Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej:) W naszym klubie same sportmentki:) Niestety ja nie mogę powiedzieć tego o sobie. Zleniwiałam do reszty. Co prawda w domu mam sporo gimnastyki ale ona się nie liczy:) ll Prowadzisz zdrowy tryb życia .Codziennie spacerek , basen no i oczywiście ...mycie okien... / to oczywiście żart/:) Wszystko razem daje efekt dobrego zdrowia. ll Lunka! U Ciebie zima odpuściła , u mnie jeszcze nie. Tak szczerze to ..ucha cha zima nie jest zła:) gorsze bardzo krótkie dni. Czy Mikołaj ..złota racza.. spisał się jak chciałaś?? ll Jedyneczko! Pięknie odśnieżona cała posesja. Gimnastyka jak znalazł. Więcej chyba nie napadało? W pracy masz ruch , wiadomo czas temu sprzyja. Energia z Ciebie tryska :) i niech tak trwa! ll Livio! Machnij choć ręką ! ll Pozdrowienia ślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem. Globusiku w dalszym ciągu czekam,nic nie będę mówić i pytać. Dziewczyny jestem odmieniona,włosy mam koloru blond,jasny blond. Dziś zaliczyłam fryzjera.Po długich namowach mojej pani fryzjerki ,zgodziłam się na taki kolor. Muszę się przyzwyczaić do nowego odbicia w lustrze. Livciu właśnie, a gdzie ty się nam podziewasz? Machnij nam łapką. Jedyneczko Marylko pozdrawiam. Życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie późnym wieczorem:-) Odcięli nam prąd na godzinę.W całym mieście ciemność:-( Normalnie przez chwilę pomyślałam ,że to próba przed 21 grudnia:-) X O Livcię się nie martwcie:-) Wcinałyśmy pierogi w ramach degustacji:-) x Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry! Zostawiam kawę i zapraszam. Z samego rańca muszę wyjść do sklepu. ll Jedyneczko ! prawda do 21 -go niedługo. Jestem spokojna , ciemność nie nastąpi. ll Lunka! Więc jesteś ...blondyneczką... do wizerunku przyzwyczaisz sie bardzo szybko:) a co na to Z?? ll Marylko! Jak po basenie?? kręgosłup wygimnastykowany?? ll Widzę przez okno ,że śniegu prawie nie ma, nastąpiła odwilż. Będzie ślisko, trza założyć odpowiednie buty. ll Spokojnego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku,kawa pysznie smakuje,dziękuję. x Luna ładnie wyglądasz w blondi:-) x Marysiu podsunęłaś mi pomysł na obiad.Zostało sporo kapusty więc gotuję kapuśniak:-) x Livciu, wpadaj na kawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po śniadanku witam was. Z przeżył szok na mój widok,w następnym tyg jednak zmienię kolor. Dziś wybieramy się po ozdoby choinkowe no i po choinkę,jednak żywą w doniczce. Pogoda u nas wietrzna i chyba śnieg przywieje, bo strasznie przejmujący ten wiatr. Do zobaczenia na popołudniowej herbatce. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na herbatkę. Choinka zakupiona,ozdoby też i co najważniejsze przybory do wymiany silikonu. Jutro akcja kabina prysznicowa. Chyba się doczekałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 4
kolerzanka wam pszesyła tylko tematy jej sie pomieliły:D x [zgłoś do usunięcia] jedendwatrzy123 Dostałam fajny przepis,zamiast uszek do barszczyku,zrobię takie właśnie pierogi: x Pierogi Pieczone X Ciasto: -3 szkl.mąki 2 jajka 2 łyżki śmietany 20 dag.masła,lub margaryny,szczypta soli Dodatkowo jedno rozmącone jajko i sezam. x Wyrobić ciasto z podanych składników X Nadzienie:-70-80dag. pieczarek,cebula,sól,pieprz------podsmażyć. X Rozwałkować ciasto i formować pierogi,układać na wysmarowanej tłuszczem blaszce.Górę pierogów smarujemy jajkiem i posypujemy sezamem. X Piec170-180 stopni-ok.20 min. X Ciekawostka X upieczone pierogi można wykonać wcześniej,mrożąc je!! przed podaniem podgrzewamy w mikrofalówce.Ponoć pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , zostawiam