Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej koleżanki. Kawa przyciągnęła mnie swoim aromatem do wagonika. Mrożno u was a tu deszcz rano padał i 2 na plusie. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka! Ja siedzę przy radiu ..Romantika... z kawą i obserwuje zamarznięte samochody, kłopoty z rozruchem:) ll Przyjemnej wycieczki Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna,hej Globusiku. U mnie w ogóle samochodów nie widać.Pewnie kłopoty z rozruchem:-) X Ależ piękne słonce świeci,ani jednej chmurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniową porą:-) X Po pracy wybieram się na większe zakupy. W planach mam kupno karpia,śledzi,morszczuka,mirunę.Przetrzymam to do świąt w zamrażarce.W przyszłym tygodniu będzie tłoczno wszędzie,nie cierpię kolejek!! X Co porabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wycieczka przełożona,pogoda się zepsuła. Deszcz pada cały dzień. Dzisiejszy dzień poświęciliśmy na syzyfy. Jedyneczko ja również nie cierpię kolejek,więc rybę zakupiłam już w poniedziałek.Koniecznie musi być sandacz.Uwielbiamy tą rybę. Na zakupy jedziemy w środę,wybieramy się do polskiego sklepu po wędlinę i twaróg na sernik. Muszę zaplanować co można trochę wcześniej podszykować. Aha, małe pytanko,czy piekłyście już makowca z gotowej masy makowej?Jak wam smakowało? Nie próbowałam ,dlatego pytam, zamiaruję kupić a nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Również dołączam do Was ... wieczorkiem. ll No tak !! ja podobnie byłam na małych zakupach. Rzeczywiście po niedzieli będzie tłok. Z mojego spostrzeżenia wynika,że teraz zakupy to w większości jakieś prezenty. ll Przyznaję się szczerze,że spożywczych rzeczy jeszcze nie kupiłam. Chyba będzie to możliwe we wtorek. W poniedziałek mam zamówioną fryzjerkę .. będą tylko podstrzyżyny. A tak zapytam przy okazji , Lunka czy w dalszym ciągu chcesz zmienić kolor??? ll W zamrażarce mam wyczyszczone pstrągi .. to mój przysmak:) chcę zrobić rybę w galarecie dlatego będę zmuszona kupić karpia oczywiście nie żywego:( ll Lunka! Odnośnie maku ...to co napiszę to tylko i wyłącznie moja opinia. Makowiec z niego robiłam tylko raz. Ze wszech miar wolę przygotować według własnej receptury. Gotowy jest dla mnie za ciężki za bardzo wilgotny. Odnoszę wrażenie , że jest nie dopieczony. Ale powiadam to tylko moje odczucie. Przygotowanie ciasta makowego wymaga trochę pracy ale na tym co robię nigdy się nie zawiodłam. Jeżeli będziesz chciała mogę podać przepis. ll ciąg dalszy nastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) w obawie żeby list nie zaginął podzieliłam go na dwie części. ll Jedyneczko! Wybyłaś po ryby. Ja również muszę jeszcze dokupić. Oczywiście włożę do zamrażarki. Nie wiem dlaczego ale w Święta ryba smakuje nam bardziej niż potrawy mięsne. ll Marylko! Jak Ci minął dzień. Czy będziesz miała troszkę wolnego przed świętami?? Zapytam jeszcze o choinkę , wiem ,że ubierałaś żywą , czy w tym roku będzie podobnie?? ll I na zakończenie mojego pisania wspomnę,że mróz znacznie zelżał ale -4 się utrzymuje. ll Miłego spokojnego wieczoru i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Próbuje wkleić piosenkę p.Stanisława Sojki , którą uwielbiam. Jeżeli się wklei ... proponuję spotkanie przy porannej kawie nie w Warszawie ale w Wagoniku❤️ ll http://youtu.be/f0ACIqePyPw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) Globusiku,piękna piosenka!!!Dzięki. X Zakupiłam ryby.Na życzenie karp martwy i wypatroszony. Pokroiłam go w dzwonki,łoj ciężko było:-) ale gotowe!! X Luna nie polecam maku gotowca!!! Słodko-kwaśna ,be...i pełno w nim EE... X Marysiu co tam słychać?? Wnuki zdrowe?? X Pozdrawiam i uciekam....muszę jeszcze ogarnąć co nieco:-) X Starszy S jedzie na opłatek do swojej E. Pakuję mu smakołyki:-) X Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizabella
Przywitać się już nadszedl czas Dziekuje za przyjecie do grona DAM🌻 Ja mieszkam w Maszewie na zachodnim pomorzu-Takie małe, ospale miasteczko;-). Do emeryturki jeszcze troche bo ostatnio przesuneli lub ja zle policzylam. CZEKAM na odpowiedz:-P Czytałam z rana, a wlasciwie;-) byłam u was ale pisac nie moglam. Taka praca. Dzieci odchowane, a ja z refleksja nad dalszym zyciem klikam po forach az trafilam tu i zostalam przygarnieta:-) w mysl starej prosby telewizyjnej - przygarnij kropka - i jestem:-) X Sojki nie znalam, zawsze mnie nudzil i tu taki przekr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, poszlo w tedy kiedy nie mialo Zasluchalam sie w Sojce... a tu czas poleciał:-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Izabelo:) ll No cóż jeżeli marzysz by być na emeryturze tego Ci życzę. Z drugiej strony jeżeli zdrowie pozwala dobrze być na obrotach i miedzy ludźmi. Dzieci masz odchowane podobnie jak my tym samym więcej czasu aby pomyśleć o sobie. ll IZO! To nie tak jak myślisz:) my PRZYJĘŁYŚMY CIĘ DO NASZEGO GRONA BARDZO CHĘTNIE , a nie PRZYGARNĘŁYŚMY. Chcemy abyś czuła się z nami dobrze. Jeżeli poczytałaś nas wiesz,że poruszamy wiele tematów. Zależy od samopoczucia. Jest wesoło , ale bywa też smutno. Z czasem kiedy poznamy się lepiej na pewno znajdziemy wspólny język. ll IZABELO! Bardzo szczerze Ci piszę,że brałam pod uwagę iż Twój wpis to kolejny manewr wprowadzenia nas w maliny:) Często mamy zapytania czy można się przyłączyć i na naszą odpowiedź na TAK korespondencja się kończy. Dlatego z dystansem napisałam ,że decyzja należy do Ciebie. Jeżeli niesłusznie Cię posądziłam ....tu i teraz przepraszam i zapraszam do klubu. Myślę ,że musimy zorganizować wieczór .......otrzęsin :) Rozumiemy,że będziesz z nami w miarę możliwości , my tez tak robimy. W każdym bądź razie jutro rano kawa będzie czekać również na Ciebie. ll życzę Ci dobrej i spokojnej nocy do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej tak dużo napisałam do Ciebie Izo i gdzieś się zgubiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
na szczęście poczta nie zawiodła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Po pracy obleciałam sklepy z myślą o prezentach dla wnucząt. Zosi kupiłam zestaw lekarza. Dla chłopców nic nie znalazłam. Może jutro pójdę jeszcze na zakupy. Za to trafiłam na likwidację firmowego sklepu i kupiłam sobie sukienkę za 69 zł. Globus choinka będzie oczywiście prawdziwa. Nie wiem tylko czy taka duża jak zwykle. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Globus.....;;;:(
">>>>IZABELO! Bardzo szczerze Ci piszę,że brałam pod uwagę iż Twój wpis to kolejny manewr wprowadzenia nas w maliny Często mamy zapytania czy można się przyłączyć i na naszą odpowiedź na TAK korespondencja się kończy. Dlatego z dystansem napisałam ,że decyzja należy do Ciebie. Jeżeli niesłusznie Cię posądziłam ....tu i teraz przepraszam i zapraszam do klubu..." Do klubu:D....globusa:D ....zawistnego:P Powyżej wpis- to cały globus...może myślała, ze to Livia się podszywa albo Klara albo...no ta dawniejsza:P Wcale tu nie jest tak ok. Widzisz Izabello-, ciebie też globus podejrzewał- taka to już jej natura:(- Dlatego siedzi wciąż na necie- nie ma przyjaciół, kobieta przed 70-ką-, bo nie umiała o nich zadbać- jest sama! Nawet tych, przyjaciół, których wzięła na litość - TRACI!! Bo jak można nazwać osobę która ....mówi, mówi....i nic ją to nie kosztuje...ale...MÓWI!...... ( jak to jest dobra ...:)....:P..) NAJWAŻNIEJSZE- dla"niej"...być "najważniejsza"- rozdawać karty! Słodzi...... ale.... wiadomo jak złośiwe mogą być jędze.,stare, samotne....mówiące o swoim kochającym gronie rodzinnym...jak wszystko jest prawilno:D CIEKAWE:P co wymyśli dlaczego dzieci nie będą na Boże Narodzenie albo...... co .....ZMYŚLI!!!!!!!!!!! Pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ???
