Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Żartowałam;-) Ja się nigdy nie poddaję:-D Globusiku dzięki za kawkę.... Gratuluję decyzji,bardzo fajnie. Masz już jakieś kumpele z Uniwerku??? X Kolejny pogodny dzień. Dobrego dnia koleżanki. Do uzdrzeni. Imuś jak tam Twoje wyniki? mam nadzieję,że odebrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witajcie Nie, Jedyneczko, nie odebrałam :( Musiałam jechać wieczorem do rodziców... Piec nam nawalił w sobotę :( Nowy już zamówiony I poręcz na schody Muszę ją zaprojektować więc... Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz ci los:-( Zawsze coś....jak w życiu. Imuś z projektem kłopotów na pewno nie będziesz miała. Zrób to szybko i po wyniki leć!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Wyniki odebrane :) I wnuczka odwiedzona :) Młodzi zostawili mi ją na chwilę i popędzili na zakupy Zastanawia mnie wynik... Niedojrzałe granulocyty... Coś tam o krwinkach białych Toczącym się procesie zapalnym Może Globusik by wiedział? Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzisiaj ja stawiam. Globusiku nie skradaj się już;-) nie obudzisz... Imuś w ogóle nie wiem o co chodzi w Twoich wynikach. Wizytę u doktorów masz umówioną? Wnusia grzeczna??? Dziewczyny rano obudził mnie chłód...5 stopni. Lecę po rogale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kumpelki. x Szybko przygotowuję kawę.Zapraszam . Kafeteria szaleje. Nie mogę spokojnie napisać, wszystko jest SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Byłam w biurze rachunkowym i w banku Zus-y płacić Jedyneczko Ja też nie wiem po raz pierwszy o co chodzi w tych wynikach :( Lekarz w przyszłym tygodniu Wnusia? Grzeczna choć ma humorki jak dorosła panna :D Globusiku Jak tam Twój zwierzyniec? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek. Zapraszam na dobrą kawę. x Imuś Pierwszy raz słyszę i nic nie wiem o takich wynikach.Tylko lekarz jest władny powiedzieć co i jak. Jestem ciekawa co Ci powie.Myślę,że to nic groźnego. Dzięki za zdjęcie Wnusi , jej buźka i uśmiech jest lekiem na wszelkie zło❤️ Ja dzisiaj idę do lpk. x Jedyneczko czy jesteś w drodze na kawę? x U mnie ochłodzenie, 9 st. Widziałam pierwszy mały klucz ptaków. Niebawem nas opuszczą. Pozostanie nam czekanie na miesiąc maj:) x Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dziękuję Globusiku za kawkę. Za długo spałam;-) U mnie Globusiku 5 stopni rano,teraz nie wiele więcej,a ja w krótkim rękawku po rogale się wybrałam:-D Przewietrzyło mnie porządnie. Imuś ,a ja nie dostałam zdjęcia wnusi:-( A,zapomniałam powiedzieć...Studencik wczoraj zaliczył zaliczenie:-) Miał takowe wrześniowe. Dobrego dnia kofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie mam internetu :( Piszę z telefonu Jedyneczko Globusik dostała zdjęcie na komórkę Ty nie chciałaś dać, wiesz czego Ale szanuję to :) Globusiku Nie ma za co :) Może niepotrzebnie zawracam Ci głowę/globus? Źle się dzisiaj czuję :( A tyle pracy jeszcze przede mną... Pa patki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś co Ci?? Współczuję.... Imuś w styczniu będę miała osobisty,wypasiony;-) no wiesz co:-) Teraz służbowy służy mi do pracy i nie tylko mi.... proszę o zrozumienie....starodawny,z klapką:-) Potem dam,dam,dam:-D Trzymaj się i bądź zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet powrócił ;) Jedyneczko Ty wiesz,że ja nie naciskam ;) Będzie po Twojemu :D Nie wiem co mi... Zmiana pogody będzie? Jestem strasznym meteopatą ;) Wy też się 3majcie i bądźcie zdrowe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. x Jedyneczko nie zdążyłam na rogalowe śniadanie:) bom poleciała do " doktórki". Badania na razie mi odpuściła! Kiedy Twój Studencik wyjeżdża???? mój 