Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie:) Po wizycie u dentysty noc była ciężka. Zasnęłam dopiero o 4 tej rano. Gotuję krupnik , może dam radę zjeść:D Nawet kawę sobie podarowałam . A na dworze sypie śnieg od paru godzin. Luna lepimy bałwana? Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Za oknem biało, może na sanki kolezanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Co tak wcześnie dzisiaj Marysiu???? U mnie-10 bez śniegu. Jak tam Marysiu, dokucza Ci jeszcze ból?? Pozdrawiam,koleżanki i dobrego dnia życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam nadzieję, że dziś mój wpis nie pójdzie w eter. Dosiadam do kawy. Marylko muszę przyjechać do ciebie żeby ulepić bałwana,u nas pogoda bez zmian.Mżawka i ćmok. Pozdrowionka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Ja za śniegiem już nie tęsknię!!! Sporo go już u nas było. X Za to słoneczko dzisiaj pięknie świeci:-) X Livciu,co porabiasz?? X Globusiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już po racy. Obudziłam się o 5 rano. Jestem opuchnięta po rwaniu zęba. Idę do dentysty po antybiotyk. nie dość,że szczerbata to jeszcze spuchnięta:D Śnieżek leży , dzieci się cieszą , miasto jest takie czyste... Pozdrowienia dla wszystkich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Naleśniki ze szpinakiem i serem fetą przygotowałam.Pyszne!! Wpadajcie!!! Pierwszy raz takie danie.Pewnie nikt nie tknie:-( Nie znają się:-) Zapowiadają śnieg,czekam z łopatą!! Marysiu,współczuję bólu:-( i opuchlizny!! X Livciu?? Co tam??? X Luna spokojnej nocki Ci życzę!!! X Globusiku,życzę Ci dużo zdrowia i przetrwania tych trudnych chwil!!!Wiem,że jest ciężko:-( Jesteśmy z Tobą!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien minał jak z tego........strzelił. Wybyłam dzisiaj do WM,sprawy bankowo-opłatowe - tych piniędzy nawet człowiek na oczy nie widzi. wpływaja,wypływają - nawet o mnie się nie otrą:) x a niedawno miałam telefon od rozszczebiatanego Wnusia,w kólko powtarzał,że z babą rozmawiać nie chce - a baba swoje.niekumata jakaś ta baba:( x Dzień deszczowy - to mzawka to troche bardziej popada - w sumie,chyba wolę niż śnieg,łopaty jakieś ciężkawe się zrobiły. temp.też słuszna +6 na termometrze. Zaraz zakwitnie bezzzzzzzzzzzzz. x dobrego wieczora i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Livio :) Chciałabym, żeby już kwitły bzy Aż czuję zapach ! A kasa czy też siano jak mówi syn, też mi tak dziś wypłynęła z portela. Rachunki na poczcie.. dentysta 130 zł a zaplanowany był fryzjer i farbowanie włosów. A co tam ... zima, czapka na głowie i nie widać włosów :D Jedynko szpinaku też nie lubię, ale ser dobry. Zrobilam gołąbki na jutrzejszy obiad. Luna :) Globus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Zapraszam na wieczorną herbatę. Dzień minął mi bardzo szybko,w domu syzyfy się skumulowały. Życzę wam spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:-) Luna wielka kumulacja:-) U mnie to samo!! Co Ty tak w domku o tej porze?? Nie pracujesz?? Przewaliłam dzisiaj tony śniegu:-) Teraz pada deszcz!! To dopiero syzyfy.Czuję przyjemne zmęczenie fizyczne. X Mój młodszy ma studniówkę w sobotę.Jest na próbie poloneza,a ja szykuję elegancką kolację,dzisiaj skończył 19 lat. W sumie jest już wszystko gotowe,tylko jubilata brak. X Marysiu,jak się czujesz?? X Livciu X Globusiku,pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. I po śniegu , pada deszcz. Chlapa na dworze. !23 najlepsze życzenia dla syna. Mój dziś rano miał 39 i 5 kresek. Mamo ratuj, więc ratowałam:)Nawet nie zdążyłam wypić kawy przed pracą. Zarestrowałam go do lekarza.Ma grypę z zapaleniem