Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Lunka Szczęśliwej drogi. Szczęśliwych Świąt i Takiego tez całego już 2015 roku. x Livio witaj trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie Dziewczyny..życie zabiera mnie tam - gdzie wypoczynek. Głęboka depresja jest wołaniem ciała -CHCĘ ODPOCZĄĆ. ńajlepszym wyjściem - o czym ludziska nie chcą wiedzieć,jest poddanie się jej. Obojętność na to szaleństwo wymyślone przez ludzi,chociażby święta i te karpie w LIDLU....... To tylko mały przykład stresów z naszej codzienności. W takich momentach z czarną pustką - pokazana jest prawda - -TO NIE TĘDY DROGA,ZWOLNIJ,ZOBOJĘTNIEJ,ŻYCIE I TAK SIĘ TOCZY. tO wszystko miało być nie tak - WIELKIE EGO zwycięża nad tym,jak mieliśmy żyć i z niego się cieszyć. x niby to wszystko wiem,przestaje walczyć i wierzcie po poddaniu,życie zmusza mnie do działania - ale bez wysiłku umysłowego.Muszę zadbać przecież o skarb jaki dostaliśmy,nasze ciała. Niesamowicie to wszystko zaplanowane i skonstruowane. x miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jesteśmy po Wigilii firmowej Przetrwałam ;) Córka mi dzielnie pomagała Ale zmęczenie daje znać o sobie Goście poszli o 23.30 Dwóch musiał odwozić mój mąż ;) Popili sobie troszkę Tylko my z mężem trzeźwiuteńcy jak bobaski byliśmy,no i córka :D Marysiu Ty pewnie piórko jesteś,że ten wiatr takie homecyje z Tobą wyprawiał ;) Lunka Miłej i bezpiecznej podróży❤️ I dużooo przyjemności na pobycie w Pl :D Globusiku Jak wizyta znajomej? Jedyneczko Gdzie się nam zapodziałaś? Livciu Samo życie opisujesz Ja wierzę,że sobie poradzisz Jesteś silniejsza niż Ci się wydaje Pozdrawiam wszystkie Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam. Ime pytasz gdzie się podziewam?? No jak to gdzie:-D w kuchni;-) Powiem Wam tak: Czy tego chcemy,czy nie,święta i tak się odbędą. Luneczka szczęśliwej drogi. Wesołych Świąt. Globusiku,a Ty zdążysz wypić kawę przed podróżą??? U mnie leje od trzech dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam piję z Wami mała kawę. Na życzenia jeszcze wpadnę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ x Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. x Powyższe życzenia dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Tobie również wszystkiego dobrego. Wiem,że to jest bardzo trudny czas dla Ciebie,ale niech w Twoim serduszku zabłyśnie iskierka nadziei na lepsze jutro. Dużo zdrowia Ci życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami Dziękuję za życzenia❤️ Odwzajemniam... Miłości bo tej nigdy za wiele Nadziei,żeby Was nigdy nie opuszczała Wiary bo czyni cuda Rodzinnej atmosfery przy wieczerzy Wigilijnej i przez cały nadchodzący Rok ❤️👄 Jedyneczko kochana Ja na ten przykład nie lubię karpia Raz tylko musiałam wyeliminować z tego świata tą rybę,ale pamiętam to do dziś :O Nigdy więcej... Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
zdrowych radosnych i pogodnych świąt dla wszystkich. właśnie czekam na przyjazd c. x bez obżarstwa proszę:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki.Bardzo dziękuję za życzenia i Wam życzę: Radosnych chwil z najbliższymi,dużo zdrowia,bo ono najważniejsze. Portfeli wypchanych miedzią w 2015:-D Cieszmy się chwilą. Livciu przyrzekam;-)żadnego obżarstwa;-) Do uzdrzeni po świętach. