Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej Babki x skąd ja to znam???:D przestałam doradzać:) masz rację Jedyneczo zrób krok w bok:) x Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ha:) ja też się śmieję. x Babki pomieszkuję w domu .Zapraszam na przedwieczorna herbatę z rumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Wiać przestało. Wczoraj nawet słoneczko na krótko wyjrzało. Livio gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka Dziękuję za kawę. Gdzie tak raniutko popędziłaś??? Pogodę mamy podobną. x A co tam pogoda:) Babki trwa karnawał a my tak cichutko się zachowujemy. Czas troszkę poszaleć. Jakie mamcie plany? x Miłej soboty. x Pozdrawiam Cię Livio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Pędzę do pracy, a z racji tego że mam podopiecznych muszę troszkę wcześniej wstawać. Troszkę przymroziło, fajne powietrze. Plan na dzisiaj to praca i syzyfy, pakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie w sobotni , ranek:-) Dziękuję za kawkę Luna. A ja już po spacerze porannym:-) Nawet po dwóch:-)Polecam!!! Pogoda wiosenna. Globusiku masz rację.Smutasy z nas straszne się porobiły,należy coś pomyśleć,żeby się zabawić, nim karnawał się skończy:-D Ime dumaj;-) Teraz troszkę popracuję. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ok! Jedyneczko idziemy, zmieszamy się z ...ciałem pedagogicznym .... będzie Ok. Wyobraź sobie,że Junior poszedł do fryzjera żeby rozprostować :) włosy. O Boże widzisz i nie grzmisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,a co ma za mocno pokręcone? Ty nie wywołuj wilka z lasu:-) Pioruny jeszcze możliwe. Oj,oj, niech się bawi dobrze,jeśli prostowanie włosów ma mu sprzyjać w dobrym samopoczuciu,nie czepiaj się;-)Dobrze,że się nie przefarbował:-D Osobiście się przyjrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D Globusiku Przegapiłam herbatę z rumem,a tak lubię ;) Jedyneczko Co ja będę dumać jak samam już wymyśliłaś :D Przebieramy się za profesorki! Każda mi opisze swój strój! :D Lunka Poczekaj! Pomogę Ci z tym pakowaniem :D Pozdro dla Livci i Marysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko właśnie tak włosy ma piękne ...kręcone .... nie chcę być zarozumiała ale może ciut ma po mnie:D chociaż włosy. Ale na wszystko są sposoby. Włosy wyprostowane / dowiedziałam się przez telefon/ teraz przygotowania duchowe i ...marsz na ballll:) x Ime nic straconego Ime , jutro będzie herbatka z rumem :D x Lunka czy pakowanie to właśnie przeprowadzka???? x Miłego wieczoru wszystkim Koleżankom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa gotowa, zapraszam. A ja już zmykam, Globusiku to pakowanie to przeprowadzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dzięki za kawę.Pyszna!!! Ime nie poznałaś mnie na balu ha,ha,ha;-) Ta ruda z długimi włosami,która rozmawiała z Tobą o pogodzie to ja:-D Globusiku opowiadaj jak Twoje wrażenia. X Niedziela jak zwykle za krótka była,ale miła. U mnie mróz-7 rano było. Trzymajcie się cieplutko babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka jak dobrze,że jest kawa. Jest mi potrzebna na otrzeźwienie. Przeprowadzka to tak troszkę ...życie od nowa. Gdyby co to jestem gotowa do pomocy:) x Dobrego poniedziałku i całego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko na balu było super. x Okazuje się ,że nawet z tańcami poradziłyśmy sobie. Wstąpiła we mnie chęć balowania. Dobrze,że karnawał jeszcze trwa:). x U mnie wielka mgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...miłe Panie kafeterianki, jak i gdzie mogę znaleźć śmieszne, czasami ironiczne a czasami głupie filmiki dostępne do obejrzenia w kafeterii i nagrane przez kafeterię, nie pamiętam tylko imienia i nazwiska prowadzącej. Ma proste chyba blond włosy i chyba czasami okulary na nosie. Poproszę o pomoc może jakiś link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. To po balu zostały nam piękne wspomnienia;-) X Ime jak się czuje Twój S? Radzisz sobie z zastrzykami? X Gościu nie umiem Ci pomóc,szukaj dalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jedyneczko To wywiodłaś mnie w pole tymi włosami ;) A zastanawiałam się skąd znam tę rudą...:D Lunka Dzięki za kawę ❤️ To kiedy konkretnie przeprowadzka? Globusiku Zapraszam Cię do walca ;) Tylko błagam Cię...nie zakładaj rudej peruki :D Zastrzyki robimy na zmianę z mężem Trochę brzucho posiniaczony ale ja w szpitalu miałam bardziej Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ime:-) Mas coś przeciwko rudzielcom;-) Tak na serio nawet mi do twarzy w rudej peruce. Koleżanka dała mi przymierzyć.Jej córka skombinowała na bal przebierańców.Rudy obecnie pasuje mi do mojego ogólnego nastawienia na wszystko:-) Rosołek gotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. x Uprawiam dużo sportu codziennie rano... Biegam po domu, bo zaspałem!!!:) x Ja nic nie gotuję. Rosołek zjem u Jedyneczki , Kaczkę z melonem u naszej Miłości:) O jej jak mi fajnie ... jestem bezrobotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku wstawaj, na trening pora:-D Kawa na Was czeka. Luna opowiedz coś o swoim nowym domku. Pozdrawiam Wszystkie obecne i nieobecne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko wypiję łyk kawy i dalej będę uprawiać sport:) Za oknem widzę pojedyncze płatki śniegu. Może troszkę choć mała warstwa przykryje szarość i brud. Oby!!! x Do ponownego uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Trochę tego białego puchu spadło... Za kawkę dzięks❤️ Z czasem u mnie jak zwykle,doba za krótka ;) Tym bardziej,że mąż ze swoją ekipą,pojechał do Kutna Zostałam sama z moim małym kaleką ;) Wczoraj lakiernik dostarczył mi moje auto Uff...bez samochodu jak bez nogi ;) Jadę załatwić kilka spraw Zostawiam buziaki i pozdrowienia dla wszystkich Pań 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ime. Powodzenia w załatwianiu spraw Masz rację co do samochodu,bardzo usprawnia życie. Ja dzisiaj raniutko dzięki mobilności mogłam być u mamki,zawiozłam jej zakupy,zagadałam i do pracy zdążyłam. Śniegi zaczęły już topnieć,zostaje błoto.. Hej Livciu,Globusiku,Marysiu,Luna wszystkiego dobrego babcie❤️ 🌻 Dzisiaj świętujecie:-) Samych serdeczności Wam życzę i pociechy z wnuków. Dobrego i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej babki zapewne zauważyłyście,że rano nie wypiłam ...babciowej ....:) kawy. Uprawiałam sport!!! Ponieważ sport to wysiłek więc babcię zmęczył. W takich warunkach wiadomo,że ...kolega .... ma pole do popisu. Cały dzień siedzi mi za plecami:) x Jedyneczko za życzenia bardzo dziękuję nich się spełniają!!!! x Ime Jak długo jeszcze synuś będzie dźwigał gips???? x U mnie dzień fatalny. Ciemno , mglisto i chlapa. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczornie Ja też życzę wszystkim babciom zdrowia,zdrowia i jeszcze raz...pieniędzy ;) 🌼 Globusiku Syn będzie miała swoje kopytko do 29 I Czyli za niedługo już mu go zdejmą....chyba Pozdrowionka i miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×