Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej Babki x Dzięki za kawę. Po leniwej niedzieli zaczynamy pracowity tydzień. x Jedyneczko kasztany w kieszeni to leki przeciw reumatyzmowi. Podobno trzeba je również położyć pod materac gdzie śpimy. x Ime jak grzybobranie?? opierając się na opinii grzybiarzy wokół mnie jest z nimi licho:) x Lunka miło Cie widzieć:) x Do uzdrzeni wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Nie wiem gdzie popełniłam błąd. Co prawda krótko ale napisałam liścik. Zaginął:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
gLOBUSIK-liścik gdzieś w przestworzach,w naturze nic nie ginie. Nadobrą nockę,opowiem Wam cuś wesołego na faktach prawdziwych oparte. Gdzieś tam w przeszłości ,tak ok 1770 roku,żeglarz i odkrywca brytyjski dotarł do Australii.-James Cook. x Odkrywając dziki ląd w towarzystwie miejscowego Aborygena,spostrzegł,że cos tam takiego śmieszneg robi - hop - hop - pyta -CO TO? Aborygen odpowiada - kanguro. Cook otworzył zeszyt i zapisał. x Po powrocie do wioski,jakiś znający co nieco oba języki wytłumaczył,co Anborygen powiedział JA NIE WIEM.:) x U mnie po ogrodzie tez dzisiaj widziałam coś śmiesznego -na 2 łapach,z długim dziobem,kroczące dumnie - ludziska dali temu nazwę WRONA. x Smieję się,bo gdybyśmy nie znali znaczenia słów - to słyszlibyśmy sie siebie nawzajem - ble,blu,ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawkę! A ja już wybywam do pracy! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. Witaj Livio. Piję pierwszą kawę.Dziękuję. x Dzień zaczął mi się bardzo pechowo:( muszę odreagować.Strach pomyśleć co będzie jutro. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Co tam Globusiku? Ja też przed chwilą dostałam smutną wiadomość.Zmarł teścia brat. W niedzielę miał wylew,67 lat.Trzymał się najlepiej z teścia braci... Przynajmniej tak wyglądał.Jutro pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień Dobry. Witam w pogodny czwartek. Zapraszam na kawę. x Livio Za chwilę idę myć zęby:) x Jedyneczko Jest takie porzekadło,że skrzypiące drzewo długo skrzypi. Smutne bo to nie był czas , to nie była pora:( x Ja wtorek i środę wykreśliłam z kalendarza. Ponieważ opustoszała lodówka po umyciu zębów idę po zakupy:) x Spokojnego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Livio to Ci dopiero mycie zębów;-) Globusiku z przyjemnością piję kawkę,dzięki. Coraz trudniej się wstaje,z ledwością wylazłam z łóżka o 7,00 Dobrze,że mam blisko do pracy. Wczoraj do późna miałam gości z podróży.Przyjechali na pogrzeb,a potem do nas.Całe szczęście,że kulinarnie byłam przygotowana:-) U mnie lekki mrozik,szrom na trawie i samochodach,ale słonecznie. Dzisiaj urywam się z pracy,ale służbowo.Muszę porozwozić faktury. Trzymajcie się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Powodzenia. Zbieraj miedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie Dziewczyny. Nie gniewajcie się,że wklejam Wam "mądrości" np o tych ząbkach.Zycie jest tak cholernie trudne -,ze miałam bardzo zły moment.znalazłam się na krawędzi. Nie wiem - czy to był jakiś "plan",zobaczyłam je z innej strony. mogę opisać,co mnie spotkało,o ile jesteście ciekawe - na @@. x wklejam Wam ciekawy przypadek,fajnie opowiedziany - x http://www.youtube.com/watch?v=iP6OQMyjGL4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Nie mam czasu zbytnio pisać ale czytam to,co napisałyście ;) Jeszcze dzisiaj jadę do Gdańska,zawieść córkę na studia,na tak zwaną trzydniówkę I pomału przygotowuję się mentalnie na pójście pod nóż Pozdrawiam Was cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na piątkową kawuchę. Livio siadaj i opowiadaj co cię spotkało! Ime co tam znowu ci dolega ,że musisz iść pod nóż? Globusiku jak tam u ciebie? Jedyna u ciebie już przymrozki? No tak zima nadchodzi dużymi krokami. U nas dziś Święto narodowe, ale ja do pracy na 3 godz muszę pojechać. Potem mamy zaplanowany wyjazd do Kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Lunka dziękuję za kawę. Pytasz co u mnie??? wiesz jak to jest jedna bieda za mało.Może dlatego,że jesień więc pchają się drzwiami i oknami. Powinnam wymienić zamki:) x Livio opowiadaj co Cie spotkało??? przeznaczenie czy przypadek??? no właśnie czy jest różnica między jednym a drugim??? x Jedyneczko miedzi nazbierałaś:) i od rana pognałaś ba bazarek:) x Ime Fajnie,że czytasz .Jesteś z nami. Popycham czas żeby wszystko było już za Tobą. x pozdrawiam hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Luna dzięki za kawę.U mnie owszem chłodno,właśnie straszliwie zmarzłam w uszy:-) Wybrałam się raniutko na obchód po mieście chcąc zaczerpnąć powietrza.... Luna,Ime wspominała kilka postów wcześniej o swoich dolegliwościach. Ime :-)tylko się nie smutkuj:-D Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Szafą zastawimy drzwi:-) będzie blisko do ciepłej odzieży:-D Mój studencik też już na uczelni.W tym roku dojeżdża. Livio filmik obejrzałam do momentu jak pani trzymała mózg w dłoniach...dzisiaj może przebrnę dalej... Globusiku,miedzi nie wydałam,zbieram w skarpetę:-D Czeka nas poważny remont. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Jedyna - ta pani zaraz mózg odłoży:) x Fajnie wyt,łumaczona różnica pomiedzy lewą a prawą półkulą. U mnie chyba na jakis czas z przeciążenia - wyłączyła się ta rozwrzeszczana lewa :D Nie będę na forum opisywała,co zobaczyłam zmojego zycia - wyglądana to,że nie ma mowy o zadnych przypadkach. Chyba nawet po nosie samodzielnie się nie drapiemy:D Zresztą - nic nie wiem,nie jestem expertem. Jedno mi odpadło - całe poczucie winy za życie - Teraz z wielką cierpliwością i uśmiechem zmieniam opatrunki już na obu stopach,niczego nie chcę,niczego nie planuję - przynajmniej staram się. x dziwnie to działa,wczoraj pól godziny rozmawiałam przez telefon z moją Synową i to z jej inicjatywy. x cuda na kiju. A może mi odbiło - nie wiem. Gdyby tak,to zapewne tego pytania bym nie zadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Kończę temat - nie ma o czym mówić ani dyskutować. x Właśnie historyjka z dnia dzisijeszego. Sałatka,placek,zupka,gulasz - jutro przyjezdża Wnusio z S.komputer d;a M wiozą. x dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Piękna pogoda, aż zachęca do spacerów. Chodzę z dziećmi do parku, zbieramy co się da.:) Piórka, kasztany , liście, kije, kamyki, dzieciom wszystko się podoba. Sprawiają mi dużo radości. Pozdrawiam serdecznie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w słoneczna sobotę. Zapraszam na kawę i uśmiech . x Mam nie zorganizowaną sobotę. Ostatnio często mi się zdarza żyć ...tak jak leci:) x Nie wiem co przeoczyłam ..o co chodzi z tym mózgiem??? x Spokojnego przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym mózgiem jest tak, że czasami źle działa na skutek udaru ale niektórym udaje się przywrócić go do normalnego funkcjonowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku.Dziękuję za kawę. Ja mam zorganizowaną sobotę,każdą:-)Schemat... Marysiu tylko Ci pozazdrościć.Po pracy pojechałam wczoraj do mamy.Siedziała z koleżankami na ławce nad jeziorkiem.Jak mnie zobaczyła ,zerwała się i mówi : -dobrze,że jesteś w końcu do domu dotrę.Cały dzień na tym podwórku.... A ja:-( Cały dzień w murach. Dzisiejszy dzień zapowiada się słonecznie,chociaż rano było-1,myślę,że po pracy pobędę trochę na powietrzu.Dzisiaj pracuję do 13-stej. Livio oczekujesz miłych gości:-) Dobrego dnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Tak Dziewczyny - oczekuje miłych gości. x GOŚCIU - nie myśl,że nie sprawdziłam się u neurologa :) w sumie,jak podkreślam,ja nic nie wiem. Trafiłam na filmik o tej Pani ( m.innymi filmikami bez udaru) z tym,że u ona logicznie wyjaśnia,jak dla mnie,jak która pólkula działa i sama ciut zrozumiałam. x RZECZYWISTOŚĆ jest dziwniejsza,niz nam się wydaje. x Historyjka znad morza,jak byłam z dziećmi. x"popatrz Tata jak szybko babcia chodzi,a przecież ma "złamaną nogę":D Dla Wnusia,bolace nogi, skojarzył ze złamaniem,bo Tata taką miał. x Uwierzcie mi,jak nadszedł moment wyjazdu - ja do samochodu 50 m,nie mogłam się dowlec - a wszysko we mnie krzyczało -"nie do G....." x S.jakby usłyszał - jechał samymi bocznymi drogami,omijał autostrady,zatrzymywaliśmy się często po drodze,szukaliśmy znajomych zajazdów - wszystkie pozamykane -jechaliśmy parę godzin dłużej niż można było. w końcu jednak - tablica z nazwą mojego miasta - wiedziałam,że nie ucieknę. x miłej soboty.Jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Livio. Widzisz u mnie jest odwrotnie. Nogi odmawiają mi posłuszeństwa jak mam oddalić się od domu. Mam wiele zaproszeń,możliwości wyjazdu itp.Na samą myśl o wyjeździe jestem chora:-( tu jest mi dobrze,czuję się bezpieczna i wolna...Mam nadzieję,że kiedyś się to zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - ten psychologiczny ból nóg - to nie tak,że w domu mnie bolą. Też jak mam go opuścić - zaczyna się cyrk. Wtenczas chyba chodziło o to,gdzie jest ten dom i co w tym mieście mnie spotkało. A o tym,aby je opuścić..hoho - marzę od lat. x Co do GOŚCIA - zgodzę sie z jednym - załamanie nerwowe - to tak,byłam bliska i to bardzo czegoś głupiego - widocznie,jeszcze nie było mi przeznaczone i nadęta opona - przed pęknięciem - spuściła nieco powietrza:D Ludziska,którzy tego doznali - najczęściej tak mieli. Niestety,coraz więcej słyszy sie o samobójstwach. Ludzie zepsuli świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój S dzisiaj chlapną,aż mi szczęki opadły. Od chwili gdy ma katar(ok. tygodnia)ręka go boli. Może to i dobrze wiedzieć ,że jest się tak blisko Stwórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×