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia dla wszystkich Pan z teo topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam się z Wami w mroźny poranek. Gościu bardzo dziękuję za życzenia. I jak to mówią święta,święta i po....No i całe szczęście,bo mnie boki bolą od leżenia:-) Odpoczęłam i cieszę się,że jestem dzisiaj w pracy. Mikołaj był na bogato:-D Dostałam od chłopaków e-book (czytnik elektroniczny) Mogę teraz czytać do oporu.Można wgrać 2800 książek. Powiem szczerze,że ostatnio bardzo dużo czytam i na książki wydałam majątek;-)(nie posiadam innych nałogów) Zabrakło mi już półek w domu na ustawianie ich.Część oddałam do biblioteki,ale ulubione zostały:-) Także prezent jak najbardziej trafiony.Przeczytałam już nawet jedną książkę,jeśli lubicie czytać to bardzo polecam. STULETNI STARUSZEK KTÓRY WYSKOCZYŁ PRZEZ OKNO I NIE WRÓCIŁ. Niesamowita opowieść i przezabawna.Ryczałam ze śmiechu. Co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jeszcze świętują. No i dobrze.Pustki i cisza. Pokręciłam tytuł książki.Końcówka zamiast nie wrócił,to zniknął. Planuję dzisiaj normalny obiad z kartoflami i zupą:-D A potem długi spacer.... Pogoda sprzyja,jest mróz i świeci słoneczko. Ale to co się działo w wigilię,myślałam,że to koniec świata. Takiej wichury jak żyję nie pamiętam. To do uzdrzeni moje miłe koleżanki.Zwijam interes,na dzisiaj wystarczy;-) Pozdrawiam Was Wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Pada śnieg, wygląda bajkowo i czysto na dworze. Składam spóznione ale szczere życzenia. Zdrowia , szczęścia i powodzenia :) Dziś odpoczywam, Kaja chrapie:D Jutro już mam kolędę. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Może któraś z pań kawkę sobie życzy?? Zapraszam. Marysiu dziękuję za życzenia:-) U mnie też od wczoraj jest bajecznie biało.Mróz -10 utrzymuje się. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
wszystkiego najlepszego dla uczestniczek fajnej kafejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaju Tobie również najlepszego:-) X Marysiu szybko masz tą kolędę,ale o ile sobie przypominam zawsze miałaś tak od razu po świętach. U mnie to pewnie aż w lutym. Kończę koniec miesiąca i za koniec roku trzeba się zabierać:-( a tu oczy wpatrzone za okno,a za oknem śnieżyca.. Pięknie to wygląda. Pusto w naszym wagoniku:-( świętujecie jeszcze??? Zostawiam chrupiące szyszki i gorącą herbatkę. Dziwne krówki do szyszek trafiły mi się z żurawiną.Kiedyś był jeden rodzaj i było ok,a teraz jakieś ciapate wyszły:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Pomyliłam drogę do Stacyjkowa:) nic to ! szłam wydeptaną dróżką która doprowadziła mnie gdzie trzeba. Zapraszam więc na przedostatnia kawę w starym roku. x Jedne święta za nami a tyle jeszcze przed!!!!!! jak żyć????:D z tym obżarstwem:) x Jedyneczko jesteś na posterunku to fajnie. Obawiałam się ciut ponieważ zgubiłam klucz:D Na szczęście drzwi nie zamarzły:) Nie ma to jak w domu ...ciepły piec i reszta bez zmian. Za oknem jest pięknie.Dużo szadzi. Popadał śnieg ale umiarkowanie. 10 st. na minusie. Zaczęła się zima. Powiadasz,że kończysz rok. Ja też chciałabym przeprowadzić remanent , w szafach też:D:D Poza tym u mnie stara bieda:D x teraz zwracam się do GOŚCI x Mili goście dla Was również wszystkiego najlepszego x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku❤️ Cieszę się,że już jesteś.Rano zajrzałam do wagonika,odśnieżyłam,nastawiłam wodę i czekałam:-) Warto było. Stęskniłam się za Wami przez te święta.Masz rację Globusiku,jeszcze tyle wolnego i świątecznego.... Jutro wybieram się na koncert sylwestrowy do kina.Bilety zdobywcze :-) w ostatnie chwili. Globusiku,co tam na świecie słychać??? Zasypało Was ?? U mnie sypie już od wczoraj.Mróz -12. Daje się już zauważyć ,że dzień jest