tak nie lubisz ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry wszystkim. Zapił kogucik , dał mi do zrozumienia,że czas na spacer do Stacyjkowa:) Poranek z odwilżą więc szło się zupełnie dobrze. Przygotowałam kawę. Jedyneczko! pozwalam sobie zapukać w okno ...puk puk wstawaj:) ll Izabelo !! Nie wiem czy dzisiaj pracujesz dlatego Cię nie budzę. Kawa dla Ciebie również przygotowana:) ll Marylko! spij spokojnie :) przecież wolna sobota :) ll Lunka ! jak minęła noc?? łagodniejsza pogoda od Ciebie zbliża się do nas. ll Co prawda jeszcze ciemno i wczesna godzina , nie przeszkadza mi to snuć plany na dzisiaj. Co z nich wyjdzie ...się okaże. Miłej soboty i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej ale też napisałam :D kogucik oczywiście zapiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 ll W wolną sobotę Siedzę sobie na progu domu dzieciństwa obok przysiadł zaspany poranek sobotni dzień dobry ziewnął od ucha do ucha witaj śpiochu pozdrówmy wszystkich którzy do kawy na śniadanie przegryzają wiersze z żółtym serem i wędliną oraz konfiturą łakomym okiem zerkają jeszcze na zielone pomidory które leżą na parapecie i czekają aż się pełnią jesieni zarumienią. I tak sobie siedzimy i bajdurzymy wolni od trosk i zmartwień.🌻 04. 10. 2008Ryszard Mierzejewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redio2
Witam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) X Dziękuję za pobudkę Globusiku.Troszkę zaspałam. W nocy nasłuchiwałam jak wiatry wieją:-) X Straszna wichura była i jest.. X Jakie plany na dzisiaj dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Redio 2 również witamy serdecznie, miłego dnia. ll Jedyneczko! Dopiero teraz spostrzegłam,że wieje. Nie jest to wichura ale wiatr odczuwalny. ll Pytasz o plany ??? trudno to przewidzieć. Na pewno krzątanie. ll Przyjemnej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam ten topik cały czas
ale na nim nie pisze i zastanawiam się czemu ciągle ktoś się czepia globusa i kto to tak naprawdę jest?Przecież to miła ,fajna kobieta i te durne epitety zupełnie są nie na miejscu.To wpisy jakiejś zgorzkniałej zołzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miło,że czytasz . Dlaczego?? tez nie wiem i nie staram się wiedzieć, jaki to ma sens!! Mam swoje życie rodzinę, przyjaciół i przyjaciółki na topiku:) oczywiście problemy tez bo któż ich nie ma. Dobrze,że oceniasz obiektywnie. Pozdrawiam Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Po wczorajszej wichurze nastał spokojny poranek. Globusiku kawa i wiersz.Dobrze dzień rozpoczyna. Jedyneczko miłej pracy w pracy. Marylko myślę,że Zosia będzie zadowolona z prezentu,sobie sprawiłaś fajną sukienkę. Jaki ma kolor? Izo witaj! ZAZDROŚĆ WSTRĘTNA CECHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KTOŚ OSTRZEGA IZĘ. MYŚLĘ ŻE IZA SAMA ZDECYDUJE CZY CHCE Z NAMI ZOSTAĆ,NIKT TU NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZA! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna X Nudno w tej mojej pracy dzisiaj:-( Obserwuję świat przez okno:-) X Wieje i sypie.Muszę wyjść do sklepu i kombinuję,żeby jednak nie wychodzić:-) X Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko ubierz się na cebulkę jak będziesz musiała wyjśc. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj myslałam, że poszlyscie spac a tu niespodzianka:-) Dzien dobry:-) Pogoda nawala ale temperatura na poziomie.Gorzej jak wszystko zacznie marznac. Ja chronie sie codzienna dawka lyzki miodu. Chyba pomaga bo czym starsza jestem to rzadziej choruje a moja synowizna mimo lekow ma problemy, ale miodu :-P jestem u was bo chce a wy zgadzacie sie na moja obecnosc. Prosze nie robic sobie zamieszania wokol mojej skromnej osoby. Macie wesolo z przygotowaniami na swieta:-) Pisze to, ze wesolo bo ja mimo wyczerpujacej pracy uwielbialam te atmosfere:-) Dzisiaj jestem zapraszana na gotowca:-):-):-) Takze mnie to cieszy:-) Pozdrawiam wszystkie na stacji🖐️ narazie spadam:-) Jak mawiaja niewiele mlodsi od nas dojrzalych:-) Zajrze jeszcze dzisiaj lub napewno jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×