Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Okazuje się ,że napisane błądziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hej dziewczyny. U mnie też wiało, całe trzy dni. Drzewa leżały na ulicach, teraz na trawnikach. Jeszcze nie posprzątane, widocznie straż ma dużo roboty. Lunka masz o czym myśleć... fajne wspomnienia ze spotkania z rodziną. Gdzie się przeprowadzasz? Do innego miasta? Globus świetny żart! Dzięki.:) Jedyna będzie Ci smutno, jak młodzi się wyprowadzą. Taka kolej losu, niestety... Ime, Kaju pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Dzisiejsza noc miałam ciut lepsza . Kawa zrobi swoje i postawi mnie na nogi. Zapraszam więc. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jednak coś szwankuje internet.Popycham liścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko ja tez mam kłopoty z wysyłaniem korespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku jesteś:-) Z przyjemnością piję kawę,dzięki. Wieje nadal,chyba czas przywyknąć.Ja też mam niespokojne sny.Budzę się co dwie godz. spoglądam na zegarek czy to już czas na wstawanie i jakież moje zdziwienie, jak zegar wskazuje trzecią,piątą...i tak sobie myślę jaka ta noc długa... X Marysiu w tej chwili to bardzo bym chciała poczuć tą tęsknotę:-) Straszne zamieszanie mam w domu i niezadowolenie.Muszę cały czas stać z gaśnicą:-D Samo życie. Pozdrawiam Was i na razie Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę! U nas dalej wieje, choć może cieplejszy ten wiatr. Pozdrawiam was wszystkie, lecę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystko co napisała Marylka i ja poszłoooooooooo w sina dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry witam Was z kawą. Chałki ostatnio nie kupuję bo zakalec się trafia. Bułeczki zatem chrupiące z serem i miodem,zasiadajcie:-) Wiatr tak jakby ucichł. Globusiku,a jak tam próbna matura wypadła u juniora? Wiesz zapewne ,że tych próbnych matur teraz jest kilka:-) Przypomina mi się jak mój młodszy zdawał...nawet mi o wszystkich nie wspominał,dowiadywałam się po:-) X Dobrego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Panie. Jedyneczko dziękuję za kawę. W internecie dalej gram w kotka i myszkę. Raz poczta wyjdzie drugi nie. x Jedyneczko Próbne matury podobno wypadły dobrze. Masz rację takich prób jest kilka . Na razie było dwie. Ale co tam próbne matury. W sobotę jest Studniówka:) Garnitur , muszka już kupione. Pozostało wyprostować włosy!!!:) zapytałam dlaczego???? ... a dlatego,że będzie lepiej:) Czekam na dalsze zdjęcia. x Wybywam z domu. Po południu muszę czekać na ...wielebnego.... x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) O to masz wizytę:-)Miłej życzę. Studniówka już w sobotę?No tak ,prawie równe 100 dni:-) Fajnie ma młody. Będąc nastolatką byłam na trzech.Najmilej wspominam moją. Byłam w pierwszej parze w polonezie rozpoczynającym bal.Tańczyłam z panem od wf.Tańczył bosko i był bardzo przystojny;-) Pamiętam rodziców z trójki klasowej,którzy obmacywali nas przy wejściu w poszukiwaniu "procentów":-D Łatwo nie było....ale chłopaki prześcigali się w pomysłach,żeby jednak coś tam przemycić.W toalecie przez okno spuszczony był sznureczek,a tam przyjaciele wiązali buteleczkę i na górę:-D X Teraz oficjalnie alkohol stoi na stołach:-( Ime co porabiasz???Wpadaj. Luna kawa wystygła,wybiegłaś w pośpiechu..... Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko wyszło i świeci mi prosto w oczyska ;) Jedyneczko Dzięki za kawę i bułeczki❤️ Ale aparatka z Ciebie była ;) Pomysłowa,cóż tu dużo gadać :D Globusiku Będziesz miała z głowy wizytę wielebnego bo my nawet nie wiemy kiedy ją mieć będziemy ;) Życzę juniorowi niezapomnanej studniówki :D U mnie dochtory Wczoraj umówiłam się na testy płatkowe,oczywiście prywatnie bo kolejka w państwówce...wiadomo :( Chcę się w końcu dowiedzieć co mnie uczula,choć sama się domyślam ;) Pozdrawiam resztę pań Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime:-) Do tej pory nic Ci nie wykryto w testach??Już jakieś robiłaś chyba. Właśnie najgorsze jest to,że się nie wie co.A jak już się wie ,to i tak na niewiele się to zda:-( Jak uniknąć pyłków,albo roztoczy...część alergenów niby można zminimalizować przynajmniej w najbliższym otoczeniu,ale co z tego?? Mój młodszy S od urodzenia boryka się z alergią.Z pokarmowych poszło na wziewne i ciągle coś się zmienia.Jedne odchodzą,drugie przychodzą.... Na razie objawia mu się to katarem siennym,który dokucza mu na okrągło. X A ja mam zaraz dentystę.Po zdjęciu aparatu zaczęłam gubić plomby. X U mnie też zaczęło świecić słoneczko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dla odmiany zaczęło padać i wiać :( Jedyneczko Testów żadnych nie robiłam jeszcze.Zaliczyłam,że tak powiem,trzech alergologów.Ostatnia wizyta aż w Gdańsku.Tam też miałam się zapisać na testy Wizyta? Aż w