Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Ja też witam .Za oknem 8 st.Delektuję się kawą. x Jedyneczko jesteś dzisiaj bardzo szybka. x Marylko pamiętałam o Tobie.Trzymałam kciuki i myślałam pozytywnie. Będzie dobrze. x Imś Jak u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Rano miałam poumawianych ludzi. Jeden nie pokazał się,nawet nie zatelefonował:-( Jestem przyzwyczajona do takich sytuacji... Klient trafia na czarną listę:-D U mnie też się ociepla ;-) Spacer do sklepu był przyjemny;-) Dobrego dnia wszystkim. Imuś odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marysiu Myślami byłam z Tobą ❤️ Mam nadzieję,że stresu miałaś jak najmniej bo wiem,że bez niego się nie obeszło Napisz proszę coś więcej ;) Co do C,wczoraj poszło jej trochę wód płodowych,więc nie wiadomo czy nie urodzi :O Jedyneczko Ola Boga! Czego to nie znalazł Twój M w kominie ! :D :D Cała skarbnica! Ja się dziwię,że ten komin w ogóle mógł funkcjonować :D Też mamy różnych klientów ale ostatni to przechodzi sam siebie Globusiku Ty chyba wiesz jak u mnie ;) Szybko... Ja tam wiatru w żagle nie potrzebuję :D Za 2 godziny ruszamy do C Wczoraj jej się sałatki jarzynowej zachciało ;) No to mama siada i kroi...;) Miłego weekendu Wam wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imuś. Dziewczyny za wszystkie ściskam całe dłonie. Myślę ..niech będzie tylko dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Było napisane dużo iiiiii poszło w dal.Było SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry x Jedyneczko na szczęście zostałaś wpuszczona, szlaban otwarty. Ja też mimo zimna doszłam na umówione miejsce. x Zapraszam na kawę. x Maj za pasem a w pogodzie nic się nie zmienia na dobre. x pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Choć raczej smutny :( Co prawda C wczoraj wyszła ze szpitala...ale miałam przykry incydent z pijącym małżeństwem w męża rodzinie Nie będę się rozpisywać co i jak Fakt faktem,że zaczynają ostro przeginać Jakby człowiek nie miał innych problemów Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Imuś Jeśli nie jest konieczne odpuść sobie rodzinkę. Najważniejsza jest C.Życie kręci się wokół niej. Cały czas myślami jestem z Tobą. Dzięki ,że napisałaś. x Jedyneczko wstawaj i podnoś roletę. x U mnie zaczął padać śnieg , gdzie ta wiosna ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam Was... Zapraszam na kawkę. Imuś...jak nie kijem to pałką:-( Trzymaj się kochana...ja tam wierzę ,że Ty dasz sobie ze wszystkim radę...❤️ Globusiku co tam u Ciebie za oknem? U mnie ziąb!!! Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj :-) Nie widziałam Ciebie jak pisałam Mogłabym przysiąc,że Twojego postu nie było:-) Kafeteria w balona nas robi:-( Powiadasz,że śnieg u Ciebie pada:-( Cały kwiecień był zimny....jeden słoneczny i ciepły dzień i to wszystko. Co zrobić?? Taki klimat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko cały czas pada śnieg!!!!! Masz rację kafe uderza tam gdzie nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Globusiku U mnie też padał wczoraj śnieg :( Zmarzły mi roślinki na balkonie 😭 Rodzinkę M,już dawno sobie odpuściłam To oni uzurpują sobie prawo do gnębienia innych Jeśli nie chcę spełnić ich bełkotu,zaczynają się pogróżki... Jedyneczko Padnę ale dam radę ;) Jutro z C do szpitala na kontrolę jadę Gdzie Marysia? Gdzie Lunka? Pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durna babo,kiedy zmądrzejesz? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Ćześć dziewczyny. Dziękuję za pozytywne myśli. Teraz czekam na wyniki ok.15 maja. Mam guzka na twarzy, bez badania onkolog orzekł; rak skóry. Super podejście do pacjenta. Aż nie chce się gadać. Trzy dni byłam spanikowana, teraz czekam. Ime mam nadzieję, że z wnusią dobrze. Jedyhko , Globus pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysieńko A może to zwykły kaszak? Mój M takowe miewa Dwa lata temu miał wycinany przez chirurga Strach ma wielkie oczy,sama to wiem po sobie ;) Myśl pozytywnie,ja Ci w tym pomogę ❤️ 👄 Bywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie dziewczyny,zapraszam na kawkę. Marysiu będzie ok.bardzo dziwię się postawą lekarza. Czekajmy cierpliwie na wynik,tak swoją drogą,długo:-( Przesyłam Ci pozytywną energię;-) Imuś pospieszyłaś się z tymi roślinkami;-) Ja cierpliwie czekam na wiosnę:-D Globusiku jesteś?Cieplej dzisiaj? Pozdrawiam Was do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. x Marylko Spokojnie!!!! gdyby każdy guzek /tym bardziej na twarzy/ okazał się rakiem to polowa nas nie chodziłaby po tej ziemi. Lekarz???? brak słów!!! potrafi zdołować. Wiem , że czekanie to niepokój ale trzeba przez to przejść. Nie dopuszczam myśli ,że jest coś złego. Na diagnozę czekam razem z Tobą .Będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam Cię. x Imuś No i dobrze !!! że odpuściłaś. Powodzenia na wizycie kontrolnej życzę. Wczoraj u mnie śnieg i deszcz padał cały dzień. Było zimno. Dzisiaj z resztą też. Widzę jak ludzie kupują sadzonki ale moim zdaniem za wcześnie żeby sadzić. Imus w połowie maja może być bezpieczniej . x Jedyneczko czekam na Ciebie. x Zapomniałam o kawie. Oczywiście jest przygotowana. Ja kończę pierwszy kubek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko jestem, minęłyśmy się w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ale leje:-( Kawa postawi nas na nogi,zapraszam. Globusiku co tam Twoja kicia przeskrobała??? Słyszę,jak coś jej tłumaczysz:-D Imuś ja się czuje C wszystko ok?? Idę po chałkę i rogale;-) I po coś coby do garnka włożyć... Studencik dzisiaj przyjeżdża na dłuuugi weekend. Pozdrawiam Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dziękuję za gorącą kawę. U Ciebie już leje, u mnie za chwil kilka będzie lało. Oczekiwany maj za pasem i co???? dalej będzie zimno. Jedyneczko moja kicia staje się coraz bardziej wybredna. Domaga się jedzenia nie wiem jakiego:) każdego dnia prowadzę z nią rozmowę dyscyplinującą:) a ona mnie olewa!!!!! Ty już pognałaś po zakupy mnie też czeka wyjście.Nie jestem zadowolona. x Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Jestem z powrotem. Pada śnieg... Dobrego dnia Globusiku,suchego. To Ci kicia wymagająca:-D Puśka mojej sąsiadki i trochę moja;-) przeniesiona została na czas letni do garażu. Pani Jasiunia wała ją do domu jak lecą bajeczki ze zwierzątkami:-D Koniecznie muszą jej wstawić TV do garażu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Wpadajcie na kawkę:-) Czarne chmury nadciągają:-( U mnie wszystko po staremu;-) Globusiku drepczesz już?? Dzisiaj zaspałam...dobrze,że do roboty blisko:-D Pozdrawiam Was wszystkie.Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko drepcę ale powolutku. Jestem nie wyspana.Zasiadam więc do kawy. Z przyjemnością się napiję. Wasza kicia lubi oglądać bajki a moja najchętniej zagoniłaby mnie do łóżka ,ona leży obok mnie i czeka na głaskanie:) Jeśli mówię ,że nie mam czasu chodzi za mną i nędzi.:) U mnie na początek dnia słońce,ale tak jest codziennie. Za godzinę dwie przychodzą chmury i deszcz. x Imus co u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Ciężkie te poranki Globusiku. Nasza Puśka to suczka;-) A Twoja kicia to pieszczoch:-D O,zaczęło lać:-( Jeszcze żadnej roślinki nie zakupiłam na tarasik. Ciągle czekam na słońce:-) Ime nie daj się prosić..... Do uzdrzeni;-) Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Nie musisz mnie prosić przecież ;) To jest nas dwie...ja też zaspałam :D Globusiku Odnoszę wrażenie,że napisałaś o naszym psie :D Tyle,że ja go nie wpuszczam do swojego łóżka ;) U mnie po staremu,choć pewne rzeczy się pozmieniały ;) Nie byłam z C w szpitalu...bo załapałam bakcyla od Juniora :O Bałam się,że ją zarażę,wiec pojechał z nią ktoś inny Na mnie maść działa,na Juniora coś nie za bardzo Ponoć maleństwo ułożyło się główką w dół...więc ;) Dwa dni szaleję z wertykulatorem i czuję wszystkie swoje mięśnie ;) Wczoraj zdążyłam rozsypać nawóz na trawniku przed ulewą :D Robi się coraz ładniej w tym moim ogródeczku...:D Pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×