dłuższy. Pyszna kawa;-)Mam nadzieję,że zbiegną się zaraz nasze koleżanki jak poczują woń czarnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko u mnie umiarkowana zima. Świat jest PIĘKNY wszędzie i ZWARIOWANY też wszędzie!!!!!! Jutro w większym gronie mamy wyjść na przywitanie Nowego Roku na Starówkę. Ponieważ jestem ciepłolubna mróz może mnie wystraszyć:) nooooo jeszcze nie podjęłam decyzji!! Dzisiejszy dzień poświęcam na SPA. Koniecznie muszę zmyć całoroczny brud:) coby w nowy wejść czystą:D Aaaa jeszcze jedno !!!! tęsknię za zupami. Dzisiaj będzie szczawiowa. x Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Pozdrawiam również pozostałe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku koniecznie musisz się wybrać.Spontaniczna decyzja gdzie, będzie najlepsza:-) Stare smutki niech się skończą ze starym rokiem:-) Ja też już zaczęłam normalnie gotować.Planuję na dzisiaj rosół,jutro będzie barszczyk z uszkami.Sporo mi zostało w zamrażarce. Chłopaki wymykają jutro na bal.Starszy jedzie do dziewczyny,a młodszy na stadninę koni??Gdzieś tam,coś tam,przy ognisku. My z M mamy chatę wolną w każdym bądź razie:-D Jeszcze M muszę przekonać do koncertu.Jakby co idę sama;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Przywiódł mnie tu zapach kawy i innych pyszności ;) Święta,święta i po... Nie wiem jak ja to zrobiłam ale schudłam 2,5 kg ;) Na Kaszubach dosyć sporo śniegu Tęgi mróz dzisiaj Wczoraj narobiłam fotek pięknej pani zimie ;) Mój mąż za to,w sobotę był na połowie dorszy,brrrrr :O I trochę ich nałowił ;) Ale wolę szczawiowią Globusika...mniam :D Wybrałam się też wczoraj na zakupy z córką i jej narzeczonym Galeria Bałtycka obładowana ludziskami aż strach Wiadomo...wyprzedaże ;) To chyba jednak nie dla mnie.Wolę nasz wiejski bazarek :D Jedyneczko Jakby co,to idę z Tobą ;) Pozdrawiam naszych miłych gości i stałe bywalczynie Stacyjkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime siemka miłości Ty moja:-D Wiedziałam,że mogę na Ciebie liczyć. Koncert o charakterze operowym;-)Może być?? Mój kolega jest śpiewakiem operowym,teraz został dyrektorem Domu Kultury w moim mieście no i jutro da popis miejscowym:-) Świat mu się już znudził jak powiada,czas wrócić do swoich. Jestem bardzo ciekawa występu.Zapraszał nas już wcześniej na swój występ do Teatru Wielkiego,ale....zawsze coś tam i nie wyszło. Ja raczej też nie przytyłam na święta:-) Napracowałaś się pewnie Ime?? Przed chwilką dowiedziałam się ,że dzisiaj mam kolędę:-D Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jedyneczko❤️ Czy może być?! No jasneeeee!!! Już się nie mogę doczekać :D A tak siedziałabym w domu,w kuchni konkretnie i przed srebrnym ekranem ;) Kolędę masz... Marysia też To miłej duszpasterskiej wizyty życzę ;) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime to jesteśmy umówione:-) Dziewczyny,macie jakieś plany??/ Was też mogę zabrać:-) X Tak swoją drogą,to ksiądz był już u mnie w tym roku.W lutym o ile sobie przypominam.Jak myślicie ??? kolędę mam już zaliczoną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Koleżanki:) Jedyneczko jasne,że kolędę masz zaliczoną ale ...no wiesz tak na wszelki wypadek otwórz drzwi szeroko:) x Miłości nasza witaj. x Ja nie schudłam i nie przytyłam. Jadłam dość dużo i nie wiem gdzie się to podziewa. Szczawiową jeszcze mam na jutro ...zapraszam :) x Babki do Wagonika przygnał mnie mróz. Postanowiłam rozpalić ...kozę... nie może zamarznąć woda bo rano byłybyśmy bez kawy. x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×