Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka:-) Dzień dobry,a co to kawy dzisiaj nie było??? Była,była tylko,że bez Was. A ja jakaś taka zabiegana jestem od poniedziałku,nawet fryzjera zaliczyłam ;-) Słonecznie Was pozdrawiam i biegnę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ja pobiegałam również. Przyszłam na zapach po kawie:) Zapowiada się nam biegany cały tydzień.... bo jaki poniedziałek takie wszystkie dni tygodnia. U mnie była namiastka deszczu:) słońca ...niet!!! x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Ja już spokojnie siedzę i rozmyślam o niebieskich migdałach;-) Słońce już u mnie dzisiaj było,teraz wiatr z deszczem:-( Byłam dzisiaj z uchem...wszystko dobrze,na szczęście.Wczoraj skończyłam antybiotyk.Ale mnie osłabił:-(Dostałam taką porządną dawkę... Ale przyznam się Wam,że nie nadużywam,chyba ,że mus,konieczność .Ostatnio może z 5 lat temu;-) Czytam teraz sagę ,chyba tak to można nazwać:Dzieci na poddaszu...Płatki na wietrze...A jeśli ciernie... Pogrążyłam się,nieodpowiedni lektura,zbyt przytłaczająca. Pozdrawiam Was. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko czy jest jeszcze ciut kaw??? Wyobraź sobie,że zostałam dawcą krwi:) U mnie wczoraj popadał deszcz ale bardzo malutki. Dzisiaj wiatr i chmury walczą ze sobą ....gonią się:) Jedyneczko mam podobnie . Czytam pół kryminał , pół powieść. Kłopoty , smutek , śmierć ...wciągnęła mnie bardzo. x Bywaj i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dwaj koledzy spotykają się po pracy. Jeden mówi: - Cześć Franek. Mam pytanie, dlaczego szef był na ciebie zły, przecież ty jesteś zawsze pracownikiem miesiąca! - A bo widzisz, byłem wczoraj na jego urodzinach, wznieśliśmy toast na jego cześć. On, żeby nie być gorszy krzyknął: - Niech żyją pracownicy! Na to ja: - Tak? A za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Smutny,lecz prawdziwy kawał... X Moje dzieciaki pakują się dzisiaj;-) Nie wiem czy tak na serio???Czy to już?? W ich domku jest wszystko na cacy,ale...ode mnie wszędzie blisko:-D Ime gdzieżeś??? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jestem Jedyneczko,jestem ;) Za czytanie się wzięłyście widzę ;) A my byliśmy w niedzielę w kinie Na "Disco polo" Mąż się uparł,więc wyjścia jako takiego nie miałam ;) Film taki sobie,choć obsada doborowa Globusiku Dawcą krwi zostałaś? No jak to...:D Kawał zgodny z praktyką ;) Jedyneczko Kiedyś to musiało nastąpić...Taka kolej rzeczy,że dzieci wyfruwają z gniazda ;) U mnie dzień szary i ponury Deszcz ze śniegiem pada Ale ja i tak wyglądam wiosny :D Marysiupozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Też wybierałam się na film DISCO POLO w piątek,ale jeszcze do nas nie dotarł:-D Zmyliły mnie afisze z datą 27 II. W zasadzie nie lubię muzyki takiej jak w tytule,ale właśnie dla obsady,chciałam zobaczyć cóż tam reżyser wymyślił... Wkręceni II był świetny... Do kina chodzę z koleżanką,potem możemy sobie przedyskutować:-D Za oknem jest tak ponuro i paskudnie:-( przysypiam. Dzisiaj mam nowość na obiad.Naleśniki z soczewicą.Gotowiec;-) Nie spodziewałam się,że będą takie smaczne:-) Kosztujcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie nie jadłam takich naleśników więc chętnie posmakuję. U mnie zły dzień, pozmieniały się palny :( nawet kot nie chce spać. Za to po naleśnikach pójdę pod kocyk. Przecież mogę!!! x Ime a no tak jestem dawcą z dużym siniakiem:) jakaś pamiątka musi być:) Co do filmu ..nie byłam... ale akurat wczoraj słyszałam rozmowę na jego temat. Różne