Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku To ja chyba grzańca poproszę,bom też chora ;) gościu Livia jest tylko jedna... I każda z nas,ma inne problemy,radości i smutki Nie oczekuj od nas,że wszystkie będziemy takie same :D Livciu Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Jedyneczko Lunka Marysiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o to, abyście się zainteresowały stanem ducha Livi, wsparły a nie pitoliły o kawce, obiadku srele morele. Jak dobrze to buzi a jak źle to pocałuj mnie w cztery litery, nie obchodzi mnie twój żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo słusznie napisałaś.Panie tylko popijają kawkę i gadaja o bzdurach,Takie one dojrzałe...Taj to jest Livio.Wczoraj byłam zgnebiona,świat był zły i czarny,ludzie podli.Moje zycie straszne a rozgryzane do szpiku -nie do zniesienia.Dzisiaj wstłam i myślę co mnie tak wczoraj zdołowalo.I nie wiem co.Ludzie jak ludzie świata nie zmienię.Livio glowa do góry i doceń rolę męża Twojego jedynego przyjaciela,mimo,ze on Ciebie a Ty jego wkurzasz.I bywaj tu częściej,nie odpuszczaj tej "kawy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu :) Taka prawda, że dzień dobry, zapraszam na kawkę do wagonika a jaki ciepły czy mroźny dzień, to pisanie na marne. Koleżanki? wątpię. One chętnie posłuchają , tak, jak plotkary ale jak problem to oprócz nic nie znaczącego, trzymaj się , nie napiszą. Livio- zawsze znajdziesz coś takiego, czego możesz się trzymać aby nie popaść do reszty w czarną przepaść. Zawsze, póki żyjemy, możemy dostrzec to światełko, które w końcu sprawi, że przegoni tę noc z każdego dnia. To się nazywa optymizm. Życzę Ci abyś choć ziarenko jego w sobie znalazła. Często tylko nam się wydaje, że brak jest wyjścia. Ono jest, uwierz! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime nooo co znowu ??? przeziębiłaś się??? troszkę pociągam nosem ale grzańca Ci przygotuję. Oj to wszystko wina pogody. Ni to zima ni to wiosna. Jedynie sprzyjająca roznoszeniu wirusów. Kuruj się więc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime popycham list:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goście Ale wy żałośni jesteście Chcecie pomóc Livi? To pomóżcie a nie,sami tutaj pitolicie jakieś farmazony Nie podobają się wam bzdury? Ktoś wam każe tu siedzieć i je czytać?! Doopy w troki i zasuwajcie pomóc Livi... Mądrale zasmarkane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przekonana,że Koleżanki mają adres Livii i w listach,a nie na publicznym forum,do niej piszą.w końcu znają się już od lat.Na pewno to robią. Globusik by nie zostawiła tak tej sprawy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 20:45 to czemu nie piszesz pod niebieskim nickiem, skoro tak znasz globusika? Globusik już kiedyś wyraził swoje zdanie na temat Livi i nie sądzę, żeby ona zajmowała główkę globusika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej niewidzialne Paniuski! Pisze krótko ponieważ zabieram się smażenie pączków na jutro. Wystarczy dla chorych i zdrowych:) x Ostatnio jestem również zajęta .Za niewielka opłatą chodzę na kurs ...decoupage .... po mojemu dekupaż. Zainteresowało mnie to bardzo. Można zrobić bardzo ciekawe rzeczy. Potrzebna tylko cierpliwość i pomysły. x Ime masz artystyczną duszę :) co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku Ja poproszę jednego małego pączusia ;) Co do decoupage... Super rzecz :D W zeszłym roku zrobiłam synowi tą metodą komodę Wszystko można oblejać I wszystkie wzory i kolory dozwolone ;) Ucz się,ucz Globusiku To nie jest wcale takie trudne Powodzenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime dzięki za poparcie mnie w zamiarach. Zaczynam od małych rzeczy. Podrzuciłaś mi myśl dotyczącą komody. Jak na razie jestem bardzo zachęcona. Pączki też rosną. Przed chwila zadzwonił syn. Jestem taka uradowana. Jakoś mu się układa. Może warto żyć??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Zwolnienie mi się skończyło;-) Koniec grypy!!!! Zapraszam na kawę,pączki i uśmiech:-) Globusiku ile tu gościów gościło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żałosna baba,już zdziecinniała do reszty Wygląda na to,że sama ze sobą rozmawia,i to dopiero stan staruszki,której już nic i nikt nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime doczytałam się,że też jesteś chora. Przy grypie niezastąpiony olejek z drzewa herbacianego podsyłam Ci;-) Poczytaj o jego właściwościach.. X Pomarańczowy gościu zjedz pączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123-bierz przykład z "koleżanek"- nie rozmawiają z gościami :), chyba, że z pomarńczki . Ale cóż, taka już jesteś, że musisz wtrącić swoje trzy grosze, prawda? O przepraszam, jeden, dwa a nawet trzy. Wschodnio-rusko-chadziajska zaciętość- tego się nie wypleni bo sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po twojej stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jedyneczka sama napisała o sobie że jest wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki był błogi spokój na tym topiku i jakimś k****m to przeszkadza, co za wredne baby-dziewczyny nie komentujcie ich wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami Jedyneczko