Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Globusiku. Zasiadam do kawy,dzięki. Imuś pięknie wyglądasz.Ile czasu będą się trzymały? Globusiku niedotkniątko jestem z natury:-D Zła jestem od wczoraj :-(pralka nieczynna. Pan który miał mi przywieźć część zapomniał i wyjechał w daleką podróż:-( Teraz trzeba czekać do poniedziałku. Może jakoś przeżyję;-) Imuś wnuczka rośnie jak na drożdżach:-) Niedługo wakacje będzie spędzała u babci;-) Trzymajcie się babeczki,dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witajcie Wyobraźcie sobie... Rzęsy zdjęte wczoraj wieczorem Potem opiszę całą sytuację bo stukam teraz na telefonie a tego nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Weekend za nami. zapraszam na kawę. x Zapowiadane burze minęły moje strony.Miejscami znowu było groźnie. Moja rodzina była na grzybach.Zbiory okazałe. x Jutro nie będę z Wami na kawie:( postaram się dołączyć jak najszybciej. Jak będzie zobaczymy. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przybywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś wspólnie podniosłyśmy szlaban. x Co sie stało??? Imus uczulenie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku dosiadam się do Ciebie,dzięki za kawkę. Burze i nas ominęły,noc koszmarnie ciepła i nie przespana. Globusiku mam nadzieję,że wszystko skończy się szczęśliwie i szybko dołączysz do nas❤️ Piąstki będę zaciskała i całym sercem będę z Tobą. X Imuś co się stało??? Dlatego też z tego powodu jestem niedotkniątkiem...nie lubię jak ktoś przy mnie coś majstruje;-) Pozdrawiam Was serdecznie .Do uzdrzeni. Tym razem nie napracowałam się przy szlabanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Coś nam net ostatnio szwankuje Nas też ominęły burze,za to lało jak jasna ...;) Byliśmy na grzybach bo z cukru nie jestem ale komary dały nam popalić :( Pogryziona jestem jak bezpański pies przez pchły ;) :D Dziewczyny Przewidziałam to uczulenie ale musiałam się sama przekonać Znowu czegoś nie mogę :( Oczy zrobiły się czerwone,powieki również :( Dobrze,że to była koleżanka C,to mogłam wieczorem do niej podjechać i ściągnęła mi to... Globusiku Z całego serca,trzymam za Ciebie kciuki ❤️ Obyś przeszła przez to jak najłagodniej 👄 Junior ma dzisiaj 15-ste urodziny Jak ten czas leci ;) Balangę zrobimy w środę,bo wtedy moja kolej...;) Jak będzie pogoda,to zabiorę moich staruszków nad morze ;) Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) To całe szczęście,że się pozbyłaś sztucznych... U mnie rozpadało się na dobre. Imuś mam wynalazek na komary,znalazłam w aptece plastry odstraszające komary. Małe kółeczka w żółtym kolorze,nawet ozdobne. Oblepiłam sobie nogawki dżinsów i krótki rękawek.Jest ok. Można je stosować na odzież,meble,wózek,namiot,nawet dla dzieci. Nazywają się plastry odstraszające komary MOSBITO.(12 sztuk) Czytam co jest w składzie:substancje czynne lawenda,lawendula hybrida,ekstrakt olejek lawendowy Polecam, naprawdę działają. Dobry pomysł z wyjazdem nad morze,jeszcze nie koniec lata. Pozdrówki Dla Juniora 100 lat w zdrowiu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny jestem jeszcze z Wami. Dziękuję za kciuki , pieści itd:) x Imuś Dla Juniorka i dla Ciebie posyłam serdeczności, pomyślności, radości i szczęścia na każdy dzień.Bądźcie zdrowi. Rzeczywiście jesteś bardzo uczulona na barwniki. No trudno własne rzęsy zostały i jest OK. x Jedyneczko Na szczęście u mnie dzisiaj nie pada ale za to sobota była bardzo mokra. Dziękuję. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś,wypogodzi się;-)Wymodlę to Ci:-D Mój K miał nieprzyjemną przygodę w drodze powrotnej z Bieszczad. Wyobraź sobie,że do auta podczas jazdy, wleciał centralnie przed samym nosem K wróbel. Roztrzaskał sobie łeb przy dźwigni biegu. Zabił się:-( Chwalę swojego K za opanowanie i refleks. Upał był niesamowity,klima się popsuła,obydwa okna z przodu były otwarte. Zadaję sobie pytanie co by było gdyby to mnie spotkało?? Taki ze mnie niedzielny kierowca;-) Ciekawska jestem co gotujesz? Ja jeszcze nie mam planu...a czas leci:-D Upał u mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Co za pogoda, z nieba kapie woda nic się nie chce od rana, Kawa mile widziana. Tak witam nowy dzień;) A poważnie? Pilnuję Kacpra ten tydzień bo przedszkole zamknięte. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu witaj:-) Miło,że i Ty nam dzisiaj towarzyszysz. Fajny wierszyk;-) Znaczy się,że jesteś na zastępstwie.... Kacperek ma domowe przedszkole. Pozdrawiam Cię. X Imuś,a to Ty na imprezę jutrzejszą się szykujesz... nie przeszkadzam więcej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu Jakie miłe powitanie! Tego było nam trzeba :D A to przedszkola są czynne w sierpniu? Jedyneczko Chłop to zawsze chłop ;) Dobrze,że padło na niego a nie na Ciebie ;) Robię tradycyjny obiad na jutro Schabowe i żeberka,surówka i takie tam Prosto ale smacznie ;) Dla młodych zrobiłam kebab rollo Już go robiłam i jest na prawdę dobry ;) Nie przeszkadzasz :D Większość już zrobiłam a teraz czas na zakupy ... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Na kawkę zapraszam. Globusiku❤️ Imuś przedszkola całe wakacje są czynne,bynajmniej u nas. Są przedszkola dyżurujące. Pochmurny poranek,ale bardzo ciepło. Dobrego dnia wszystkim Imuś jak potrzebujesz pomocy do obsługi gości to krzycz,przybędę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jedyneczko Dziękuję za kawę,gdyby nie Ty...:D U nas przedszkola są zamknięte więc dziwne dla mnie,że gdzieś tam w ogóle są czynne ;) Pochmurny poranek również i na Kaszubach :( Chyba nie pojedziemy nad morze :( Pomoc jak najbardziej się przyda ;) Będę krzyczeć :O Globusiku 👄 Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jedyneczko :) Dzięki za kawkę Tak, przyjęcie udane :) Wymodliłaś pogodę i byliśmy nad morzem :) Jestem starsza o rok... :) Globusiku... Czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×