i do mnie dojdzie ten deszczyk. Wietrzę pomieszczenia,wszystko szeroko otwarte i podparte czym się da:-) X Muszę się skupić i zabrać za papierki. X Jeszcze zaplanować obiad.Może spaghetti?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. A jednak chłodek doszedł i do was. Fajnie tak odetchnąć od upału. Globusiku arbuz bez cukru a u nas winogrona smakują jak trawa. Choć bardzo je lubię nie kupuję. Dziś mam termin na paznokcie o 10tej. Pogoda u nas jak na razie słoneczko, ale z chmurami. Do niedzieli ma pozostać tak w granicach 25 st. Pozdrawiam. Dziś nie jest mój dzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka:) x Mam podobnie ...nie mój dzień. Po kawie może mną wstrząśnie. Jedyneczko też myślę co przygotować na obiad. Bez wyjścia na bazarek nic nie wymyślę. Zbieram się więc i długą. x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Odpoczęłam od upałów. x Poczułam się swojsko.W kuchni potańczyłam z garnkami , powalczyłam z syzyfami. Jest tak jak być powinno:). x Pisałam ,że ..nie mój dzień dzisiaj. Wystarczyło spotkanie z małym nieznanym mi Kacperkiem i zaświeciło słońce. W sklepie patrzyłam na uroczego chłopczyka z niebieskimi wielkimi oczami .Nie mogłam się powstrzymać aby nie zapytać jak ma na imię. Kiedy powiedziałam słowo wyciągnął rączkę na przywitanie.Miał 15 miesięcy. Przesympatyczne dziecko. Cały czas widzę dwa talary do tego niebieskie i uśmiech na buzi. Nie omieszkałam chwilkę porozmawiać z Mamą. Mały Kacper rozjaśnił dzień. Tak mało i tak ogromnie dużo❤️. x Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kukam:) przyszłam z deszczem. Odpoczynek od gorączki. Zapraszam na pogawędkę. x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiersz napisany przez Korol Jan xxxxxx Wiersz napisany przypadkiem Do sierpnia - letniego miesiąca Który ,choć lato przymyka To jeszcze dość dużo w nim słońca Noce się stają chłodniejsze Ciepła wciąż coraz mniej w ziemi Niby to lato , a jednak Zwiastuje nadejście jesieni Na polach znikły już zboża Owoce w spiżarnie zdążają Dym z ognisk sie snuje po ziemi Bociany ku ciepłym lgną krajom O sierpniu nie mówmy nic złego Choć z latem powoli się żegna To znak ,że zaczyna się okres Na zimę gotować stos drewna.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Z uśmiechem na twarzy przez cały dzień.....:-) X U mnie nadal grzeje,deszczu nie spodziewam się:-) Dobrego dnia Wszystkim paniom.Lecę,robota czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pada deszcz, ochłodziło się, w końcu można oddychać:) Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Właśnie dowiedziałam się ,że w nocy u nas padało i przeszła burza. Spałam.Jednak można się tak wymęczyć ,żeby usnąć i nic nie słyszeć.... Odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. U mnie już po Syzyfach. Znoszę walizki i zaczynam jutro pakowanie. Dziś czeka nas jeszcze wyjazd do szpitala, nasz sąsiad od wczoraj jest znowu w klinice. Trzeba mu zawieźć potrzebne rzeczy. Słoneczko na niebie ale spore ochłodzenie 18 st. Globusiku spotkanie z małym chłopczykiem wywarło na tobie pozytywne wrażenie , no i dobrze czasem drobnostka potrafi oddalić złe myśli. Jedyneczko spałaś mocno to znaczy że zmęczona jesteś, kiedy urlop? Marylko,Livciu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeśli w sierpniu dni jasne, będą stodoły ciasne. x oj będą ciasne , dni były bardzo jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Poranna Kawa x Całkiem miłe są poranki kiedy jeszcze myśli ospałe z marzeniami na dnie