Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Siedzę w necie - szukam wjasnienia na moje nie chcace mnie nosic nogi.chyba trafiłam. Pijecie zielona herbatę? ChybA zamienię ją z kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Pogoda nas uziemiła. Mieliśmy jechać do znajomych. Mgła taka,że nic nie widać, zostajemy w domu.Do tego transmisja meczu żużlowego. Fajnie komputer jest mój. v Livio! Nie ma sprawy , herbata zielona będzie przygotowana każdego dnia. Oby tylko była skuteczna.Zupełnie nie wiem co mam Ci poradzić. Co na to lekarze????? n Wyobraź sobie,że zawitała do nas sikorka.Obserwowałam ją przez okno. Żeby ja zachęcić do karmnika wsypałam kaszy jaglanej. Kupię słoninkę może ją przekupię i zostanie na dłużej. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu zieloną herbatę pijemy codziennie,z tego co piszą to dobry spalacz tłuszczyku. Działanie pobudzające albo uspakajające zależy od długości parzenia. Globusiku pogoda uziemiła was w domu,nic w swoich kątach też można przyjemnie i spokojnie spędzić czas wolny. Piszesz o sikorce a u nas jeszcze szpaki fruwają,widać niespieszno im do odlotu. Mamy piękny i słoneczny dzień,ponad 20 st. Marylko wszystkiego naj dla syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka! Zamieszkałam w domu. Po obiedzie spałam dwie godziny. Wstałam oszołomiona. n Za oknem mgła , widoczność może na 10 m.Aż się cieszę,że nie uległam namowom M i nie pojechaliśmy samochodem. Niby tylko 20 km ... no i co z tego! Te kilometry też trzeba przejechać. Przyjemnego wieczoru dla Was. n Livio! piję zieloną herbatę może nie za wiele ale jedną dziennie staram się wypić. n Wyobraźcie sobie,że trwa mecz żużlowy , a taka cisza:) coś podejrzanego:) idę sprawdzić może kibic śpi:D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Za oknem mgła tak jak u Was. Ciasto zjedzone, kawa wypita. Goście nie dopisali.Córka i wnuki przeziębione. Ale 100 lat zaśpiewaliśmy:) Jutro zwykły dzień. Ciekawe czy Franuś mnie nie zapomniał? Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki!!! Marysiu tylko spojrzy na Ciebie Fr. i będzie szczęśliwy!! To znaczy jutro wracasz do pracy?? Powodzenia! Dzień był u mnie chłodny i mglisty.ale....Odwiedziłam z mamką groby, zaopatrzyłyśmy jeszcze to,czego brakowało.Znicze się palą.... Livciu,od paru lat piję tylko zieloną!!:-) Polecam jak ostatnio wspominałam trawę cytrynową +lippia trójlistnia!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Znowu poniedziałek , do końca roku pozostało 70 dni!!! Mgła opadała widzę świat. n Zapraszam na spotkanie przy kawie i zielonej herbacie. n Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja rano piję czarną:-) Dzięki Globusiku. Wczoraj chciałam z Wami popisać,ale literki zaczęły mi szaleć:-( Dobrego dnia Wszystkim,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wpadam na szybką kawkę:) Za oknem mży , nie będzie spaceru z Fr. Miłego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku za kawkę dziękuję. Marylko Franuś napewno się ucieszy jak cię zobaczy. Jedyneczko, Pracusiu miłej pracy w pracy! Livciu jak minęła ci niedziela? Dziś mam parę spraw do załatwienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Ferajnę. n jeszcze jestem w niedzieli:) zbliżył się do mnie ..kolega:) i nie mogę go przegonić. n Do zobaczenia później. n Livio! zielona herbata czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek. Dziekuje za zielona herbatkę. palnów nie mam na dzisiaj,wszystko zalezy od tego,czy na coś przyjdzie mi ochota. Tyle,że rozgladam sie i jakos jej nie widzę:D ech..trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) lekki uśmiech na powitanie. Jestem z zieloną herbatą choć jeszcze przed kolacją. W końcu poprawa pogody.Ustąpiła mgła, co prawda pochmurno ale ciepło. Po porannym spotkaniu na wspólnej kawie nabrałam werwy i chęci do pracy. Dokąd pogoda sprzyja wyczyściłam trzy okna a co za tym idzie sprzątnęłam dokładniej ..izby:) pozostała jedna ..na jutro. n Wyobraźcie sobie,że rano przeżyłam ...wojnę domową ... pana domu i kota. Ten drugi nie pozwalał się czesać a pierwszy nie chciał ustąpić:) oj działo się działo!!! co to zwierzę z nami wyprawia!!!! dyktuje nam warunki. Tak minął mi prawie poniedziałek. n Marylko! Jestem ciekawa reakcji maluszka? czy powitał Cię uśmiechem??? n Lunka! Czy masz ustalona godzinę na bieganie , jeśli tak to o której ??? może na odległość i wirtualnie dołączę do Ciebie??? Jedyneczko! Do Święta Zmarłych jesteś przygotowana. Dobre rozwiązanie. Unikniesz tłoku i bieganiny w ostatnich dniach, bo tak zwykle bywa. n Widzę co się dzieje u mnie. Wzmożony ruch jak co roku. n Wyczytałam o radykalnej zmianie pogody. Szkoda ostatnie dni były piękne. n Livio! n Teraz na tym kończę do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Rozpogodziło się i spacer zaliczony. Mama Fr. przywitała mnie kawą i ciastem. Okazało się, że miała w sobotę urodziny. A maluszek się rozpłakał, jak wychodziła do pracy. Ale potem było okej. Święto Zmarłych