Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie! Globusiku już wstałaś? Marylka zrobiła pyszną kawę. Lecę z piesem i do pracy. U nas jeszcze ciemno! Miłego czwartku.Pa pa pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! W życiu wszystko może się zdarzyć , zacytowałam żartobliwie słowa chłopczyka z filmu. Burza , a po burzy tęcza. Jak na tę porę roku troszkę zaskakujące. Klimat u Ciebie jest chyba łagodniejszy. Zakupy masz z głowy , ja muszę zrobić dzisiaj. MARYLKO! Każdego ranka dążysz do maluszków. Czy uroczystość "pasowania" już się odbyła???? 1 2 3! Piszesz o połowinkach u Syna. Dla młodzieży to również istotne wydarzenie. Będą mieli co wspominać. "Gala " wisi w szafie :D więc nie ma problemu żeby nie korzystać z zabawy. Pamiętam czas kiedy mój syn zdawał maturę. Kupić garnitur to był dopiero problem! Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie kogut jak to kogut siedzi jeszcze na grzędzie i drzemie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie komputer wziety w niewolę. M swierdził(chyba miał sen),że jak siedziałam na nim nocą - to z rana jaego kolejka:D Tak to jest.Kompromisy to bardzo ważny aspekt życia. Miłego dnia dla nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mam prośbę,powiedziecie mi w jakim wieku można dać dziecku do jedzenia jajko? oczywiście,nie surowe. Bo już na starość zdurnialam :( A u mnie w lodówce, dumnie leżą od paru dni 2 przepiórcze jajeczka:) M wrzeszczy - wyrzuć toto,bo mnie straszy :D co otworzę lodówkę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio. Nie wyobrażam sobie świąt Wielkanocnych, bez przepiórczych jajek. Wszyscy je uwielbiamy. Są zdrowsze od kurzych i można je jeść mając alergię alergię . Myślę , że dwu latek jak najbardziej. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moja pora poobiednia , usiadłam z kawą. Odwiedzam Was każda z osobna. Marylkę widzę siedzącą po turecku, maluchy wpatrzone w swoja Panią i ciiiisza jak makiem zasiał:D LUNKA! Biegnie do samochodu , jedzie w drugie miejsce pracy.Ale jest energiczna:) LIVIO! A Ty co robisz ? no masz ci los wyrzuciłaś przepiórcze jajka:) jeżeli mają straszyć M to dobrze zrobiłaś:) 1 2 3! Za biurkiem rozmawia z Panami:) Ja natomiast myślę,że dobrze mi zrobi drzemka. Heja wszystkim do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Może jestem w błędzie , ale jajko ugotowane na miękko myślę ,że małemu dziecku od półtora roczku można podać. Zaznaczam ,że może się mylę. Po prostu zapytałam bym lekarza. Ja przyznam się jajka jadam bardzo rzadko. 1 2 3 niestety do przepiórczych przekonać się nie mogę. Jadłam , są smaczne. Czasami zrobię jajecznicę ale jem jak za karę:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , jajko na miękko można dać dziecku od 7 miesiąca życia. Przepiórczych nigdy nie próbowałam, gesie jajo jadłam jak za karę :D Globus pasowanie z powodu ospy będzie dopiero 4 listopada. Wcześniej mamy Hallovenn. Zrobiłam podczas pracy 16 masek na zyczenie szefowej. Osobiście nie uznaję tego święta. Nie jest polskie. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Ja też tego święta nie uznaję . Jasne,że szefowa decyduje , ale po co takim maluszkom taka zabawa. Przyjemniejsze będzie pasowanie:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorem! Globusiku,jak byś zgadła,z jednego miejsca na drugie, a potem na trzecie,i tak dzień minął! Ale słuchajcie,jaką miłą niespodziankę miałam,wchodzę do domu a mój Z posprzątał w domku,napalił w kominku i czekał na mnie! Jak ja się ucieszyłam. Za to ugotowałam mu dobry obiadek. Jajka przepiórcze są pyszne,choć nie wszędzie można je kupić. Hallovin,u nas świętują,dynie już w sprzedaży,my nie uważamy tego święta.Dla nas duże znaczenie ma Swięto Zmarłych i Zaduszki. Niestety w tym roku nie odwiedzimy naszych bliskich w ich święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem przeciw .Nie uznaję tego czegoś. Święto ? pod wielkim znakiem zapytania. Ja tylko na moment, dobrej nocki Wam życząc . Oj dzieje się tu u mnie. Mam nadzieję do zobaczenia jutro. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Tylko fizycznie nie będziecie ma Święto Zmarłych.Psychicznie natomiast będziecie cały czas. W jednym roku nie mogliśmy pojechać , zapaliłam znicz na balkonie. Cały czas czułam bliskich przy sobie. Przyjemnego wieczoru przy kominku może z lampką wina i z Z życzę. 1 2 3! Od rana nie było Cię widać. Mam nadzieję,że nic złego się nie przytrafiło. Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Wywołałam Cię , to dobrze. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam z kawą . Obiecuję sobie , że jutro pośpię :) Wszystkim solenizantom dzisiejszym dużym i małym dobrego życia . Mój syn ma dziś 27 lat , wczoraj obchodzili 5 rocznice ślubu. Miłego piatku dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mamy dzisiaj uroczysty dzień. Urodziny LIVI , Wnusia LUNY i Syna Marylki. LIVIO ! Życzę Ci abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość. Życzę Ci również dużo zdrowia. LUNA! Uściśnij mocno Maluszka nich mu zdrowie dopisuje i ospa nie atakuje:) MARYLKO! Uściśnij również swojego Maluszka niech będzie zdrowy i szczęśliwy:) Wszystkiego dobrego wszystkim Jubilatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe Panie. Droga Livio. Globusik takie piękne życzenia Ci napisała, dołączam się do nich . Życzę Ci samych szczęśliwych , pięknych , słonecznych i zdrowych dni. Lunko przesyłam buziaczki dla Twego wnusia.Niech rośnie szybko i zdrowo. Marysiu, serdeczne uściski dla syna i synowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Livio wstałam raniusieńko,ubrałam się bielusieńko,usłyszałam śpiew ptaszyny,że dziś twoje urodziny! Samych pogodnych dni,zdrowia,szczęścia i spełnienia marzeń.Przesyłam tobie razem z Z. Za życzenia dla Wnusia serdecznie dziękuję. 123 co u ciebie się takiego dzieje? Pisz. Globusiku pomysł dobry ze zniczem, postawię świeczkę koło zdjęcia mojej mamy i taty Z,myślami będziemy z nimi wszystkimi. Marylko życzenia dla syna i synowej,wyśpij się jutro,nie będziemy do ciebie koguta posyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, wszedł klient jak odsłuchiwałam sto lat , pyta jaka to okazja mówię : Święto Rodzinne. Wczoraj może z pięć razy pisałam do Was, ale ruch w interesie nie pozwolił mi dokończyć.Czasami tak bywa. Po pracy wyjechaliśmy do ,,dużego" miasta po zakupy. Jak ja kończę , to wszystkie sklepy odzieżowe u mnie są zamknięte. Syn idzie na bal , co prawda gajerek zakupiony, a całą resztę dokupiliśmy wczoraj .Bogato wyszło, ale damy radę. Pozdrawiam Was wszystkie, życząc miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki pomykam do pracy! Miłego dnia i do popołudnia baj baj! Aha 123 miłej zabawy dla syna, ach te beztroskie lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA MARII Waszym Kochanym Chłopcom - urodzonym pod znakiem WAGI - niech w zyciu zawsze i zawsze się szczęści. Mężczyzna Waga Elegancki i czarujący, mężczyzna urodzony pod znakiem Wagi jest zawsze nieskazitelnie ubrany. Nie lubi szokować. Stara się przede wszystkim podobać i być docenianym, ponieważ on sam osądza innych, przywiązuje dużą wagę do opinii otoczenia. Mężczyzna Waga i praca Jest estetą, zakochanym w pięknie. Może być fryzjerem, makijażystą, krawcem, artystą. Ale ponieważ jest wielkim specjalistą od kompromisu, będzie też doskonałym negocjatorem, wybitnym dyplomatą lub sędzią. Posługuje się wrodzoną intuicją i zdrowym rozsądkiem umie rozpoznać prawdziwe motywy działań otaczających go ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Wypijam toast za zdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×