Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Zapomniałam wam napisać,że dziś mój kochany wnusio, kończy całe 3 latka! Rozmawialiśmy sobie dzisiaj. Mama upiekła torcik, niunio zaprosił koleżankę i kolegów! Niestety omijają mnie takie chwile,mam nadzieję,że już niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki w południe!!! Zapraszam na zupę-krem z brokułów. Od paru dni jem papki:-) Luna jak ten czas leci!! 3- latka,poważna sprawa:-) Wszystkiego dobrego wnusiowi!!! Luna tak czytam i dumam...Twoja babcia ma więcej rozrywek i zaplanowanego czasu niż My:-) Śmieję się,ale taka właśnie opieka na Zachodzie nad starszymi ludźmi wygląda. Jeśli jeszcze mogę zapytać Luna,płaci Ci rodzina czy państwo??? Livciu,królewicz też niedługo kończy 3 latka?? Co dzisiaj porabiasz??? Globusiku,pijemy z dziewczynami herbatkę -wpadaj!!! Marysia pewnie jeszcze w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kończę obiad, dziś gulasz z szynki. Ziemniaki i korniszon. Brokuły miałam wczoraj do kotleta z serem. Tak się przeplatają nasze obiady:D Lunka buziaki dla wnuka. Nadrobisz rozstanie.Będziesz zabierała wnuka na wekend do swojego domku. Livio powodzenia z octem jabłkowym. Na zmarszczki to by się nam wszystkim przydał:D 123 czemu papki? Jeszcze nie masz nowych ząbków? Muszę wyrwać trójkę, też będę robiła nowe. Szkoda, że nie mamy zębów jak krokodyl... Na miejscu ubytków wyrastają mu nowe. Globus pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dosiadam się do herbatki. n Co miałam zrobić zrobiłam , pobiegałam z Lunką ..tak tak Lunka biegłam za Tobą myślałam,że nie dam rady ale ...w starym piecu diabeł pali:) Do niedzieli mam czas na przygotowanie się ponieważ przyjeżdżają Dzieci. n Czytam co napisałaś Lunka. W takiej sytuacji i starość nie jest uciążliwa. Sztab ludzi krząta się w okół Babci. Dla mnie to jest po prostu bajka. Drogie Panie ktoś powiedział,że pieniądze szczęścia nie dają. n Nie mam w domu nic słodkiego. Zmuszona jestem iść do sklepu. Dzień pod względem pogody znośny. Konieczny spacer tez dobrze mi zrobi. n Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie Lunka przeoczyłam Urodzinki Wnusia. n Moje życzenia są takie.. niech rośnie jak na drożdżach na pociechę dla Babci:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu,ja mam aparacik,nie robię protezy,tylko prostuję ząbki.Na szczęście wszystkie mam swoje i zdrowe,tylko dwie jedynki przednie posunięte były lekko do tyłu. Pyszny masz obiad:-) Smacznego!! Zamykam pracę i zmykam:-) Jadę do mamki,wiozę jej książkę i przepisy o dobroczynnym działaniu imbiru:-) I imbir:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia dla wnuka. Jedyneczko schudniesz przez te papki! Płaci mi rodzina. Marylko obiad pycha.Wiesz jak bardzo czekam na takie chwile?!!!!! Livciu przeczytałam chyba wszystkie strony o tym occie,właśnie wypiłam sobie taką mieszankę.Nawet smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A ja wróciłam ze słodkościami .... pudełkiem snykersów .Bardzo je lubię i mam zapas. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,Luna, bieganie na nie!!! Jadę za WAMI ROWEREM:-) To uwielbiam i kocham!! Samochód w garażu:-) Nie lubię nogami!! Tylko krótkie dystanse:-( Luna głód mnie dopada:-) Wytrzymam!! póki co,dam radę!!! Przyda się tak z 5 kg w dół:-) Globusiku, snikersy??? W moim przypadku-suszona kiełbaska?? Śpijcie długo i spokojnie!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies mysli spać nie dają.czy cuus? wierzycie w duchy? bo jak tak - w jednego - DUCH ŚUSLAK. pRZegoniłam go już co prawda,ale sen mnie odszedł :D Dobrze,że jest Wagonik i piosenki. Kawy jeszcze dla Was nie robie,sama sobie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! No tak ten duch istnieje:) a kawę przygotowujemy wspólnie. Jeszcze nie jestem rozbudzona. Póki co zrobię łyk z Twojego kubasa. n Nastał nowy dzień ..zwołuję towarzystwo do Stacyjkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Co tam za oknem słychać??? Od kilku dni przylatuje do nas sikorka:-)M nie pozwala jej dokarmiać mówi,że ptaki na razie radzą sobie same... Jakie macie plany na dzisiaj?? Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem lekka mgła, rozkoszuje się smakiem i zapachem kawy. Z szykuje się do pracy! Młody też. A ja z piesem w domku.Co dziś będę robić? Nie wiem. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! witaj Lunka! n Planuję wyjść na bazarek. Jedyneczko ten duszek nas prześladuje jeżeli dużo pijemy płynów:) Też odwiedza nas sikorka. Żeby ją zachęcić wsypałam troszkę kaszy. M ma rację jeszcze za wcześnie na dokarmianie. n Lunka! Masz więc towarzystwo w bieganiu:) jeśli będę zasapana usiądę na rower:) Jedyneczki. n U mnie dzień zapowiada się pogodnie jaki będzie zobaczymy. