Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

to ja weszłam na 400, nie liczyłam na taki zaszczyt :D zaszczyt,zaszczytem - teraz musicie zastanowić sie,czy jeszcze mnie chcecie - czekam na wynik głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko,podrzucam Wam mojego Hamulcowego - LUNKA - no i co wynika z tych umytych 17-tu okien? Zabrudza się jednocześnie:D i czy bedziesz miała siłę,czy nie - musisz znowu wszystkie jednocześnie umyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz Kobieto zapracowana na własne życzenie,nie masz juz siły aby z nami pogadać,zapewne kolejna praca czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam temat ciągnąc..ale uciekło połączenie z netem.. a potem wena jakby zmalała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj,realizując zwoje WIELKIE MARZENIA, miedz przerwami w siedzeniu na starym fotelu pod gruszą,wbiłam parę kołkow w Dzikim ogrodzie na płot - taki przeplatany gałęziami. Jutro będzie draka,na pewno,jakmój M to dzieło zobaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Byłam u mamy, po zakupy. Lodówka pusta, syn mył naczynia w ...mydle (fuj) bo skończył się płyn do naczyń a szkoda było kasy wydawać na takie przyziemne rzeczy. :D No i zaliczyłam fryzjera. Wieczorem zaprosiłam siostry na degustacje włoskiego wina . Jutro po syzyfach poczytam co w Stacyjkowie ? Muszę nadrobić zaległości :) Buona notte czyli dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Paniusie:) strona 400-setna , a ile kilometrów pokonałyśmy Wagonikiem???? Ile litrów kawy wypiłyśmy????? dokąd koła się kręcą jedźmy więc dalej. ZAPRASZAM do stołu:) LIVIO! Nie wiem dlaczego mamy głosować ale jestem na TAK!!!! n Jedyneczko! Poproszę o poranny uśmiech:) n Lunka! Jak minęła noka??? n Marylko! Jak smakowało winko????? PS Podziwiałam niebo z gwiazdami ....będzie słoneczny dzień. Relaks przed nami. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liva21
Witam,pięknie to Globus podsumowałaś - co do głosowania,to zapewne cuus opusciłaś ze strony 399 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wita nas słonko i kawa zaparzona przez Globusa.Czegóż więcej trzeba? Wino bylo dobre, leciutkie... Livio jestem na tak.Chociaż nie wiem czemu pytasz? Luna jesteś wielka, że umyłaś tyle okien na raz. Pewnie czujesz to w kościach. 123 nie przejmuj się drucikami , też mam. Idzie się przyzwyczaić:) Dobrej soboty kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jakieś pomyłki - literówki popełniam. Na laptopie piszesie trudniej,jak dla mnie ale to mój osobisty laptop.Na kompie już ne lubię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! witaj Marylko! n Jedyneczko! wiem dlaczego nie widzę Ciebie.Podobno w Twoich okolicach mgła???:) n Jeszcze jestem na ... rozruchu ... pomarzyć dobra rzecz:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,dzień dobry:-) Rzeczywiście jest mgła,ledwo z bazarku do domu trafiłam. Zasiadam teraz z Wami,kawa czeka jak zwykle:-) Dziękuję!!! Na ryneczku króluje papryka.Można ją kupić za 1,90 kg. Szkoda,że nie smakuje tak jak zimą kiedy cena przekracza dychę za kilogram:-) Robicie coś z papryki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Moje okna Livciu,jakoś bardzo nie odczułam,jedynie zmęczenie ale satysfakcę mam. Jako hamulcowy naszej grupy,sprawdzasz się doskonale w tej roli,dlatego jestem na wielkie TAK!!!! Chociaż nie wiem po co pytasz,lubimy cię taką jaka jesteś. Nawet nie staraj się zmieniać. Globusiku jeśli mogę zapytać to co takiego ugotowałaś? Ja dziś robię moją sałatkę i oczywiście warzywną też,Z by mi nie podarował. Marylko uśmiałam się z tego mycia naczń w mydle.Młodzi mają pomysły!!! Jedyneczko kiedyś robiłam sałatkę z buraczków z papryką.Pycha, moje dzieci się nią zajadały! Dziś mam lużny dzień.Pogodę również ładną zapowiedzieli. Trochę gimnastyki dziś zaplanowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Marysiu jakoś mnie to nie dziwi z tym mydłem:-D Widzę,że nie bardzo miałaś czas wypocząć? Luna biegi dzisiaj?? Twój kumpel czworonożny Ci towarzyszy? Pozdrawiam Was wszystkie. Muszę popracować.