Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej Jedyneczko tak kontrole są przeprowadzane regularnie. Fakt ...najważniejsze bezpieczeństwo. Ciebie słoneczko???? u mnie już ciemno:(. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witam Was i zapraszam na kawę. Jestem już po odśnieżaniu.W nocy trochę napadało,ale jest ciepło. U mnie od wczoraj wszystko po staremu;-) Planuję fryzjera.Wyglądam przez okno,zaraz moja fryzjerka będzie szła do pracy to może mi się uda dzisiaj wcisnąć.Chociaż myślę,że problemu nie będzie,styczeń to taki martwy sezon u wszystkich... Dobrego dzionka koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko x Moje trzydniówki mnie wykańczają. Wróciłam padnięta. Na szczęście jutro domkowanie i kawa w Stacyjkowie. x Rzeczywiście w handlu martwy sezon. Byłam u swojej Pani po rajstopy , narzekała,że chyba wcześniej zamknie swój majdan bo nie ma ludzi kupujących. Jedyneczko niedługo do maja będzie ruch w interesie. x Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Kawa gotowa , czeka na chętnych. Lecę po maślane bułeczki z rodzynką. x Jedyneczko jak fryzurka ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wpadam z językiem na brodzie. Kiedy ja sobie odpocznę? Popijam łyk kawy i lecę do pracy. Miłego dnia. Wieje wiatr że mało głowy nie urwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak miło Was widzieć:-) Dziękuję Globusiku za kawę i maślane;-) Fryzura ładna jak zwykle:-)Tak na serio jestem bardzo zadowolona z mojej pani fryzjerki.Nie dosyć ,że zawsze jest w zasięgu,to jeszcze sprawna,szybka i dokładna i czysta:-)w sensie tym ,że bardzo dba o porządek w salonie i czystość przyborów... Globusiku gdzie znikasz na trzydniówki??? Śledzę Cię cały czas i gubię po drodze trop:-( Luna ciągle w biegu...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsza50
Zmarszczki to niewielkie załamania w skórze. Im jesteśmy starsi, tym więcej ich mamy. Dlaczego i jakie są domowe sposoby? Czytaj....http://a.martino.pl/zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ zawieja u mnie.Śnieg prószy,świata nie widać. Pokazał się u mnie klient,młody chłopak z Gorzowa.Ma specjalne względy u mnie;-)Muszę mu sprzęt wykombinować na sobotę .Z podziemi wytrzasnę:-D u teściowej remont robi... X Livio gdzie Ty się nam zapodziałaś?? Wpadnij na kawę Ime do uzdrzeni już wkrótce;-) Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka , witaj Jedyneczko miałam niespodziewaną wizytę ale miłą:) x Lunka odpoczniesz na nowym miejscu zamieszkania. Oby było jak najszybciej. X Jedyneczko fryzurka superoska!!! bardzo ładnie wyglądasz. Podobnie jak Ty jestem zadowolona z usług mojej fryz:) ale niestety mam troszkę daleko. Nic to przecież nie jeżdżę każdego dnia. Pytasz gdzie znikam??? wiesz:) wychodzę w długą a ma ona wiele zakrętów:) ważne ,że zawsze się odnajdziemy. Nie do wiary ,że u Ciebie śnieżyca , u mnie pogodny dzień. x Livio pozdrawiam , przestałaś pić kawę??? skuś się ! x Ime Pozdrawiam :) x Marylko Co u Ciebie??? x Wizyta pokrzyżowała mi plany. Opóźniła mi wyjście po zakupy. x Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na czarną i blondi. Mroźno,ślisko,zimowo.Fajnie. Krótko dzisiaj zabawię w wagoniku,koniec miesiąca. Dobrego dnia koleżanki,trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Jedyneczko. Jestem już po pierwszej kawie ale ciśnienie jest tak niskie,że chętnie wypiję drugą i do tego zrobioną przez Ciebie. Smakuje wyjątkowo. Również czasu mam niewiele. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Ja już uporałam się z rachunkami.Na jutro zostawiłam sobie kilka. Oczy to mam dzisiaj naświetlone od komputera,w sumie pisałam od rana. Obiadu dzisiaj niet:-) Coś tam zaraz wymyślę na szybkiego.Najbardziej mnie denerwuje jak ugotuję,a młodzi gdzieś tam sobie się najedzą:-( Muszę natychmiast zmienić te obyczaje!!! Słoneczko wyjrzało,tak już od paru dni po południu.Oj coś czuję nosem,że wiosna idzie... Wczoraj na zakupach rano przekomarzałam się z panią ekspedientką, jeżeli nie zgłosi się do lekarza,to sanepid na nią naślę ;-)Taka zagrypiona,ledwo stała na nogach.Prychała,kaszlała:-( Współczuję kobiecie,ale zaraz połowę parafii zarazi:-( Wam zdrowia życzę i do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) Zapraszam na ostatnią styczniowa kawę. x Jedyneczko Dzisiaj definitywnie kończymy miesiąc. Czuję,że wyprowadzałaś na prostą prostą papiery i podliczałaś ..... miedź:D.Ja tez podliczałam swoją oby nie stało się .... kto nie ma miedzi ten w domu siedzi:) Powiadasz,że czujesz powiew wiosny?? nie miałabym nic na przeciw gdyby się pojawiła. U mnie jak na razie widzę troszkę śniegu. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Globusiku.Dziękuję bardzo za kawę. Leje jak z cebra:-( Dzień od rana pechowy:-( Zegarek mój naręczny popsuł się i jest nie do odratowania.Połamał się uchwyt mocujący pasek.Jadąc ulewą (do mamy z zakupami,bladym świtem) włączyłam wycieraczki,jedna z nich pofrunęła i jechałam prawie na oślep:-( Po powrocie zasiadam do kawy ,a tu filiżanka trach i popłynęło.Fakt, wczoraj miała lekki uraz wpadając do zlewu,myślałam,że jest cała.I to moja ulubiona:-( A dopiero dzień się zaczął:-) Wam życzę dobrego,bez pośpiechu i nerwów . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko co prawda dzisiaj piątek ale nie 13-ty. Wszystko co pechowe pozostaje w odchodzącym miesiącu. U Ciebie leje??? zbieram się więc i wychodzę póki u mnie nie pada. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Dzisiaj sobota:-D wczoraj był piątek. Ale masz rację,z końcem miesiąca,kłopoty precz. Och,żeby gorszej biedy nie było jak to się mówi. Leje,leje i to porządnie.Muszę się wyrwać z pracy w celu zakupu nowego zegarka. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja to już jestem kobietą dojrzałą, wiem - po prostu milf się na mnie nazywa hihi Jak mam właśnie konta na portalach takich wiecie randkowych to mam tam kilka takich zdjęć jak jestem w spodniczce i parę innych z plaży to mi się zdarza, że piszą do mnie takie młode chłopaki w około wieku 20 lat i mówią, że lubią dojrzałe bo młode są głupie Co za durnowate wierszyki, za to już by sie nalezal ban. Ja w to sie nie bawie i juz wole zdecydowanie lepiej wchodzic sobie na ta strone http://zycienaobcasach.blog4u.pl/komentarze-734580-jak-byc-piekna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry dziewczyny. Sypie śnieżek, taki mokry. Gotuję zupę ogórkową na obiad. Wieczorem zaprosilam gości na domowke. Chłodzę żubrowke na drinki. Jeśli macie ochotę, wpadajcie... Czym więcej gości tym lepsza zabawa.:) Dobrego wekendu kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Marylko pędzę do Ciebie. Chyba czułam,że szykuje się miły wieczór. Włosy umyłam jeszcze tylko lekki makijaż i w drogę:D Oj będzie się działo:D Do uzdrzeni !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka miłe panie Marysiu Już wskakuję w odpowiedni strój i wyruszam do Ciebie ;) Na ogórkową zwłaszcza,moja ulubiona! Od poniedziałku są u nas ferie Mąż wyjeżdża we wtorek pod Mławę Chce zabrać mnie i juniora,któremu gips zdjęli ale stopa ma wszystkie kolory tęczy i jest spuchnięta Syn kuleje trochę i sama nie wiem czy ciągać go w taką podróż :O Jedyneczko Miałaś pechowy dzionek,widzę ;) Nic to.Przępędzam tego pecha na cztery wiatry :D Fuuuu,fuuu,fuuu Globusiku Wybieramy się na tą samą imprezę.Szykuj się.Wpadnę po Ciebie :D Lunka Bardzo zmęczona przeprowadzką? Jesteś już urządzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
