Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ha ha ha! Livio torty to moja specjalność,dla ciebie upiekę ze słodzikiem to trochę będziesz mogła zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy imprezkę. Pani skorpion? Zapisane. Od jutra pompuję balony. Mam same imprezy w pażdzierniku - 12 - urodziny mamy ( już może jeżdzić bez biletu MPK) - 21- urodziny Livi - 24 - rocznica ślubu - 28- urodziny M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po obiedzie i spacerze usiadłam . Pora na trzecią czarną. No to miłe Panie , mamy uroczystości i chłop żywemu nie przepuści:) LIVIA! Sprawa jasna ,że musisz postawić ja też pić mogę i BĘDĘ. LUNA! Poprosimy o kawałeczek tortu. Ja nie potrafię robić:( 1 2 3! Tobie i M się nie upiecze. Wszystkie stawimy się na uroczystościach:) Przyjdziemy w tak zwane ...pitasy.... czy wiesz co to jest??? My przychodzimy, u Was balanga , my śpiewamy przyspiewki żeby gospodarzom się ....... DARZYŁO NA DALSZE LATA ... gospodarze stawiają LITRA:) i dalej sprawa jasna, my pijemy i PADAMY:) oczywiście ze zmęczenia:D gospodarze szukają lokum z sianem, my idziemy spać na siano. To jeszcze nie koniec , rano poprawiny i dopiero wracamy do domu. Starałam się napisać bardzo OBRAZOWO:) A u mnie spacer był , liście są . Mokre więc trzeba je wysuszyć."B" wyszła przed chwilą , termin chałupnictwa uzgodniony:D. Miłego popołudnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UWAGA MARYLKO! Szykuj się na balety , tyle uroczystości w tym miesiącu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku doczytałam się dzisiaj, że i u Marylki świętowanie rodzinne. Jej starszy S też z pażdziernika . O ile czegoś nie pokręciłam . Wiem też ,że Marylka jest z Wami od 7 pażdziernika 2010 . Taki ze mnie śledczy . Poczytałam sobie bo chciałam bliżej Was poznać. Teraz mam jaśniejszy obraz , bez zbędnych pytań . Skończyłam na listopadzie . Mam tyle refleksji , jesteście wspaniałe. Królewicz był jeszcze taki malutki ... Twój wnuk Globusiku odbywał praktykę na Darze Młodzieży , Koza ze swoimi humorkami. Jesteś cudna. Anulka , Dora , brakuje mi ich tutaj . Cieszę się Globusiku ,że piszesz dalej i ściągasz za sobą pokrewne dusze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Byłam szukać klonu,znalazłam ale liście jeszcze są zielone!!! Muszę poczekać aż się zakolorują. Jutro mam wolne,jadę do fryzjera. 123 same imprezki masz w pażdzierniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda , że nikogo nie ma , ja już muszę zmykać . Deszcz leje , może to i dobrze , bardzo sucho było . Dzisiaj starszy S wybawił mnie z kłopotu . Zobowiązał się , że z młodszym S wybierze się po zakup garnituru . Spisali się świetnie . Nawet starszy dołożył ... bo zabrakło. Młody zadowolony , ja też . Przecież i tak bym nie doradziła , a tak młodzieńcy wedle własnego gustu . teraz nie będzie pretensji. Dołożyłam jeszcze na pantofle , toć do gajerka muszą być Ot takie tam , jak zwykle . Dobrej nocki miłe panie , do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wieczorem tak na chwilę LUNA! Wolny dzień i fryzjer , dzień relaksu. Lubię być u fryzjera. Odpoczywam. Masz rację liści jest jeszcze dużo zielonych , u mnie jest trochę zbrązowiałych , później będą aż czerwone. Ze wszystkich kolorów "B" robi ....fiatki.... tak mówił wnuk jak był mały:) 1 2 3! Twoje śledztwo jest niegroźne:) a raczej pożyteczne. Przyciśniemy MARYLKĘ kiedy u niej uroczystość rodzinna? Niewyobrażalnie czas szybko mija. Tak wnuk zaczynał technikum 4 lata temu.Po pierwszym i drugim roku miał takie miesięczne praktyki. Mieliśmy to szczęście , byli w porcie w Gdyni. Oczywiście pojechaliśmy do niego. Twoi Synowie stanęli na wysokości zadania. Przed młodym:) tyle uroczystości więc i "gala" musi wisieć w szafie:) Nie tak dawno było jak starszy wnuk na młodszego brata mówił ...tyci.....później również młody teraz ...gitaruś. To wszystko już za mną. Ale cóż takie życie. Wszystkim paniom spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Starszy syn ma urodziny 21 pażdziernika, synowa 29 pażdz. Wyprawiają zawsze razem. 123 dobrze doczytałaś. A ,że jestem tu od 10 ? Nawet nie pamiętałam. Sporo przeszłyśmy ze sobą:) ...znaczy wczoraj minął rok. Dziewczyny jutro przyleci mój najmłodszy, nie widzialam go od 4 miesięcy. Już nie mogę się doczekać. Livio Twój kogut mnie rozśmieszył. Dzięki , przy takim wstawałoby się chętnie. