Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
PRINZESSKA 27 Czerwiec jest miesiącem , który dzieli szczęście dla LUDZI którzy chcą być ze sobą. Otwieraj dłonie chwytaj SZCZĘSCIE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA 27 Dziękuję , SUKNIA ŚLICZNA .Do tego Twoja radosna buźka , tak jak powinno być , gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
To jest suknia w stylu hiszpanskim rosyjskiej projektantki....kocham te suknie i nie moge sie doczekac jak ja zalorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA27 Wszystko zapięte na ostatni guzik , Zaproszenia , Obrączki. Wiem,że przeżywasz wszystko bardzo. Chyba nie ma potrzeby odjęłaś decyzję , która mam nadzieję zaprocentuje na dobre życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA 27 Rzeczywiście suknia śliczna. Nie wiem jakie zwyczaje panują u Ciebie,ale BĄDŹ W NIEJ JAK NAJDŁUŻEJ , nie zdejmuj, musisz się nacieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Tak wszystko zapiete na ostatani guzik..musze tylko odebrac suknie i zamowic kwiaty. Denerwowac sie nie denerwuje....tak na dwa dni przed dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA27 17 czerwca zadedykuję Ci kilka słów piosenki , którą zapamiętałam z dzieciństwa. Bardzo lubił śpiewać ją mój Tata❤️ BĄDZ SZCZĘŚLIWA. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej! Przy sobocie po robocie :) wszystkie odpoczywamy. Dotleniłam się w lesie. Gdyby nie wszelkiego rodzaju muszki jeszcze bym nie wróciła do domu, druga sprawa to moja "B" ma dzisiaj uroczystość w rodzinie więc musiałyśmy się rozstać:( Ot mój Cień dowcipny. Ogląda mecz w siatkę , ja zaczęłam pisać do Was , napisał mi smsa ...powodzenia:) Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiele rzeczy w życiu przychodzi z wiekiem. Człowiek cały czas uczy się, być Człowiekiem.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki.Cały dzień nie było internetu.Okazało się że kabel jakoś sam wypadł z monitora.Zdarza się.Przelewów dziś nie robiłam to za mocno nie wnikałam Tylko nerw, że z Wami nie mogę się spotkać. U mnie straszliwy upał.Nie mam siły już nic zrobić.Znowu przez pól dnia taniec z garnkami.Cała reszta czeka.No trudno.Z brudu jeszcze nikt nie umarł. \Synka zawiozłam na urodziny do kolegi,zapowiedział ,że taxi wróci.Jakoś to za szybko się dzieje.No ,ale co ? miałam nie pozwolić? Tyle tygodni w jednym pomieszczeniu.Miesięcy chciałam powiedzieć. Jutro mój dzień odpoczynku.Wam też tego życzę . Suknia ślubna naszej princeski przecudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Koleżanki! Otrzymałam wiadomość od MARYLKI! Zostałam upoważniona , do przekazania Wam pozdrowień👄 Dojechała szczęśliwie , ofiarowała modlitwę za nas❤️.Czuje się dobrze , w poniedziałek będzie już z nami:) 1 2 3! Ot takie złośliwości natury martwej..wystarczy kabelek :) Twój Syn nabiera wiary w siebie. Chce być samodzielny. Tyle czasu odizolowany od kontaktu z rówieśnikami. Rozumie Twoje obawy, ale On najlepiej wie,że poradzi sobie z decyzją podjętą przez Siebie. Wszystko idzie ku dobremu. Uwierz ,że jest OK i będzie jeszcze bardziej OK. Wszyscy dookoła narzekają na upał. Jakoś dziwnie dobrze go znoszę, jak nigdy do tej pory. Pozdrawiam Cię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uciekam spać, więc żegnam was Udaję się w objęcia snów by rano wstać i uśmiech swój Każdemu dać na nowy dzień DOBRANOC WAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - śpisz jeszcze? :DD W końcu - jak długo można! No dobra - śpijcie, a ja podmieniam sobie upał na chłodek.Mój pies też. 123 - teraz to już jak S zaliczył imprezę,to pooleci do przodu. Najważniejsze dla niego,że ma wokół siebie rówieśników i zupełnie inaczej żyje,niż skazany na swój pokój.Myśli też zupełnie inne. Wszystko jest ok.? No i trwa odliczanie dni do ślubu i wesela. Od dzisiaj to jeszcze 12 dni. Będziemy z PRINSS też odliczały. A nasze pozostałe Dziewczyny pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ale wcześnie powitałaś niedzielę.Prawda ...rano najprzyjemniej , zdrowo i rześko:) Do kawy takie ciacha :D ....TO JEST TO!!!! U mnie już pełno słońca, listki na drzewach migocą , to sprawa wiatru. Nie ma na dzisiaj żadnego " plana" więc poleniuchuję w domu. Sama nie będę przecież jesteście Wy👄 Tyle na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globus! Ja tez się zastanawiam co zrobic z tak pięknym dniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ja wiem co zrobić:D obejrzałam prognozę pogody, UPAŁY DOPIERO PRZED NAMI , więc szykujemy bikini i na plażę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rozlał się wokół, zaległ upał leniem. Pełno go wszędzie w powietrza bezruchu; nawet bez słońca, nawet tam gdzie cienie wziął się uwalił i leży na brzuchu... A świat pulsuje. Jednak w czas upałów zwalnia wyraźnie, zmienia amplitudę; rytm swój odmienia, ustaje pomału, przepływa wolniej omijając nudę. Wszystko jest dzisiaj zanadto leniwe; muchy siadając na liściach od spodu pająka widzą, który (sieci krzywe, rytm pogubiwszy, wiążąc) szuka chłodu. Bocian się zziajał wyłącznie od stania i wolno jakoś śmiga rząd jaskółek; są coraz niżej, bo lot bez machania skrzydłem- się kończy. Nie chcą kręcić kółek. Te stania, trwania również są leniwe i zbudowane z powolności całe; każdy wie przecież, że życie prawdziwe ustaje niemal sklejane upałem. Jedno: powolność, a drugie: pragnienie. Choć jest - wciąż czeka. I długo nie zmusza by wstać, pić trochę...Każdy woli w cieniu choć trochę pobyć, jeszcze się nie ruszać. Upał przetrącił kolory zieleni; a te, co khaki dumne są dziś liście z brązów żółtawych przybrawszy odcieni z tła na wpół zeschłych świecą najsoczyściej. Chciałam opisać dużo więcej, ale ja też, czekając dni chłodnych i dżdżystych jak wszyscy jestem zmęczona upałem i wiersz ten chętnie do kąta bym cisnęła. Ufff ale gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddwdwwe3wewewee
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Czy mogę zatrudnić się u Ciebie jako .... podlewaczka strażaczka:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - możesz,a jakże ! Po przeczytaniu tego wiersza,dopiero zrobiłam się leniwa:D mam dylemat - położyć się,czy brac się za obiadek? Dzisiaj chcę ugotować botwinkę na własnch ogrodowych młodych buraczkach. Globus - kopnij mnie.Lepiej jak wezmę się CHYBA za tą zupę. Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Powiem Ci ,że nędznie i ze mną:( do tego Syn wyjeżdża❤️ ale zupkę ugotuj:) Synowa wróciła z kursokonferencji z Kołobrzegu, widać,że sezon się rozpoczął ....... CENY CENY na to wskazują. LIVIO z naszymi emeryturami lepiej posiedzieć pod Plajtą:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Chciało mi się posiedzieć w domu. Okazało się,że nasi polsko-holenderscy znajomi zaplanowali poobiednią kawę w altance , więc jedziemy:) Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.Wczoraj zapomniałam się pochwalić,że kupiłam blender.Wobec powyższego zapraszam Was na pyszny koktajl owocowy,w skład którego wchodzą; truskawki,banan,kiwi i maślanka,częstujcie się.U mnie jest tak gorąco, postanowiliśmy rodzinnie,że przeżyjemy dziś na samych koktajlach.Pa, lecę dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety M się nie skusił.Obiad musiał być.Bigosik wczoraj gotowałam więc zapodałam.Zjadł , talerzyk był po spożyciu bardzo ładnie udekorowany gotowaną marchewką.Jak zwykle tego nie tyka.Przecież nie będę wybierała marchewki przed podaniem.Jak by ten bigosik wyglądał? Lecę po lody.Liwio co tam w paprociach?Nawodnione? A tak w ogóle , co tam dziewczynki słychać ? Globusik na kawie, Maria w podróży,Anulka wypoczywa,Daliwia zapracowana w każdy dzień tygodnia,Dora przepadła bez wieści,no i sama sobie odpowiedziałam.Nasza Princeska myśli tylko o jednym ,to zrozumiałe.Trzymam kciuki.Pozdrówki dla wszystkich.Odpoczywajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×