Uśmiech odzwzajemniam :D Kawa pycha ale pączka to chyba żadnego nie wcisnę ;) Byłyśmy dzisiaj z córką u dochtora Niestety...córce wróciła astma :( I zaczynamy wszystko od początku Na pierwszy rzut,prześwietlenie płuc Potem badania krwi i pulmonolog A miałam nadzieję,że 4 lata odczulania coś dadzą Niby dały...ale na krótko :( Globusiku No pewnie,że warto żyć❤️ Życie tak szybko płynie.Dziś jesteśmy,jutro może nas już nie być ;) Trzymajcie się ciepło👄 Livio Luna Marysiu Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Maluch śpi to zaglądam do Was. Ile gosci zawitało:) Smacznych pączków życzę, chociaż sama nie jem.Kupiłam sernika, zrywam z tradycją... Szukam sanatorium na lato. Ceny nad morzem w sezonie, 2 tysiące za turnus 2 tyg. Drogo,ale może zaoszczędzę do tego czasu:) Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taki był błogi spokój na tym topiku i jakimś k****m to przeszkadza, co za wredne baby-dziewczyny nie komentujcie ich wpisów 5 jedyneczko dlaczego tak walisz z pomarańczy i tak mozna poznać twój wredny charakter i rynsztokowy język nie nazywaj innych swoim imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Jak miło Was widzieć,stęskniłam się za Wami bardzo... No właśnie Ime Żyjmy po to,żeby żyć!!! Marysiu niech będzie sernik,ja też bardzo lubię:-) Zaczynaj wrzucać do skarbonki od dzisiaj po miedziaku i uzbierasz na sanatorium;-) Ime, tak słyszałam o tym odczulaniu,dlatego nie stosowałam u P. X Mówi blondynka do brunetki: -Cześć,przyjdę do ciebie w sobotę w Tłusty Czwartek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko , Marylko , Ime donoszę pączków całą tacę. Sama zjadłam jednego... dotychczas jednego:) apetyt mam , jem dużo i nie mogę przytyć. Ani mnie żywić ani ubierać. x Jedyneczko dobrze ,że już po grypie. Na moich terenach szaleją wirusy. Oddziały szpitalne pozamykane. Chronię się jak mogę. x Ime nie wiem czy tą wstrętną alergię da się wyleczyć. Starszy wnuk miał robione wszystkie możliwe testy. Wszystkie były ujemne , a alergia meczy go bardzo. Ime przyniosłam dzisiaj dwa obrazy z zakładu szklarskiego. Oprawiłam mojej mamy hafty. Między innymi ...kaszubskie. Obrazy są piękne. Doszłam do wniosku,że tylko w ten sposób uszanuje jej pracę i uchronię od zapomnienia. x Marylko oj tam !!!! dasz radę , nazbierasz miedzi i pojedziesz ... do wód:D fajnie życzę Ci tego. Ty zajadasz serniczek , a ja pączka. Jest dość smaczny ale sernik zawsze stawiam na pierwszym miejscu. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jdyneczko poczytałam o olejku z drzewa herbacianego. Bakteriobójczy.... to mnie interesuje .Chce go kupić. Jutro wyruszę w poszukiwanie. Równie dobrze działa na mnie olejek z geranium.Pamiętasz???? Jesli czuję,że coś się dzieje z gardłem robię płukankę. Wierzę,że pomaga. Wspomniany wyżej chcę stosować do inhalacji. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. U mnie świat zamglony. Zostawiam kawę z ...pianką i przyjemnością. Zapraszam. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku.Widzę te hafty ,pamiątki po Twojej mamie.Piękne i świetny pomysł.Kiedyś nie doceniałam takiej sztuki,ale teraz jestem w niej wręcz zakochana. Co do olejku geranium,jak najbardziej!! używam go jako pachnidła...ale skończył mi się. Olejek z drzewa herbacianego jest w każdej aptece Globusiku nie powinno być z zakupem kłopotu,kosztuje niewiele ok.9zł.Polecam. Tak prawdę mówiąc powinnam jeszcze zostać w łóżku,nie do końca jest ok.prycham nadal,ale gorączka spadła więc pomyślałam sobie,że czas do pracy;-)Mam dużo zaległości w papierach:-( Dobrego dnia wszystkim,chociaż 13 i piątek,wszystko może się zdarzyć...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,zapomniałam o kawie,dobrze,że jesteś czujna:-) Liścik pisałam od 7 ,ciągle mi ktoś przeszkadza... Pa, dobrego dnia,zabieram się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko pijmy więc kawę:) x Hafty już wiszą. Naprawdę stały się pięknymi obrazami. Jak tylko wstałam popatrzyłam na nie iiiiii powspominałam. Będę dzisiaj w aptece z zamiarem kupna między innymi olejku. Dość często mam kłopot z oskrzelami.Inhalacje są dobre, sprawdziłam to. Jedyneczko proszę nie pędź tak bo znowu będzie koniec miesiąca. x Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję kawę z Wami. Mgła na dworze, co to za pogoda? Globus pomsył z haftami bardzo dobry. Ocalisz je od zapomnienia. Moje leżą w szafie, nie mam ochoty ich krochmalić i prasować. A co do sanatorium? Ach , jakbym rzuciła palenie, miedzi by starczyło! tylko jak to zrobić? Nie mam silnej woli... Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Dobry pomysł z tymi haftami kaszubskimi :D Oj,nawyszywałam ja się z moją Mamką ongiś ;) W swojej kolekcji posiadam dwa obrusy wyszywane jak byłam jeszcze panienką Jeden na Boże Narodzenie,drugi na Wielkanoc Ten drugi bardziej skomplikowany,bo są na nim kurczaki i palmy wielkanocne ;) Jedyneczko Poczytałam o olejkach Zamiaruję też zakupić :D Kuruj się❤️ Marysiu W które miejsce wybierasz się nad morze? Wczoraj zdechły mi zeberki :( Padły obydwa... Chyba były jakieś chore,bo mieliśmy je tylko 2 tygodnie :( Strasznie mi ich szkoda... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×