Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 2 3! BINGO! mam zrobić gołąbki. Baaardzo mi się nie chce, wymagają sporo roboty:) Przygotuję tyle,żeby wystarczyło na sobotę i niedzielę. Ile więcej czasu byśmy miały gdyby ludzkość nie musiała jeść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak na razie to szwędam się w piżamce i intensywnie myślę. A co tam ...gary ..nie uciekną , stoją jak by je przylutowano do kuchenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak święta racja.Ile my czasu tracimy przez te gary. Chociaż wolę gotować niż sprzątać,zresztą wyboru nie mam ,jedno i drugie robię sama.O gołąbkach myślę już od paru dni .Moja rodzinka średnio je lubi.Może bigosik z nowej kapusty, puki co muszę się skupić na pracy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małe pytanko do Pań
Czy udzielają się Panie na forum na innych tematach poza tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Powoli powoli , ruszam do kuchni:D Bigosik tez lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zwariowany poranek... eks miał też dziś dzień dobroci. Przywiózł pracownika , żeby ściął chore drzewo w ogrodzie , wziął psa na szczepienie . Poprosił o " zdrowaśkę za niego i firmę.Stanowczo ma ze mną za dobrze. Dziewczyny gołąbki też lubię ale niestety został mi gulasz od wczoraj. Globusik na pewo miałaś wczoraj wesoło , Twój Cień to niezły didżej :) Jest gorąco - nic mi się nie chce robić:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej MARYLKO! No widzisz problem ze szczepieniem pieska masz z głowy. Drzewo do kominka tez zapewne się przyda. Może dzisiejszy dzień to dzień dobrych uczynków. Prace w domu wykonałam , po co tak się spieszyłam nie wiem:) chciałam namówić M na wędkowanie. Usłyszałam,że nie ma przygotowanych wędek:( i masz babo placek:D Na szczęście moja "B" już dziś ma wolny dzień , jutro nudzić się na pewno nie będziemy!! Gołąbki gotowe, zapraszam chętnych. A w ogóle oprócz gołąbków jeszcze zrobiłam coś podobnego do bigosu:D z resztek kapusty. Nic mi nie wypada tylko jeść! Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal gorąco:) Jaką dzisiaj normę w chodzeniu wykonałam ... Wizyta u córki i wnuków, zakupy na drogę .Potem byłam na cmentarzu- teściowa miałaby jutro urodziny, zaniosłam kwiatki. Od 16tej do 18 tej kurs komputerowy.Teraz kolacja, a jeszcze muszę się zapakować. Dziewczyny chyba zapracowane dziś , może podlewacie ogrody ? Globus - róże piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik może wpadnę na Twój smaczny bigos po drodze do Częstochowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario,jak Ty to wszystko robisz? w głowę zachodzę.Szczęśliwej drogi Ci życzę ,a i za nas zdrowaśkę.Ja niby też żyję w ciągłym tempie,czasami dnia mi brakuje,ale Ty? Mistrzostwa Świata.Pozdrawiam serdecznie. Globusiku zapach gołąbków czuję,pięknie Ci się udały.Może się przemogę i też jutro zrobię.Całuski. Livio.Gdzie jesteś? Mam nadzieję że czujesz się ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Zapraszam , zapraszam 👄 jutro tydzień jak zobaczyłyśmy się w realu. Gołąbki i coś podobne do bigosu:D nalewka wszystko przygotowane. Dziewczęta wszystkie zapraszam do cyrku, zajechał cyrkus do mojego miasta:) Mówiąc żartobliwie to ...całe życie jest cyrkiem;) ale co tam może zobaczymy coś czego jeszcze nie widziałyśmy. Nasz rozkład jazdy jest nie zmieniony, więc spotykamy się na peronie nr 1. Marylka i Anulka jest usprawiedliwiona. LIVIO! A Ty nie na żadną chińską plażę tylko do cyrku:D 1 2 3! Też tak raz dwa trzy się zbieraj i przybywaj. Dziewczyny LIVIA przesłała mi kapitalne slajdy ..Chińska Plaża.. uśmieliśmy się oboje z M. Coś czuję,że będzie telekonferencja na skype mojego M i kolegów. Co jakiś czas zajrzy do mnie czy jeszcze klikam:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Internetowe znajomości >>> Zaklęci w zasięg swoich słów co przez klawisze płyną stałaś się jak przyjaciel, druh kimś, prawie jak rodziną w psychologiczny waląc ton tak w szczęściu i chorobie ciekawe co mi powie on cóż ona mi podpowie? i niech znajomość kwitnie nam magnolią wciąż zakwita skoro to frajdę sprawia nam znajomość znakomita i choć klasyczny w sumie rym rytm przy tym ciut zachwiany martwić się zresztą nie ma czym codziennie ''się czytamy''... (())(()) Hop hop to ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 Uśmiałam się z tych mistrzostw świata :) Ale jestem dziś padnięta . :D Zdrowaśkę zmówię. Skończyłam z pakowaniem- zresztą