Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka Jedyneczko Gap się,gap ;) Sprawa zgłoszona? No i super! :D Globusiku He he... No właśnie firanki zostały zdjęte :D A właściwie ekrany... Zasłaniały mi piękny widok na las Powiesiłam tylko girlandy szklane Przed słońcem i wścibskimi,chronią mnie rolety plisowane ;) I teraz smutniejsza wiadomość dnia Narzeczonemu córki zabrali prawo jazdy na 2 lata i nałożyli karę finansową-3 tysiące :( Winowajcą okazały się tabletki Ibuprom zatoki,które zawierają amfetaminę "Zięć" chce się odwoływać... Życzę mu powodzenia bo to dobre chłopaczysko Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Oj, to bieda Ime:-( Badanie krwi robił? Współczuję sytuacji.Mam nadzieję,że wszystko się wyjaśni,oby na korzyść "zięcia" Że też chwili spokoju w tym życiu nie ma... Ime trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime rzeczywiście wiadomość z pod ciemnej gwiazdy. Odwoływać się trzeba. Wiesz! karę pieniężną można odżałować ale brak prawa jady poważnie komplikuje życie. Również trzymam kciuki za powodzenie. x Jedynko to prawda , trudno zaznać spokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Badania krwi miał robione kilka miesięcy temu Chyba pisałam tutaj o jego zatrzymaniu w areszcie na 24h albo 48,już nie pamiętam... Finansowo to on to jednak odczuje Studia,spłata auta...no i ślub za pasem Postaramy się mu pomóc Szkoda mi go.Biedny aż płakał :( Bez prawka kiepsko ale córka obecnie chodzi,więc jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Świeża,pachnąca,czarna...zapraszam. X Ime tak myślę,że to wielki wydatek dla młodych:-( Dobrze,że ma wsparcie w Was... Globusiku wstałaś?? U mnie słoneczny,ciepły poranek. Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Jedyneczko wstałam. Mam dzień wypełniony po brzegi więc piję kawę z chęcią. x U mnie słońce walczyło z mgłą. Wygrało słońce:) x Do uzdrzeni hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety dojrzale, ja mam pytanie czy ktora z was byla kkkiedys, jakby to ładnie ując:) osoba ktora miala kompletnie wszystko w d***e, widziała tylko swój pępek, czuła sie najlepsza, najłądniejsza, facetów traktowała olewczo, bo było zawsze ich na peczki. az w koncu sie to zmieniło diametralnie, nie wiem, sytuacja do tego zmusiła, zycie poakzala? ROzwincie to jakos? Czy taka osoba jak wyzej potrafi sie zmienic w przykładną partnerke do zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kukam do Was. Witajcie. Jestem z kawą. Babki może posłodzimy kawę...... słodki smak złagodzi nasze smutki. x Jedyneczko czy ta noc też była nieprzespana? wiem ,że nic więcej zrobić nie możesz:(. x Ime zakukaj i wypij słodka kawę. x Miłego dnia wszystkim. x Gościu w życiu wszystko jest możliwe. "hulanki , swawole" też mogą się znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,zasiadam do kawy,dzięki. Dzisiejsza noc była prawie przespana;-) Jak cieplutko,ptaszki śpiewają....można powiedzieć ,że mamy już przedwiośnie. Ogarnęłam "posesję"dzięki czemu dotleniona zasiadam do pracy w pracy:-) Dobrego dnia wszystkim. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko u mnie 3 st. w okół podobno pada deszcz , ja zapomniałam jak to jest jeśli pada. Podobno jest sucho. To dobrze,że noc była spokojniejsza. Dobrego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuku kuku Globusiku Sama chciałaś ;) Jestem :classic_cool: Prosto z kotłowni...czarna jak Wasza pyszna kawa :D Bawiłam się dzisiaj w kominiarza od samego rana i tak też wyglądam :D :D :D Nie zbliżajcie się do mnie za bardzo,chyba że chcecie mieć czarne noski ;) Jedyneczko Pożycz