Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość jesli:)
livia zobaczyła kto ty jesteś globus to inne kobiety z tego topiku też powinny. Grałaś na jej uczuciach.-, pisałaś listy do chorej córki- no tak ale NIC cie to nie kosztowało! Jednym słowem jesteś podła. Na mailach pisałaś swoje racje, nie na topiku. Nawet zmieniałaś - bo się bałaś-imiona tych znienawidzonych przez ciebie. Nigdy tu nie było żadnej Eli/ Elzbiety Potrzebujesz rządzić innymi. Najpierw wykopałaś Lonię a teraz Livię. Jakim trzeba być podłym człowiekiem aby ktoś tak wierzący, jak Livia, w twoją uczciwość to zobaczył! Inne na tym topiku, niech sobie zadają trochę pomyślunku z kim piszą! Livia pomimo swojej rubaszności i prostoty jest ok! Dała się wplątywać w twoją intrygę globus. Aż w końcu przejrzała na oczy! Dla innych powinien to być sygnał, ze coś z tobą globus nie jest halooo! Pisać mozna wszędzie, jak się znajdzie uczciwy topik. Twój globus jest ZAKŁAMANY tak, jak ty sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pomarancza
Kochane kobietki❤️ .Ja Was tylko czytam,dzieki Wam mamjako takie wyobrazenie,co dzieje sie w kraju.Musze Was jednak troche lubiec,bo przeciez nikt mnie nie zmusza do zagladania tutej❤️.Nie wiem o coposzlo,na pewnomacie kontakty poza topikiem,ale jedno wiem na pewno. Okropnie tu smutno bez Livii.Man nadzieje,ze dojdziecie do porozumienia,zycze Wam tego z calego serca🌼.W koncu ida Swieta,jakiz bylby to fajny present,moc znowu czytac Livie.Feliz Navidad❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry ll Na termometrze mam 0 st. troszkę śniegu. Byłam na balkonowym spacerze :) a po nim wyruszyłam w dalsza drogę i oto jestem w Stacyjkowie. Przygotowania na Wasze powitanie trwają. Kawa pachnie. Zapraszam. ll Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Globusiku, spóżniona ale jestem na kawie. Jak ponuro na dworze,mgła, wilgotne powietrze,sksy się odezwały. Jak twój kocurek reaguje na zimę? Jedyneczko zasypało cię? Marylko pracujesz jeszcze? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wzięłam dziś pół wolnego dnia. Zostałam zaproszona przez wnuka na jasełka do przedszkola. Radość i wzruszenie :) Pięknie dzieci przedstawiały Boże Narodzenie. Śpiewaliśmy razem kolędy i dzieliliśmy się opłatkiem. A teraz gotuję zupę ogórkową. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka , witaj Marylko. ll o jej Marylko piękna uroczystość.Nic dziwnego,że miałaś węzeł w gardle❤️ zupka pewnie na jutro bardzo chętnie się posilę. ll Lunka! U mnie też szaro buro no i oczywiście od dawna ciemno do tego ślisko. ll Jedyneczko ! czy zawiało jeszcze bardziej?? Jeżeli czas Ci pozwoli daj znak. ll IZO hej:) ll Babki czekam na rodzinę. Prawdopodobnie będą w sobotę. Przyspieszam tempo w kuchni. ll Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:-) X Oj Globusiku,zawiało nie tylko moje ulice ,ale i też mój umysł..... X Pożegnalny liścik do Was piszę:-( X Spędziłam tu z Wami sporo czasu.Dziękuję za każdą chwilę. X Z wielkim bólem serca żegnam się z Wami:-( X Nie potrafię Globusiku pisać i obojętnie przechodzić,wobec szykan na Twój temat!!Bardzo Cię szanuję!!!!!! Odpisywać na posty pomarańczy,też nie mam siły!!! X Czas przedświąteczny zgotował nam bardzo przykre niespodzianki. Na topiku i w życiu prywatnym.Nie będę o tym pisała!!! X Livio,nie pożegnałam się z Tobą w wagoniku!!! Z tego powodu też jest mi przykro:-( Wiele przemyśleń wymieniłyśmy między sobą:-)W wagoniku nie raz śmiałyśmy się,płakałyśmy,wspólnie