są zdania ale to przecież normalne , a obsada faktycznie doborowa. x Poza tym u mnie stara bieda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Blondynka dzwoni do serwisu komputerowego: -Komputer nie widzi drukarki, już monitor obróciłam w jej kierunku i nic. Co robić? -Pokazać palcem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D ;-D ;-D Globusiku Rozmowa przyjaciółek: - Wiesz, wczoraj mój mąż nie wrócił na noc do domu. Powiedział, że spał u przyjaciela. Zadzwoniłam do jego pięciu najlepszych kumpli. - I co? - Okazało się, że u dwóch spał, a u trzech jeszcze śpi. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Daj,podmucham to siniak szybciej zniknie ;) Ffffuu pfffuu :D Jedyneczko Pierogów z soczewicą jeszcze nie jadłam Daj gryza ;) Do juterka i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na porannym spotkaniu. Zapraszam na kawę. x Ufff co za noc. ....nieprzespana... x Ime dobrze,że podmuchałaś na siniaka. Dmuchał tez wiatr.:) pomogło , jest mniej siny. Zobaczę jak oceni to lekarz:) x Ime żarcik super:) śpioch z tego męża. Przybywaj na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem. Kawa z poślizgiem,miałam małą awarię. Dzbanek bezprzewodowy zapłonął...Wczoraj go odkamieniałam i zepsuł się wyłącznik???Nie wyłączył się po zagotowaniu wody i tak gotował,gotował,aż mój kochany bohater starszy S który notabene jeszcze się nie wyprowadził na całe szczęście zresztą,zapobiegł pożarowi:-D Mam już zapasowy czajnik,tak więc kawa gotowa,zapraszam... Cóż za oknem??? Ano prószy śnieżek i na minusie... Dobrego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Jak widzisz udało nam się szczęśliwie razem zaparzyć kawę.Delektujmy się więc;-) Siniec ,aż taki duży?:-( Dawaj rękę Globusiku,ponoć ja mam ręce które leczą:-D tak mówi moja mama;-) Dotknę i po bólu. Co tam na Kaszubach??? pada? wieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj syn się nie wyprowadził???? a gdzież jest taki ciepły piec??? tylko u mamy:) Jak widzisz w każdej chwili jesteście sobie potrzebni. Bez czajnika być nie może:) U mnie bez zmian , za oknem słońce. Nic nie prószy , ciut wieje. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki Dzięki za...wiadomo co ;) :D Globusiku Pomyliłaś mnie z Jedyneczką ;) To ona ten kawał o mężu... Jedyneczko A to ci heca! Ty nasza piromanko ;) Na Kaszubach wieje i pada mokry śnieg,brrrr Pomimo to zamiaruję wybrać się do miasta Dobrego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie witam:-) Ime,Globusiku,zasypało nas:-D Cóż za widok;-) No takiej zimy taj zimy jeszcze nie było. Ime nakładaj ciepłe kalosze... Globusiku,ano spakowali wczoraj tylko jedną torbę:-D Oj, pamiętam ja swoją przeprowadzkę od mamy... Trwało to dobrych parę miesięcy:-),ale ja miałam dwójkę małych dzieci,a mieszkanie u mamy też spore...nie spieszyło mi się;-) Ale jak już się wyprowadziłam to na zawsze:-D Teraz jak mama niedomaga to czasami zanocuję ... X Oj jak pięknie płatki śniegu tańczą na wietrze....Nie mogę oderwać wzroku zza okna.. Dobrego dnia dziewczyny.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. U Was śnieg , u mnie deszcz. Cóż , to marzec ... a w marcu , jak w garncu. Kupiłam dziś sweterek dla córki na urodziny. No i myślę co kupić wnukowi na 7 urodziny. Interesują go gry komputerowe, uważam że za dużo spędza czasu przed kompem, wiec gry nie kupię. No i mam problem! Może mi coś podsuniecie? Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam się z Wami i zapraszam na kawusię. X Oj Marysiu,zupełnie nie mam pojęcia:-( Brak małych dzieci w moim otoczeniu,tylko jeden pampersiak... Ja niedawno odkryłam ,że Dobranocki już nie ma w telewizji.. Patrząc na zabawki w Tesco zastanawiam się czasami co to za dziwolągi:-D Jak Ci podpowiem,że książkę;-)z dedykacją na pamiątkę... Globusiku wstałaś??? Ime puk,puk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kukam i kukam i nikt mi nie odpowiada. Czekam z czarnym płynem. Zapraszam. x Babki jestem zakręcona jak pogoda za oknem. x Jedyneczko znowu masz zimę???? coś takiego !!! u mnie szarugi. Co się tyczy przeprowadzki dzieci ,uważam ,że maja rację. Któż by w taką pogodę się przeprowadzał:D x Ime wszystko mi się myli:D i wiem dlaczego. Wina księżyca w pełni. x Marylko Na niedzielę przewidują ładną pogodę:) Główkuję co kupić wnukowi. Oj to nie łatwa sprawa. Chyba łatwiej wybrać coś dla dorosłego niż dla dziecka. Na gorąco nic nie wymyśliłam. Liczę na Ime i Jedynkę może podrzucą jakiś pomysł. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko tak , wstałam i prawie stuknęłyśmy się ramionami na peronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Zagapiłam się na peronie;-) Tak u mnie zima dała znać ,że jeszcze trwa. Dzisiejszej nocy mróz.wczoraj sypało przez cały dzień,coś tam zostało po tym śniegu.Ślizgawica. 56 dni wiecie już zapewne do czego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Z językiem na plecach,ale jestem już z Wami ;) Wzięłam się wczoraj za gotowanie mięsa na zylc Dzisiaj pomieliłam,doprawiłam i do słoików ;) Chałupa posprzątana.Obiad wstawiony... Marylko Jak to się mówi-Umiesz liczyć? Licz na siebie ;) Globusik chyba przecenił moje możliwości Wiem tylko,że teraz na czasie jest gra Simsy4 No ale Marylka nie chce gry kupować i zdaje się,że owa gra jest dla starszych dzieci Musiałabym wiedzieć,co wnuk Marylki lubi oprócz grania na kompie ;) U mnie śniegu pełno Teraz topnieje i spada z dachu,a że na poddaszu mieszkam to i huk jest porządny :O Zabieram się za rachunki Jak ja tego nie cierrrrpięęępowiedziałby smerf Maruda ;) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mamo, zakochałem się. - Jak wygląda? Jak ma na imię? Umie gotować? Jest z dobrej rodziny? Czym się zajmuje? Jaką szkołę skończyła? Czemu mówisz mi dopiero teraz? Kiedy się umówiliście? Przyprowadzisz ją? Czy to na poważnie? -. .. tato, zakochałem się. - W dziewczynie? - Tak. - Dobrze... :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D Ime dawaj rachunki,liczę swoje to i z Twoimi się uporam;-) Ależ z Ciebie pracuś...wszystko masz na tip,top;-D We mnie buntownik dzisiaj siedzi.Rozkojarzona jestem i niechętna do roboty:-( Globusiku upajam się zapachem olejku geraniowego.Może to on mnie tak usypia:-) Upiekłam ulubione ciasto moich dzieci "salceson",jeszcze ciepłe,częstujcie się.. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Ha ha :D Wszak dzisiaj mamy dzień teściowej ;) Ja co prawda jeszcze nią nie jestem ale czas szybko leci,więc już za niedługo ;) Jedyneczko Z nieba mi spadasz :D A więc tak... O Jezusiczku! Ale tego! :O Dasz radę z tymi rachunkami? ;) Biorę gryza salcesonu,w zamian zostawiam zylc :D Nara-jak to młodzi mówią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOOO Matko Babki mam gęsią skórę ...mowa o rachunkach:) x No właśnie z opóźnieniem usłyszałam ,że dzisiaj dzień teściowej:) tej dobrej i tej złej. x Ime zylc również robię. Ostatnio co prawda rzadziej ale przypomniałaś mi ,że powinnam zrobić. x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×