tuż , tuż. Od kilku lat składamy się z rodzenstwem na kwiaty i znicze. Jest nas dużo więc nie chcemy przedobrzyć z wystrojem. Mam ułatwione zadanie. Palę w kominku, macie ochotę, wpadajcie na pogaduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! Bardzo chętnie wpadam do Ciebie. n Niedawno odszedł artysta , którego uwielbiałam.. Waldemar Kocoń. Piękny , czysty i silny głos oraz dykcja ..., słyszy się każde wyśpiewane słowo. Dużo czasu mu dzisiaj poświęciłam , wysłuchałam wiele piosenek. Wybrałam jedną ...wklejam... posłuchajmy jej wspólnie. Jest nostalgiczna jak większość utworów i bartdzo piękna. n http://youtu.be/-1zlh0lD7bQ n Marylko! nostalgia przy kominku według mnie jest taka naturalna. n Pozdrowienia na cały wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przy kominku razem z Wami:-) Globusiku wzruszyłam się,chociaż takiej nostalgii nigdy nie przeżyłam. Marysiu,miłe przywitanie ze strony mamy Fr.:-) Reakcja Fr,jak najbardziej zrozumiała na wyjście mamy!! U mnie dzionek minął szybko!! Jak zwykle. Słyszę M śmiejącego się na dole,nasz kumpel odwiedził go.To dobrze. M dzisiejszy wieczór ma wolny!!! Przyjechała niemiecka siostra:-) Przedarła się przez mgły!! Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia zadzwoniła!! Tak wieczorem to bardzo się boję odbierać od niej telefonu:-( Byłam u niej po pracy,ale mało kontaktowa była,bo..Moda na sukces....Wycofałam się jak zwykle ,żeby nie przeszkadzać... Oj mówię wam jak ja muszę pilnować się terminów i godzin:-D Otóż oznajmiła mi,że ocet jabłkowy,jest już gotowy i natarła nim sobie nogi:-) I cóż w temacie??? Przestały boleć... No i dobrze!!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus dzięki za piosenki . Do ognia w kominku pasują:) I za towarzystwo przy kominku. 123 dzięki ,że wpadłaś. Porządkowałam zdjęcia z Włoch w kompie, ale część dam wywołać. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry, witam. Siedzę w kąciku , dumam :) ...zapraszam na kawę. n Marzenko! OK:) porządkujesz zdjęcia i od nowa podróżujesz. n Jedyneczko! nie lubię telefonów późnym wieczorem , mam jakieś dziwne skojarzenia.A z octem to coś jest prawdziwego. Słyszałam o kompresach wody z octem własnie na obolałe nogi. n Livio! na obolałe nogi ..kompresy z octu, próbowałaś??? n Lunka! dzień dobry. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Dosiadam się do Ciebie. Zmieszczę się w kąciku:-)? Bardzo ciężko dzisiaj było wstać.Nie to co w niedzielę!!! Można było spać do woli,ale gdzie tam!!! Oczy już przed szóstą otwarte:-( Dzięki za kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! No własnie , jeżeli można pospać dłużej wtedy się chce wstać:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Za oknem wstaje słoneczko,mgły nas omięły. Fajne powietrze na dworze. Jedyneczko raniutko wstajesz,ja również,budzę się codziennie o 6,muszę przyszykować babci śniadanko i o 6.30 pobudka. Globusiku staram się biegać między 11 a 12 godz. Chętnie pobiegam z tobą. Marylko zdjęcia w pewnym sensie zatrzymują czas,wspaniała rzecz. Livciu wpadaj na kawkę albo na herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka! Trudno będzie mi za tobą nadążyć , ale nie szkodzi , za jakiś czas osiągnę formę:) U mnie również dość ciepło , jeszcze ciepło. Straszą nas przymrozkami. Czyżby zima była za pasem. n Marylko! pewnie gaworzysz już z maluszkiem. n Po kawie zmieniam lokum i do roboty , muszę wyrobić normę:D n Pozdrawiam Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przybiegam do was na kawkę:) Do maluszka dziś na 10 tą. Na dworzu pochmurno. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie za oknem bije dzwon koscielny na 12 -tą. Mam tak codziennie. Czy to fajne? to zalezy. od dzieciństwa nienawidziłamtego dzwieku,roznosił sie echem jak ktuus zmarł. skojarzenia zostały - i tyle. Pije z Wami kawę,herbatke potem :) Lunka - zaciekawiłas mnie,czy ta Twoja podopieczna ma mozliwośc pospac sobie jak długo ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ocet jabłkowy juz zlałam do butelki. Zaczynam od dzisiaj,korzystając z Waszych rad robić okłady na nogi. a tak wogóle,to wczoraj o nim poczytałam - mozna dzieki niemu pozbycsie zmarszczek. a ile innych dobrodziejstw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu babcia ma możliwość spania,tylko w tym problem ,że nie chce. Poza tym od poniedziałku do czwartku, przychodzi fizjoterapeuta w godzinach przedpołdniowych. Kiedyś w sobotę nie budziłam jej specjalnie,żeby zobaczyć do której pośpi. O 7 już mnie wołała! Potem robi sobie drzemki na swoim fotelu. Raz w miesiącu, babcia zamawia sobie fryzjera i pedikiurzystkę na wizytę domową. A we wtorki przyjeżdża doktor. Piątek natomiast to dzień odwiedzin dla rodziny. Aha zapomniałam wspomnąć,że codziennie w dzień jest pani Ola,która sprząta,gotuje i dogląda babci. A mąż babci w piątki jedzie na polowania,wraca dopiero w niedzielę po południu. I tak wygląda tydzień mojej podopiecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×