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku tempa mi dotrzymałaś! Fajnie w taką pogodę się dotlenić,jak pięknie pachnie w lesie! Szelest liści pod nogami i te kolory. Moja piesa zadowolona,jak widzi że zakładam adidasy,wie że będzie pogoń za ptakami na polach. Jedyneczko nie sądzę ,abyś musiała schudnąć,wyobrażam sobie ciebie jako szczuplutką osóbkę. Idę do garów,trzeba coś chłopakom do jedzenia zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wstałam o 6 tej , ale nie mogłam się dobudzić:) Nawet kawa nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wpadłam powiedzieć dobranoc. Boli mnie język od gadania. Niedawno wszyli znajomi. Do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na naszych progach. Zrobiłam kawę , zapraszam. n Livciu! Pospacerowałam po tym lesie.W zadumie wysłuchałam piosenki. Przytuliłam się do drzewa z nadzieją,że doda mi energii. Dzięki Ci. n Wczoraj u mnie było gwarno. Z zaskoczenia wpadli znajomi i "B". Było ...ble ble ... jak to w takich sytuacjach bywa. Przed południem byłam na zakupach. Otarłam się tylko o bazarek. Atmosfera ...szybka .... przed 1 listopada więc się wycofałam. Widzę w tym wszystkim ogromnie dużo przesady. Z roku na rok coraz więcej dziwności. Kwiaty jak wszędzie ale znicze!! niektóre jak bohomazy prawie straszą swoim wyglądem. Nie o tym w tym wszystkim chodzi. Ale cóż wolna wola dla każdego. n Do zobaczenia na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie przy kawce:-) Ja wczorajszy wieczór spędziłam w gronie najbliższych. Zjedliśmy wspólnie kolację,pogaworzyliśmy:-) Globusiku zgadzam się z Tobą!!! Ja na grób stawiam zawsze jedn znicz. Dobrego dnia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ledwo trafiłam do wagonika,mgła jak mleko. Do tego takie wilgotne powietrze. Brrr nie fajnie. Muszę pomyśleć co dziś na obiad. Co wy dziś gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Barszczyk,ziemniaczki,udka z kurczaka( robię je na patelni w sosie własnym) korniszon. Chłodno!!!! cóż należy się przyzwyczaić do chłodu. Zima idzie:-) A ja mam koniec miesiąca:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka i Jedyneczko! n Mgła nas opuściła , od jutra ochłodzenie. Wcale nie wiem co zrobię na obiad. Brak pomysłów. n Nasza Marylka pognała do Maluszka , a Livia???? n Zapowiada mi się dzień leniwy:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livii znowu ukradziono internet :D Szczęśliwa jestem,bo przed chwila zrobił się dostepny. do WM jadę,może zrobię sobie małą radość,kupię nową kurtke zimowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko barszcz czerwony mieliśmy przedwczoraj,wczoraj ziemniaki, jajko sadzone i surówka! Cuś za mną chodzi barszcz z kapusty kiszonej,ale taki wszystko razem i z zasmażką na wędzonce. Jej wstarczy że trochę chłodniej na dworze i smaki się zmieniają. Nic to obiad mam z głowy! Livciu powodzenia na zakupach. Globusiku mój leń też przysiadł za mną i mnie kusi,żeby nic nie robić.Nie wiem czy wogóle mam ochote go przegonić. Musiałam wykąpać moja piesę,przybiegłyśmy mokre i brudne. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:) Za oknem wiatr. Próbuje ogołocić drzewa i pewnie mu się to uda. n Lunka! Pracowałam z leniem. Było zupełnie nie źle. Powolutku i zrobiłam co chciałam...... co prawda jeszcze mam prasowanie ale takie malutkie. Na obiad mielone z mizerią taką ze słoika. Jutro będzie fasola po bretońsku .Tak jak piszesz nadszedł czas ,że organizm wymaga zjeść coś konkretnego.Zresztą muszę się odżywiać...przede mną biegi.... nie lada wyzwanie. n Livio! powodzenia w zakupach. Jeżeli coś kupisz podziel się z nami wiadomością co??? i jak???? n Jedyneczko! Miły miałaś wczoraj wieczór. Lubię takie pogawędki. Długie wieczory przed nami więc pogawędek będzie więcej. n Marylko! Raniutko wybywasz z domu i tak bez kawy???? wiem trudno oderwać głowę od poduszki:) nawet koguty nas zawodzą , z łebkiem pod skrzydłem śpią i nie myślą o budzeniu:) n Zbliża się wieczór , a ja nabieram rozpędu do roboty.Dziwny objaw:D chwycę za żelazko , jutro będzie spokój. n Miłego i spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) Wszystko co zaplanowałam na dzisiaj wykonane:-) Służbowo!!!Zostało jeszcze dużo pracy,ale co tam DA SIĘ...Jutro ciąg dalszy. Globusiku,pewnie nie możesz się doczekać swoich ukochanych gości??? Po głowie chodzą Ci plany czym ich ugościć??? Pierogi odpuść:-) Luna Ty do pracy,ja po pracy, koleżanki odpoczywają... Livio,wybrałaś się na zakupy?? Napisz:-) Marysiu,co u Ciebie słychać??? Nie piłaś dzisiaj z nami kawy. Pozdrawiam Was .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Masz rację Globus:) Ciężko rano oderwać głowę od poduszki. :D Do tego ciemno rano ! Nie lubię... Luna zupa o której piszesz, to chyba barszcz ukraiński. Buraczki, fasola, biała kapusta, marchewka ...mniam... Livio co kupiłaś? Trafiłaś kurtkę? 123 koniec miesiąca , jak zwykle masz dużo roboty... podziwiam Cię. Nie cierpię papierów, dla mnie byłaby to kara. Dziś obiad zrobił mi syn. Frytki, pieczony kurczak i sałata ze śmietaną. Och jak dobrze smakowało. Pozostało mi pozmywać. Tutaj też się ochłodziło. Byłam z Fr. na spacerze ale zmarzły mi nogi. Muszę wybrac się w sobotę po kozaki do sklepu. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×