szklanki żyją te duże i te małe x Pachnąca kawa poranna Pomału pobudza do życia Przegania senne marzenia Szkoda... Tych do ukrycia x A jeszcze by się chciało Bawić wśród wzgórz sennych Pieścić namiętnie twe ciało Oderwać od zwykłych dziennych x Tak trudno powrócić W kierat stałych czynności Z przykrością kawą ocucić Senne chwile namiętności autor Erwin-1957 x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Usłyszałam ciche pukanie do drzwi przez chwilke zastanawiałam się czy w ogóle otworzyć otworzyłam jednak nie było tam nikogo tylko na wycieraczce leżała maleńka karteczka a na niej napisane było SPOKÓJ.BYŁEM U CIEBIE ALE MI DRZWI NIE OTWORZYŁAŚ. Nic sobie z tego nie robiąc wróciłam do salonu znów usłyszałam ciche pukanie do drzwi tym razem postanowiłam otworzyć za drzwiami jednak nie było nikogo tylko na wycieraczce leżała maleńka karteczka a na niej napisane było RADOŚĆ . BYŁAM U CIEBIE ALE MI DRZWI NIE OTWORZYŁAŚ. Zaczęłam się zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi to chyba jakiś żart-pomyślałam gdy jednak usłyszałam kolejne ciche pukanie do drzwi natychmiast się zerwałam i otworzyłam warto było się tak spieszyć na progu stała NADZIEJA wiedziałam już że JĄ chcę zaprosić do swojego domu do swojego życia niech już na zawsze ze mną pozostanie. ... Destinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globus za wiersze, piękne. Dziś 18 stopni, przyjemnie. Luna pakujesz się na urlop. Bezpiecznej podróży i miłych wrażeń. Jedynko co porabiasz? Gotujesz coś dobrego dla Rodzinki? Livio gdzie jesteś? Wiem że ładnie w dzikim ogrodzie, ale zajrzyj też do nas:) Dora pozdrawiam. Obserwuję motyle w ogródku, nie wiedziałam,że tak lubią cynie. Przeważnie są to pawie oczka. A dojrzałe papierówki wcinają wróble ., zostawiają dziury w jabłkach.Śmiesznie to wygląda. Dobrej niedzieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! x Jest mi bardzo milo,że z uwagą czytasz wklejone przeze mnie wiersze. Bardzo lubię poezję i dużo czytam w necie. x Fajnie ..obrazowo ... napisałaś o wróbelkach. Podjadają jabłka , one też wiedzą,że są zdrowe:). U mnie niedziela była znośna.Troszkę słońca, troszkę chmur jednak nie padało no i oczywiście chłodniej. Marylko kończę trzeci tom sagi kryminalnej Camilli Lackberg. Tytuł ...Kamieniarz. Ciekawa. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. x Pozdrawiam również pozostałe koleżanki. x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam koleżanki. Globusiku czytam do kawy wczorajszą poezję ,którą nam przesłałaś. Bardzo ładna. Marysiu wczoraj nic nie gotowałam,miałam wychodne:-) Cały dzień na suchym prowiancie spędziliśmy nad wodą. Dawno nie jadłam papierówek,u teściów w ogrodzie nie owocują. X Luna szczęśliwej podróży,wracaj do nas cała i zdrowa, wypoczęta i uśmiechnięta Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Bardzo chętnie wypiję kubas kawy. Jestem niedospana noce są za krótkie. Hej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Masz rację,noce są za krótkie:-) Ja pospałam sobie,najważniejsze,że jest czym oddychać.Noc była chłodna, okno otwarte,balkon też,po same uszy byłam okryta:-) X W sobotę,nieoczekiwanie zerwała się burza,w domu przeciąg i poleciała mi szyba w drzwiach:-( a tylko co skończyłam syzyfy!! Szkło rozprysło się po piętrach,do dzisiaj znajdujemy jeszcze okruszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No ..nie ..Jedyneczko! w takiej sytuacji byłabym zła. Po syzyfach zaczęły się nowe syzyfy:) U mnie również noc chłodna z resztą