23go. Wyobraź sobie,że u mnie znowu ciepło 24 st. jeszcze lato trwa. x Imus Czuję sie tak jak Ty. Baaardzo reaguję na wszelkie zmiany pogodowe. Wczoraj była pełnia. Zawsze mam kłopoty ze snem i .....ze wszystkim:) Imuś trzymajmy się za ręce będziemy się prowadzać i w końcu pójdziemy ...gdzie nas oczy poprowadzą:) x Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka późną porą Trochę się obrobiłam i wpadłam na chwilkę ;) Globusiku Mówiłam Juniorowi...pójdziesz do szkoły,będzie upał :D Zawsze się sprawdza to moje gadanie ;) Dzisiaj znowu pełnia :( Daj rękę.Idziemy! :D Wiecie co? Mam problema...z Juniorem :( Nie chce chodzić do szkoły 3 dni już opuścił i miałam już telefon ze szkoły To ostatni rok Miał wymówkę...kostka mu spuchła jak balon :( Kiedyś miał kontuzję,spadł ze schodów,jak pamiętacie ale to nie ta noga! Pyskuje,leni się,nie chce w domu nic robić Komórkę zabrałam i dostęp do internetu Najchętniej to bym mu...no wiecie Cholerka,po kim on to ma? ;) No tak,pewnie po mnie :D Leniwa,pyskata i tylko by w necie siedziała :D :D :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Mam leniwą sobotę. Cuś jednak trzeba wypić z rana, Wiadomo co....kawę. Chętne zapraszam. x Imuś Juniorka dopadł fatalny okres buntu. Ze wszystkiego bedzie niezadowolony :( powiem Ci ,że to ciężki czas .Oby jak najszybciej zrozumiał,że tak być nie może. Nawet służyć radą nie można bo każde dziecko jest inne. Może rozleniwienie po wakacjach minie i zbierze się do roboty. x Jedyneczko podnieś rolety , już czas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,jestem:-) Globusiku .dzięki za kawkę. Byłam na zakupach,kapuchę wielką kupiłam, bigos ugotuję,będzie na dwa dni;-) Imuś,przykre to co mówisz o Juniorku:-( Nie wiem,czy zabranie komórki i zakaz internetu coś pomoże:-( Stary koń już z Juniora,takie kary może i skutkują u młodszych... Imuś ,oby się otrząsnął...Ach,małe spać nie dają,duże żyć.... Globusiku,a Ty jeszcze pilnujesz gospodarstwa??? Mój studencik zaczyna 26 września.Jeszcze tydzień w domku. Dobrego dnia koleżanki.Pa. Rolety w górze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kawa na rozruch jak znalazł,dziękuję :) Jedyneczko No właśnie u Juniora taka kara działa! Tak mu się wtedy nudzi,że ostatnio wymienił kółka w drzwiach prysznica :D I swój pokój ogarnie... Poproszę o talerz bigosu :D Uwielbiam :D Globusiku Masz leniwą sobotę? Mogę się przyłączyć? Od wtorku będzie kołomyja w domu... Piec mają wymieniać Barierka zaprojektowana,tylko kosztów się obawiam :( Za tydzień mieliśmy pojechać do Krakowa ale i mi i M się zbytnio nie chce ;) Miłego weekendu,dziołchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Cieszę się,że kara skuteczna:-D w końcu Ty wiesz najlepiej;-) Imuś lubisz bigos???To proszę Cię bardzo nadstawiaj garnuszek,wszystkim wystarczy... Globusiku skoro masz dzisiaj leniwą sobotę dla Ciebie również garnuszek. Zastało jeszcze na dwa garnuszki,będzie dla nas i dzieci:-D Zamierzam dzisiaj posegregować letnie ubrania,czas się z nimi pożegnać:-( Pa. Do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Jestem w domu, ile razy próbowałam do Was pisać i nie mogłam. Problemy z cafe. A nie jestem tak cierpliwa jak Jedynka. Pozdrawiam dziewczyny serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w niedzielę. x Na wszelki wypadek przygotowałam kawę. Nie budzę Was bo to przecież niedziela. Można się rano powałęsać. x Marylko prawda, kafeteria utrudnia życie. Ale póki co nie ustępuję. x Jedyneczko masz rację lekkie ciuszki muszą iść.... do dolnej szuflady.Jaka szkoda :( tak było wygodnie i lekko. x Jeszcze dokładnie nie wiem ale być może będę miała gości ale to niespodzianka. x Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×