Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej dziewczyny. Żimno się majówka zapowiada. Wyciągnęłam z szafy ciepłą kurtkę. W ogrodzie posadziłam już sadzonki astrów, pewnie zmarzną. Miłej majówki kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Wstawać śpioszki, kawa czeka :) Marysiu Wzajemnie i spokojnego oczekiwania na wynik... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HEJ DZIEWCZYNY x Imuś no nie do wiary już jesteś na kawie:) dosiadam się i żłopię bo tak w nocy czekałam na kawę ,że nie wyspałam się:):) Ty dalej upiększasz ogród!!! nie straszny Ci deszcz ani chłód. Ime maleństwo powolutku szykuje się do drogi. Pozdrawiam Was serdecznie. x Marylko mam kurtkę taką pół zimową i cały czas w niej chodzę.Przed wczoraj zmarzłam , kurtka nie wystarczyła. x Jedyneczko Kawa stygnie:) x U mnie rozpoczynają się imprezy długiego weekendu. Wybieram się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. No witam,witam panie;-) Imuś dzięki za kawkę,smakuje wybornie;-) U mnie weekend pracujący... Nie ma co się martwić,pogoda i tak nie sprzyja .... Imuś oczekujemy więc na wnusię:-Dale spokojnie,nie ma co się spieszyć.... Dobrego dzionka koleżanki Praca wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Czy jeszcze świętujecie???? jesli nawet to poranna kawa doda animuszu.Zapraszam. U mnie bardzo zimny poranek. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąteczka:-D ❤️ ❤️ ❤️ Świętujemy Globusiku. Piąty Rok RAZEM 🌻 Bądźcie zdrowe kochane i niech Wam zawsze słonko świeci... X Piję z Wami na razie kawkę:-D Dzięki Globusiku,że jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was słoneczkiem Globusiku Dziękuję za kawę :D Smakuje wybornie,zwłaszcza w taką rocznicę :D Zwłaszcza,że to Ty rozpoczęłaś 5 lat temu ten topik ❤️ 👄 Jedyneczko -ka Marysiu Lunka Byliśmy wczoraj w Łebie Pomimo lekkiego chłodu,tłumy ludzi Radio Zet rozkręcało imprezę ;) Dobrego dnia babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej Dziewczyny.Jedyneczko:) Przeoczyłam taka ważna rocznicę. Dziękuję Wam za to,że jesteśmy razem. Tyle się u nas działo. Dobrego i złego. Mimo tego nie dajemy się.Idziemy do przodu. Miło jest rano wpaść na kawę i napisać kilka słów. Poważniejsze sprawy zostawiamy na @. Odległości jakie nas dzielą nic dla nas nie znaczą. Niech tak trwa jak najdłużej ❤️❤️ x Ime u mnie wczoraj też było chłodno.Mimo tego byłam na targach. Było tam wszystko co trzeba i nie trzeba:)Finał to kawiarnia na wprost magnolii i pogawędki,. x Marylko przybij piątkę na rocznicę:) x Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe dzień dobry:-) Jak zwykle maj pędzi wielkimi krokami... 4 dzisiaj:-) Zapraszam na kawkę. Wczorajszy dzień cudny,ciepły,słoneczny. Po południu padał deszcz i świeciło słońce.Tak przez dwie godziny,efektem tego była przepiękna tęcza,dwie;-) Matury dzisiaj się zaczynają.Chwila refleksji.... Trzymam kciuki za zadających.Mamy w swoim gronie takowych? Lecę do sklepu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko siadam , piję kawę i gadam z Wami. x Maj piękny miesiąc minie szybko jak wszystko. Mimo ciepła doprawiłam sobie gardło. Nic mi nie pozostaje tylko się kurować. Za wszystkich maturzystów trzymam kciuki . x Pozdrawiam kumpelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Wczoraj się dowiedziałam ,że przeszczep szpiku się przyjął. A...dostała wiadomość, że kobieta wyszła ze szpitala , wszystko jest na dobrej drodze. A...jest bardzo szczęśliwa , my również się cieszymy. Za trzy miesiące jesli ..A... będzie sobie życzyła otrzyma drugą wiadomość oczywiście z kliniki w której wszystko się dzieje. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Cudowna wiadomość . Musicie być dumni z A... A... też szczęściem tryska❤️ Ogromne przeżycie.... Miło jest słyszeć o takich pięknych gestach. X Właśnie wróciłam z bazarku. Zakupiłam moje ulubione kwiaty,dzisiaj obsadzanie. Dobrego dnia ROLETA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę ;) Jesteśmy obie z C po wizycie u gina Jutro jadę z Juniorem do dermatologa Pozdrawiam Was serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie, Kawa się parzy.Za chwilkę będzie gotowa. x Ime Jesteś jak ...pan samochodzik..... jeździsz od lekarza do lekarza. Coś czuję,że ja też powinnam się wybrać. Powodzenia , wracajcie zadowoleni. x Jedyneczko czy kwiaty posadzone????