Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

IME - smutnaminka przy Twoim wpisie o czym świadczy:)Nie wierzysz?? Tak,rodzice są cudowni - -byle na starość nie byli zbyt dokuczliwi. Ja to tak z tym wpisem, już ileś tam lat od VI klasy. najlepsze wieści -WSZYSTKO DOBRZE. dzisiaj pogadałam z S.już sobie odpuścił obietnicę wyjazdu nad morze dlamnie - odpukać..M przyjął informację spokojnie - więc MOŻE będę w lipcu nad MORZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień porzeczkowy. Ptaszki nie lubią czerwonej - to i 2 wiaderka zerwane. Pytam S,czy wnusiowi galaretki zrobić - Odpowiedż - ależ oczywiście NIE. x bedzie napój bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu Smutna minka bo sama się popłakałam ;) A moi Rodzice są właśnie cuuuudowni ❤️ Miłego pobytu w moich stronach Ci życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka już w domu!!! ale fajnie. Odpoczywaj i szykuj nogi na wesele:) Ime O jej. Ja również miałam cudownych rodziców. Taką tez chciałam być dla swojego syna❤️ a jaką byłam musiałby on wydać opinię. Starałam się bardzo. Jeżeli coś nie wyszło :( to nie byłam tego świadoma. Mój młodszy wnuk jutro kończy II klasę liceum ze średnią 4,3. Reszta bez zmian:) Miałam już wychodzić i zauważyłam ...kanarka...."D w Wagonie! Obiecuję poprawę bez biletu jeździć nie będę. x Gościu otóż to!!! podtrzymuję to co napisała nasza koleżanka Livia. x No dość już rozpusty . Idę do SPA. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Z kawą i chrupiącymi rogalami witam Was. Tak sobie myślę,że ja właśnie jestem przykładem takiego cudownego rodzica:-D Ja też zawsze ryczę jak słyszę tą piosenkę i jeszcze Mamo-Wioletty Willas.Grają to u nas na weselach. Słoneczko świeci. Globusiku,ale wynik u wnuka:-) gratulacje!! Mój studencik ma dzisiaj egzamin z informatyki.Wczoraj zjechał już do domu.Wyprowadził się ze stancji. Livciu jak potrzebujesz wsparcia przy porzeczkach,to wpadnę:-) Luneczka jak spałaś,jak się czujesz?? Ime :-D Marysiu od dzisiaj masz wakacje:-)Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam kawę i zapraszam was na pogaduchy. Noc minęła mi spokojnie, wyspałam się. Za oknem po chmurno. Mój syn dziś też kończy 1 klasę technikum, ze średnią 4,5. Jestem z niego bardzo dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
..otwieram okno , mówię dzień dobry całemu światu.... x dzień dobry Wam Kumpelki x Jedyneczko co za dobroci te rogaliki , dziękuję do tego kawa. Dodam jeszcze dymka:) Twój studencik wraca do swojego pokoju i do Was. Oj będzie będzie radośnie❤️ x Lunka sen to zdrowie . Jest dobrze !!! Dla wnusia gratulacje oczywiście Tobie też gratuluję. Kiedy się poznałyśmy był malutkim szkrabem :) O jej jak ten czas leci:( x Babki mimo tego,że jestem na ..NIE.. zbieram siły i zatańczę z garnkami. x Gościu przykro mi ale nie będę mogła Ci pomóc. x Do uzdrzeni mam nadzieję,że jeszcze dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Lunka gratulacje dla syna.Bardzo ładnie!! U mojego już nie jest tak sielsko i anielsko:-) Matma na wrzesień:-( Trudno....wiadomo było,że łatwo nie będzie. 5 osób przebrnęło z tego przedmiotu,reszta do poprawki:-( Ile ja żali się wysłuchałam,jaka to niesprawiedliwość itp...,że on wszystko umie ,tylko pan niedobry:-D Wczoraj byłam na czereśniach.Obrodziły w tym roku.Wystarczyło dla szpaków i dla nas,częstujcie się!! Ime bilecik mam w kieszonce:-)Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jedyneczko przełożony egzamin na po wakacjach to nie problem. Studia to inna para kaloszy:D x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko gość to ja.:) kłopot z tym ciągłym logowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Globusiku poznałam Cię:-) No to co ,dzieciaki z cenzurkami wracają,jeszcze tylko lanie od ojca i wakacje!!! Albo czerwony pasek na tyłku:-D Śmieję się,bo młodzi tak to komentują:-) Chociaż widziałam dzisiaj dwa świadectwa z paskiem,stawiam lody!!! Faktycznie z tym logowaniem się...o co tu chodzi?? po co tak utrudniać?Przecież wiadomo,że każdy chce szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO Luna: ❤️ Gratuluje pomysnej operacji.Zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dziękuję. Jakaś