teraz też wieje orzeźwiający wiatr. Jak dla mnie to może i dobrze ale wychodząc wezmę jakiś sweter. x Straciłam rachubę i nie wiem czy Lunka już wyjechała ??? x Na razie tak się snuję po chałupie:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) Lato , urlopy , wyjazdy , rozjazdy:) samo dobre. x Tyż wybieram się na urlop.Opłaciłam rachunek za energię żeby nie wyłączyli prądu w ciągu dnia/śpiewa M.Rodowicz/! x Zamykam kram na trzy spusty i wybywam w bardzo długą. x Pozdrowienia ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku szczęśliwej drogi.Odpoczywaj !!! Ukłony dla morza ode mnie:-) Wracaj zdrowa i zadowolona X Jestem z kawą koleżanki. Zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Chłodno i pada . Jestem po drugim kubku kawy. Wczoraj syzyfy, myłam okno w kuchni, skosiłam trawę, byłam u córki. Pobawiłam się w fryzjera z Zosią. Fryzjer zakładał mi spinki do włosów:D Wieczorem dobry telefon od siostry. Została babcią po raz trzeci. Mała Agatka ma 3 .250 wagi i długie czarne włosy. Położna kazała tatusiowi kupić spinki do włosów:) I znów rodzinka się powiększa... Samo szczęście. Dziewczyny miłego dnia i mnóstwo uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam na kawie.Wygląda na to Marysiu ,że zostałyśmy same w wagoniku. Ładnie Ci ze spinkami we włosach:-) Chłodny poranek,wczoraj lało cały dzień.Jutro dzień świąteczny,zaplanowałam gołąbki i ciasto ze śliwkami. Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieleciki do kontroli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zimno, pada ale co tam. Najważniejsze to mieć dobry humor i uśmiech na twarzy:) Dziewczyny w rozjazdach, niech odpoczywają i dotleniają się. Jedynko dobre jedzonko szykujesz. Zrobiłam jabłecznik i idę dziś do Franka na kawę. Zostałam zaproszona:) Miłego dnia:) Bileciki do kontroli? Dobre... cha,cha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. X Ja jakby co mam miesięczny:-P X Marysiu rodzinka Wam się powiększa,fajnie!!! Agatka śliczne imię. Franuś pewnie tęskni za Tobą,po wakacjach wracasz do niego??? U mnie też miły chłodek,ale najważniejsze,że świeci słońce. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim koleżankom i kontrolerom wagoniku życzę spokojnej nocki. Odpoczywajcie!!! Śpijcie spokojnie i niech Wam "Aniołki" się przyśnią:-) X Livio!!!!!! co tam???Martwię się bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Gościu my na ..gapę nie jeździmy:) prawda Dziewczyny??? x Dzień dobry. W dniu świątecznym zapraszam na kawę. Czy zrobiłyście wianuszki z ziół na dzisiejsze święto?? x Babki nad morze jadę pod koniec miesiąca. Teraz byłam na żniwach. Taki dwudniowy wypad. Wróciłam wczoraj obdarowana warzywami i owocami. Robota przede mną. Na początek muszę odespać noce , na nowym miejscu nie mogę spać. x Marylko! Masz wakacyjne spotkanie z Franiem.Jeszcze tylko dwa tygodnie i koniec wakacji .. znowu praca. x Jedyneczko! U Ciebie wakacje jeszcze będą trwać. Czy myślisz już o wyjeździe Syna na uczelnię. W domu będzie pusto:) ale taka to kolej rzeczy. x U mnie słoneczny dzień choć ranek bardzo chłodny. Pisałam ,że chcę wywalić kwiatki z balkonu. Zrobiłabym głupstwo. Upały się skończyły i kwiaty jakby stałe się nowe:) x pozdrawiam wszystkie Panie bardzo serdecznie i spokojnego dnia życzę ., Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jadę dziś na pielgrzymkę do Matemblewa. Wieczorem powrót. Globusik wianka nie plotę, ale pomyślę cieplutko o Was. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×