Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Marysiu! Podobnie jak Ty myślę ciepło i ze wzruszeniem. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane kolezanki. Jesteśmy na ulopie, jest cudownie. Cisza spokój i piękna pogoda. Piesa jest z nami ma wspaniałego towarzysza Oskara pieska! Pozdawiam was wszystkie i w miarę możliwości będę się do was odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O JEJ!!!!! x Lunka witaj. x Odpoczywajcie ile się tylko da!!! życzę pięknej pogody. Życzę dużo ryb w stawach , dużo grzybów w lesie , dużo malin na krzakach i wszystkiego naj ...naj ... x Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jdyneczko! ostrożnie pukam do drzwi. W skromnym towarzystwie wypijmy kawę. Urlopowiczkom nie przeszkadzam zakukajcie jak się wyśpicie:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Globusiku:-) Witajcie koleżanki. Jestem już w pracy i siorbię od czasu do czasu kawkę. Globusiku,byłaś na żniwach,a to Ci dopiero,wróciłaś z plonami ;-) Urodzajne lato mamy. X A ja wczoraj byłam na dożynkach w pobliskiej miejscowości. Pojadłam sobie chlebków różnych wypieków,popiłam miodem pitnym,zakupiłam miód gryczany i wieloowocowy. Zima nam nie straszna, X Luna fajnie ,że pamiętasz o nas choć jesteś na wczasach,odpoczywajcie,dużo ciepłych dni!!!! X Marysiu,wróciłaś szczęśliwie??X Globusiku,wczoraj tak szybko odpoczywałam,że dzisiaj wypoczęta i uśmiechnięta kramik o 6,30 otworzyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! nie przepraszaj taki gość jest mile widziany:). x Dożynki ..... plon niesiemy plon naszemu panu w dom ... śpiewali ludzie. Tyle zapamiętałam z dożynek z lat wcześniejszych. Chodziłam z rodzicami i wyobraź sobie,że czekałam na ten dzień. Było fajnie wesoło!! Na koniec oczywiście była zabawa ludowa:) Nie zapomnę sceny jak mojego tatę wyciągnęła kobitka do tańca , grali ...wio koniku. On nigdy nie tańczył , chyba nie umiał nie wiem:) Taniec ojca widziałam tylko raz. x A ja zamierzałam ze żniw przywieźć snopek:) żyta. Chciałam układać jakieś suche bukiety. Jestem do tyłu żyto ścina kombajn:) O zamiarach wcześniej nie powiedziałam gospodarzowi:) ukosił by kosą:D Ale nic to może się uda w przyszłym roku:):) x Życzę miłego dnia wszystkim. Jak konik poczłapię do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Na wczorajszych dożynkach śpiewał pan Krzysztof Krawczyk. Nie o plonach,ale o miłości:-).... X Ja już jestem po zakupach.Starszy S ma dzisiaj wolne ,posiedział chwilę,a ja mogłam skoczyć na bazarek.Kupiłam ziemniaki i coś do szafy:-) Kolejne dwie pary legginsów :-) X Jesienny rześki poranek,a mnie jest szkoda lata:-( Udanych zakupów Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! przed wyjściem robię ..pieczyste..... po powrocie będę smakować. Kupiłaś coś do ..szafy ..:) jak ja to znam:) zaraz jest mi raźniej jeśli coś przyniosę:) x Był czas ,że bardzo lubiłam słuchać Krawczyka. Posturą , a przede wszystkim włosami przypominał mi kogoś z rodziny. Ale cóż czas chwyta wszystkich jednakowo:( x Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko jak Cię przywitał Franio??? zapewne uśmiechem na buzi. x Wczoraj obejrzałam film , tytuł ....Życzenie.. opowiadał o problemach dzieci w Japonii. Lekko zakrawał na komedię ale dawał dużo do myślenia. Hej Marylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku skonsumowane już pieczyste? U mnie gołąbki cd.... X Zaraz zamykam i jadę na cmentarz chwasty spryskać. Wokół pomników tyle tego rośnie,wyrywam,a po tygodniu znowu to samo.Dzisiaj poleję chemią. X Miłego popołudnia dziewczyny hej. X Luna,komary nie dokuczają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem. Po pracy wyjechałam zgodnie z zamiarem..... X Na czerwonym świetle słyszę w radiu mój ulubiony utwór,dawno nie słyszany Leonarda Coena "Alleluja" Nie mogłam sobie odpuścić i zaśpiewałam razem z nim bardzo głośno,gestykulacje itp:-) refren akurat leciał. Szyby otwarte,pan równolegle ustawiony do mnie, nagrodził mnie brawami:-D Zielone światło!! Ja w lewo on na wprost.Całe szczęście:-) Muszę bardziej panować nad emocjami!!!!!! Piękny utwór...... X Śpijcie spokojnie. Do jutra.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko! x Wczoraj wyszłam i gdzieś się zapodziałam:) wieczorem odnalazłam się ...wracam jak ptak do gniazda:) x O już woda gotowa , wypijmy więc kawę na rozpoczęcie dnia. x cdn coś kipi w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