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszycie jak głośno was wołam na sałatki?Zapraszam! Jedyneczko biegam z piesem,dziś przedłużyliśmy dystans do godziny. Uff wypociłam się,nic o to właśnie chodzi. Teraz odpoczynek. Kawka popołudniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Wieczorkiem witam Was!! Luna:-) Wielki szacun...Dla zdrowia myślę?? Czy na zgubienie kg:-) Nie podejrzewam:-) Jesteś zgrabna i powabna..:-) młoda na dokładkę:-) Akurat biegi i inne sporty dla mnie nie w głowie:-( Chociaż bardzo bym chciała wrócić na basen!!! Aerobik w wodzie,to było coś... Na razie NIET!! Cudny,piękny, jesienny dzień mija. Sprzątnęłam tarasik,tak z grubsza. Nie mam sumienia zlikwidować jeszcze roślin,które tak pięknie rosną!! Chłopaki na randkach:-) Mój M u ojca..,a ja cóż?? Z Wami chętnie posiedzę. Zapraszam na herbatkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc!!! Jutro kawę piję z mamką rano!! Myślami będę z Wami:-) Miłej niedzieli !!! Cały czas jestem pod wrażeniem bukietów z klonowych liści...te różyczki są przepiękne. Tradycyjnie: śpijcie spokojnie !!! Nie spieszcie się!!!!:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj szkoda :( spóźniłam się na herbatkę i sałatki. Wróciliśmy przed 18tą do domu.Naładowaliśmy akumulatory .Wiadomo o przyrodzie można pisać i pisać.Pogadałam z nią. Słyszę jeszcze szmer liści. n Jedyneczko! Masz rację minął kolejny piękny dzień. Masz wolny wieczór. Panowie poszli ...każdy w swoją stronę ...Jak Cię znam pewnie chwycisz za książkę. Miłego wieczoru Ci życzę. No dobra:D już nie tęsknij tak bardzo , wszyscy niedługo wrócą:D n Lunka! Jeśli zostało coś z sałatek , poproszę na jutrzejsze śniadanie. Wiem ..kto późno przychodzi sam sobie szkodzi:) Pytasz co zrobiłam na obiad. Otóż ugotowałam biały barszcz lub żurek dla mnie te zupy są jednakowe i pulpety/mięso mieszane/ z pieczarkami. Barszcz będę jeść z jajkiem lub ziemniakami ... pulpety?? ... pomyślę o tym jutro:D n Marylko! Dopiero dotarło do mnie.. mycie naczyń i mydło:D Ot widzisz ..potrzeba matką wynalazków. Co się uśmiałam to moje. Kto ma pomysły poradzi sobie w życiu. Zaliczyłaś fryzjera. Również zaczynam o tym myśleć. n Mówię wszystkim dobrej nocy i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! a jednak spotkałyśmy się. n Dla Mamy i Ciebie życzę pysznej kawy i ciepłych pogawędek. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ciemno i mglisto. Nie widzę swojego nosa. n Byłam , przyniosłam powitanie ...dzień dobry ...przygotowałam też kawę. n Nie przeszkadzam w odpoczynku i ulatniam się n Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Globusiku kawka smaczy,mimo że mglisto trafiłas do wagonika. Zostawiam wam sałatki,częstujcie się! Zachorowała moja zmienniczka,dziś muszę na 3 godz wyskoczyć do pracy. Jedyneczko biegam dla zdrowia i trochę na zrzucenie kg. Pozdrawiam was wszystkie i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Częstuje się sałatką Luny i kawką Globusa. Za oknem mgła. Dziś mój starszy syn ma urodziny 29 lat. Jak ten czas biegnie... Będzie spotkanie rodzinne :) Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. Kawa i sałatki maja wyjatkowy smak. Ale mam sniadanko. Dziewczyny - dzień odpoczynku,wypoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak milo powitać dzień wspólnie z Przyjaciółkami. Witaj Livio, Marylko , Lunka. n zasiadam do sałatek , kawy , herbaty i na malutkie ble ble. n Za oknem zupełne mleko. Jeżeli tak będzie to z domu nie wyjdziemy. Zresztą tak czy tak chyba pomieszkam dzisiaj u siebie:D n Marylko! Miłych wrażeń w rodzinnym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×