Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam się z Wami i zaraz uciekam do roboty. Czekam na gości,jak wiecie. 123 - Twoja zupa na cukrzycę - genialna,jak ugotowałam gar,to mieliśmy na 3 dni:D Gościom jej nie podam:D,w każdym razie łatwiej po niej cukier utrzymać w ryzach. GLOBUS - jak tam po wizycie - dzisiaj zapewne już lepiej się czujesz? MARII ,LUNA - wspanialości. wpadnę jeszcze dzisiaj,podzielę się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio. Cieszę się że skorzystałaś z przepisu . Jak czytałam : pamiętnik" myślałam , że natrafię na Twoją pocztę wysłała bym Ci kilka wzorów zestawów jadłospisu na cały dzień . Mam na 1500 kcal. i na 1800 kcal. Natrafiłam na adres Globusika , ale nie wiem czy mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! MOŻESZ ja z przyjemnością dam znać. LIVIO! Witaj! Tak dzisiaj czuje się lepiej. U Ciebie ostatni szlif przed przyjazdem Dzieci ...normalka. Mam "plana" coś zrobić w domu. Plana mam ale jestem taka zupełnie zobojętniała. Do zobaczenia jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu tak pędzę od rana , dopiero się spostrzegłam że nie złożyłam Ci życzeń. Wszystkiego dobrego .Samych miłych chwil w pracy Ci życzę , dużo zdrowia i cierpliwości. Baw się dzisiaj dobrze . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie :) MARYLKO wszystkiego dobrego w pracy i w domu. LIVIO! Serdecznych i radosnych chwil z Dziećmi. LUNA! Prawdziwego odpoczynku po tygodniu pracy. Nie wiem czy mogę zapytać , jeżeli nie powinnam nie odpowiadaj , czy masz już badania? Pozdrowienia dla Ciebie i Z. 1 2 3! Mimo nawału pracy , znajdź chwile na relaks. U mnie zimny silny wiatr. Nie lubię wiatru wpływa źle na moje samopoczucie. Do tego jechały do mnie jajka. Dojechało tylko 15szt. z reszty zrobiła się jajecznica w bagażniku. Pan się zdenerwował. Taki to 14 październik. Jutro już połowa miesiąca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech to , Globusiku . W czym on wiózł te jajka? wielka szkoda . Moje dojechały szczęśliwie. Teraz miałam kłopot żeby je rozprowadzić. Dzielę się zawsze z sąsiadkami , ale tym razem odmówiły mi . Kobiecie z góry zapłaciłam i zostałam ze 150 jajkami. Obdzieliłam rodzinkę. Globusiku , czy moja wiadomość doszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! tak doszła ,ale ja nie mogę odpowiedzieć , mam zwrot poczty. Podaj dokładny adres. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki. Jadę na zaproszenie do restauracji Bedą tam wszystkie moje kolezanki z przedszkola skąd szłam na emeryturę. Eks koleżanka też.Dostalam zaproszenie od pani dyr. Nie stchórzę robię się na bóstwo i jadę. Ciekawe co ona zrobi na mój widok?!!! Z synem mam kontakt tylko telefoniczny. Wczoraj był u taty i tej pani...Na razie pa :) Lecę jeszcze do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko powodzenia . Szczęki jej opadną. Bądż dzielna i nie szczędż jej uszczypliwości. Mam nadzieję ,że koleżanki Cię wspomogą. Leć do fryzjera . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! To nie Ty masz trzymać głowę w piasku. BĄDŹ SOBĄ. Baw się wesoło. 