gardła. Antybiotyk. Luna w domu zawsze się coś znajdzie do roboty. Wkoło to samo , nie? Miłego wieczoru kobietki. Muszę popilnować wnuka :) Nie mogę być chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie- mówicie o syzyfowych pracach. x kumulacja,to dobre słowo,a ja dzisiaj zrobiłam wybieg - zachciało mi się gołąbków - robota na sporo godzin,syzyfowe prace odsuniete w czasoprzestrzeń. Nie na długo,obiad najutro gotowy - sprzątanie będzie. s dużo tych zachorowań Marii - i w pracy masz sie kim opiekować, w domu też. x Jedyna - Najlepsze życzenia dla S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jedyneczko dziękuję za kawkę. Najlepszego dla syna. Ja zawsze o 19.30 wyjeżdżam do pracy. U was po śniegu a u nas dopiero zapowiadają opady.Dziś przymroziło i rano auta nie mogłam otworzyć, a w drodze do pracy, Policja zrobiła mi kontrolę. Coś często się mnie kontroluje. Livciu gołąbki pychotka,zjadła bym, ale leń siedzi mi za plecami. Marylko z tego co słyszałam z tv, to panuje grypa. W końcu nic dziwnego,takie temperatury. Globusiku pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzieweczki. x Jedyna wyszła go GS-u - bo wyszła kawa. x Gminna Spółdzielnia u Ciebie jeszcze funkcjonuje?:) To były czasy - a sklepiki jeszcze fajniejsze,mydło i powidło. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu,żartobliwie o każdym sklepie spożywczym tak mówię:-) Chociaż jeden taki się zachował.I tak jak mówisz:od mydła do powidła,i kapcie też można kupić:-) X Mój S dostał przeuroczy prezencik od swojej dziewczyny. Własnoręcznie wykonane muffinki,każda przecudnie ozdobiona: serduszka,kwiatuszki,sto lat,buziaczki .Oczy mi się śmieją jak na nie patrzę. Oni nigdy nie kupują sobie prezentów,tylko własnoręcznie coś wykonują.Sympatyczne top bardzo:-) X A za oknem sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nawaliło śniegu z pół metra i cały czas pada. Teraz wiem czemu rano nie piłam kawy :) Dzięki Jedynko 🖐️ Livio czytam i śmieję się... Zgadnij co mam na obiad ? ? ? Luna wpadaj , jeszcze zostały. Globus ❤️ Dora co u Ciebie słychać? Wstawiam wodę , zapraszam na kawę i wedlowską czekoladę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu:-) Z tymi wpisami,to czysty cyrk,już kumam,co zrobić,aby poszły od razu!! Należy napisać więcej niż jeden i wysłać hurtem:-) Gołąbki zajadacie,narobiłyście smaku,pomyślę,może i ja zrobię??? X Naleśniki ze szpinakiem wyszły rewelacyjne.Do szpinaku dodaje się ser feta i w sumie go nie czuć. X Teraz eksperymentuję i robię z mięskiem i kaszą gryczaną. X Ot taki naleśnikowy tydzień:-) X Marysiu,jak się czuje syn?? X Luna,przed wyjściem wypij herbatkę z nami:-) X Livciu,co tam??? X Dorka no właśnie,gdzie się podziewasz??Remanenty skończone?? Pisz do nas:-) X Globusiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko okej . Walczę z lenistwem . Rozliczam remanent i bardzo mi się nie chce. Opierniczam się na maxa . Dzisiaj przyszłam o 13 z pracy i od razu miałam się wziąść ale niestety jeszcze nie zaczęłam. 14 muszę już mieć na czysto . Nie ma zmiłuj się . Żyję jeszcze świętami . Było super . Był syn z córką , była też moja Magdusia z mężem . Fajnie tylko krótko niestety . Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piję herbatkę i zaraz do spa. Miłej i spokojnej nocki. Kontrola wypadła ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Fajnie,że jesteś:-) Przyznam się szczerze,że ja też tak nie do końca z tymi papierkami:-( Zacięłam się!! Tęsknisz za Świętami?? To zrozumiałe jak miałaś swoich ukochanych przy sobie.Już niedługo następne:-) No i bliżej wiosny!!! Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×