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Tak masz rację było z nami jeszcze wiele innych Pań. Wiesz jak wżyciu każda nieobecność ma swój powód. Nawet najprostszy , błahy bardzo szanuję. Dlatego nie przywołuję ich imiennie , zdaje sobie sprawę,że takim zachowaniem mogła bym irytować. Ale pamiętam niemal że wszystkie piszące. Wszystkie Panie serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu kochana , całuski . dzisiaj w pełni czuję twoją historię . Nie pytam już o nic . Cieszę się razem z Tobą . Przepraszam jeśli wcześniej popełniłam jakieś ble , ble . Poznaję Was tak z doskoku . Ciesz się synusiem , jestem z Tobą. Cała sytuacja dla mnie wyjaśniła się . Wiedziałam , że ; to dobrze , to Klara . Nieżle Livio jej kiedyś przygadałaś. I powiem szczerze , że od 6 listopada 2010 , wszystko się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! No nie 21 październik , CO ZA DZIEŃ:) jak my to przeżyjemy. Przyjemnych chwil z Synem Marylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę komentowała Klary , ale dla mnie wszystko jasne , tylko dziwi mnie jej stwierdzenie ,że niejako poczuwa się do stworzenia tamtego topiku. Po prostu zarozumiała dyktatorka . Plotkara do tego Nikt na nią słowa złego nie powiedział , a ona miała tyle do powiedzenia. Śpijmy i nie rozmyślajmy o tym , o czym nie warto . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
To ja witam klan:) dzień dobry. Zapraszam na poranny relaks przy kawie. Dzień zapowiada się intensywny. MARYLKA będzie witać Syna, LUNA wymyślać fryzurę, LIVIA przygotowywać smakołyki , 1 2 3 w pracy i pić dobrą herbatę , ja zrobić zakupy. Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Nie mogłam spać w nocy . Jak zadzwonił budzik, zastanawiałam się, jaki to dzien tygodnia:D Zapraszam na kawkę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kolejny dzień nam nastał. Witaj Globus.Dzień 21 pazdziernika - dla mnie zawsze jakiś szczególny był :) teraz to już dzień,że tak powiem - nostalgiczny. A nawet chyba już nieco kłopotliwy:D, Fajnie będzie go spędzić z Wami - w życzliwym towarzystwie. Tym bardziej,że tyle z nas ten dzień dotyczy. 123 - poczytałaś nasz pamiętnik,tak wydawałoby się,że się nie znamy - nie potrzeba osobistego kontaktu,by poznac ludzi, i mieć ochotę być w ich towarzystwie. Wszystko fajnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Blondi na stole,za oknem mżawka i wiatr. Mamy tyle imprez w pażdzierniku. Marylko jak się cieszę,że w końcu zobaczysz się z Synem. Powodzenia wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki . Jutro w szkołach laba , Dzień Nauczyciela , a piąteczek wolny. Dzisiejszy dzień zapowiada się cudnie . Słoneczko będzie . Wczoraj leniuchowałam w pracy , dziś się zabieram za papiery. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Klan w komplecie:) Więc wyruszamy , każda w swoją stronę. Do spotkania jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - Po powrocie od dziecek,łap za drinka !! co za dzień!!! U mnie nie pada,co prawda - ale sprawdzę jak ma się wstawione przez M wino winogronowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moja po obiadowa godzina.Kubek kawy i spotkanie z Wami. Na bazarku posmutniało , nikt nie śpiewa. Handel jednak się kręci. Pomieszało się wszystko ze wszystkim. Kwiaty żywe, suszone , nabiał, wiązanki i znicze. Tak to wygląda. Zakupy za mną , a co najważniejsze zdążyłam przed deszczem. LIVIO! Niestety za to ,że Globus trzyma mnie pod pantoflem pifffka nie kupiłam:) LUNA! Czy fryzura już zrobiona. Byłam nie dawno na podstrzyżynach i widzę,że w przyszłym tygodniu też muszę iść. MARYLKO! Rzeczywiście dziś masz święto. Wszystkiego dobrego , powodzenia w pracy. 1 2 3! Święto Ciebie dotyczy też . Nauczycielem przecież będzie zawsze. Powodzenia. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Teraz mały sentymentalny ...koncert życzeń... LUNA! zbliżają się urodziny Wnusia. LIVIO! Tobie Wnuk składa wizytę , drogie Panie dla Was i Waszych Królewiczów przesyłam kołysankę....aby zły sen nigdy nikogo nie obudził❤️ http://youtu.be/cdUi0Y5piAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×