a kogóż to widza moje zaspane oczy.:) Ime witaj. Poszalałyśmy wczoraj. Marylko było bardzo wesoło. Więcej takich wieczorów potrzeba. x Ime spójrz za okno wieje jak licho. Czy warto się wybierać w podróż??? Oczywiście żartuje , wiesz najlepiej czy warto:) Szkoda,że synuś nie będzie mógł w pełni korzystać z ferii. Może po zdjęciu gipsu stopa będzie coraz bardziej sprawna. Wiem jedno siniec będzie schodził ale bardzo po woli. Pozdrawiam Cię miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa na nowy miesiąc:-) Ime jak dobrze,że już jesteś.Kłopoty z kompa skończyły się? Marysiu słyszałam o imprezce,nie po drodze mi było,wielka szkoda:-( Ime Globusik ma rację,ten siniec i opuchlizna będą cofały się powoli,miałam to dwa lata temu i pamiętam... Straszono mnie,że już zawsze będę odczuwała bóle w kostce,ale nie odczuwam. Mroźny poranek-6.Zresztą co to za mróz??? Styczeń obszedł się z nami bardzo łaskawie,nie pamiętam tak ciepłego... Luna jak tam przeprowadzka,jesteście już na nowym?? Pozdrawiam Was,lecę na rynek poniedziałkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko pije kawę i lecę. Wzywają mnie obowiązki! X tak styczeń był wyjątkowo łagodny. Jeśli prognozy sie sprawdzą w lutym będzie podobnie. Oby. x Do uzdrzeni wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kawa jak zwykle pysznie smakuje w Waszym towarzystwie,dziękuję :D Jedyneczko Pierwszego dnia miesiąca zawsze dostaję transfer ale kupiłam wcześniej kartę do inernetu i tak jakoś dotrwałam ;) Ale Spadło u nas sporo śniegu więc zasięg jest gorszy :( Sama po sobie wiem,jak to jest ze skręceniem kostki,miałam skręcone obydwie i rękę też No ale u mnie przyczyną było uprawianie sportu,a w nim o kontuzję nie trudno ;) Globusiku Być może jutro napiszę tutaj z Mławy... Mamy zapewnione dobre warunki a junior już normalnie stopę stawia,więc...ale to zależy też od samego zainteresowanego ;) Marysiu Livio Lunka Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime:-) Jak rozrywkowo będzie to zabieraj młodego:-) Wiem,wiem do pracy zapewne jedziecie,ale kto wie przy okazji... Byłam na rynku,kupiłam młodym posag:-D Porządną kołdrę,poduszki i dwa jaśki.Na bogato!! nie będę na dzieciach oszczędzać:-D Takie piękne słoneczko świeci,ani jednej chmurki,ech rozmarzyłam się.... W tym tygodniu wybieram się do WM do PGZ obrót S.A. muszę zmienić umowę na prąd.Taryfa weekendowa,dzienna i nocna.Umowa G12W (dla zainteresowanych) Strasznie duże rachunki płacę za prąd.Może uda mi się coś zaoszczędzić. To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Zapraszam na spotkanie przy małej kawie. x U mnie lekka zima. x Ime macie wszystko zaplanowane tylko jechać. Fajne są takie ...małe... urlopy. Dużo przyjemności Wam życzę. x Jedyneczko młodym zrobiłaś fajny prezent. Wychodzę z założenia ,że nie żal miedzi na coś przyzwoitego. Niech żyją w ciepełku. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem. Zapraszam na kawę. Jakoś nie chce mi się gadać.Po nocy wstaję zmęczona,budzę się trzy,cztery razy ... Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko mało rozmowna jesteś , no tak bywa:) Trzym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Zajrzałam dzisiaj do Wagonu,poczytałam,widzę,że mnie wołacie. Zycie wokól zrobiło się przedziwne i jeszcze bardziej dziwne") Walka energii człowieczej - bez udziału zainteresowanego. Po latach męki z nerwicą - teraz to dopiero "stany" - Jakie smieszne jest powiedzenie "weż się w garść","nie daj sie" kukiełka na sznurkach - TO JA. Chyba kiedys tam,chciałam wszystko zrozumieć -za bardzo - dociekać,dlaczego tak - a nie inaczej - filozofować - zrozumienia niema za darmo -myślę,że kiedyś to sie skończy - cierpienie!! Najgorsze - jak usłyszy się od dohhtoruuf -na to nie ma lekarstwa - poznałam prawdziwą depresję i bardzo wiele z życia zrozumiałam.Już niczego nie dociekam. x kawę piję,fajki palę - staram się trzymać tej strony wahadła. pozdrawiam,zapewne wpadnę częściej - staram się Was nie dołowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio to, nie Ty nas dołujesz , ŻYCIE nas dołuje. Myślę ,że dołki mniejsze lub większe są i będą. Również palę , kawę piję a z resztą wiesz jak to jest. Wpadaj więc częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×