śpiąca jestem. Byłam na spacerku z piesem, obiad też już na wylocie.Popijając kawuchę, czekam na mojego kochanego Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawkę zaparzyłam. Zapraszam. Wczoraj trochę przesadziłam z chodzeniem. Po południu miałam bóle i musiałam połozyć się do łóżka. Dzisiaj Z zabrał piesa ze sobą a ja odpoczywam. Chyba będzie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna.Dzięki za kawę. A ja witam Cię słonecznie.Niebo bezchmurne,cieplutko. Jestem już po spacerze i zakupach.Na bazarku zakupiłam kawę żołędziówkę.Ciekawam co to za cudo??? Przed nami sobota .Rozprawmy się z nią dziewczyny:-) Dobrego dnia i samych przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) Razem z Wami pije kawę.Dziękuję. Atakujmy więc ostania sobotę czerwca. x Jedyneczko ubawiłaś mnie czerwonym paskiem:) na Twoim bazarku jest dużo nowości. Kawa żołądkowa?? napisz jak będzie smakować. x Lunka po woli a dojdziesz do celu. U mnie również zanosi się na deszcz. x Milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Hej Globusiku. Kawa żołędziówka. Trochę z nią zabawy jest.Należy ją gotować w wodzie,odstawić,odczekać.przecedzić i pić:-) Piszą,że jest napojem prazdrowotnym. Ot zobaczymy:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cicho Dziewczyny. Wiem,wiem..zaszalałyście sobotnio. x u mnie niedziela,jak to niedziela.Każdy dzień na emeryturze to niedziela :(:) Słodko-kwaśno. Zdziczały ogród zarasta,kosiarz nie odbiera telefonów ode mnie-ale się porobiło. Jeszcze do tego zepsuła się terma i przecieka w zlewie:D Ile mam radochy......... a przepowiadałam M,nie wydołasz. Ale satysfakcja........ rację miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Pije kawę i wspominam wczorajszy dzień. Jedyneczko prawda.. w gronie znajomych rozpoczęliśmy wakacje:) A dzisiaj?? nie spostrzegłam jak szybko urosły mi włosy. Bez wcześniejszego umawiania będę atakować fryzjerkę. x Przy porannej kawie żegnamy ostatni dzień czerwca. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki :D Dzięks za kawę ❤️ Sezon na kurki uważam za otwarty :D Wczoraj byliśmy z mężem w lesie.Cicho,miło,przyjemnie,nawet pomimo deszczu. Uzbieraliśmy dość sporo kurek :D Na szczęście dla rodzinki,nie przepadam za tymi grzybami,więc zostaje więcej dla nich ;) Idę kosić trawnik,póki nie pada ;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się po raz wtóry. Może napijemy się herbaty. x Ime Grzybobranie się udało. Nie raz słyszałam ,że kurki to nie grzyby lecz kurki:D dla mnie to grzyby. Sos z kurek jest bardzo pyszny. Ale szkoda,że mieszkam za daleko. Na kurki poszłabym z Tobą bo łatwo je zbierać, widoczne z daleka! Jeśli są w lesie zapewne będą u mnie na bazarku. x Jedyneczko kończysz miesiąc:) innymi słowy ... podliczasz miedź:D x Ja wróciłam z nogami w ...czterech literach:) golenie , strzyżenie będzie dopiero jutro. Na nic się zdały moje zamiary. x Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dwóch Szkotów spotyka się w Edynburgu. - Czy możesz pożyczyć mi funta? - Och niestety, nie mam przy sobie pieniędzy. - A w domu? - Dziękuję, wszyscy zdrowi. x Szkot awanturuje się w pralni: - Ten rachunek jest stanowczo za wysoki. Oddałem tylko płaszcz i garnitur! - Ale w kieszeniach były jeszcze dwie koszule, skarpetki, sweter, spodnie i trzy pary majtek. x Siedzi Szkot i płacze. Przechodzi obok jego s±siad i pyta się: - Czemu płaczesz? - A bo mi się z±b w grzebieniu złamał. - I to taki wielki powód do płaczu? - To już był ostatni... x Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Bardzo dziękuje. Kocham kwiaty więc bukietów nigdy za dużo. x Zapraszam na kawę . Znowu mam dzień zajęty. Nic to dam radę:) x pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście kawa przygotowana zapraszam. Ulewie nie ma końca..... Ime widzę,że jesteś w formie:-) Kurki lubię kupować na straganie:-) Dobrego dnia babki.Dzisiaj jestem wolniejsza,więc pewnie jeszcze zajrzę.Wczoraj produkowałam faktury,dzisiaj należy je powpisywać w odpowiednie księgi.... Patrzę w kalendarz..opłacić:śmietnik,kablówkę,internet....(następne pół roku) miedź rozejdzie się w mig!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×