Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Luna. Dzięki za kawę. Marysiu witaj,wezmę pod uwagę tytuły książek. W sumie nie rozstaję się z nimi;-) To moja jesienna rozrywka... Jeśli chodzi o Twoje pytanie o głosowanie:-D Cała reszta Marysiu;-) Pogoda rzeczywiście była piękna. Procesja i msza na cmentarzu u mnie dzisiaj,zawsze na Zaduszki. Ja też nie będę uczestniczyła,bo pracuję... X Wiera witaj Wpadaj jeśli masz ochotę;-) Globusiku Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami. We mgle trochę błądzę ale trafiłam po zapachu kawy. Wpadajcie, zapraszam. x Wierka oczywiście wpadaj kiedy tylko masz ochotę. x Dziewczyny piszecie o czytaniu książek. Przyznaję mam zaległości. Przeglądam i analizuję poezję. To za mało. Będę chciała zapisać się do biblioteki. Na długie wieczory książka najlepszym lekarstwem. x Marylko U mnie również była piękna pogoda. Do domu wróciłam padnięta.Zauważyłam ,że większość ludzi jest odwiedzających mogiły. Zapalają znicze , chwila zadumy i idą dalej. x Imuś jestem zaniepokojona. Co u Ciebie , jak się czujesz? Daj choć malutki znak. x Lunka niestety zatoki to choroba nawrotów. Moje dzieci walczą z tym od dawna. Niestety chodzą bez czapek , a to pierwsze zło:( x Jedyneczko Zaczynamy nowy miesiąc. Czy poprzedni był na plusie? Po chwili zastanowienia stwierdzam,że u mnie tak!!! x Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Jedyneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Koniec miesiąca na małym plusiku:-) którego podaruję Studencikowi;-) X Nie spodziewam się dzisiaj klientów ale jestem na stanowisku... planuję pojeździć z fakturami. Pa.Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziękuję za przyjęcie mnie do grona:) Piszecie o książkach...tak mało uczestniczę w czytaniu... Miłego po południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mgła , dwa stopnie.Dzień prawdziwie listopadowy. Zapraszam do stolika i na kawę. x Mam cały stos syzyfów. Szykuję się więc do roboty. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie i zasiadajcie;-) Zaparzyłam kawę. Od pewnego czasu piję blondi i jest ok:-) Już bym chyba nie przestawiła się na czarną. X Jest ciepło.Zdziwiłam się jak o 6 rano termometr wskazywał +8*C Co tam planujecie??? Mój starszy S zmienia pracę. Dzisiaj został zaproszony na drugi etap kastingu(jak ja to mówię) Praca w WM wiąże się z dojazdami. Co ma być to będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję Jedyneczko za ...płyn:) x Nie mogę nic napisać ponieważ jest SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tylko takie listy mogę wysyłać:D domyślajcie się co zawarte w treści:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku melduję,że szyfr odczytany;-) Ja kilka dni temu szlaczki też musiałam pisać:-D Wiem,strasznie to irytujące.Dobrego dnia Globusiku. X Imuś ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Od poniedziałku codziennie myję okna. Dziś niestety musiałam odwiedzić dentystę. Wypadła mi plomba i zaś 1oo zł w plecy, a miała być wizyta u fryzjera... tak to jest z planowaniem:) Wiera masz ochotę to zaglądaj. Napisz cos o sobie. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna33