..uratowałam , wszystko nie wykipiało:) x Alleluja , Alleluja ...prawda piękny utwór. Od dawna nie słyszałam Coena!. x Jedyneczko pieczyste jeszcze jest , musi:) wystarczyć na dziś i jutro!! Dogotowuję czerwony barszcz. x Rozpoczęła się słoneczna sobota. Jestem bez planu na dzisiaj. Może pomocą posłuży mi "B". Okaże się . Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Ptaki zawsze odnajdują swoje gniazda:-) X Jestem na kawie,gorąca ...dzięki. Dzisiaj zapowiada się bardzo ciepły dzień. Planujemy z M wyjazd do Augustowa dziś po pracy ,do jutra. Może coś z tego wyjdzie. Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko hej. Trzymam kciuki niech wyjdzie wyjazd. Chwytaj wiatr we włosy i w drogę. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Byłam z córką i wnukami nad jeziorem. Dopiero wróciliśmy. Poczytam i napiszę jutro. Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Po weekendzie przydałby się odpoczynek..czyż nie??? dlatego zapraszam na kawę. x W tym roku każdy znajdzie zakątek do odpoczynku. Pogoda prawdziwie urlopowa. Minęła kolejna upalna niedziela. W całym kraju , na północy , południu, wschodzie i zachodzie słońce jednakowo świeci. x Nowy tydzień czas zacząć:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Jestem z kawą.Zapraszam. Wyjazd udał się. Byliśmy nad jeziorem Białym.Czyściutka woda,pogoda przecudna .W miejscu naszego zakwaterowania nie było komarów,ani much??? Pewnie czymś pryskają. Wróciliśmy wieczorkiem i wiecie co, nie ma to jak w domu:-) X Pada spokojny deszczyk,jest bardzo ciepło. Podnoszę roletę.Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x Deszcz mnie oszukał ..pokropiło przez chwilkę i koniec. Czekam na deszcz czas oczyścić powietrze. x U mnie podobnie nie ma komarów. Co prawda do domu wpadły dwie muchy i harcują równo. Są sprytniejsze ode mnie nie dają się przegonić :). x Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Piję szybką kawę , dziękuję. x Dzisiaj rano pokropiło ziemię ..kropidłem. Susza . x Jest ..niemożebnie ... parno. Nie lubię takiej pogody. x Dobrego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku :-) Gdzie tak pędzisz??? X Ja za godzinę mam wizytę u dentysty. Oj nie lubię..... X Marysiu gdzie się podziewasz?? kawa stygnie!!! Pozdrawiam wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Dziś pada deszcz. Sorry, że wczoraj nie zaglądnęłam. Opieka nad wnukami , od 8 do 20 tej. Wieczorem padłam jak kawka. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu. Na nudę nie narzekasz:-) Dzisiaj masz chwilę oddechu??? U mnie parzy.Wizytę u dentysty mam zaliczoną,następna za miesiąc. Wczoraj zostałam znowu obdarowana ogórkami.Są już w słoikach. Robiłam też mirabelki.Znalazłam patent na drylowanie:-) Wystarczy pocisnąć śliwkę i pestka wyskakuje:-D Kto to wszystko będzie jadł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po południu. Zapraszam na herbatę. x Ostatnio mam zakłócony rytm dnia. Bark czasu na podwieczorek i herbatę w klubie. x Wyobraźcie sobie,że dzisiaj odebrałam ...Dowód Tożsamości. Dość spraw urzędowych. Ponieważ nie narozrabiałam:) powyższy dokument nie był mi potrzebny. Lepiej jednak go mieć ...stało się mam!!! x Jedyneczko! bardzo przyjemne uczucie patrzeć na przygotowane zapasy na zimę. Znajda się chętni do jedzenia.Zresztą masz tyle pomysłów na przygotowywanie różnych potraw, że wszystko się przyda. x Wyobrażam sobie Twoje ...ząbki .... poproszę o uśmiech:) czy jeszcze nosisz aparat??? nawet jeśli początki były trudne to warto je było!! pokonać:) x Marylko! w ubiegłym tygodniu miałam pod opieka dwóch wnuków mojej "B" , co prawda tylko dwie godziny ale w zupełności :) mi to wystarczyło:) nie nadążałam z odpowiedziami na pytania. Odchodząc powiedzieli , że niedługo do mnie przyjdą. x Jedynko u Ciebie grzeje , u mnie 18st. chłodniej / i dobrze/ chmury dookoła , co jakiś czas pokropi deszcz i tyle!!! Szczerze mówiąc ja ..gotuję się...:) do jesieni. Przede wszystkim czuje się atmosferę zbliżającego roku szkolnego.Na bazarku pojawiają się stoiska pod katem szkoły i jest dość duże zainteresowanie. Widzę również kończący się remont w przedszkolu. Znowu będzie tak jak było. x Jutro mam umówioną fryzjerkę. Co jest !! jak się nie chce to włosy rosną bardzo szybko:) x Babki miłego spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Trzeba się pogodzić, że się skończy się dzień dzisiejszy, zamknąć oczy, zgasić myśli, by się przyśnił dzień jutrzejszy. x do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×