Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Babki :D Ale macie przygodyyyy :O Jedyneczko No masz szczęście,że uszłaś z tego cało❤️ Lunka Co tam zwariowanego porabiasz ;) Globusiku Siostra mojej mamy miała plantację porzeczek.Białych,czarnych i czerwonych Kilka hektarów :O Tam między innymi spędziłam swoje dzieciństwo.Pamiętam,jaka to żmudna robota była. Livio,Marysiu,pozdrawiam U mnie bieganina 2 VIII idziemy na ślub naszego pracownika.Szukam kiecki...i nic mi się nie podoba.Chyba się starzeję ;) Obeszłam dwa najbliższe miasta i nic :( Jutro z racji pogody,dalsza bieganina.Chcieliśmy wyskoczyć nad morze ale u nas leje.Podsyłam te wielkie krople chętnym ;) Miłego weekendowania i do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia 21
Witajcie niedzielnie. x IME - porzeczki .. hehe,czego Ty nie zaliczyłaś. Mnie kiedys tam w życiu,ta plaga też dotknęła :D x W trakcie,kiedy ciągnełam działalność,koniec lat 80-tych,szefostwo mojej sp-ni,namówiło mnie na biznes porzeczkowy. To kiedys tam była intratna inwestycja. Tak więc,wszyscy wynajęlismy jakieś hektary i każdy z nas posadził 1400 krzaków czarnej porzeczki. x koszty były i to jakie. Noo,ale po 3-ch latach,miały byc kokosy - - zbierać żniwo miałamaszyna :) x Pamietacie tamte lata?Juz nikt nie chciał ani porzeczek ani z nami gadać. x Tyle mojego,że ileś tam wiader sama zerwałam i pozaprawiałam.Od tego czasu,nawet w moim dzikim ogrodzie,nie posadziłam ani jednego krzewu czarnej porzeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Nic - tylko same plajty w tym moim biznesowym życiu:D x To wszystko to bzik w porównaniu do życia wspólczesnej niewolnicy. x pisze mi dzisiaj,że poszła razem ze swoją C,do fryzjera -wbrew zakazowi - - no i po powrocie spotkały je wyzwiska i klątwy - "oby Wam zęby i włosy powypadały" - - no i co?Zaraz pękła jej jedynka. x Ale ludziska mają MOC!! hehehe...,dlaczego ja takiej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki:-) Na kawę za późno jak dla mnie,ale wskoczyłam tu z nadzieją,że Was zastanę. Obiad się pichci,nie przeszkadzam:-) Livio ja też mam taką moc:-D no nie koniecznie puszczam uroki,ale... moje takie przyziemne życzenia zawsze się sprawdzają... Ime otwieram szafę...wybieraj:-) do wyboru do koloru,tylko ciekawam czy gabarytowo jesteśmy podobne:-D Jakby co to ja chętnie do Twojej szafy wpadnę. Kiedyś też jeździłam na zbieranie porzeczek w celach zarobkowych,wytrzymałam dwa dni:-) Bardzo ciężka praca i nudna.... Całą noc i ranek lało.Teraz przedziera się słoneczko,będzie upalnie.Wybieram się dzisiaj z życzeniami do Małgorzaty. To pa.Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ime
Witanko :D Jedyneczko Dziękuję za propozycję :D Już kupiłam...Już?! Chyba DOPIERO :O Ale do swojej garderoby Cię zapraszam ;) Tak gwoli ścisłości...mam 170cm wzrostu i 60kg Więc jakby co,to wpadaj :D Pozdrawiam resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry dzen:) Czujecie zapach kawy. Gotowa czeka na gości i zachęca zapachem. Zapraszam. x Lunka gratulacje dla zwycięzców Mundialu:) macie powód do świętowania. x Dziewczyny czy mogę przewietrzyć Wasze szafy?? na pewno znajdę coś dla siebie. Uwielbiam przeglądać ciuchy. Jeśli znajdę coś .... zapomnianego... bardzo się cieszę. Z "B" mamy podobną figurę / tyle,że ona jest wyższa/ więc wzajemnie się obdarowujemy:D x Jedyneczko deszcz nie dotarł:) od rana świeci słońce. x Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Oj działo się wczoraj........ Mundial wygrany. Dziś cisza na dworze, odsypiają, ja też z tej okazji mam na 12 tą do pracy. Nie chcieli żebym tak rano przyjeżdżała. Za oknem bez zmian, chmury. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Globusiku do pachnącej kawy śpieszyłam przez korki i upalny poranek. Raniutko pojechałam na bazarek,zakupiłam krzewy na plac:pęcherzyce,dereń,dzikie róże. Muszę koniecznie odgrodzić się od sąsiadów:-( Przykre,ale tak musi być.Co trzy miesiące sprowadzają się nowi lokatorzy,wymiana.... młodzi ludzie,ale bardzo hałaśliwi,dokuczliwi.Od rana chodzą po posesji z piwkiem... Zakupione krzewy ponoć szybko rosną,zakryją wysoką siatkę i będę mogła swobodnie oddawać się pracom przyziemnym:-) No dobra piję kawę,Wam zostawiam arbuza i do roboty!!! Ime gabarytowo jesteśmy bardzo podobne:-) wyższa jesteś o 4 cm. Globusiku moje szafy stoją otworem,wpadaj.Mam niezłą kolekcję kapeluszy:-)Może kiedyś któryś założę??? Luna łap oddech.... Marysiu,Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Kawa już zimna - nic to,lubię taką. x Jedynka - mam kilka dereni,bardzo szybko rosną i fajne krzewy z nich,rozrastaja się szeroko. Dopiero za 2 lata,bedą w całej okazałości. chyba,że u Ciebie prędzej. x mam octownik -co za szybkie drzewko,no i rozsiewa się,gdzie się da,jak chcesz szybko gąszcz,to w jakimś kącię zasadz z 2 drzewka - a potem to juz tylko samosieje do koszenia :( Lubię je,zasłoniło mnie od garaży sąsiadów. x Gość napisał - "laseczki" - fakt - zważywszy,że u mnie 54 cm.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
nooo,do tych 54cm dodać trzeba 1m.:D x waga słuszna !!- odpowiednia do wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Od piątku , przez przypadek :) opiekuję się maluchem. Ma 16 miesięcy, Kacper. Jestem u siebie w domu, bo na 6 tą rano, nie mam autobusu, żeby do nich dojechac Miałam wakacje przez 2 tyg. Pozdrawiam serdecznie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio,Marysiu. Te octówki Livio mam przed bramą,i cały czas zachodzę w głowę skąd się tam wzięły??przecież ich nie sadziłam??za to sąsiad za bramą ma :-) samosiejki,to prawda. To są bardzo ozdobne i ładne drzewka,dzięki Tobie wiem już jak się nazywają.Na placu mam za mało miejsca,aby mogły tam rosnąć. X Marysiu rzeczywiście miałaś krótkie wakacje...no trudno,coś za coś. Może lepiej ,że u Ciebie w domu???Zaoszczędzisz przynajmniej na biletach i czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babeczki:) x Marylko a nie mówiłam:D!!!! szybko skróciły Ci się wakacje. Życzę żeby Kacperek był zdrowy i Ty z nim. x Jedyneczko już się cieszę ...kapelusze.....lubię nawet bardzo i noszę. Coś świeżego mi się przyda. x U mnie ciepły słoneczny dzień.Szkoda,że już się kończy. x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Dziwnie u mnie kafeteria działa.Jak jestem zalogowana od razu,po wejściu na forum,nie mam nic w "ulubionych' i muszę szukać na dyskusji ogólnej. x Jak zaloguje się po wejściu,nie ma miejsca pod odpowiedzią na hasło. x tak więc jestem cały czas na czerwono. x Kapelusz - jeden w życiu miałam,kupiłam chyba z 2-giej pensji.Pamiętam go - zielony,tak sobie mysle,że jeszcze piórko do niego i byłby mysliwski??:D najładniejsze kapelusze noszą angielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Livio Musisz się wylogować,żeby dojrzeć ulubione tematy...inaczej jest komunikat-brak ulubionych tematów :O Potem klikasz,zaloguj się... Ot,urok kafe ;) Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) Jestem z kawą. Ale moi parafianie pracowici są,od 6 kolejka pod drzwiami:-) X Ja natomiast jak wchodzę na kf.to już jestem zalogowana i nie muszę.....Ime cenne uwagi,dzięki:-) Rozpoczynamy upalny dzień.Moje wszystkie kapelusze są na upalne dni przeciwsłoneczne,akurat dla każdej z nas:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam się z wami z pełnym słońcem, w końcu!!! Zapraszam na pachnącą kawę! Wczoraj byłam u fryzjera, kolor zmieniłam i zapuszczam długie włosy. Taka mała zmiana. Marylko no to masz już zajęcie! Jak ci się pracuje? Jedyneczko przypomniało mi się jak moja mamusia się odgradzała od sąsiadów krzewami. Sadziła wszystko i jak popadło. Livciu , Ime , Globusiku podrawiam. Miłego dnia wam życzę, czas do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko ale strzasnęłyśmy w drzwiach, spójrz na godz wpisów. Ha ha ha !