Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

HEEEEJ!!! Mój Królewicz na spacerku - a ja do Was ma momencik. zakręcona jakaś jestem, między śniadankeim a obiadem:D Poczytałam co u Was.. U mnie będzie czas na refleksje po wizyce.Potem podzielę się wrażeniami. pozdrawiam.Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem za stary zeby sie do was przylaczyc, bo juz 60. Zycze wam udanej dyskusji, a kazdej pani przesylam male serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HAMSTER! Nie nie jesteś za stary. Nie ma ludzi STARYCH na świecie. Dziękujemy Ci za szacunek jakim nam okazałeś. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Nasza ostrożność wynika z powodu ludzi nieżyczliwych. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Dla nas nawet chwile z Tobą są fajne. Zakręcona .... to oczywiste:D główkujesz aby wszystko wypadło tak jak zaplanowałaś. Będzie OK. Pozdrawiam i trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zyczliwy i pomagam potrzebujacym, mysle pozytywnie. Lubie opowiadac kawaly uwielbiam humor. Jestem szczesliwy. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HAMSTER! Przepraszam ale kawały nas nie bawią. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie lubicie kawalow, to jestescie smutne, zycie bez soli i pieprzu! A z czego sie smiejecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HAMSTER! Bardzo proszę zachowaj klasę do końca. Zmienić nick to nie wszystko!!!!!!!! Pomagaj potrzebującym, my jakoś sobie radzimy. Baj baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaśnijmy w objęciach, utońmy w marzeniach Tej nocy buntując się, nie mówmy do widzenia Zostańmy tak do rana, aż słońce nas zawstydzi Wyczekujmy znów wieczoru, tak bardzo niecierpliwi. 🌻 Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Wy się żegnacie, a ja dopiero do was zaglądam. Ciągle coś do zrobienia,dnia mało, teraz odpoczywam z kieliszkiem Sheridan,w kominku się pali Z mi towarzyszy. Zasłużyliśmy na taki wieczór. No nic znikam. dobrej nocy,do jutra pa pa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Byłam na urodzinach u bratowej. Globus wiersz piękny.Dziękuję. 123 syn leci we wtorek rano. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna...
Sheriadan...masz co świętować!🌻 Kolorowych chwil zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie Słońce zagląda w okna. 2 st. ciepła. Zapraszam na jesienną poranną kawę. LUNA! Miły spokojny wieczór. Takie właśnie są uroki soboty:) MARYLKO! Twój Syn leci we wtorek , mój jutro. Chcę nie myśleć i nie mogę. Poczekam na Wasze towarzystwo , będzie milej. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus dobra ta jesienna kawka. A pogoda zachęca do spaceru. Dobrego dnia kobietki A mnie czeka znowu pisanie planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Słoneczko zagląda przez okno,na dworze przymrozek! Fajne powietrze. Globusiku dosiadam się do kawy,śniadanko również gotowe. Obydwie z Marylką macie co myśleć,dzieci...... Livia cała w skowronkach,królewicz .... 123 odsypia tydzień pracy. Miłej niedzieli! Pomarańczowa luna zagląda tu do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Co za spotkanie:D witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Specjalne pozdrowienia na cały dzień dla Ciebie i Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czas szybko leci - Synowie wyjezdżają,mój dzisiaj też zRodziną. Poszli na spacer z Królewiczem i psami - chłodny,słoneczny dzień - taki piękny. Wszystko mija, nie tak dawno temu,ja z małymi dziećmi wyjezdżałam po odwiedzinach od Rodziców. Zamieniamy się rolami i gramy swoje życiowe kwestie. miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio fakt role się odmieniły :) Dobre jest to ,że mamy kogo witać i żegnać. Globus śliczna pocztówka jesienna. Luna, 123 , Princessko pozdrawiam. Piję drugą kawkę i zjadłam trzy kawałki sernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po obiedzie i drzemce pije kawę ...lurkę żeby nie przepędziła snu. Nawyk picia kawy po obiedzie jest silny , ale co tam lurka nie zaszkodzi. MARYLKO! Trzy kawałki sernika? no nie:) Ja zjadłam kupioną kremówkę , powinna się nazywać ...budyniówka:D , jak go zwał tak zwał zjadłam i już. LIVIO! Królewicz zbierając wszystko co leży na ziemi ZWIEDZA ŚWIAT. Listek, kamyk , patyk , takie to wszystko interesujące. Tak jak napisałaś powielamy życie naszych MAM, dzieci przyjeżdżają witamy ich jak GOŚCI , odjeżdżają też żegnamy jak GOŚCI. Za krótki czas będziemy znowu czekać na GOŚCI. Niech choć będzie jak najdłużej taka sytuacja. LUNA! Na wszelki wypadek przygotowałam ....blondi:) jeśli wpadniesz pij ze smakiem. 1 2 3! Niedziela jest Wasza:) wspólny obiad , rozmowy na różnych szczeblach:D i odpoczynek. Pozdrawiam. Do zobaczenia mówię wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje miłe kochane kobietki, witam się z Wami i zaraz pomykam . Dzień bardzo przyjemny, ale szybko zleciał. Rano wizyta u mamy, obiad itd. Pogoda przecudna, chociaż w nocy zmroziło nas. O siódmej rano było -5 stopni. Wszystkie kwiaty pomarzły mi na tarasie, prócz pelargonii. No cóż taki czas. Cieszę się, że mój M taki dziś wyciszony. Odpoczywa. Już dawno go takim nie widziałam. Dobrej nocki Wszystkim Paniom życzę . Biegnę do swoich garnuszków. Kopytka na kolację. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No i fajnie. Niedziela dniem wyciszenia. U mnie rano było w granicach zera. Prawda , dzień chłodny ale piękny. Na balkonie została tylko jedna pelargonia i trzyma się dzielnie. Dla Ciebie też dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niedziela i po niedzieli,za szybko ten czas leci! My dzisiaj w domu byliśmy,nie miałam ochoty swoich 4 liter ruszyć. Poszliśmy tylko na mały spacer z psem. Mam dziś lenia, jestem na NIE ,jak to Globusik mówi. Dobrej nocki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe Panie w ten mrożny poranek . W tej chwili jest u mnie -4 stopnie. Najważniejsze , ze słoneczko będzie. Marylko pijmy kawę na przebudzenie. Luna wpadaj , a pozostałe panie , śpijcie jeszcze, odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Marylko,123 piję z wami kawę. 123 przymrozek masz,u nas dziś pochmurno,8 stopni. Dziś mam termin u nowej pani,chce żebym u niej sprzątała. Grafik mam napięty,że mało nie pęknie,wszędzie co do minuty zaplanowałam. Pracy mam dosyć. Ach kochane pieniązki! Miłego dnia kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×