Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam przed wieczorkiem:) Podobno jaki piątek taki świątek.Jeśli będę miała taki ..świątek... to się nie zgadzam. Popracowałam dzisiaj oj popracowałam. Ale wyskrobałam troszkę czasu i wpadłam do LIVI na kawusię. Było super. 1 2 3! Zaskoczył mnie poziom cukru u teścia. Jeżeli nie będzie rygorystycznie stosował się do zaleceń lekarzy, Wam będzie przysparzał kłopotów. W takiej sytuacji będziecie bezsilni. Stoicie przed dużym problemem. Jeśli sam nie zrozumie żadne rozmowy dyscyplinujące nie wile dadzą. Okazuje się,że ze starszą osobą jest gorzej jak z dzieckiem. Współczuję Ci bardzo.Pozostało Ci robić to co do tej pory , reszta to wola chorego. Trzymaj się. LIVIO! Miłego Urodzinowego wieczoru Ci życzę MARYLKO! Ponieważ na jutro zaplanowałaś odespać zaległości , zabieram Kaję do siebie. Raniutko pobiegam z nią po łące, dla mnie będzie samo zdrowie i Kaja się wyhasa. Wpadnę wieczorem LUNA! Przyjemnego wieczoru po tygodniu pracy. Jeżeli jutro pracujesz i potrzebne będzie budzenie zrobię to. Kogut ostatnio zasypia bo czeka na zmianę czasu:) ale nie ma rzeczy niemożliwych , zapukam w okno:) A póki co miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia dla syna i synowej. Idą balować a ja dostaję w prezencie wnuka na noc. Impreza dla rodziny za tydzień, synowa ma urodziny 30 pażdżiernika. Livio zdrowia , szczęścia i słodyczy internetowa koleżanka Ci życzy ❤️ Lunka dla maluszka duży buziak ode mnie. 123 Tobie też uśmiechu na codzień. Wypiję Wasze zdrowie lampką wina :) Globus🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie koleżanki! No wreszcie w domku,ja również zaraz zasiądę do lampki wina,Z też się pisze. Będziemy świętować. Globusiku jutro pracuję,więc budż kobieto,pukaj we wszystkie okna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki Globusik wpadaj :) Podobno nową trasą będziesz u mnie w godzinę. Bierz nalewkę i Cienia . Napale w kominku. Włączę adapter i hulamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak wam zazdroszczę Marylko, tylko godzinę? Fajny prezencik dostałaś na nockę. Podziel się ze mną. Pośpiewam , ukołyszę i pewnie usnę wcześniej. Livio, tort od Luny dojechał ? Kroimy . Za Wasze zdrowie kobietki, dżwigam dwu litrowego szampana. Mocunek ma bo stoi tu ze trzy lata. Otwieram go z wystrzałem, a co tam jak szaleć to dzisiaj. Livio, melduj się za Twoje i nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi blondi do cukierni: - Poproszę torcik. Pan sprzedawca: - pokroić na 7 kawałków, czy na 14 ? Blondi: - no co pan, na 7. Czternastu przecież nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,poświętowaliśmy z Z,pora na SPA i do łóżeczka! Jestem zmęczona,jeszcze jutro i wochenende! Livia zapewne świętuje,więc nie przeszkadzam. Zegnam się już z wami,do jutra koleżanki! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) Układałyście kiedyś klocki lego? Do tego trzeba specjalistyczne studia:D Na szczęście mały dał się namówić na inną zabawę. Teraz przeczytałam bajkę, mam nadzieję, że zaśnie już :) Rano budzenie mam zaklepane:D Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek! Kto nie musi niech nie wstaje,po cichutku pije kawę i zapraszam te które wstały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY. Jestem w pracy, zapraszam na kawę. Marylko, mój młodszy syn wychował się wśród klocków lego .Jeszcze teraz chętnie coś tam układa. Wszystko zachowaliśmy. Leżą sobie bezpiecznie w kartonach i czekają na moich wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spicie jeszcze po "wczorajszym? Lunka się zameldowała. Pisałam juz - komputer w posiadaniu Cienia. Dzień minął spokojnie i fajnie.Po pierwsze wyłączyłam telefon - nie mogłam wytrzymać tego bezustannego dzwonienia.:( W ogrodzie zrobiłam ognisko - od razu od kompa odszedł M. - łopata do rękii kopanie warzywniaka.M. miał zajęcie przy ognisku. Zrobił mi niespodziankę i w sklepie dla cukrzyków,zakupił nam słodkości. Fajny,fajny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj wszystkie Kumpelki. LIVIO! Żebyście nie podjadali słodkości zjem wszystko:) wypiję kawę przygotowaną przez Lunę i będę po śniadaniu. Mogę mieć dzisiaj trudny dzień idę z Cieniem po zakupy, na szczęście nie po byty ale może być wesoło:D LUNA! dziękuję za kawę i miłego dnia życzę. Po powrocie do domu fantastycznego odpoczynku WE DWOJE! MARYLKO! Nasi chłopcy przyjeżdżali też z klockami lego. Kombinowali łokropnie. Głównym inżynierem:D był dziadziuś. W czasie układania była zagwarantowana cisza w domu. 1 2 3! Witaj pracusiu. Spokojnej pracy w pracy życzę. Ja też muszę się zbierać do drugiej kawy:D:D nie nie żartowałam:) do domowych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. To miałaś wczoraj pracowity dzień. U mnie jest w tej chwili taka mgła, nic nie widać przez okno. Na