grabie...pójdę ogarniać razem z Tobą ;) gościu Myślę,że to też zależy od człowieka,jego charakteru Mam w rodzinie taką osobę i odnoszę wrażenie,że ona nigdy się nie zmieni Coraz więcej osób jej unika Ale zdarzają się przypadki całkowitej zmiany Miłego dnia wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A psik... Ime smoluchu jeden:-D Czegoś wlazła w ten komin,pytam ja Cię??? Teraz cug taki,że mnie tam zaraz do tej pieczki wciągnie:-D Wpadaj do mnie do jacuzzi,a nie po grabie;-) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny x OOO Matko Ime tak tu czarno , nie wiedziałam dlaczego :D a to Ty jesteś !!!!!!kominiarzem. Jest Ci bardzo do twarzy w tym czarnym uniformie. Czy zostało ciut sadzy. Podejdę z pudełkiem .Toż to towar deficytowy. Jeżeli będę malować brwi:D będą jak znalazł. x Jedyneczko Jeszcze walczysz z miotełką i grabiami???? u siebie również dostrzegam prace wiosenne. Strzyżenie , drzew , zamiatanie. W@szystko to może znaczyć jedno ....wiosna!!! x Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku Zostało,zostało...nawet sporo ;) Przysłać Ci w kopercie czy...dowieść taczką? ;) Swoją drogą,podsunęłaś mi myśl Skoro mam uczulenie na czarną farbę do włosów to wystarczy wejść do komina :D Jedyneczko Teraz...pożycz mi miotełkę ;) Muszę tu posprzątać :D Tfu tfu Jeszcze mi sadza w zębach zgrzyta ;) No to do roboty! A psik! Ale nabałaganiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Zapraszam na czarnulkę ;) Jeszcze śpicie? Ja z samego rańca zawiozłam córkę do jej podopiecznej :D Hm...Trochę tu jakby czyściej dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime:) ale smaczną kawę przygotowałaś. Dziękuję. W Wagonie po sadzach nie ma śladu. Wiatr wyczyścił wszyściutko. Czernidła poproszę w słoiczek żeby wystarczyło do następnego razu. Jak widzisz wszystko w życiu się przydaje. Pozbędziesz się kłopotu z ...uczernieniem ... włosów. A tak poważnie to jesteś dzisiaj rannym ptaszkiem. Czy Tataśki pomogły Ci rano wstać??? Ja niby wstałam rano a trudno mi się ogarnąć:) x Jedyneczko przybywaj na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Tataśki budzą się wtedy,kiedy my wstajemy ;) Czasami po prostu je budzimy :D Są grzeczne w nocy,wiem bo mam je blisko... Tylko,że gdy ja wstaję,to nie świergolę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime ha ha rano ja też przeważnie nie świergolę. Super te Tataśki. Ja walczę z gołębicą. Koniecznie chce wychowywać małe na balkonie. Jest tak odważna ,że kot przed nią ma respekt:) Ime proszę potrząśnij mną .Mam w palnie zrobić zupę szczawiową. Wczoraj byłam na łące , zerwałam szczawiu:) trzeba go wykorzystać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam i dosiadam się do Was. Dzięki za czarnuchę Ime. Zawiozłam mamę do kontroli,zostawiałam ją tam i czekam na telefon.Myślę,że da sobie radę,czuje się już lepiej. A ja mam koniec miesiąca i muszę być na stanowisku... Widzę,że wszystko już wysprzątałaś Ime,a ja jeszcze chciałam podstawić słoik na hennę:-D Mokro dzisiaj i ponuro.Śnieg z deszczem i zimno. Miałam nadzieję na ciepełko i wyprałam wczoraj już zimowe kurtki. Globusiku,Twoja kotka ogląda z Tobą TV??? Wczoraj płakałam ze śmiechu jak sąsiadka z WP opowiadała mi,że nasza sunia ogląda bajki:-D Jak coś nie po jej myśli,to biegnie za telewizor i szczeka:-D Nie pozwala też gospodyni zmieniać program. X Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry dziewczyny. Ime jesteś niezmordowana.Łapiesz się za każdą robotę. Tylko pozazdrościć:) Jedynko dobrze, że zgłosiłaś policji zdarzenie z teściem. U mnie nawet w kościele ksiądz na prośbę policji przestrzegał przed oszustami. Globus z oknami jeszcze poczekamy. Narazie umawiamy się na kawę w Toruniu. Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po południu. Zapraszam na kawę , mleko wodę , soki i coby tu jeszcze dorzucić:) x Marylko absolutna zgoda. Okna nie zając nie uciekną. Dziękuję za telefon. Bardzo się cieszę na to spotkanie ❤️ x Babki co za miłe spotkanie przede mną. Niebawem Koleżanka Marylka odwiedzi Gród Kopernika. Wygospodarowała czas na spotkanie. Rozmowom nie będzie końca.. Już zbieram zamówienie co mam przekazać od Was:) x U mnie dzień nie ciekawy. Pochmurny na tytle,że wprowadził mnie w pochmurny nastrój:( natrętne myśli krążą i krążą. Spróbuję zagrać w jakąś grę ...a nóż coś wygram:D x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze coś muszę dorzucić!!!:) x Jedyneczko Pusio ogląda TV jeśli na ekranie są ptaki. Żebyś Ty widziała jak mu drży broda . Chyba popędziłby za nimi. Wyobraź sobie,że namiętną telewidzką jest kotka mojej bratowej. Przed TV musi mieć postawione krzesło na którym siedzi wpatrzona w ekran. Ogląda wszystkie programy przyrodnicze. Jeżeli nie ma krzesła skacze i drapie w ekran. Ubaw po pachy kiedy się na na to patrzy. x Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,dzień dobry. Witam się z wami w mglistą sobotę. Zapach kawy doprowadzi Was do Stacyjkowa,a Marysię do Torunia;-) Jaka fajna wiadomość od rana:-) Marysia mniemam,że bez toruńskich pierniczków nie wróci do domu.... Globusiku,oczywiście ucałowania dla Marysi i mała reprymenda za to,że tak rzadko do nas zagląda.Ma się poprawić!!!:-) X Ime jesteś już na posterunku??? Co tam wymyśliłaś na dzisiaj;-) Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Dziękuję za mgliste spotkanie i kawę. Naturalnie,że będę dyscyplinować :D Marylkę. Oj dostanie się jej!!! na koniec uściskamy się i wszystko wróci do normy. Organizuję sobie ..leniwą sobotę... dla pracusia wcale nie jest łatwe:) x Spokojnego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku ,pracusiu. Nie wiem co mi się skojarzyło,ale zawsze myślałam,że twój Pusio,to Pusia:-) Czyli też kinoman:-D Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami i dziękuję za kawę ❤️ Globusiku Wspaniałych wieści nam dostarczyłaś :D No i Jedyneczka ma rację...Marysia za rzadko nas odwiedza ;) Mam nadzieję,że niebawem opiszesz nam to spotkanie :D Serdeczne uściski dla Marysi👄 Jedyneczko Dzisiaj tempo narzuca moja męża ;) Wrócił wczoraj z delegacji Dzisiaj byliśmy w hurtowni dekarskiej i na małych zakupach spożywczych Już zjedliśmy tortillę i rosół z kaczki Ostało się i dla Was ;) Marysiu Nie ma czego zazdrościć ;) Ja to taki chłop w damskim ciele :D Ja za to Ci zazdroszczę,że zobaczysz się z Globusikiem ;) Zwierzaki telemaniacy ;) No coś takiego! Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzałe panie mam ogromną prośbę. Proszę o podanie mi namiaru na dobrego ginekologa endokrynologa w Szczecinie. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w słoneczną , acz zimną niedzielę. Wieje jak smok:) Kawa z Globusem - 8 marca, a pierniki oczywiście , mam zamiar kupić. Miłej niedzieli i uśmiechu na cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko rzeczywiście wieje dość mocno. Nic to żaden wiatr nie będzie nam straszny:) Do zobaczenia hejka. x Ime czy za późno na przyszłam na rosołek??? żałuję :( x Babki zbyt szybko zdzieram kartki z kalendarza. Z żalem pożegnałam miesiąc luty. Nie był dokuczliwy , nie musiałam mieć dobrych butów:) i palców nie odmroziłam. Zobaczymy co przyniesie marzec???? x Miłego niedzielnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×