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Byłam kawę przygotowałam , liścik napisałam ale chyba pomylił drogę o go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jestem z kawą. Zapraszam..... Ime i co wynikło z wizyt??? Globusiku jesteś??? U mnie sezon w pełni... Pozdrawiam Was w między czasie wpadnę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko jestem trochę błądziłam , po szlabanem nie chciałam przechodzic:) Jestem dzisiaj na NIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Globusiku Zrobisz mi trochę miejsca na Jedynkowej huśtawce? ;) Pobujamy się razem :D Ups...chyba zapomniałam,że dzisiaj jesteś na NIE ;) :D Jedyneczko Z wizyt wynikło,że wnuczka,jak to mówi C,przywaliła z wagą :D Obecnie ma około 2,40 kg,więc nie jest źle ;) U mnie trochę gorzej ale to już starość i nie ma się czemu dziwić :D Wizyta z Juniorem u dermatologa...Hm...dostał 5 maści :O Aż mnie przeraża pójście do apteki :D I wiecie co? Pani w szkole Juniora,wpadła na pomysł,żebym ugotowała na dzień dziecka swojski kompot...z czereśni! Skąd ja jej teraz te czereśnie wezmę,to nie mam pojęcia :O Macie jakieś pomysły? ;) Widziałam małe stadko szpaków na łące,to może je zapytam bo one są smakoszami tych owoców :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię hejka na rozpoczęcie dnia. Oczywiście zapraszam na codzienną kawę. x Dziewczyny nasza Marylka przesyła pozdrowienia dla naszej ....paczki... jest w sanatorium nad morzem.Ponieważ nie wzięła laptopa odezwie się po powrocie około polowy maja. x Ime wnusia rośnie ,wiadomość bardzo radosna.Juniorek ciut gorzej. Bidulek kiedy on będzie się smarował tyloma maściami.Oby były skuteczne. Ale kompot z czereśni to nie lada wyzwanie. Chyba nic z tego nie będzie .Nigdzie nie widziałam czereśni , nawet w słoiczkach. Co ta kobieta wymyśliła??? i dla czego akurat z czereśni???? Mam ubaw po pachy:D x Jedynko przybywaj i pomagaj rozwiązać problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzięki Globusiku za kawkę i pozdrowienia od Marylki. Śmieję się z tego kompotu z czereśni. Może p. pomyliła z wiśnią??? Tak sobie myślę,że z czereśni kompot jest nie dobry!!! Pani pewnie bardzo młoda??? Mrożony z Horteksu pewnie w markecie można kupić. Ime ugotuj z rabarbaru i zaskocz panią,tak jak i ona to uczyniła:-D Ime o jakiej Ty starości mówisz???Co powiesz jak będziesz miała np.98??? Globusiku co za oknem??? U mnie cieplutko,ale zapowiada się na deszcz. W sumie dawno nie padało:-) niech pada i podlewa skalniaki. Dzisiaj mam wizytę u kosmetyczki,nie mam czasu na ogrody;-D Prześlij pozdrowienia dla Marylki. Dobrego dnia babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś dzisiaj na bazarku kupiłam jukę ogrodową. Jestem podekscytowana;-) Cudeńko...obejrzyj sobie w google. Globusiku,a ty posiadasz rabatę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ;) Globusiku Dziękuję za pozdrowienia od Marysi,odwzajemniam ❤️ No właśnie ja też mam ubaw po pachy z tych czereśni,tym bardziej,że pani starsza ode mnie a nie jak sugeruje Jedyneczka,młoda ;) Jedyneczko Toć ja tyle nie dożyję! :O ;) :D Rabarbar co prawda mam w ogrodzie ale posadzony w zeszłym roku,najlepszy ponoć po 3 latach :D Jukę oglądałam na allegro,też się zastanawiałam nad jej kupnem... U mnie słońce i susza Samochody wyglądają jakby po pustyni przejechały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Jak to mówił król Julian... wstajemy wstajemy wstajemy:) Kawa czeka Aaaa, dam Wam jeszcze pospać :) Ciiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime x wstaję,wstaję, wstaję!!!! czy po wypiciu kawusi możne sie jeszcze glebnąć???:) Ostatnio się rozleniwiłam:) Od dzisiaj muszę coś zmienić!!! robota czeka. Ime myślę nad kompotem:) znając Ciebie wiem ,że zadziwisz wszystkich. Na samą myśl leci mi ślinka:) x Jedyneczko zobacz jaką niespodziankę zrobiła nam ....nasz miłość. Raniutko przygotowała kawę:) Czy kosmetyczka zdała egzamin?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Obudziłam Cię? ;) Jak po wypiciu kawy będziesz mogła, to się glebnij :D Byleby na łóżko ;) Kompot...no tak Wpadł mi pewien pomysł do głowy :D Moja mamcia ma zapasy w piwnicy,więc się tam zakradnę i... ...dostanę po głowie od taty,bo na tym samym poziomie jest jego królestwo,czyli stolarnia :D :D :D Jedyneczko No właśnie,co robiłaś sobie u kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka:-D U kosmetyczki upiększałam się ;-) "od stóp do głów" Ime co ty tak po nocy wstajesz??:-D Ale za kawusię dziękuję....i pobudkę;-) Zrobiłam już obchód po mieście,cieplutko..... Globusiku glebłaś się??/ :-D Pozdrawiam Was,do zobaczenie ponownie. Poszłabym sobie na wagary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po południu. O tej porze proponuję herbatkę goździkową. Sześć goździków na szklankę. Zalać wrzątkiem. x Jedyneczko nie.. glebnęłam.. i zrobiłam błąd . Muszę się Wam przyznać,że za bardzo męczy mnie kaszel.Czyżby w poniedziałek czekała mnie wizyta ,wiadomo jaka:( Jedyneczko zrobiłaś ze sobą wiosenne zmiany. Tak trzyamć!!!!! x Ime z powodu kaszlu juro nie dokonamy inspekcji u naszej Jedynej:( x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry zostawiam kawę i mówię do zobaczenia. x Dopadło mnie wiosenne przeziębienie . Konieczna wizyta u lekarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×