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wiedziałam,że kawa przygotowana. Prowadził mnie nos:D zapach podrażnia zmysł węchu. Dziękuję , na chwilkę usiądę i wypiję wielki kubas. x Dzisiaj zaplanowałam robić ..nic... Lunka u mnie również słońce i ciepło. Na roboty za gorąco:) x Jedyneczko Fajnie masz, z rana przywitanie z parafianami :D króciutki ble ble też jest??? x U mnie kafe działa jak się jej podoba. Jestem zalogowana,drugi raz nie jestem:) taka zabawa w kotka i myszkę. x Wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki:-) Globusiku gadam z klientami a jakże:-) czasami opowiadają mi historię swojego życia....szkoda tylko że przychodzą sami faceci:-( Luna sińca mi zrobiłaś na czole,ale miło było się spotkać. U mnie też upalnie i słonecznie,zero podmuchu wiatru. W zamrażarce mam lody,nie krępujcie się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio wpadaj w kapeluszu,może być z piórkiem:-D U mnie na razie cień i może być w sumie... Wczoraj zasadziłam krzewy.Nie obeszło się bez uszczerbku na skórze:-) Komary mnie prawie zjadły:-( Zawsze jest coś.. Klienta zdenerwowałam na ten przykład dzisiaj:-( bo nie miałam tego czego potrzebował,mówi do mnie to po co tu to jest??? Ma zagadkę facio:-) Coś mi się zdaje,że nadchodzi burza,pa. Ime co dzisiaj porabiasz??U Ciebie też smali? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda za późno już na czarnulkę ale przycupnę sobie na chwilkę z Wami ;) Na Kaszubach pogoda względna.Upałów na razie nie ma.Mają być od czwartku. Jedyneczko Tak to już jest z facetami...Są prości jak obsługa cepa ;) Lunka Powodzenia z włosami :D Mam nadzieję,że wychodujesz je na ala Villas ;) Marylko Jak tam nowe zajęcie? Livio Globusiku Jak tam Twój leniwiec? ;) Podeślij go mi,proszę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawusia zaparzona, wpadajcie. Nie spałam do 2 w nocy, taki miałam ból brzucha. Jestem na pół przytomna. Zmykam zaraz do pracy, pozdrawiam. Mam nadzieję ,że nie nabiłam ci guza , Jedyneczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ime czytając Ciebie kawałek arbuza utkwił mi w przełyku:-D Żartownisia:-D X Luneczka nie nabiłaś,dzisiaj spóźniona jestem.Dzięki za kawę. Przepracowałaś się pewnie i stąd te bóle. Wczoraj od południa burza goniła burzę.Dzisiaj zapowiada się ładny dzień. Globusiku wstałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu miło? ile was tu jest? o czym piszecie? kto w gronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem z Wami na kawie. x Przybyłam z nożem w ręku , to lek na guzy. Przykładem i guz znika:D Ime wyśmiałam się z samego rana. x Lunka żeby odespać noc może umówimy się na sjestę:) x Jedyneczko czy masz słodkiego arbuza??? u mnie są za mało osłodzone:( x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piąteczki To zjawisko zobaczysz tylko raz w swoim życiu!!!Kalendarz: Sierpień 2014 Sun Mon Tues Wed Thur Fri Sat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Sierpień 2014 będzie miał 5 piątków, 5 sobót i 5 niedziel. Dzieje się tak tylko raz na 823 lata. Chińczycy nazywają to"Kieszeń pełna srebra". Więc wyślij tę wiadomość do swoich przyjaciół i po pięciu dniach zaskoczy Cię pieniężna niespodzianka. Według chińskiego Feng Shui kto nie przekaże tej wiadomości ten wkrótce zostanie nędzarzem ps. to tak na wszelki wypadek x wysłałam do przyjaciół , szykuję wielką kieszeń ale nie na miedź:D na mydło żeby umyć ręce bo będzie ....g.... x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Arbuzy są bardzo słodkie,aż za słodkie.Chodź się wymienimy:-) Kupując zwracam uwagę na kolor arbuza.W środku ma być mocno czerwony,wtedy jest dojrzały i słodki. Globusiku bardzo ciekawe jest to o czym piszesz. Wyjątkowy sierpień będziemy mieć w tym roku.Może coś miłego się wydarzy?? tyle sobót,niedziel:-) Pa. Jadę z kwitami do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×