Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej wam koleżanki. Piszę już drugi raz, za pierwszym, za nic nie chciało pójść w eter. Ale nic jestem i powiem wam ,że jestem już po długim spacerze z piesą. Teraz łyk kawy, faja i do roboty! Mamy cudną pogodę, jak mówi moja sąsiadka, późne lato ! Globusiku może jednak z tym kolanem, warto się do lekarza wybrać! Gościu za Livią tęsknimy! Jedyneczko taka zapracowana jesteś , mam nadzieję ,że już nie długo złapiesz trochę oddechu. Zajrzyj na pocztę w wolnej chwili. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna. Mogę capnąć na chwilkę. Robiłam generalne w firmie.Wszystkie segmenty odsuwałam,troszkę przemeblowałam...... Wczoraj po pracy obsadzałam "wielki" plac żywotnikami.Posadziłam 12 drzewek przy płocie,takie już podrośnięte ponad metr... szybciej wyrosną:-) Muszę troszkę zakryć się od sąsiadów,którzy zmieniają się co pół roku.Dom po sąsiedzku i budynki gospodarcze są pod wynajem,mieszkają tam trzy rodziny,towarzystwo różne..... X Przedwczoraj popołudnie spędziłam u fryzjera,do blondu dodałam troszkę miedzi:-)Cieplejsze kolorki,może być!! X Luna moje grzybki rosną na bazarku:-) Kupiłam dzisiaj kurki,zapraszam na zupkę. X Globusiku Luna ma rację,może trzeba kolano prześwietlić??? Wybierz się do lekarza. Marysiu spacerujesz sobie teraz pewnie z Fr. Dorka,Liwio pozdrawiam. X Teraz lecę na pocztę:-D.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Zupa z kurek wyszła bdb.wpadajcie!!! Pogoda jak na razie nie zawodzi,słoneczko i ciepło.Mogło by przestać wiać,ale...:-) X Mój młody szykuje się na studia.Zaczęło się od wizyty u pani dok.od Medycyny Pracy. Pierwsze skierowanie-do specjalisty okulisty od soczewek kontaktowych????? w innej miejscowości i za kasę.Pojechał po zaświadczenie,że może pracować na wysokości...... Żeby było śmieszniej,w mojej miejscowości są trzy poradnie okulistyczne,no ale pewnie nie znają się na soczewkach:-) Już się zaczynam bać,że nie zdąży ze wszystkimi specjalistami z którymi pani doktór współpracuje..... Ciekawa jestem gdzie go jeszcze wyśle??? Takie tam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Panie:) x Dzisiaj ja oddaliłam się , miało być na troszkę było ciut dłużej. Jutro zapowiada się spokojniejsze. x Jedyneczko! jednym słowem dokonałaś zmian w pracuni. Bardzo lubię coś zmieniać. Gdyby się dało najlepiej wszystko:D póki co jeżdżę po chałupie czym się da! Ogród obsadzony , na wiosnę krzewy strzelą w górę. Ja uporządkowałam balkon. Zdecydowałam się i wyrzuciłam już kwiatki ze skrzynek. Badyle przecież nie zdobią. Z nad morza przywiozłam duży kolorowy wiatrak .... wskaźnik siły wiatru:D bywa,że zakręci nim mocno. Na dzisiaj mam koniec pracy. Po godzinie 18tej odwiedza mnie ...MŁODA PARA .... w dosłownym tego słowa znaczeniu. W ubiegłą sobotę brali ślub. Czekam na nich z różami. Pozdrawiam. x Lunka! chyba masz rację bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. Jeżeli dalej będzie boleć zaatakuję lekarza. Wiem,że SKS ale czy zawsze coś się musi dziać??? Czuję,że po urlopie jesteś w dobrej formie:) wiadomo wypoczynek dodaje nam żaru! Tak trzymaj:) x Marylko! Ty przed prawdziwym wypoczynkiem, w sanatorium można odpocząć a po powrocie do domu zaprocentuje dobrym samopoczuciem:) Marylko w jakim terminie masz turnus??? x Babki ponieważ będę miała gości dzisiaj pewnie nie wpadnę. Życzę więc miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Zapraszam na herbatkę. Na dworze już zimne ranki i wieczory.. Pachnie jesienią. Globus mogę za Ciebie jechać na grzyby. Lubię zbierać:) Do sanatorium jadę 4 pażdziernika i już zastanawiam się co zrobię z Kają. Kto się nią zaopiekuje? Luna , Jedynko pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,witajcie wieczorkiem. Marysiu nie martw się na zapas, dzieci Ci pomogą!!! Na pewno pomogą!!! Zorganizujecie się:-) Nie ma innego wyjścia.....Musisz jechać!!!! Wszystko będzie ok.Kaja nie zostanie bez opieki!!! Życzę Wam dobrej nocki. Globusiku miło spędzasz wieczór. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na kawie. Stawiam ciasteczka. Młodzi szczęśliwi ludzie przyszli do mnie z ciasteczkami upieczonymi prze Olę. Wizyta nie trwała długo ponieważ wyjeżdżali ale była bardzo sympatyczna. Jak to się mówi ..pierwsze koty za płoty myślę,że czasami będą mnie odwiedzać. x Ja znowu jestem na zwolnionych obrotach. Nic to cały dzień przede mną:) x Marylko! No właśnie , jest fajnie mieszkać ze zwierzątkiem ale problem jest z wyjazdami. Masz rodzinę Marylko , Kaja będzie zabezpieczona. x Rano tylko 9st zimno.Słońce już w pełnej krasie ogrzej nas. x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:) x ups.. za wcześnie wysłałam ..kazali mi czekać minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Młoda para ,która Cię odwiedziła to rodzina??? Globusiku podsyłam Ci świeżą kapustę:-) Wczoraj zostałam obdarowana : 2 kapustami włoskimi,3 zwykłymi.3 czerwonymi. Klient,który uprawia kapuchę.....podarował mi:-) Planuję z włoskiej zrobić gołąbki,jeszcze nigdy nie robiłam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedynko! Nie to nie rodzina. Przypadkowo spotkałam Panią z którą razem byłyśmy w sanatorium. Znajomość została odświeżona. To jej syn zalegalizował związek. Przyszedł żebym mogła poznać jego żonę. Skromna, miła , uśmiechnięta dziewczyna. x Chwytam za czerwoną kapustę.... lubię nawet bardzo. Robię gołąbki z włoskiej kapusty. Są dobre takie ciut delikatniejsze. Spróbuj zrobić będziesz mogła porównać jak smakują. x Zaczynam dostawać ..żaru... po kawie wstępuje energia. Zabieram się za robotę:) x Miłego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, no to już macie PROBLEM:( GDZIE jest livia?????????????? To ona nadawała kolorytu temu tematowi, pisała mądrze- nie tylko: zakwasiłam ogórki, była u mnie sąsiadka,idę na zakupy- miała przemyślenia:classic_cool: To ona trzymała ten topik, który CHCIAŁO się czytać!!!! LIVIO-----WRÓĆ!!!!!!!!😭 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Do gościa. Nie czytaj i masz problem z głowy... X Byłam dziś odwiedzić małą wnusię mojej siostry. Jest śliczna, czarne długie włosy. X Jedynko też poproszę czerwoną kapustę. Bardzo ją lubię. X Globus, Luna pozdrawiam:) Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma..r...? marysiu- tak tańczysz jak ci wygodniej :( Jesteś bezbarwna nawet męża oddałaś! Gdzie jest Livia????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"....02.05.11 [zgłoś do usunięcia] Livia21 Witaj Globusie,mojaq przyjaciólko!.." Znalazłam Ciebie - Tytuł,mówi chyba wszystko -bardzo mi się podoba. YYYYYYY archiwumYYYYYYYYYY 2011- jeszcze przyjaciółko :( Jak się macie przyjaciółki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie i na kawę przybywajcie. Zapraszam. x Sobota będzie piękna. Słońce pracuje na pełnych obrotach:) wybieram się na grzyby albo na ryby ..wyboru dokonam w ostatniej chwili :) x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Byłam na bazarku,moje miasto jeszcze śpi:-) Piję kawę z Tobą Globusiku. Jakie plany na sobotę??? Najpierw odpracuję,a potem spontan:-) Pozdrawiam Was Wszystkie pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku za kawę dziękuję, proszę duuużżżżoooo. Mgła i parno, wczoraj popadał deszcz, dzisiaj pewnie też popada. Syzyfy mnie czekają. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam:) x Nie ma sprawy , ponownie parzę kawę. Lunka ja też potrzebuję dożo czarnej. x Jedyneczko mam luzik .... fajowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jest szesnasta , wróciłam z miasta:) ...rymnęłam sobie:) x Na poprawę samopoczucia kupiłam buty z ażurową cholewką. Żeby się nie rozleciały trzeba je oblać. Stawiam więc płyn na oblanie, wybierajcie .Butelki na stoliczku. Będę polewać według życzenia. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Piękny i pogodny i do tego drink od Globusa:) Fajnie. Gotowałam dziś z wnukiem , na specjalne życzenie marmoladę z jabłek. Razem zrywaliśmy jabłuszka i gadaliśmy. Dowiedziałam się od 6 latka: Co najważniejsze w życiu? Zdrowie i życie ! Podpisuję się pod tym zdaniem. I tak trzymać dziewczyny. Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O smutku co rodzi nadzieje x autor Zbigniew Głuszczyk x Lato dobiega końca I jakiś smutny czas nastaje Tylko Pierwiosnek co nie umie śpiewać Wciąż śpiewać nie przestaje x Jeszcze w trawie małe koniki Radośnie zażywają słońca Lecz wszystko mówi wokoło Że piękne lato dobiega końca x I znów szybko minęły miesiące A nam przybyło kolejne lato Smutek zaczyna się panoszyć Jak odpowiedzieć mu na to x Ile ludzi pewno tyle sposobów Wielu wykaże się zaradnością Nie jeden jednak może nie wie Najlepiej nie rozstawać się z Miłością x Jeszcze słońce pięknie świeci A wrzesień dla nas łaskawy Spójrz na aktywność przyrody Zauważ życie pośród zeschłej trawy x Lato dobiega swego kresu Lecz pozostawia w sercu nadzieje Gdy przetrwamy trudne dni Przyjdzie nowy czas i nowe życie powieje Symbol miłości. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestescie lukrowe....to taki post na cieplusienkie komentarze ,co u kogo i kto lepiej sciemia....miodek,albo piolunek !!!To nie dlamnie ja zyje tak jak zyje czyli bez wosku i lukru i wazeliny .mam 55lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki zmieniłam plany na niedzielę. x Idzie do mnie wnusio "B"/młodszy/ będę się nim zajmować. Starszy z rodzicami i babcią "B" pojechał do szpitala na przygotowanie do zabiegu.Jutro będzie miał usuwany migdał. Mały tęskni , powiedział dziadkowi,że chce do cioci. x Marylko! Kochane mądre małe dzieciaki. x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Prosto z pracy poszłam do łóżka. Pospałam sobie trochę, sksy mnie dopadły, pogoda w tym pomogła. Deszcz pada, ani żywej duszy nie widać. Globusiku masz trochę odmiany, mały będzie u ciocibabci i kotka a dla braciszka życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Marylko również się podpisuję pod słowami twojego wnuka. Pozdrawiam i spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie. Czytam co u Was.... Marysiu zawsze jest przy tobie młody człowieczek z mądrymi myślami:-) Globusiku ty też dzisiaj z maluszkiem... Ja od rana ganiam po podwórku:-) Pogoda piękna 25 stopni i bezchmurne niebo. Luna z tego co piszesz niedługo deszczowe chmury dotrą do nas:-( Szkoda..... Globusiku nie dotarłam wczoraj na oblewanie butów z ażurową cholewką,ale chwytam za płyn i wieczorkiem..... Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka , hej Jedyneczko. x U mnie również słonecznie i ciepło a nawet bardzo ciepło. Mały poszedł z babcią do swojego domku. Jeśli chcecie wiedzieć to rośnie nam STRAŻAK. Bez przygotowanego ekwipunku nie wychodzi z domu. Na głowie musi mieć czerwony kask.W plecaku młoteczek, strażacki samochód , bosak i inne drobiazgi. Plecak zakłada na plecy i dopiero wychodzi. Ma ulubione bajki ...Strażak Sam. Na Mini Mini nie zawsze są nadawane musiałam więc włączyć komputer i prawie cały czas oglądaliśmy .Nie znalazłam sposobu żeby go odciągnąć , a nie chciałam żeby zaczął płakać. Było chyba bardzo dobrze bo zastanawiał się czy na noc ma zostać :D Powiedziałam ,że tak dużo mówię aż mnie boli buzia. Poradził żebym zjadła loda. On zjadł i go nie boli. Dzieci są zabawne. x Dobrej nocy hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×