herbatę na wieczór. ll Livio! czy coś się stało?? mam nadzieje,że nie jesteś chora. ll Lunka! Nie wiem czy aż tak radykalnie zmieniłaś kolor włosów. Może jednak się wstrzymaj , Z też się przyzwyczai. Sama musisz stwierdzić ,że źle się w nich czujesz myślę,że potrzeba troszkę czasu aby ostatecznie zadecydować. Podobnie jak u Ciebie zima odpuściła, nic dziwnego,że bałwanek sie roztopił:) Udanych zakupów życzę. ll Jedyneczko! Pierogi dojechały.Spróbowałam tylko jednego , pycha. Resztę musi zostać na wieczerzę. Przygotowałaś kapuśniak , a ja grochówkę. Może jutro ...machniom... ja tobie grochówkę , Ty mnie kapuśniak będzie jak znalazł:) nowy obiad:) ll Marylko! Zapraszam na grochówkę jeżeli lubisz:) Mam malutkie pytanko , czy Kaja też chce dużo więcej jeść?? ja nie mogę nakarmić kotka. Pewnie odkłada sadełko na zimę. Jak się czujesz po basenie?? no i oczywiście po spacerku z Franiem:) ll Życze miłego i spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka znaczy się zakupy udane:) choinka już pachnie:) prysznic tez będzie OK. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny 4 !!!dziękuję za wyręczenie mnie:-) X Taka nie kumata i pomyłka wyszła,jak to koleżanka powiedziała: studentka mychą się bawi:-) Skojarzenia czytam bardzo długo!!! Kiedyś to była moja ulubiona zabawa,jeszcze w szkole średniej!! X Nawet skopiowałam, chciałam przesłać na swój temat ale nie poszło:-( Czyżbym kogoś kiedykolwiek obraziła??? Ale przepis fajny??? X Upiorny 4 ty nas też podglądasz od tyłu:-D X Witajcie koleżanki:-) Wróciłam z wywiadówki.Wszystko ok..Pani powiedziała,że będzie płakać,jak klasa odejdzie. X Hej Lunka:-)Marzenia do spełnienia:-) X Globusiku może być zamiana:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Globus dzięki za grochówkę.Lubię :) 123 smacznego kapuśniaku. Ostatnio lepiej mi smakują zupy, niż mięso. Pewnie dlatego, że zima. Luna poczekaj jeszcze ze zmianą koloru. Zniszczysz włosy . Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Od kilku dni nie odpałam kompa,do dzisiaj po południu. niezbyt wesoło się u mnie dzieje. x no i niespodzianka,zostałam posadzona o wklejanie złośliwości na naszym topiku jako upiorny. Nie wiem dlaczego,ale pewność w tym temacie zupełna. x Smutno mi,fajnie mi było,ale czas wysiąść z pociagu. x dziekuje za chwile wsparcia i te wesołe i smutne też x Globus - juz od jakiegoś czasu Cie draznię - odetchnij. x nie mam zamiaru pisać niczego na czerwono, wiem,że będę pierwszą podejrzaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry .Kawa wagonikowa czeka. Zapraszam. ll Babki na dzisiaj mam ważne zadanie : opłacić rachunki:( kasa pójdzie i co dalej??? ll Spokojnego dnia zyczę i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livio:)
brawo:) skoro takie twoje zdanie, to wygląda, że coś jest na rzeczy. Kto globusowi nie ciukcia:D i nie przytakuje to wróg. Wredota z niej straszna. Ja tam ciebie livio lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry jeszcze raz. Witam Cię Livio i Klaro , dziękuję za dobre słowa. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po południu. Zasiadłam w swoim fotelu z kubkiem herbaty. Dzis rano mój laptop odmówił mi posłuszeństwa,nie chciał sie włączyć. Potem akcja prysznicowa.ZROBIONE!!!!!!! Biegi też zaliczone,obiad był wczorajszy. Teraz wolne, w kominku się pali i jest cieplutko. Na jutro zaplanowaliśmy wyjazd do Kolonii,chcemy pospacerować po jarmarku świątecznym pod Katedrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także witam was popołudniową porą. Chciałabym się przyłączyć gdzieś, a u was jest sympatyczniej i spokojnie. Wysłałam maila z pytaniem do założycielki to kontopiku, ale ma zablokowane. Chyba nic nie szkodzi jak oficjalnie zapytam się o przyjecie mnie do grona babek z klasą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
