Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
LUNA, LIVIO,1 2 3, MARYLKO! PRINZESSKA MASKOTKA wieczór dla wszystkich jednakowy każda coś tam piła:D głowa poboli tylko rano:D U mnie tez zapowiada się upał. Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny:) Livio - zgadłam rozwiązanie zagadki. U mnie kogut nie piał.Obudził mnie telefon córki. Dostaję wnuki " na stan". Mała nadal gorączkuje- idą do lekarza. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , w budynku jest tak zimno że co rusz wychodzę na dwór żeby się nagrzać .Na dworze w sam raz , ok.22 stopni. Jeszcze tydzień laby ma młodzież . Mój młodszy S mówi, że nie może już się doczekać.Wcale mu się nie dziwię , ostatnio w szkole był w lutym. Pozdrawiam ,Was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobawiliśmy się w ogrodzie, teraz dzieci wróciły do mam. Wstawiłam na jakąś zupę , ale jeszcze nie wiem jaką? Macie jakiś pomysł ? Na dworze zrobiło się ciemno- norma ...dawno nie padało! Ostatni raz w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dzięki za podpowiedż :) Wybrałam krupnik, na żeberkach - będzie dobre. Burza i ulewa u mnie , spadam bo zepsuje się komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki! U mnie po ulewie. Parno dalej czuję ,że na tym deszcz się nie skończy. Pani doktor stomatolog odwołała wizyty, przyjemność mam za sobą:D przełożona na jutro:D 1 2 3! Twój Syn tęskni za szkołą nic dziwnego , bardzo dobry objaw.Mój młodszy wnuk wrócił z obozu i rozmyśla ....gdyby tak jeszcze trochę było wakacji:) MARYLKO! Krupnik bardzo dobra zupa.Przypomniałyście mi czuję,że jutro ugotuję. Jak mała Zosia ????? lepiej się czuje???? Nie mam odpowiedzi na pytanie dlaczego musi nas dosłownie boleć wszystko? mały,młody, stary jednakowo cierpi:( Na razie i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam! Dziś dostałam termin do szpitala,cieszę się a za razem obawiam. Samo życie. Ja już po kawusi,mam tak jakby lenia.Pogoda....przeplatanka,to chyba ona tak na mnie działa. Mam smak na barszcz czerwony,ale nie mam buraków,nie chce mi się jechać do sklepu. Marylko jak mała? 123 twój S w końcu zobaczy szkołę, fajnie znów będzie wśród kolegów i kolezanek. Globusiku stomatolog odwołał wizytę,to masz wolne,jutro też jest dzień.Cierpienie mamy wpisane do życia,chyba nikt nie odpowie dlaczego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka powiedziała , że jak na zęby to za długo ma temp.- czwarty dzień.Dała skierowanie na badanie moczu , podejrzewa bakterie. Jutro się okaże . Luna Twoja operacja odbędzie się w Polsce? Napisz proszę w jakim terminie , będziemy trzymać kciuki . Odezwę się póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Pytam o to samo co MARYLKA. Czy pobyt w szpitalu będzie w Polsce??? Dzisiaj jeszcze nie analizuj dobrze czy źle ? Będzie na to czas. Pobyty w szpitalu nie są mi obce. Każdy z nas wolałby omijać to miejsce z daleka. Z drugiej strony jestem zdania ,że jeżeli jest taka potrzeba nie należy odkładać na później.Szpital ...miejsce w którym udzielą każdej pomocy. Co by było gdyby nie było takich miejsc? Powiedz Sobie tak ......pomyślę o tym jutro❤️ MARYLKO! Być może,że mała złapała infekcję. Dobrze,że poszłaś do lekarza. Przy temperaturze na pewno marudzi.Czy maluchy zostają u Ciebie na noc??? 1 2 3! U mnie w domu tez jest chłodniej niż na dworze ale to lepsze niż gorączka. Na jutro musimy przygotować litry wody do picia:) Zapowiada się afrykańska gorączka. LIVIO! Czy jeszcze zostały jakieś tematy do obgadania z siostrą???:) Być może dzisiaj deszcz przegonił Was z ogrodu! MASKOTKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczynki w Polsce. Będę pod opieką mojego lekarza,który już nie raz mnie ratował. Bać się nie boję,wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA więc będziesz blisko rodziny i nas❤️ Będziemy z Tobą👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka , zdecydowałaś się już . Masz terminy . Wiesz , że jesteśmy z Tobą . Wspieramy Cię i będziemy zawsze przy Tobie. Jesteś silną , dzielną , kobietką , tak jak my wszystkie. Jak nie My , to kto?? Buziaczki. Jest i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada , ale dlaczego? Nie miało tak być. Globusiku , dorwałam dziś pana od remontu. Zaprzysiągł się , że we wtorek zaczynamy . Może i dobrze. Małpiego rozumu już dostaję . Jak zwykle sama jestem o tej porze.Dziwi mnie tylko, że nikt mi się nie zameldował. Robię porządki na tarasiku. Tam już jesień zajrzała. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus wnuki są na noc u rodziców. Dostałam meila od nowej szefowej .Materiały , z którymi mam się zapoznać na jutrzejsze zebranie z rodzicami. Przygotowałam się już sama, ale przeczytałam. Mam nadzieję ,że zostawi mi wolną rękę. Tym bardziej, że nie ma wykształcenia pedagogicznego. Będę musiała być dyplomatą. Pójdę wcześniej . Nie wszystko pasuje metodycznie do 3 latków.Ale nie będę Was zanudzać. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane jesteście,wspieracie mnie,dziękuję! Nie będę pisała na publice o co chodzi,20 września mam się zgłosić do szpitala. Jestem silna,wiem,dam radę. Tylko szkoda,bo 21 września mamy Mszę za mamę w kościele,pierwsza rocznica a ja nie będę obecna.No i jak to wszystko pogodzić? Nie da się. Marylko pracę domową już odrobiłaś,jestem przekonana,że dasz sobie świetnie radę z podopiecznymi jak i z szefową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko , świetnie , jesteś przygotowana.Twój materiał będzie ok. Tylko nie rozumiem ? Jak to szefowa nie ma przygotowania pedagogicznego? Tak może być ? ? .Jakoś nie pojmuję. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 to przedszkole prywatne- jest biotechnolog dietetyk z zawodu. Może tak być, tylko musi mieć personel pedagogiczny i nadzór. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! No widzę że jeszcze śpicie, to nic, po cichutku zaczekam. Po malutku zrobię kawę,otworzę okna wagonika,niech aromat się do was rozniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was śpiochy, ja już lecę do pracy. Miłego dnia wam życzę pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
macham ręką do wszystkich. LUNA! Raniutko wstałaś , mam wielka ochotę na kawę a jeszcze jeżeli ktoś przygotuje smakuje dużo lepiej. Po wczorajszej huśtawce pogodowej jestem leniwa i ciężka.Po kawie sprężynę nakręcę:D Ze wszystkim w życiu MUSIMY sobie radzić i poradzić. Nawet jeżeli jest trudno❤️ 1 2 3! Chyba wszyscy ...mechanicy od remontów:D.... są jednakowi. Na mur :D jutro zaczynają robotę:D znam to! MARYLKO! Masz ważne spotkanie.Oceniam szefową ,że postąpiła rozsądnie i wybrała Twoje doświadczenie zawodowe. Razem będziecie się uzupełniać. Życzę Ci powodzenia. LIVIO! PRINZESSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Fajowo , pije kawę pomarańczową ..... smaczna :) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA witaj U mnie jest lepiej , ja Ciebie ujrzałam:D Dobrego dnia Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Po wczorajszym deszczu dalej jest szaro-buro i chlodno a miały być upały. Potrzebuję dziś wielkiego kubka kawy. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Dzisiaj w nocy BYŁA U MNIE BURZA. Po raz pierwszy tego lata,taka prawdziwa.Najgorsze działo się jednak gdzieś dalej. Spało mi się przy niej -że hej. Moi mili goście,robią się coraz bardziej samodzieli:) nie jestem w usługiwanie im,za bardzo zaangażowana.Duży plus. Jeszcze ja korzystam:D Dzisiaj wreszczie dobrze podlało ogród,nawet jakieś kałuże jeszcze stoją. Ciekawe tylko,czy ta straszliwa duchota się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! witaj jesteś dziarska Babka , ja podczas burzy przeważnie się boję:) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×