marcu,jak dobrze Prawdopodobnie mam uczulenie na jakiś składnik farby do włosów Pewnie na PPD Moja córka miała astmę.Jeździłam z nią 4 lata na odczulanie.Niby wszystko jest teraz okey ale jak przychodzi sezon grzewczy to dopada ją kaszel Ja sama,nigdy nie miałam żadnych alergii Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ;) Miłego dentystowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:-) Już po wizycie.Całkiem miło było. Ime rozumiem Cię.Może coś się wyjaśni jak zrobisz testy. Obrazek z dzisiejszego dnia w poradniach.Puste.Okulista,laryngolog,dermatolog,czekają na pacjentów ze skierowaniami.A tu ani żywej duszy,a pacjenci którzy nie są doinformowani,że od nowego roku należy mieć skierowanie od rodzinnego,odsyła się.A u rodzinnego kolejka na trzy dni:-( Komu to ma służyć??? Woziłam w między czasie mamę do okulisty w celu przedłużenia kropli do oczu od jaskry.Nie przyjęła bez skierowania,a do rodzinnego nie można się dostać.Do tej pory,przynajmniej w moim mieście nie było takiego kłopotu. Jutro kolejne wizyty:-( X pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zastawiony stół. Kawa wysyła aromaty , podrażnia nos:) Zapraszam. x Już po wizycie. Była sympatyczna a rozmowy bardzo na temat mnie interesujący. Szkoda,że wielebny jest czasowo i w połowie roku wraca do swojej parafii. x Piszecie o alergii. Myślałam,że mnie to nie dotyczy. Szczerze mówiąc nie wiem czy to alergia ale zdarza mi się ,że chwyta mnie kichanie i trzyma cały dzień. x Jedyneczko Studniówkowe wspomnienia również mam miłe choć panowała dyscyplina:) wymagany strój , biała bluzka i czarna spódniczka. No bluzka mogła być wykwintna:D x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku,dziękuję za kawę. Ciesze się,że wizyta przebiegła miło;-) Z objawów które opisujesz,to z pewnością coś Cię uczula. Ja jestem uczulona na nikiel,wiem i mogę unikać. X Dobrego dnia Globusiku,coś zaplanowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko mam w palnie zakupy.Chodzi mi po głowie kapuśniak. A co ty masz w planie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku w pracy,pracę planuję:-) I w międzyczasie pranie pościeli,obiad i takie tam przyziemne prace. Słoneczko zaświeciło,może zdziałam coś więcej. Wiatr w końcu ucichł. Rano chodziłam po zakupy i tak przyjemnie było się przejść. To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ooooo!!! ucichł wiatr???? u mnie się właśnie wzmaga i 8 st. powyżej zera. Krzaczki bzu w paczkach. Anomalie i już. Z praniem się uporałam, zostały dwa ....obrusy ...Pusia. Zaczekają na większą ilość:) x Ime u Ciebie wizyta tajemnicą okryta:D może będzie jakaś miła niespodzianka:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku To mam niespodziankę :O Kolęda już dziś Rychło w czas się o niej dowiedziałam,jakby teściowa chciała nas z palestry wyrzucić ;) Nie cierpię tego siedzenia w oknie cały dzień i wypatrywania wielebnego Jakie marnotrawstwo czasu ;) Uciekam do parapetu Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Jedyneczko Dziękuję,kochana jesteś❤️ Wizyta zaliczona,ksiądz był o 18.30 Ale... W międzyczasie przytrafił się wypadek naszemu młodszemu synowi Był u babci Tam spadł ze schodów Noga w gipsie Na szczęście nie jest złamana,ale syn ma krwiaka Muszę mu robić zastrzyki w brzuch przeciw zatorowi Chyba wiem jak się do tego zabrać,bo w szpitalu też takie dostawałam Zostawiają brzydkie siniaki,ale cóż... Samo życie Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą. O matko kochana, Ime:-( To Ci dopiero bieda:-( Co do zastrzyków od zakrzepicy,robiła mi pielęgniarka,koleżanka, żadnych siniaków nie miałam... Młody na zwolnieniu,czy jako bohater do szkoły się wybiera?? ,a może u Was już ferie?? Trzymaj się kochana,same biedy:-( Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Junior zostaje w domu Jakoś nie wyobrażam sobie jego drogi do szkoły autobusem,z tym gipsem po szkole... Mi też pielęgniarka robiła te zastrzyki,ale brzuch miałam cały w krwiakach Da się przeżyć ;) Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuje za kawę. Troszkę się spóźniłam. x Ime pisałam wczoraj o niespodziance ale miałam inną na myśli. Przyszła nieproszona bieda. Zastrzyki przeciw zakrzepicy robiłam sama. One nie są bolesne tyle,że jest ich dużo.Jak pamiętam seria wynosiła 30. Współczuję synowi i Tobie. x U mnie wiatr i słońce. Chce mi się pomieszkać w domu. Właśnie dzisiaj pomieszkam. Jedyneczko u mnie pogoda sie ustabilizowała znowu wieje:) x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku,Ime. Globusiku często tak mam jak Ty .Lubię swój domek;-) Młodzi wczoraj przemalowywali. Ime farba ,którą kupiłam okazała się tak brzydka,że patrzeć na nią nie można było(cytat) No cóż nie mam gustu ....Moja rola pomocy zakończyła się bezpowrotnie:-D Pozdrawiam Was Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×