Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzisiaj pobiegałam po sklepach. Młodszy S ciągle gubi lewą rękawiczkę:-( Nazbierało się już trzy pary,bez pary:-) Rękawiczek w sklepach brak!! Wyszły przed świętami:-( No trudno,lewa ręka będzie marzła:-) X Lecę jeszcze śnieg zgarnąć!!Przybyło od godziny sporo!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Globusik
to żyje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Globusik żyje i niech żyje jak najdłużej!!! Bardzo niestosowne pytanie:-( Nikomu nie życzę tego, co teraz nasza koleżanka przechodzi.Bardzo proszę o wstrzymanie się z tego typu pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc sie zbliza. Na złość nocy zrobiłam sobie kawę,P x 20 lat dzisaj jak zmarła moja Mama, wydaje sie,że było to tak niedawno. x w mojej podświadomości,ciagle jest ze mna, mieszka nadal tam gdzie ostatnio - nic sie nie zmieniło. Rzadko ja widywałam w tamtych latach - wiec może jest jak było? Czas śmignął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 kawka smakuje jak nic innego. Ty już zapewne w pracy,ja dziś stres od samego rana. Moja zmienniczka zachorowała, musiałam zorganizować inną panią. Jedyneczko masz rację, pytanie BARDZO NIESTOSOWNE. Rozumu brak!!! Livciu z perspektywy czasu, żałujemy wielu rzeczy, w stosunku do naszych rodziców.Tak już jest,samo życie,cały czas uczymy się na błędach. Nie wiem jak ty ,ale ja ciągle zadaję sobie pytanie, co by było gdyby???? Pozdrawiam każdą z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zasypało śniegiem świat cały. Pada, pada, ślicznie wygląda, Syn dalej z goraczką, wymiotuje. Bierze antybiotyk dopiero 2 dni, może jutro będzie lepiej. Złapałam katar , chyba od niego. A i Kaja chora Nie może chodzić. Trzyma sztywno tylną łapę. Szpital w domu. Jak ją zawieżć do weterynarza? Muszę coś wymyśleć. Pozdrowienia dla wszystkich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Marysiu:-( Współczuję. Ciebie również dopadło.Kurujcie się,życzę zdrowia. X Luna Ciebie też zasypało?? Tak jak Marysia mówi,pięknie to wygląda,ale utrudnia nam życie. X Dora,co u Ciebie?? X Livio,po wczorajszej kawie pewnie przed wieczorkiem się obudzisz:-( X Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Byle do wiosny,wszystko jedno w moim wydaniu kiedy dzień,kiedy noc. x Lunka - niczego sobie nie wyrzucam co do Mamy,daleko ode mnie mieszkała - a ja miałam swoje problemy - nie była w stanie mi pomóc - wystarczyło dobre słowo - x co by było,gdyby........... juz coraz mniej analizuję.doszłam do wniosku,patrząc wstecz,że tak naprawdę sami mamy bardzo mały wpływ na swoje zycie. Wkurza mnie tylko jedno - przeznaczenie,przeznaczeniem - ale w niesamowicie wielu przypadkach,moje życie manipulowane było przez innych ludzi. x GRA W KÓŁKO I KRZYŻYK. I TU NIC SIĘ NIE ZMIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja ma jakąś kontuzję, dostała 4 zastrzyki. Biedna, płakała a ja też. Teraz śpi przy kaloryferach. W poniedziałek mamy przyjechać do weterynarza, gdyby nie było poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio chyba nie jest tak żle. Mamy gdzie mieszkać, ciepło w domu. głodne nie chodzimy. Staram się cieszyć życiem. I od pewnego czasu mam w nosie to co mówią o mnie inni. Może nauczyłam się być strażakiem. A to wasza zasługa , koleżanki. Dobrego wieczoru: Luno, Jedynko, Globusie ,Doro, Livio . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko u nas tylko mrozi,na razie,zapowiadają też śnieg ale kiedy? nie wiadomo. Livciu kontynuuję temat. W mojej sytuacji również, mama była daleko. Wiadomo, wystarczyło dobre słowo,doceniałam to bardzo ,służyła mi radą i była moim wsparciem w trudnych chwilach. Chciała bym cofnąć czas,postąpiła bym inaczej. Z perspektywy czasu dotarło do mnie to ,że nie byłam świadoma, jak szybko może postępować choroba! Może podświadomie nie chciałam tego wiedzieć.Kochałam ją i kocham, była dla mnie wspaniałym człowiekiem! Brakuje mi JEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marylko istny szpital u ciebie,zdrowiejcie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki wieczorową porą!! X Wyprawiłam S na studniówkę.Pięknie wyglądał...Jak szybko wydoroślał. Kupił przepiękny bukiet kwiatów mamie swojej dziewczyny i cudną białą różyczkę swojej Karolinie:-) Poszli się bawić!! Ich czas:-) X Luna wspomnienia, oby zostały w naszej pamięci te najpiękniejsze!! X Marysiu,jutro będzie lepiej!!! Musi być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. Dziś szykuję poranną kawkę i zostawiam śniadanko na stole. Widzę za oknem wstające słońce,dziś zaplanowany długi spacer z piesą. Jedyneczko nasze dzieci pomału wyfruwają z gniazd. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dziękuję za kawę:) Jedynko miło ,że syn poszedł z kwiatami do obu pań. Możesz być z niego dumna. Livio ,Globusik , Doro 🖐️ Miłej niedzieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:-) Dzisiaj u mnie późno obiad. Chłopaki pospali sobie!!! Młody po studniówce rozmarzony,było cudnie,wrócił o 5 rano. Dora,nie zrażaj się!! pozdrawiam:-) Luna dziękuję za poranną kawę:-) Przed południem byłam na długim spacerze.Pogoda bardzo sprzyjała!! Marysiu,jak wasze zdrowie?? Livio-jesteś??? X Globusiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,a jakże - tyle,że snieg mnie zasypuje. x kończy sie tydzień,kończy sie niedziela. Jutro kto zyw do pracy a ja nie muszę - stagnacja jakaś,w mojej głowie też. x miłego wieczoru i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jakaś leniwa była ta niedziela. S. zaczął rozmawiać..więc niewielki postęp w zdrowiu, Kaja popiskuje, dałam jej tabletkę przeciwbólową. a ja, mam antybiotyk do wtorku. Przydałby się jeszcze wolny dzień. Jakaś zmęczona jestem . Dobrej nocy kobietki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry❤️ Kłaniam się Wam w Wagoniku. Wróciła zima a z nią ochłodzenie. Wracam ja. Przyniosłam kilka iskierek niech się dalej żarzą i ocieplają miejsce naszych spotkań. ll Dziękuję bardzo za @ , telefony , rozmowy i myśli. Napiszę do Was. ll Starym zwyczajem zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku witaj,brakowało nam ciebie. Wszystko wraca na swoje tory. Zimowo u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Mówisz zimowo u Was?? Czyżby spadł śnieg??? X Dora,wyrobiłaś się z papierkami?? Ja zdążyłam,lecę do księgowego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusik,witajcie Dziewczyny. cieszę się z tych iskierek - już ogien się rozpalił. x u mnie nadal zima,poprzestawiany dzień z nocą, w koło słychać o samych chorobach.do lekarzy dostęp trudny. Leki musze uzupełnic - dostep dopiero na czwartek po południu. x co na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) To straszne z tą dostępnością do lekarzy:-( Słucham radia,słyszę jak ludzie narzekają... Obiad mam z wczoraj.Zostało mi troszkę suszonych grzybów,ugotowałam grzybową i upiekłam ziemniaczki z udkami. X Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Tragedia z tymi kolejkami do lekarzy:-( Słucham radia,ludzie się żalą. X Obiad mam wczorajszy;zupa grzybowa,pieczone ziemniaczki i udka. Ale Ty pewnie już ugotowałaś:-) X Marysiu,jak tam Wasze zdrowie??? Co z psiną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Cieszę się, że Globus do nas zajrzałaś:) Podrzucę jeszcze drzewa do ogniska. U mnie dalej biało. Z synem i Kają trochę lepiej. Przywitali mnie oboje , jak wróciłam od Fr. Co na obiad? Zupa brukwiowa na kaczce. Potem biegnę po zakupy. Chleb, chusteczki. takie drobiazgi. Livio wszędzie brak dostępu do lekarza, u mnie też . Trzy dni do rodzinnego. Chyba, że z wysoką temp. Tyle ludzi choruje. Jedynko , fajnie, że papierki już załatwiłaś. Trochę spokoju :) Lunka co u Ciebie? Doro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Jedyneczko, Livio, Lunka , Marylko. Usiadłam na chwilę z herbatą. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×