Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość iksińska :D
ale nas ,pomarańczy,jest tu znacznie więcej x skoro lubicie ekshibicjonizm,musicie liczyć się z krytyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a globus.:)
śledzi i czeka:D woli GŁUPIE niż samotność głupie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez:(...
pod warunkiem, że jutro masz wizytę u naczyniowca:D tego od nóg, bo neurolog w tym roku cię nie przyjmie:D nie mówiąc o psychiatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,Luna :-) X Nie przywitałam się z Wami. X Marysieńko,trzymaj się przed tymi wirusami!!Mam nadzieję,że Cię nie dopadną!!!! X Luna,to nie pobawiłaś się w tego Sylwka;-( Już niedługo następny:-D Dużo zdrowia życzę,to najważniejsze!!!! X Livio,co tam orzechówka:-) pomarańczę obieram!!!Piękny zapach... smakuje też wybornie;-D X Kochany Globusiku!!!! Jesteśmy z Tobą!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię wszystkim dobry wieczór. Tak topik istnieje i istnieć będzie. SZARAŃCZA wcale nam nie przeszkadza. Przyjaźń , nienawiść , koleżeństwo i normalność!!!! ll Pozdrawiam Was Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Już po kolędzie. Choinka się sypie , słychać jak lecą igły:) W piątek będę rozbierać. Pomarańczowe panie , chcecie to piszcie tu ale nie anonimowo! Nie macie odwagi? vvvvvvvvvv Luna, Livia, Jedynko, Dora pozdrawiam 🖐️ Globus wspieram Cię myślami. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku❤️ Życzę Ci !! snu!!! odpocznij!!Jestem strażakiem dzisiejszej i nie tylko dzisiejszej nocki!! Bardzo serdecznie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
123-lej wodę:D Przyjaźń , nienawiść , koleżeństwo i normalność!!!! x oto czym się ten topik kieruje w/g globusa zapomniał dodać- NIENORMALNOŚĆ. ale pewnie już cosik wyżłopał. Fajne zestawienie przyjaźń- nienawiść! Oto-DOJRZAŁOŚĆ-gratulacje GERIATRYKOM:P Należy wybaczać-tak???? CHYBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu fajnie,że jesteś:-) Dostałaś obrazki,czy cukierki??? Dobrej nocki,uciekam!!! X Widzę jak te igiełki opadają:-D Ale zapach choinki był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaK..
tonący brzytwy się trzyma:D Nie można stracić topiku i ROZMÓW jak jest możliwość, nawet POMIMO wszystko :P Samotność, ZABIJA! SAMOTNOŚĆ jest NAJGORSZA!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańcza??:-D Sama sobie zamów wizytę u specjalistów!!!:-D Po mimo wszystko zabawna jesteś:-D szkoda ,że mi ta orzechówka się skończyła:-) Pewnikiem byś się załapała:-D .Śpij spokojnie,nie jesteś taka zła,nie steraj się !!! Odpuść proszę!!,a jeśli nie:-( To wszystko na mnie!!! Jak nie wytrzymam ,to ci powiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaa.
20:57 [zgłoś do usunięcia] taaaaaaaaaaaaaaaaaaa. 123-strażaku, lejący wodę- kłamco-kiedyś język ci kołkiem stanie. Śmieszna jesteś i żalosna. Nie chciałaś być na żadnym topiku pod koniec roku 2012 a teraz taka aktywność? Masz coś z głową? poprz. | 1 378 379 380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry wszystkim. Sen się mnie nie słucha , wyszłam więc na spacer. Znana mi drogą dotarłam do Stacyjkowa. Jak tradycja nakazuje zostawiam kawę i zapraszam. ll Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak dobrze tu z wami ,brakowało mi tego! Teraz w pełni smakuje kawa. Za oknem szaro i pochmurno.Nic to, jesteśmy znów razem. A pomarańcze niech sobie wpisują ,może im ulży? Nie rozumiem skąd tyle nienawiści,czy komuś to przeszkadza,że wznowiłyśmy topik? Nie ważne,tak bywa w życiu. Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Usiłuję skupić się na robocie:-) Wiatr mnie rozprasza. Co planujesz przed pracą??? Masz jakiś pomysł na obiad?? mnie już się pomysły skończyły:-( Dobrego dnia Luna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Za oknem strasznie,wicher i deszcz, pogoda sprzyjająca ciepłemu kątowi w Wagoniku. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś smutne cytaty o deszczu mi sie pchają x Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic. Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo Cohelo x Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbajkfhbg
WITAJCIE jedyneczko lunka globusiku marylko livia co u was,bo ja odruch wymiotny mam dzisiaj:O to chyba od tego rytmicznego stukotu w wagoniku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna Nosowska x Jeśli kiedyś zobaczysz w pochmurny dzień Postać bez parasola pijącą deszcz To poeta próbuje językiem swym spomiędzy kropel wyłuskać rym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio :-) Robię spis z natury:-) Obiad poszedł w niepamięć!!! X U mnie też pada i wieje:-( Młodszy nie poszedł do szkoły,grypa go bierze??? Muszę go wykurować!!! Za tydzień studniówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna,Ty na czasie z tematem,jeżeli ktuuś nie zda jakiegoś przedmiotuz matury,czy musi rok ppowtarzć?Czy tylkopodchodzi za rok do jego zdania. x Młodego kuruj - podsyłam Ci pigwę do herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×