Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość kto globusikowi
umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Jedynko za kawę. Sobota . Dzień sprzątania i odwiedzin. Byłam już u mamy. Dziś ma kolędę. Przygotowałam wszystko, wypiłyśmy kawę, Pogadałyśmy o nowinach w rodzince. Mama wszystko wie chociaż nie wychodzi z domu. Będą w tym roku dwa nowe dzieciątka w rodzinie. Fajnie , może zacznę spisywać wszystkich. Jest nas już tak dużo:) Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pomarancza
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku❤️.Pisalam do Was z prosba o utrzymanie topiku❤️ no i jestescie.Dzieki Wam za to.Ktos gdzies po drodze podszyl sie pod moj nick,ale co tam...Zycie idzie na przod.Fajnie,ze jestescie.Ja nie moge Was oceniac,nie znam realiow w kraju,jedno wiem,ze wyglada nato,ze pokonacie problemy.Wagonik chwieje sie,ale popieram Was z calego serca🌼.Nie zwracajcie uwagi na szydercze uwagi,zyczliwych Wam ludzi jest wiecej,Jeszcze raz pozdrawiam i...podziwiam za hart ducha.Bedzie dobrze🖐️.Prospero Ano Nuevo❤️.Jezeli ktos podszyje sie po moj nick,nie biore odpowiedzialnosci.Ja nie bede wiecej pisac,czytac tak🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Pomarańczowej Pani. chwiejny ten nasz pojazd,jak to w zyciu - jedzie nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - koniecznie załóż kajecik - dobry pomysł. Wiem,że u mnie w rodzinie jedna z sióstr prowadzi. x na którymś ze zjazdów rodzinnych,liczba najbliższych - z męzami i zonami - wynosiła ok 50 osób. x Daleko wszyscy od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc koleżanki. X Do Pani na pomarańczowo: Dziękuję za życzliwość i dobre słowo:-) Nie rezygnuj i odwiedzaj nas!!!O nas się nie martw:-)Zgrana drużyna !! Na dobre i na złe!!! Szczęśliwego i Dobrego Roku!! Dużo zdrowia!!To najważniejsze!! X Globusiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Livio kupię kajecik, sama się już gubię w imionach, a co dopiero moja mama. Kolejna pomarańczo dziękuję za życzliwość. Życzę spokoju ducha i uśmiechu na twarzy w nowym roku. Choinkę rozebrałam, porządki zrobione, siedzę w moim foteliku. Tak mało potrzeba , abyśmy były szczęśliwe. Trochę wygody i poczucia bezpieczeństwa we własnym domu. Póżno już a mi się zebrało na filozofię. Dobrej nocy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Livciu zgodnie z twoim wpisem,kto rano wstaje...... No to robie kawkę dla nas,zostawiam na podgrzewaczu i siedzę sobie cichutko,żeby was nie budzić. U nas kolejny pochmurny dzień. Kolejna pomarańcza,dziękuje za życzenia i wpadaj do nas. Marylko fajny pomysł z tym kajecikiem. Jedyneczko wyśpij się,ranny ptaszku. Globusiku jesteśmy. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna dzięki za kawkę. Pada śnieg wielkimi płatkami. Cudnie to wygląda, przez okno :) Dzień dobry dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Coś kompa odmawia współpracy. Dziękuję Luna za kawę,dopiero wstałam:-) Wczoraj do późna kończyłam papierkową robotę,zostało tylko podliczyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. No to pobiłam rekord.- oczywiście w póżnym wstaniu zastanawiam sie nieraz nad sensem bezsensu - czy warto? Warto - kawa czeka w wagoniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - do szczęścia bardzo niewiele potrzeba, to poczucie własnego bezpiecznego kąta, poczucie bezpieczeństwaw stabilizacji - na jutro jest jeszcze kasa:),zdrowie nie jest gorsze niż wczoraj, a na wiosnę może będzie lepiej? Nabiorę siły??? x Pogoda u mnie paskudna,pochmurno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek ugotowałam noooo,prawie nocką, mogę spokojnie po necie latac. a Wy co gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś na obiad rybka. Tilapia w sosie beszamelowym z brokułami i do tego ryż brązowy. Livciu a ty co ugotowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka - u Ciebie była rybka,u mnie coś indyczego a ja już zastanawiam si,ę co z jutrem. x Zrobiłam poprzednio wpis - i znowu nie przeszło, jakos osttnio jestem przy niesamowitych budowlach na świecie, x Lalibela - 12 kościołów wykutych w litej skale.z powierzchni wcale ich nie widac. Dlaczego tak? Jak ludzie tego dokonali w 13 wieku - podobno z pomocą Aniołów wsadzam linka x http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=lalibela&source=web&cd=7&cad=rja&sqi=2&ved=0CEsQFjAG&url=http%3A%2F%2Fobiezyswiat.org%2Findex.php%3Fgallery%3D10912&ei=Dr3pUIXGHcuk4ATi8YDwCw&usg=AFQjCNGjcNQ5H6AlqfvyiOj6_eqcG48zUg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz liwia
została dyrektorem topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa... muszę ograniczyć.Poprzestawiały mi sie pory jej picia,niby wszystko jedno, tyle,że nie fajnie jak 4 w nocy robi sie wieczorem. x Zaczynaja sie marzenia o wiosnie i kwiatach,mam w rodzinie "wiosenną oszołomkę"- wysyła mi długie listy o samych kwiatach i marzeniach,jakie wiosną posadzi i gdzie. x dzisiaj dostałam o gazoniach:) - ja amator -zamarzył mi sie bambus w Dzikim O.,pisze mi,że miała - a rozrastał się jak szalony - mnie to tylko ucieszyło - będzie dziczej. x ech..byle do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo, nie byłam i nie jestem żadnym dyrektorem. nic si,,ę nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):)...
Livio, ty z Lonią ZAŁOŻYŁYSCIE tamten TOPIK ale był ktoś, kto miał aspiracje-:( Wiesz, tak sobie myślę-lepiej pisać samemu- tak jak ty, czy wrócić do -no właśnie TU! Nie wytrzymałaś- Livio!:(- egoistka z ciebie! A Globusik- znów ma problem-ktoś mu umarł- WSPÓŁCZUJĘ!- prawdziwie! Jeśli znów coś wymyśla albo gra na uczuciach"! Jeśli coś nie TAK, globusiku, to może zastanów się nad sobą! SKĄD TE TWOJE- "złe karmy"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Tu nie ma szefów ani dyrektorów. Wszystkie się lubimy. "A kto się lubi ten się czubi " ❤️ Dla Globusa. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×