popołudnie zaplanowałam cmentarz . Nie mogę pogodzić się z pewną sprawą. Doglądamy z mamą grób na prośbą naszego dalekiego kuzyna, który mieszka w Warszawie i nie może sam tu przyjechać. Pochowana jest tu jego babcia. Grób był zawsze zadbany ,moja mamka o to się stara. Byłyśmy tam w minioną sobotę, nagrobek znikną. Muszę koniecznie wyjaśnić tą sprawę. Kuzyn jest zrozpaczony, stan jego zdrowia nie pozwala przyjechać mu osobiście. To narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dziekuję za kawę. Dziś wstalam ostatnia . Wnusio jeszcze śpi. 123 ,Luna miłej pracy i zadowolonych klientów. Livio cieszę się razem z Tobą. Słodycze dla cukrzyków są bardzo dobre. Jadłam. Globus nie szalej na zakupach:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - bardzo przykra sprawa! Przypomina mi się film "BRZDĄC" - z Chaplinem,aby był zarobek,szklarz wysyłał dziecko,aby tlukło szyby. Niedawno w tv w dzienniku,pokazywany był zdewastowany cmentarz, masa nagrobków rozbita zapewne młotami.Wyrostki?? Ech.życie. Posadzcie na wiosnę kwiatki. http://www.youtube.com/watch?v=1cNn3WFCpTU&feature=related wklejam tęsknotę za nieznanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to poruszyło
a cmentarz komunalny, czy parafialny? Nagrobek nie może ot tak sobie zniknąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! tęsknota za nieznanym ....pięknie słuchałam i wyłączyłam się zupełnie. Mówił coś do mnie M , nie reagowałam . Później usłyszałam , no dobra nie będę się odzywał jesteś już w swoim świecie. I NIE MYLIŁ SIĘ!!!! 1 2 3! Jestem ciekawa kto i dlaczego tak postąpił tym bardziej ,że jest to cmentarz parafialny. Znane mi są praktyki u nas ale dotyczą cmentarza komunalnego. Każdego roku za miejsce z nagrobkiem trzeba płacić określoną sumę. Wtedy miejsce jest zabezpieczone. Bywa,że jeżeli opłaty nie są dokonywane po upływie 20 lat zarządcy cmentarza o miejscu i nagrobku decydują sami. Moi bliscy natomiast pochowani są na cmentarzu parafialnym. Opłaty dokonaliśmy tylko raz. Niebawem minie 20 lat zobaczymy jaka będzie sytuacja. Dobrze ,że napisałaś o tym , wzięłam sobie do serca i będę bardziej czujna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Ja dzisiaj na zakupach byłam cichutko ponieważ dotyczyły one Cienia. Ale co za dzień obyło się beż głośniejszej rozmowy:D.Wszystko załatwione , nawet jeżyk na głowie się pojawił...... co za dobry dzień. Kotek ma zrobione pazurki , nie szalał w samochodzie , dostał kropelkę leku na kark przeciw ewentualnym insektom. Najważniejsze jednak .....kupiliśmy znicze i kwiaty. W zasadzie jesteśmy przygotowani do wyjazdu. A Ty czy znowu robiłaś ciasto????? LUNA! Czy już w domu?????? jeżeli tak to wpadnij na ...blondi. U mnie dzisiaj zaskakująco piękny dzień. Po bardzo chłodnym poranku teraz jest 12 stopni , słońce i bez wiatru. Wszystkiego dobrego wszystkim Paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus cieszę sie, że miałaś dobry dzień. Nie piekę dziś ciasta. Oddalam wnuka i poszłam na zakupy a potem do mamy.Zrobiłam u niej obiad, kawę i razem zjadłśmy. Bardzo się cieszyła. Miło spędziłyśmy czas.Jej słowa to dla mnie nagroda:) No a potem 2 godziny odkurzania i mycia podłóg w domu. Dzień piękny, Kaja się wyszalała w ogrodzie . Zastanawiam się co robić teraz. Jak zostanę w domu , wezmę się za porządki w pokoju syna. Miłego popołudnia. 123 sprawdż w biurze parafialnym co z tym nagrobkiem powinni coś wiedzieć.Współczuję Twojemu kuzynowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku jestem już. Blondi kusi aromatem,posilę się i syzyfy czekają,wsparcie mam Z w domu. 123 mojemu Z też zniknął nagrobek babci. Nie zapłacili i został zlikwidowany. Globusiku kotek i Cień zadowolony.To najważniejsze ,ty zapewne też,bo masz już to za sobą. Marylko dużo bym dała za takie chwile,ciesz się i odwiedzaj mamkę w miarę możliwości. Livio cieszę się,że miałaś fajny dzionek,słodkości również były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BAMBINO POMYLIŁEŚ ADRES!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jak fajnie , spotkałyśmy się na blondi. MARYLKO! Właśnie tak jak napisała LUNKA. Każda chwila spędzona z Mamą jest najpiękniejsza. Życzę Ci bardzo dużo najpiękniejszych chwil , rozmów i spotkań. Ja rozmawiam ze zdjęciem Mamy❤️ LUNA! Syzyfy na cztery ręce :D nie są tak dokuczliwe. Przed Wami przyjemny wieczór. Ponieważ dzień miałam taki dobry:D zaplanuję też coś na wieczór. Lampka wina i rozmowy. Samych miłych chwil dla wszystkich Pań życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po syzyfach! Globusiku piękny krajobraz,ale mi się wydaje,że pomyliło ci się z deczka,to są OWCE!!! No i takim sposobem zamiast KOZY mamy OWCĘ. Ha ha ha ha. Powiedz,czy ty już coś dzisiaj wypiłaś? Bambino nie skomentuje! A sio, a sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×