co tam piżamka, 2 pary spodni, 2 bluzki ręczniki i trochę jedzenia na drogę. Jadę na pielgrzymkę, rewii mody nie będzie. Siedzę nad torbą i zastanawiam się ..Co ja brałam w niej do Globusika ? jakaś ta torba pusta ! Acha - aparat fotograficzny ! Uważaj Globusik !Bo skuszę się na gołąbki :) Tylko w autokarze będzie ponad 40 osób :D Obdzwoniłam rodzinkę- zbiórka 3 godz. Kto mnie obudzi ?!! A może nie warto się kłaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to już chyba z 5 razy do Was dziś przybywam i zawsze jakiś cień za mną i kasuję.I durne pytania ,a gdzie to ty tak sobie piszesz?A pisze sobie ,tylko już z kontekstu wypadłam.Chyba z laptopem w kibelku się zabukuję.Chwili spokoju...Mój synek też w nerw mnie wpędził niesamowity,ponieważ wybrał się na tak zwane podwórko z kolegami.Przyszło po niego chyba z osiem osób no i poszedł.O kulach pierwszy raz,a ja tu siedzę ,no i co mam zrobić? Nie włączam jeszcze paniki,obiecali ,że będą czuwać no i czekam. To może teraz o gołąbkach Globusika , które pachniały mi przez cały dzień.Może jutro też się zmuszę.Tak dawno ich nie robiłam.Zawsze mamunia mnie wyręczała,w takich trudnych kulinariach.Teraz nie pozwalam jej.Jest po bardzo ciężkiej operacji onk.Ale o tym boję się mówić.Nie teraz.U mnie to tak wszystko na raz.Tak bardzo ją kocham i tak niewiele czasu jej teraz poświęcam.Jutro z nią będę..Oj tyle bym chciała powiedzieć,..Trzymajcie się kobietki .Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku teraz dopiero na spokojnie przeczytałam Twój wiersz .Buziaczki i same serdeczności Ci przesyłam. synek już w domu.Teraz mogę odpocząć po długim dniu. Miłej nocki Wszystkim wiernym fankom tego topiku.Mam nadzieję ,do jutra.Pa. Marylko, Ty to już pewnie spakowana,wydana kolacja i przed podróżą.Wyśpij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 Ciesz się , że koledzy wyciągnęli syna z domu. Pogada sobie z nimi bez doroslych. Będzie okej! No czeka na mnie spa i lulu do łóżka.Może uda mi się pospać. Dobranoc :) Życzę miłego wekendu 🌼 Odezwę się w poniedziałek.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Mój Cień skutecznie uniemozliwia mi kontak z Wami. jak już dopadnę kompa,wystarczy,że na chwilę odejdę,już jego d... rozpłaszczona na krześle przed nim,:( I co ja mam z tym zrobić - NIC, przynajmniej mam spokój. Dzisiaj w nocy miałam bardzo miłe "spotkanie".szłam ścieżką przez gęste krzewy - doszłam do starej znajomej gruszy. Siedziałam na jej wybrzuszonym pniu i sobie rozmawiałyśmy:) Ta grusza podobno jeszcze istnieje - będzie miała spoko.ok 90 lat - a może więcej. Jak byłam dzieckiem,to była już ogromnym drzewem. Ostatnio usłyszałam,że w miejscu gdzie kiedyś stał mój dom rodzinny,a teraz jest droga asfaltowa - w gąszczu to drzewo jeszcze stoi. Kiedyś też nocą,podróżowałam pociągiem z jabłonią! Drzewem o wspaniałych jabłkach ,które na dodatek kołysało nas na huśtawce,umieszczonej na jej gałęzi. Też sobie rozmawiałyśmy. Co to potrafi siedzieć w podświadomoći. A tak pomyśleć - jakie wspaniałe drzewa owocowe kiedyś istniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/xng2-b1URvc LIVIO! Wprowadziłaś nas we wspaniały nastrój na cały dzień.Ja dodaję piosenkę. Do późnych godzin oglądała TOP TRENDY, kapitalny koncert. Takie sny przypominają rzeczywistość. Pewnie wstałaś wypoczęta i radosna. 1 2 3! Super, super Syn z kolegami na podwórku. To będzie najlepsza terapia psychiczna i rehabilitacja. Niebawem odłoży kule, na wszystko przyjdzie czas. BARDZO SIĘ CIESZĘ razem z Tobą👄 MARYLKA! i ANULKA w drodze, pomacham im DALIDA!, DORA Już wiem dlaczego nie jedziemy na wędkowanie. Przecież siatkarze grają mecz z Brazylią. Organizuję sobie dzień sama , zabieram ...łachy pod pachy i w długą:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Livio Globusiku....witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Już masz mnie w ogrodzie:) zabieram ze sobą twarożek, przygotuj szczypiorek.....pojemy sobie na powietrzu i przy gadu gadu. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA 27 Witaj , czas leci , pamiętamy o 17 czerwca. Będziemy na Twojej uroczystości.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Dziekuje...13 dni zostalo....emocje sie gotuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA 27 Proszę napisz coś więcej o sukni , jaki kolor , długa czy krótka, jaki kolor kwiatów wybrałaś. Moja Droga już dzisiaj życzę Ci SZCZĘŚCIA W ŻYCIU👄 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×