Hej kobietki. Nie moge sie zalogowac na kafe. Kawa na was czeka. W poniedzialek rano odbieram moja przyjaciolke i jej meza z dworca. Moja Ania juz sie pakuje. Juhhhuuuu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Luna dzięki za kawkę. Widzę,że doczekać się nie możesz przyjazdu Ani;-) Na długo przyjeżdżają?? X Imuś cokolwiek by to nie było,trzymam kciuki i życzę Ci żeby te problemy poszły won!!! Nie siedź w kąciku i przybywaj na kawę. X Marysiu mam to samo z oknami:-D W poniedziałek myłam i nie zwracałam uwago na ciemność... Na zewnątrz było tak ciepło,pomyślałam sobie,to ostatnia szansa przed zimą;-) X Globusiku,a co Ty porabiasz?? W tej chwili to zapewne jeszcze śpisz,ale tak ogólnie;-) Junior mieszka już na stancji?? zadowolony? Mój zakwaterował się w akademiku,wynajął jedyneczkę;-) na razie nie narzeka. Dobrego dnia dziewczyny. U mnie już jasno,podnoszę rolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Lunka dziękuję .Mimo trudności dotarłaś z kawą. Już się cieszysz z nadjeżdżających gości:) Szykuj struny głosowe na gadu gadu. Ja wczoraj nie mogłam podnieść szlabanu i wszystko co napisałam było SPAM. x Marylko Wydałaś stówkę ja dzisiaj wydam 300 zł za uratowanie zęba. Moje okna czekają na lepsze czasy:) x Imuś cały czas siedzę w Twojej kuchni. Spróbuję zamknąć drzwi przed problemami❤️. x Jedyneczko Junior zamieszkał na stancji.Jak będzie się okaże. Starszy Junior rozpoczyna pracę.Wczoraj serce miałam rozdygotane. x Tak jak pisałam czeka na mnie dentysta. Zbieram się i w drogę. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko właśnie napisałam ,że zamieszkał. Jak będzie zobaczymy. Od wczoraj jestem troszkę ociężała:( Czekam na wiadomość jak jest u starszego Juniorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nawet popychanie nie pomaga , posty idą w siną dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie. "przemiła" wizyta za mną. Co prawda w obolałej szczęce ale ząb się ostał. Muszę przyznać,że trafiłam na dentystę , który nie poszedł na łatwiznę. Trochę popracował i jest efekt. Do tych czas słyszałam,że nie opłaci się nic robić. Samo życie. Jestem troszkę obolała zostawiam wszystko i idę na sjestę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawie. Zapraszam. Globusiku obolała jeszcze jesteś?? Ząb uratowany,warto było pocierpieć;-) Ale współczuję bólu... X Listopadowy poranek dżdżysty,ponury.... Jak mi się nie chce:-(.... Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Szczęka boli mniej. Po kawie przestanie .Oj tak Zaczynają się ciemne:) dni. Mżawka i wiatr tak jest u mnie. Nie lękam się i zbieram do wyjścia. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czytam Was ale jakoś czasu brak na pisanie U córki nie działo się dobrze/pisałam Wam o jej teściu Zięć wrócił do nas do pracy :D Badanie usg wykonane ;) O tyle spokojna jestem,że guzki mnie...bolą ;) Okazało się,że mam dużo torbieli w piersiach 2 dość duże Próbuję się załapać na mammografię Okazuje się to nie takie proste Z każdej strony słyszymy-kobiety badajcie sobie piersi! ...a potem kłody pod nogi ;) Dzisiaj załatwiam mamie zaświadczenie ze szpitala... Junior znowu chory ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś👄 Czy Ty chcesz,żebym "zeszła" przez Ciebie??? Dzięki,że się odezwałaś i nakreśliłaś mniej więcej o co chodzi... Mam nadzieję,że młodzi nie muszą oddać ojcu prezentów ślubnych??? Bądź zdrowa Imuś i do uzdrzeni;-) No i co ten Junior Twój tak często choruje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko :D Psieplasiam,psze Pani ;) Ale mam taką kołomyję,że nie mam czasu puścić bąka ;) W dodatku telefon mi się zepsuł a jak na złość wszyscy się chyba zmówili i dzwonią dzwonią ;) Globusik dryndał rano do mnie,no i nie mogłyśmy pogadać nawet :( Samochód,który dostali młodzi jest na tego pana Ale chciał ich wyrzucić z mieszkania...i tu się trochę przejechał...bo dom jest na jego ojca,z którym się pokłócił ;) Ufff,skomplikowane to trochę ;) Młodzi mieszkają tam nadal bo dziadek im pozwolił :D Co do Juniora...To jak ktoś chodzi na wpół goły,to nic dziwnego,że chory Jemu jest wiecznie ciepło! Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×