babki z klasą buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Izabelo! Decyzja należy do Ciebie. ll Witaj lunka! Przyjemnego i udanego wyjazdu życzę Wam. ll pozostałym Paniom spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziękuję, ale kawkę z wami rano wypiję jeszcze. Izabello jeśli się ci u nas podoba to wpadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Spacer zaliczony, słonko świeciło. Tylko minus jeden. Dziś obiad w wykonaniu syna, kotlety z kurczaka i ziemniaczki z koperkiem. Zabrałam się za odkurzanie i mycie podłóg. Teraz piję kawkę i zaglądam do Stacyjkowa. Dziewczyny , kto tu brużdzi? Livio Ty się nie żegnaj. Nie przyjmuję tego do wiadomości. Izabello masz ochotę wpadaj na pogaduszki. Lunka życzę Ci miłej wycieczki. Fajnie , że problem prysznica z głowy. Pomógł nasz pociąg:D Globus , 123 pozdrawiam. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! U mnie również słonko ale na noc szykuje sie okropne mrozisko! na termometrze już -8. ll Rachunki opłaciłam , kasę wydałam i jest mi bardzo leciutko:) ll Dobrej nocy i do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka ! Do zobaczenia na wspólnej kawie raniutko! hej. ll Jedyneczko! Dla Ciebie również kawa będzie przygotowana:) ll Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ja z tym wpadaniem jeszcze muszę uważać;-) lata przejściowe, ale do was zawsze jak czas pozwoli:- Dziewczyny na każdym topiku ktoś komuś brużdzi, ale tu jest niespokojniej Wystarczy ignorować i za przeproszeniem, razem damy radę. Jak prawdziwe damy:-) U mnie wiaterek. UWIELBIAM zimę jak jest śnieg a nie chłapa.:-P mam trochę pracy wieczorem to teraz popijam kawusie. :-)w stacyjkowie:-) Zapalicie świeczkę w oknie o19:30 dla upamiętnienia poległych i walczących w stanie wojennym? Ja mam taki zamiar:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ja z tym wpadaniem jeszcze muszę uważać;-) lata przejściowe, ale do was zawsze jak czas pozwoli:- Dziewczyny na każdym topiku ktoś komuś brużdzi, ale tu jest niespokojniej Wystarczy ignorować i za przeproszeniem, razem damy radę. Jak prawdziwe damy:-) U mnie wiaterek. UWIELBIAM zimę jak jest śnieg a nie chłapa.:-P mam trochę pracy wieczorem to teraz popijam kawusie. :-)w stacyjkowie:-) Zapalicie świeczkę w oknie o19:30 dla upamiętnienia poległych i walczących w stanie wojennym? Ja mam taki zamiar:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Milo Cię widzieć Izabelo:) Wpadaj kiedy będziesz miała czas.Jeśli można Cię zapytać ...proszę w jakim rejonie kraju mieszkasz. czy pracujesz?? czy jestes na emeryturze?? Pozdrawiam Cię i życzę dobrej nocy. A jeszcze jedno pytanie czy pijesz i lubisz kawę .My każdego ranka spotykamy się na pogawędce kawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień Dobry! Duuuuży mróz , Stacyjkowo wygląda zimowo. Wagonik nie zamarzł, co prawda po woli ale rusza w drogę:) Przygotowana gorąca i pachnąca kawa ...zapraszam . ll U mnie - 9 st. wszystko zaszronione. Czeka mnie przymusowy spacer oczywiście po zakupy. ll Na razie do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki X Mróz szczypie w uszy:-) Rano było -12 X Globusiku,kawa najbardziej smakuje w wagoniku. X Dobrego dnia. X Pozdrawiam nową koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! rzeczywiście mróz szczypie. Wyjście odkładam na późniejsze godziny. Spokojnie , słyszę zapowiedzi,że idzie odwilż. ll Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×