spędziłyśmy Sylwka 2011-.No i ten Dziki Ogród:-) Wszystkiego dobrego Ci życzę!! Niech tam Ci się wszystko poukłada:-) X To ja jestem kością niezgody !! Namieszałam,bo za szybka jestem:-( Wredna @ Wybaczcie!!! X Odnosząc się do pani na pomarańczowo-godzisz w najbardziej czułe punkty:-( Wiesz,że to nie prawda,krzywdzisz!! Dlaczego??? Luna,Marysiu ściskam Was bardzo mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie. ll Za dotychczasową słodką kawę bardzo serdecznie dziękuję.Dzisiaj jest gorzka więc nie zostawiam. jj Jedyneczko! dziękuję:) ll Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sama nie wiem co mam napisać. Trudno mi ubrać w słowa co czuję! Mimo wszystko miłego dnia. A teraz składam wam wszystkim ,Livciu dla ciebie też, życzenia, zdrowych, pogodnych Świąt i dobroci!!! Smutno mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest LIVIA
Dlaczego tu nie pisze????? Uwielbiałam Ją czytać - mądre, życiowe, rozważania. Jej ogród. I nie lubiła" jarmarku:)." Tylko chciała spokoju.... Szkoda :( ....zostały puste posty:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna pomarańcza
Globus rozwalił kolejny topik-biedny nieszczęsliwy czlowiek.Livio-byłaś gwiazdą tego topiku,mądra życiowo,inteligentna i z wielkim sercem.Szkoda.Zyczę Ci dużo dobrego i nie przejmuj się tak tym popapranym życiem,które tworzą ludzie.A pozostałe panienki z topiku-wstyd,że nawet nie zareagowałyście na odejście Livii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Od dwóch dni nie włączałam kompa. Przygotowania świąteczne, Z. miała wczoraj operację na obie nogi, znowu gips. Przykro mi , że tak się stało. Klaro cieszysz się? Krótka satysfakcja, nie będziesz miała co czytać... M Na Święta Bożego Narodzenia spokoju ducha, zdrowia i mile spędzonych chwil w gronie rodziny dla wszystkich koleżanek. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko życzę zdrowia dla małej Zosi. Będzie dobrze. Pozdrawiam i do zobaczenia w wagoniku po świętach,mam nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj głupie stare baby
no i o co tu się gniewać,dajcie spokój i piszcie co u was słychać.Odzywajcie się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam z wywieszonym ozorem.... uff zdążyłam x Moje zyczenia dla WAs x MARZEŃ O KTÓRE WARTO WALCZYĆ, RADOŚCI KTÓRYMI WARTO SIĘ DZIELIĆ, PRZYJACIÓŁ Z KTÓRYMI WARTO BYĆ I NADZIEI BEZ KTÓREJ NIE DA SIĘ ŻYĆ. TEGO ŻYCZĘ WAM NA CALY NOWY ROK.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej,nie widziałam:-( nie wiedziałam!! Koza ,podrzucam!!!!Niech się płomień pali tu i tam!!! Taki ze mnie wariat!!!!:-( Dziewczyny!!! wracajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłam samego oszołoma politycznego przy ognisku, Jedyna - juz tam dzisiaj nie zaglądajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy u siebie??? X Globusiku?????? X W dalszym ciągu nie mam TV:-( X Co tam polewam tą orzechówkę!!:-) Koza??? przyłączysz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrócą.. dzisiaj zajęte,jutro skacowane.:) dojdą do siebie,wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam!!! X Dobrej nocki!!! I niech ten 2013 będzie szczęśliwym rokiem!!! Dla Was Wszystkich kochane koleżanki!!! X Mam nadzieję,spotykamy się na kawie do końca świata!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna juz sobie poszła. a mnie kafeteria blokuje,nie wiem,czy wy tez tak macie? x teraz po godzinie przerwy,wpisy wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×