1 2 3! wysłałam @ sprawdzającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia pewnie już rozpieszcza swojego królewicza, uściski ode mnie dla maluszka. Lunka padnięta pewnie jesteś ? Ciężki dzień? Podsyłam Ci na kolację tuzin jajek w majonezie, z łososiem, ogóreczkiem ze spiżarni Globusika, byłam dziś tam, wdarłam się po kryjomu, teraz zajadam korniszony i buraczki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Wszystko o czym piszesz to prawda. Półki w piwnicy zapełnione. LUNA! Zapraszamy więc na obiadokolację , posmakuj ...czym chata bogata:) Jajka od 1 2 3 , ponieważ z moich zrobiła się jajecznica. Jechały w bagażniku w wytłoczkach.Nagle Pan musiał przyhamować i zrobiło się bum:) Pan straszył,że już nie przywiezie, ale nie wierzę:) powiedział tak w momencie zdenerwowania. Wszystkim Paniom miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, moja pani jedzie aż 30 km. z jajkami. Przywozi mi je co 2 tygodnie . Żeby nie jechać na pusto bierze jeszcze od swojej mamy, dlatego jest ich tak dużo. Dostałam teraz od niej w prezencie słoiczek swojskiego chrzanu z buraczkami. Przyda się na rozgrzewkę . Jest tak mocny, dym uszami wychodzi. Chłopaki zachwyceni. U mnie jest już ciemno. Bardzo chłodno. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze ode mnie wiersz na wieczór i noc październikową:❤️ Październik Jesień po lesie chodzi sie spowiadać Na ucho bukom szepcze coś po cichu I łza się kręci w oku października Gdy liść - za pokutę - opada po liściu Dzień w noc przechodzi nie wiadomo kiedy Powiązani ze sobą niewidzialnym mostem I tyle smutku jest w pustych konarach Gdy jesień daje swój deszczowy koncert Po okolicy w białych kołnierzykach Brzozy odchodzą - za las - samotnie A Matka Boska w dziurawej kapliczce Przez cały czas z dzieciątkiem moknie Nie naprawią daszku miejscowi anieli Na motorach muszą jechać na dyskotekę Nie naprawią - bo już zapomnieli Więc jeszcze tylko chcą przekrzyczeć jesień Jesień po lesie chodzi zagadkowa Na ucho buka śpiewa pieśń miłości I łza się kręci w oku października Bo dziś październik umiera z zazdrości. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorem! Dzień minął jak z bicza strzelił,cały tydzień minął..... Pogodę mamy piękną. Globusiku pytałaś o badania.....wyniki już są, nic nie znależli, jestem zdrowa. A jak się miewa twoja siostra? Livio z niecierpliwością czekam na wpis od ciebie. Marylko jak ipmreza się udała? Spóżnione ale szczere życzenia ci przesyłam,zdrówka,szczęścia, wytrwałości i dążenia do postawionych sobie celów. 123 pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna....
Trzymałam za Ciebie kciuki- cieszę się, że wszystko OK!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domu. Pięknej nie było. Stchórzyła! Dziewczyny powiedziały, że wyglądam zajebiście. Cokolwiek to znaczy :) Zastanawiam się kto wydał ,że będe. Może to mój starszy syn? Mam to w nosie, grunt , że się ubawiłam. Naprawdę mi brakowało koleżanek przez te 2 lata. Widziałam podziw w ich oczach i ciepłe przyjęcie. Dobrej nocy dziewczyny. Fajno , że jutro sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko dziewczynki! Sobota,w wagoniku cisza,odsypiajcie sobie kobietki. Ja po cichutku piję kawę i układam plan dnia. Zaraz wybywam do pracy. Pozdrawiam i miłego dnia dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna bardzo się cieszę. Wszystkiego dobrego . Witaj Marysiu, najważniejsze, że dobrze się bawiłaś.Może i dobrze,że blondi nie przyszła nie czuła byś się swobodnie.Pozdrawiam, miłego dnia. Globusiku, kawa stygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam👄 \_/? a to wielki kubas kawy dla Was. Obudziłam się w innej rzeczywistości.Pierwsza noc z przymrozkiem. Na topoli wszystkie liście zżółkły. Dzielnie trzyma się jemioła.Drzewo jest piękne dwukolorowe. MARYLKO! Jest dobrze , wróciłaś do koleżanek , do zawodu , do tego za czym tęskniłaś. Tak jak napisałam koleżanka schowała głowę w piasek. Ty tego robić nie musisz , jesteś sobą.Bardzo się cieszę Marylko, odzyskałaś wiarę w siebie i każdy dzień. Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam. LUNKA! Takie wiadomości uskrzydlają. Jesteś zdrowa. Nabrałaś wiatru w żagle. Inny jest każdy poranek, wstaje się lekko , prawda????? Przesyłam życzenia ...bądź zdrowa. Moja siostra po serii zabiegów jest w domu. Zgodnie z diagnozą lekarzy po silnym osłabieniu będzie następować poprawa. Chyba tak się , czuje się silniejsza. LUNKA! Dzwonię codziennie , oczywiście nie zawsze mogłam z nią rozmawiać. Pośrednikiem był szwagier. Jednego dnia nie zadzwoniłam , wiedziałam, że nie czuje się dobrze .Myślałam,że telefonem mogę zakłócić spokój wszystkim. Zadzwoniła siostry córka..... Mama pyta dlaczego jeszcze nie zadzwoniłaś???? ... Wiem,że czeka na mój telefon i radością dzwonię każdego dnia. Pozdrowienia na sobotę. LIVIO! Uściskaj Królewicza baaaardzo mocno👄 1 2 3! Spokojniejszej soboty w pracy życzę. PRINZESSKO! Jeżeli wpadniesz dzisiaj napisz jak się czujesz w jesiennym kolorze włosów. U mnie dzień bardzo słoneczny, zachęca do wyjścia. Postanowiliśmy, że zostajemy w domu. Trzeba trochę pogawędzić. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie nie ja już nie śpię.Dziękuję za kawę, śniadanie i za wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze wiersz na dzisiejszy dzień. Jak życie Czas zapisany wersami szczególną jest fotografią. I są tacy między nami co odczytać ją potrafią. W słowie chwila zatrzymana, moment niezwykłej zadumy. Jeszcze jeden zwykły banał? Może uczuć wartki strumyk? Przedziera się przez urwiska, gdzieniegdzie ginie w gęstwinie, słonecznym odbiciem błyska i tak nieustannie płynie jak życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłe :) Pogoda piękna. Pelargonie zagladają do okna. Na stole mam jesienny stroik z rajskich jabłek i jarzębiny. Uplotła go córka sasiadki .Dziewczyna po studiach, nie ma pracy. Zdecydowała się na kurs florystyki. Próbuje sprzedawać swoje bukiety przez internet. Jestem jej pierwszą klientką. Livio bawisz się z wnukiem? Globus wybierz sie na krótki spacer z Cieniem. Trzeba wykorzystać pogodę. Lunka milej pracy Ci życzę. 123 odpoczywaj dzisiaj. Dziękuję za kciuki i dobre słowo. Piekę sernik i zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajskie jabłuszka. Gdzieś jeszcze takie rosną? Wyobrażam sobie ten stroik, musi być piękny. Zamawiam do wagonika. Spodziewasz się gości Marylko? Kiedy S wyjeżdża? Miłego dnia. Globusiku, piszesz, że macie słoneczną pogodę. U mnie ponuro i ciemno. Mam nadzieję, że się rozpogodzi. W planie mam dziś odwiedzenie grobów. Moich najbliższych groby są zadbane, często tam bywamy z mamą, ale mam też i takie na które nikt nie przyjdzie, trzeba tam posprzątać. Livio słyszę radosne śmiechy i tuptanie maleńkich nóżek Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO , witaj 1 2 3! Rzeczywiście stroik jesienny, śliczny. Do tego sernik , kawa i zapach ciastem w kuchni, to jest to. 1 2 3! Nasz kraj podzielony słońcem:) Tak naprawdę , ono jest ostre,że aż drażniące. Na razie snuje się po mieszkaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×