Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej kobietki. Stawiam kawę na ławę! Zapraszam a ja lecę do pracy. Wpadam tak rzadko tu do was, bo przeprowadzka w toku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka witaj. Dziękuję za kawę. Jednym słowem masz bałaganik. Powodzenia. x Dzień zaczęłam rozpoznaniem co się dzieje za oknem. Szron , ciemno i brzydko. Jak każdy czwartek tak i dzisiaj jest jest dniem targowym:). Po południu atak na doktora:) czy się uda zobaczymy. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam,a tu kawa na ławie:-) Dzięki Luna.Jakby co wołaj nas do pomocy;-) Globusiku prawdziwy sporcmen z Ciebie:-D Ime jeśli to było zwichnięcie ,pewnie zdejmą ten gips.Już pytałam,ale jeszcze raz...młody ma ferie?? U mnie sesja:-( Powiedziałam P,żeby powiadomił mnie jak już będzie po wszystkim. To już nie na moje nerwy:-( Marysiu zajrzyj na kawę. Livciu co tam??Pozdrawiam. Do uzdrzeni i miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór dziewczyny. Dołączam do życzeń dla babć i dziadków. Małych radości, zdrowia i godnego życia:) Moje wnuczeta były wczoraj.Dostałam tulipany i hiacynty. Pachną w domu i cieszą oko. Oczywiście babcia upiekła ciastka. Częstujcie się, jeszcze zostały. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Jestem z kawą,zapraszam. Babcine ciasteczka są wyborne Marysiu dzięki;-) Co słychać koleżanki?Jak minęła nocka? U mnie sypał śnieg,teraz topnieje. dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj Dziękuję za kawę. X Marylko ciasteczka sama słodycz. Dzięki. Dostałaś piękne kwiaty. Widzę je i czuje zapach. x Noc była za krótka. Znowu jestem niedospana. Pogoda taka jak wczoraj. 0 na termometrze, szaro , ciemno, śniegu nie ma. Jedyneczko zgadzam się ,że egzaminy maturalne, sesje i wszystkie inne sprawdziany .... nie na moje nerwy:(. Do tego wszystkiego dodaję mammografię . Właśnie dzisiaj idę. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
....padłaś????!!!! ...........powstań!!!!!!! popraw koronę i zasuwaj!!!!!!! x oto moje motto na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Nie pisałam bo młody wytransferował mi neta Musiałam kupić kartę do rutera,że choćby na chwilę Was odwiedzić Nowy transfer,dopiero 1-go lutego :O Za karę junior nie dostanie kompa przez miesiąc Jedyneczko Ferie u nas zaczynają się 2 lutego...więc syn ma szczęście,że tak powiem Na ferie zdejmują mu balast Będę wpadać do Was rzadziej :( Byle do 1-go... Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam x Ime byle do pierwszego i do maja:) x Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaglądam do wagonika, zaparzam kawę , czeka na was. Częstujcie się. U nas wczoraj przymrozek był. Auta oszronione, trzeba było skrobać szyby. Ostatnio jestem bardzo zmęczona, kładę się wcześnie spać, śpię jak zarżnięta. Dziś muszę do pracy, a nie chce mi się jak .......! Za oknem ciemno, Jedyneczko ile do maja? Pozdrawiam was. A bym zapomniała, wnusio śpiewał babc***iosenkę na skype !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka witaj. x Dziękuję za kawę. Jeszcze się nie rozbudziłam za chwilkę będę pić drugą:) U mnie pogoda bez zmian ....łagodna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie koleżanki,dzięki Luna za kawę. Jeśli to odrobinę Ciebie pocieszy,to ja też w pracy:-( Do maja z górki:-)Mniej niż 100 dni. Ime przykro:-(,ale nie martwmy się tydzień szybko zleci. Do uzdrzeni Globusiku ty już po treningu??? Wczorajsze motto aktualne:-D Byłam wczoraj w kinie na Wkręceni 2.Jeszcze się śmieję. Fantastyczna komedia,polecam. Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,witaj. U mnie lekki mróz,pozostałości po śniegu.Prognozy zapowiadają zimę,dzieciaki z naszego regionu rozpoczynają od dzisiaj ferie zimowe,przydałby się śnieg... Przeprowadzka dzieci przeciąga się.Jak zwykle coś tam nie wychodzi,przeróbki w centralnym. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja już po pracy, śnieg pada ,śnieg pada cieszą się dzieci!!!!!!!! Zasypane wszystko, na drogach chaos. Droga powrotna zajęła mi 40 min , jechałam całe 40\ h. Ślisko jak cholera. Jedyneczko spróbuję znaleźć w necie ten film. Może i ja bym się trochę pośmiała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Masz prawdziwą zimę.Trochę utrudnia życie,ale ma swój urok. Pierwszą część oglądałam w necie,na drugą wybrałam się do kina. Druga lepsza.Polecam,polecam.Jeszcze dzisiaj się śmieję. Przeprowadzka w toku? Napisz coś o swoim nowym domku. Trzymaj się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko , witaj Lunka x Wy chociaż przez chwilę cieszyłyście się śniegiem. U nie chyba nie przesadzę jeśli napiszę ,że jest wiosna. W okół zielono, na termometrze temperatura dodatnia. W styczniu wychodzę na łąkę żeby urwać trawki dla Pusia. Jedyneczko jeśli będą grać ten film postaram się obejrzeć. Według mnie obejrzeć dobrą komedię nie jest łatwo. x Lunka No właśnie czy pakowanie w toku ???? kiedy planujesz przeprowadzkę?? x O tej porze śmiało mogę zaprosić Koleżanki na herbatę. Oryginalna angielska ...bardzo dobra. Zapraszam więc i miłego popołudnia życzę. x Hej paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Życzę Paniom miłego niedzielnego wieczoru w domowych pieleszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Rozpoczynam tydzień pierwsza:-) Zapraszam na kawę,ciasto piegusek,częstujcie się. Globusiku podsyłam Ci biały puch,po nocy mam go wkoło;-) Idę po łopaty i Zenka. Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyna dziękuję za kawę! Ciacho dobre. Nasze nowe mieszkanie jest na pierwszym piętrze. 2 pokoje z kuchnią, łazienka. Na nas dwoje będzie akurat, nie będzie tyle sprzątania. Do tego mały ogródek z którego się bardzo cieszymy. Jest jasne mieszkanie. Salon chcę urządzić na czarno biało. Jedną ścianę wytapetowaliśmy na czarno. Tapeta ma delikatne wzory kwiatów. Sypialnia w kolorach fioletowo stalowych. Zwijam się do pracy, miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Oglądałam zdjęcia psów do adopcji. Zastanawiam się , czy nie wziąść jakiejś suni do domu. Smutno mi bez Kaji. Dzięki za polecenie filmu, może wybiore się do kina? Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. x Nie było mnie tylko jeden dzień i tyle się ...zadziało..:) pakowanie, malowanie, urządzanie , przeprowadzki. Koleżanki zaczęłyście rok ważnymi sprawami. Powodzenia. x Marylko Dobrze myślisz. Weź następczynie Kai. Wypełni ciszę , smutną ciszę. Adoptowane pieski są wspaniałymi przyjacielami. x U mnie posypało troszkę śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mario, czas leczy rany- przebolejesz. Miałam to samo 😭. Postanowiłam, że już NIGDY nie chcę tego przechodzić, to straszny ból. Nie wezmę/ kupię już żadnego pieska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witam się z Wami bardzo spóźniona dzisiaj. Praca;-) Marysiu,rozumiem Cię,że tęsknisz za swoim pupilem.Gdybyś mogła uszczęśliwić jakiegoś czworonoga przygarniając go do siebie z pewnością odwdzięczyłby Ci się swoim oddaniem i przyjaźnią. Do nas na plac przychodzi codziennie mały kotek.Widać ,że jest wykarmiony i zadbany,ale upatrzył sobie miejsce w warsztacie na małej przyczepce,kładzie się tam i obserwuje mojego M. Nikogo się nie boi:-) Wzbudził w nas wielką sympatię i zazdrość w suni sąsiadów:-D Przybiega co dzień,przygląda się kotkowi,warczy na niego chcąc zgonić go z legowiska,ale kotek się nie daje:-) Mamy ubaw... Globusiku,mój śnieżek dotarł do Ciebie:-) Pozdrawiam Was wszystkie.Pa. Mamy ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Jedyneczko komputer chodzi dzisiaj jak wół!!! jaka przyczyna nie wiem. x Wiesz co??? aż się rozczuliłam historia z kotkiem. Jest pewne,że przegoni myszy:) x Tak śnieg w dalszym ciągu pada ale taki maciupeńki. Temperatura dodatnia więc szybko się topi. Przygwożdżona jestem w domu. Przegląd instalacjo gazowej. Nic to :) łączę dobre z pożytecznym. Pomrukuje Frania , bedzie czysta bielizna pościelowa. x Miłego dnia wszystkim.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko to ja. Nie wiem dlaczego zrobiono ze mnie gościa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Poznałam Cię od razu;-) Czyli jesteś uziemiona dzisiaj:-) Trudno,najważniejsze bezpieczeństwo,dobrze,że takie kontrole są przeprowadzane,mam nadzieję,że regularnie. A u mnie słoneczko dzisiaj świeci,jak przyjemnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×