Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dziewczyny wrócilam z pracy i czekam na syna. Na razie rozmawialiśmy tylko telefonicznie. Wyobrazam sobie Kaję, pewnie go przewróci z radości. Za chwilę będzie znowu pełen dom córka dzwonila, że przyjedzie z dziećmi. Lubię tak, oj kończę bo za chwilę będę beczeć.Livjo podeślij jakiś napój :) Do wieczora dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Dziewczynki wizyta u fryzjera udana. Deszcz za oknem,pochmurno i nie fajnie. Livio ja to mam traf,jak dobrze pamiętam to otworzyłam też 130 stronę. Pól litra nie mam,ale jak chcecie to mam dobre czerwone wino, Lambrusko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO{cześć] LUNA bardzo chętnie lampkę wina wypiję. LIVIO 1 2 3 Zawieszamy lustro w przedpokoju , OOOOOO aby się nie zbiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna , otworzyłaś 100 stronicę o ile pamiętam . Jak tam zdrowie? Zapracowana jesteś . Z pochwalił fryzurkę? Ja to tak często nie odwiedzam fryzjera , mam długie włosy , no może pół długie , do ramion . Grzywkę sama sobie ciacham , a kolor wystarczy 3 razy do roku , leciutki balejaż . Lubię naturalny kolor. Marysiu miłe rodzinne chwile przed Tobą. Ciesz się , a my razem z Tobą. Globusiku , Livio miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Fajny dzien do pracy w ogrodzie był dzisiaj. Przybyło mi na podwórku nowe drzewko - jarzębina.Co prawda jak na razie cieniytka gałązka - ale przed nią przyszłość. Zawsze jak wsadzam drzewo - przy mnie "czarne myśli",zobaczę toto duże? 123 - piękny sen miałaś,może i dzisiaj się powtórzy!! Marii - otoczona Rodziną ,nie przeszkadzam. Globus - jak lustro?ładnie w nim wyglądacie z Panem Globusem? Lunka -🖐️ Dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dziękuję że pytasz,zdrowie może być,czasem odczuwam boleści ale nie narzekam. To wszystko potrzebuje czasu, żeby się zagoiło. Globusiku Marylko Livio 123 Wszystkim mówię dobranoc,niech was obejmie cudny Morfeusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoło i głośno .Potem maluchy z rodzicami poszły do domu. No i rozmowa z synem ,chce zostać w Anglii 2 lata ,aż jego dziewczyna skończy szkołę. Słuchałam go i wzruszałam się , z mojego syna zrobił się mężczyzna. Oczywiście eks zdążył zaprosić go na jutrzejszy wieczór. A pojutrze ja mam uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela w dawnym miejscu pracy.Mało zostanie czasu na rozmowę. Dobranoc koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kawa zaparzona, wstawać kto musi. Marylko ciesz się chwilami spędzonymi z synem,to bezcenny czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Dziękuję , przyjemnego dnia życzę. LIVIO! Co ja najlepszego zrobiłam , to lustro jest KRZYWE:) po co mi takie:D MARYLKO! Syn wydoroślał i wziął odpowiedzialność za siebie. 1 2 3! Dołączaj do kawy:) Przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zabieram w garść życzenia ...miłego dnia. Mam dwie wizyty lekarskie. Mimo tego dzień musi być miły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio . Jak się spało? Nie miałam dziś pięknych snów . Wybudziłam się o trzeciej i koniec spania . Drzemka z czuwaniem . Oczywiście jak trzeba było wstać , zmorzył mnie głęboki sen . Kogut przybył w ostatniej chwili . A potwm wszystko pędem . Niech dzień 13 pażdziernika przyniesie nam same , przyjemne chwile . Mam nadzieję Liwio , że dzisiaj nie wybierasz się nigdzie? Globusiku , a Ty co planujesz? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też bardzo lubię Jasia , do tego nasza laseczka jest bardzo aktywna:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmichy,,,chichy..ale mnie robota woła. wypadam pichcić pyszności. Jutro mam KRÓLEWICZA. Tylko nie mam TRONU.Może przywiozą? Globus - u mnie w domu tez tylko krzywe lustra. Przez lata coś się z nimi stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Tron u Ciebie to cała CHAŁUPA:) Już jutro przyjeżdża KRÓLEWICZ???? Trzymajcie za mnie kciuki , wybywam prawie na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię wszystkim dobranoc , jestem cierpiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - co z Tobą. Przed nami wieczór - a nie noc. Coś dzisiaj pustki w wagonie,zapewne jeszcze wpadniecie. Za mną dzień pracowity,zapachy żarełka się rozchodzą:) zapowiadają się przymrozki..brrrr - jeszcze nie...jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Globusiku? Zaniepokoiłaś mnie . Odpoczywaj i dużo zdrowia . Livio , bardzo ciekawa jestem co tam upichciłaś na przyjazd KRÓLEWICZA ? Zapachy rozchodzą się , ale nie mogę zgadnąć . Nic to , razem z Tobą oczekuję . Będzie się działo . Życzę Ci , żebyś po mimo wszystko pospała odrobinkę . Toć babcia musi być jutro na chodzie ... To mały sobie pohasa .Buziaczki Luna , co tam? Odpoczywasz? Marysiu , samych miłych chwil z synkiem Ci życzę . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus zdrówka życzę:) Livio samych radości z królewiczem no i slonka żebyś mogła pospacerować z małym. 123 , Luno dobrej nocy:) Fajnych snów dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Marylko:) Dzień dobry wszystkim Koleżankom:) Takie niespodzianki jaką miałam wczoraj zdarzają się na fotelu dentystycznym. Wróciłam z obolałą szczęką i głową. W nagrodę noc miałam spokojną. Zapraszam na kawę. Marylka już w drodze do pracy:) LUNA, 1 2 3, LIVIO :) Mimo wszystko jak było wczoraj , dzisiaj niech będzie lepiej. hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem taka zabiegana,że wczoraj nawet nie miałam czasu żeby do kompa usiąść.Padłam wieczorem jak zwłoki. Globusiku co ci jest że cierpiąca byłaś? 123 jak tam w pracy? Marylko mam nadzieje,że relacje z synem pozytywne. Livio miłego czasu z Królewiczem. Dla wszystkich pozdrowionka i całuski ślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Ja również takiej kawy nie piłam , bardzo chętnie posmakuję. Dziękuję. LUNKA! Przypadłości zębowe mogą dać się we znaki solidnie. Zacięłam się i tym razem nie odłożę niczego na później. Jesteś zabiegana ... wiesz chyba nie się inaczej przeżyć dnia. Nie pracuje zawodowo , a ciągle brakuje mi czasu. LIVIO! Przestań wyglądać przez okno:D KRÓLEWICZ przyjedzie ciut później. MARYLKO! Masz dzisiaj uroczystość ??? jeżeli tak to baw się dobrze. Dzień Nauczyciela ! Wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×