Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Cześć Dziewczyny Dajcie ..cus ..do pica , język mam jak u Azorka po biegu:) Tylko wczoraj miałam kolegę. Szkoda,że już pognał dalej:( ja pognałam za nim:). Zaliczyłam dekupaż, film pt. Ziarno Prawdy" i głodna wróciłam. Film polecam . Nakręcony wg książki Miłoszewskiego. x Jak dobrze,że już wieczór. Pozdrawiam Was. x Aaa jeszcze coś muszę napisać. x Ime Jakie piękne i zabawne imiona dla ptaszków. M spisał się na medal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Dziś była piękna pogoda , spacer z K. chował się za brzozami i wołał kuku... Chyba wiosna nadchodzi. Ime niech ptaszki dobrze się chowają.:) Jedynko po jednej fajce nie da się rzucić. Już próbowałam.. Globus , Luna ,Livio pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór Jedyneczko Dla młodych,dwa tygodnie rozłąki to cała wieczność :D Na Kaszubach było dzisiaj cicho ;) Choć teraz właśnie zaczął padać deszcz Zapowiadają w prognozie powrót zimy Sory...taki mamy klimat ;) Globusiku Co tam na dekupażu wyczarowałaś? Poszłabym na ten film...ale niestety... Studentkę na wyjazd trzeba zaopatrzyć ;) No tak,ten mój M ;) Wytrzymuje ze mną to należy mu się medal :D Marysiu Podeślij skrawek wiosny do mnie ;) Moja kuzynka zaczęła brać Dosmoxan i nie pali już miesiąc Myślę co by też nie spróbować... Przeraża mnie myśl,że znowu jakieś prochy...Ale Również przerażająca myśl,to taka,że nałóg mnie powali :O Miłego wieczorku kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was z kawą i śpiącymi oczami:-( Deszcz pada.Po takich mrozach :-( Nie ryzykuję i nie wychodzę z domu,jednej pacjentki na ortopedii będzie mniej:-)Dzisiaj tylko na łyżwach... Sory,taki klimat:-D Ime Globusiku więc miło spędziłaś wczorajszy dzień.Fajnie. Marysiu nie poddawaj się!!!Walcz;-) Zabieram się do roboty.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Jedyneczko za kawę. Witaj. x Tak wczoraj minęło szybko. Dzisiaj tez tak będzie. Znaczy się szybko ale nie koniecznie miło. Wiadomo realizacja recept:) U Ciebie ślisko?? u mnie nie .Wiem bo wychodziłam po bułki. Wodne bułki , tak się nazywają. Nie wiem co to znaczy ale jeszcze są do zjedzenia. Zresztą spróbujcie ! x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Próbuję bułkę,chociaż nie wiem co to za cudactwo. W ogóle nazwy produktów są przekomiczne:-) Widziałam kiełbasę o nazwie"kiełbasa z przed II wojny światowej" Nie kupiłam!!! Dobrego dnia Globusiku.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ale !!!! mnie powaliłaś tą kiełbasą:D ja widziałam kiełbasę z kija. Również nie kupiłam:) x Ime jeśli chodzi o dekupaż to panuje klimat przedświąteczny. Zrobiłam jajko. Uważam ,że jak na pierwszą pracę wyszło fajnie. x Miłego popołudnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Robisz już pisanki??? Ja zrobiłam cztery kartki świąteczne,takie bez wielkiej fatygi,ale też ładne. Odrobina białej koronki,kilka koralików,jakieś świecidełko,odpowiednie tło i gotowe:-D Szaro i ponuro u mnie,ale jeszcze godzinka i jestem wolna!!! Jadę na plac ,zobaczę co tam dzieciaki wczoraj zrobiły,miało być wielkie sprzątanie;-) To do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x - Żart miesiąca? -Wypłata!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Wyobraziłam sobie Ciebie,jak tachasz te wodne bułki w jakimś wiaderku ;) Jajko na dekupaż? Świetny pomysł! A czego użyłaś do wyklejania? Serwetki? Jedyneczko Wysmarowałam @...i zgadnij co się z nim stało? Też bym nie jadła kiełbasy z II wojny światowej ;) Bałabym się o swoje życie :D Dziewczyny Gdzie Wy żyjecie ;) Przekomiczne te nazwy jedzenia :D Też sobie urządziłam dzisiaj podwórkowe sprzątanie...po naszych pracownikach z resztą :O Zerwali z balkonu sztuczną trawę i starą papę.Musiałam to wszystko pozbierać bo mnie w oczy kłuło ;) Ale przynajmniej się dotleniłam :D ...no i...pierwszy ślubny salon zaliczony... Nic nie kupiłyśmy niestety :( Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem i zapraszam.Kawa czeka. Ime no powiem szczerze ,że mało czasu zostało:-D Jeszcze pół roku??I tak się nie poddacie,nie ma innego wyjścia,tylko zwiedzać salony:-)To ma i dobre strony,nacieszysz oczy i oderwiesz się od pracy w pracy;-) Ale wiesz co,myślę,że do trzech razy sztuka...i natraficie na "perełkę" Globusiku też się uśmiałam:-)w sumie nie ma tu się z czego śmiać:-( Za oknem spokój,zapowiada się pogodny dzień.. Bywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Jedyneczko dziękuję za kawę.Jestem niewyspana. Wypije więc kilka kubasów. U mnie też słońce i mróz. x Ime to prawda w salonach można oko nacieszyć. Niebawem znajdziecie model którym wszyscy się zachwycą.Takie zakupy choć kosztowne są przyjemne. Co do co do moich prac to na początku wykorzystuję chusteczki. Wzory wydzieram , a nie wycinam. x Miłego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Ja też obudziłam się dzisiaj z ciężką głową i nie miałam ochoty wstać:-( Ale już jest ok:-) Tobie po dzbanie kawy również się polepszy;-) Wyruszam do księgowego.Roczny PIT jeszcze nie zdany. To do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Zasiadam do wspólnej kawy. Sobotę przeznaczam na odpoczynek. Może zaliczę spacer w ulubione miejsca ...nad Wisłę. Obadam :) sprawę czi wiosna się zbliża. x Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
.......sobotni dzień jest jak nagrodą za pracowite dni to czas na przyjemności i odwiedziny przyjaciela gdy serce syte odpoczynku uśmiech rozkwita i lśni najbardziej cieszy to że jutro będzie wolna niedziela.... x znalezione w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Oj tak,niech tak się stanie jak w wierszu cytowanym przez Ciebie:-) Dzisiaj jeszcze pracuję... Piję pyszny,gorący kompot z malin.Czujecie zapach;-) Mam jeszcze sporo zamrożonych tych pysznych owoców ,zależało by je zużyć przed nowym sezonem... Globusiku wiosna czai się za rogiem:-) do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Zaparzylam kawę. Częstujcie się.:) Dziewczyny wiosna już idzie. Tulipany przebijają ziemie w ogrodzie i pachnie dziś powietrze ... wiosną . Dobrej niedzieli . Idę na kawę urodzinową do wnuka, całe 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ime pyszna kawa.Dzięki.A Ty co tak po nocy chodzisz?? Ja wstałam razem ze słońcem. Dzisiaj mam wizytę u lekarza w poradni...i tak się zastanawiam,czy znowu powinnam mieć skierowanie od rodzinnego.... Marysiu powiadasz wiosna???U mnie na razie mrozi,ale wczorajszy dzień był cudny... Rozpoczynamy nowy tydzień,ostatni w lutym. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Poniedziałek – w powietrzu unoszą się jeszcze zapachy minionej niedzieli, wspaniałe, drażniące delikatnie nozdrza, cóż skoro coraz słabsze, a do następnych pozostało aż sześć długich, jak makaron 4-jajeczny, dni. x Witajcie dziękuję za kawę. Babki marzymy o wiośnie. Faktycznie w ogródkach tu i tam można dostrzec budzące się do życia kwiatki. Pod oknem mam duuużo kwitnących przebiśniegów. Chciałabym już wiosnę by grube kurtki powiesić na haku:) x Miłego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Noc to była o 4 rano bo właśnie wtedy wstałam :D Moja męża wyjechała w delegację no i mnie obudziła ;) Ja już dzisiaj okna w kuchni pomyłam,żebym mogła dojrzeć wiosnę jak przyjdzie :D No bo jak ją Marysia i Globusik widziały,to pewnie niedługo do mnie zawita ;) Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ime:-) Budzik z tego Twojego M:-D ale usprawiedliwiony. Dobry pomysł z tymi oknami;-) Pomyślę i ja ...ale puki co, to żeby sobie krzywdy większej nie narobić odczekam parę dni. Zaraz idę z uszami:-D To do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeżyłam chwilę grozy:-( Przed chwilą zadzwonił do mnie teść i powiedział mi, iż powiadomiono go,że mój M miał straszny wypadek w WM. i czy teść ma pieniądze,bo jakiś policjant chce mu pomóc....Chociaż wszystko było bez sensu, wpadłam w panikę i zachodzę w głowę dlaczego nie zatelefonował do mnie:-( Teść gotów już był jechać z pieniędzmi....schorowany,ledwie przemieszczający się po domu.... Najprościej było mi zadzwonić do mojego M, i tak zrobiłam. Mój mąż jest w warsztacie na WP i naprawia agregat. Okazuje się ,że to oszustwo "na wnuczka" Nie wiem czy powiadomić Policję...szkoda mi teścia,jest taki roztrzęsiony,strasznie płakał...żeby nie przypłacił tego kolejnym zawałem.. Ja też jeszcze cała się trzęsę. Bądźmy czujne dziewczyny i nie dajmy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki po południu. x Ime O Maaatko proszę nie strasz mnie okami. Wiosna jeszcze nie przyjdzie!!!!!!!!!!!!!!!:D:D x Jedyneczko ja na pewno zgłosiłabym na policję. Nawet gdyby teść był przeciwnego zdania przekonałabym go. Słyszałam w radiu ostrzeżenia , ponieważ bardzo dużo starszych ludzi jest oszukanych. Podobno szajki się bardzo uaktywniły. Współczuję Wam wszystkim. x Spokojnego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Dzwoń na policję Być może dzięki temu,pomożesz starszym ludziom Może policji uda się złapać tę szajkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde,no! Jakbym dorwała takiego kradzieja,to nogi z doopy razem z korzeniami! Globusiku A ja sobie siedzę...i nie mogę się napatrzyć na te moje okna ;) Tym bardziej,że zmieniłam ich wystrój :) Teraz zostało mi czekać na wiosnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie.Jestem z kawą,zapraszam.Globusiku ' Ty już jesteś po zaprawie porannej:-)? Dziewczyny,sprawa została zgłoszona,a i do lokalnej gazety internetowej zgłosiliśmy... X Wiozę dzisiaj mamę do lekarza. Dobrego dnia. Ime pogapię się chwilkę przez Twoje okna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Dziękuję za kawę. x Taj jestem już po gimnastyce:) ale nie wysilałam się bo jestem w nastroju ...niegimnastykowalnym :D x Ime ale pięknie okna lśnią. Firanki udrapowane, nie mogę oderwać oczu. Lubię wszystko co ładne i pomysłowe. Tyle co wiem pomysłów Ci nie brakuje:) x Tak myślę,że czas już na mnie .Powinnam zmienić szaty:D Ponieważ dzień wstaje po woli ja też ruszam się po woli. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×