Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry Może i pochmurny ale szklarnia posprzątana wreszcie ;) Globusiku Masz tak samo jak ja ;) Też mi się nie chce planować świąt Jedyneczko Sypnij przepisami :D Zapraszam na dorsza pod pierzynką z brokuła i sera :D Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłości witaj:-) Jakie Ty pyszności gotujesz:-) Moje klimaty,podkradnę porcyjkę. Moje przepisy ? Pustka.... Ale....ostatnio koleżanka poczęstowała mnie kapustą z ananasem i chociaż nie lubię na słodko-kwaśno to było bardzo ciekawe w smaku. Otóż, kiszoną kapustę smaży się na masełku klarowanym do miękkości,na koniec dodaje się dużo zeszklonej cebuli, ananasa posiekanego w bardzo drobną kosteczkę i zalewa się syropem z tegoż ananasa z puszki... Do tego białe ,malutkie kiełbaski pieczone,lub obsmażane.. Dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hej dziewczyny. K. opiekuję się do końca marca. Potem jadę do sanatorium, a co póżniej nie wiem. Jak nie będę dorabiac nie starczy mi kasy. Pozdrawiam kobietki.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Stawiam kawę;-) Co prawda dzisiaj zimną piję,nie wyrabiam się na zakrętach. W mieście ludzi od rana dużo,zaczęła się już gorączka przedświąteczna... Marysiu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry Rzeczywiście dzisiaj zimno,brrr ;) Jedyneczko Ja też już nie wyrabiam na zakrętach Całą rodzinkę miałam na obiedzie,sprzątanie,pranie... I jeszcze do mamci skoczyć muszę bo to dzisiaj Józi jest :D Osz Ty,cwaniaczku jeden! :D Chyba jednak jeszcze nie można sadzić ;) Dziury trzeba w niej załatać ;) Pozdrowionka dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki pozwalam abyście wymierzyły mi karę:) nie przyszłam na kawę i nie mam nic na usprawiedliwienie. x Jedyneczko a gdzie żeś tak biegała ,że zakręty były za ostre:D ja po wiosennych porządkach miałam czas wolny , tylko dla siebie. x Dziewczyny jutro jadę na międzynarodową wystawę kotów . Już się cieszę. x Ime oooo znaczy się już jest pełna chata. Menżczyźni :D powrócili. Jest dla kogo przygotowywać żarełko. No to dobrze,już nie tęsknisz:). O dziury w szklarni się nie martw, ja to załatwię. x Witaj Marylko. Jednak K idzie do przedszkola. Wiem ,że jesteś zmęczona ale początkowo będzie Ci brakować tego obowiązku. Fajnie,że jedziesz odpocząć. Napisz dokąd poprowadzą Cie oczy:) Marylko westchnęłam i pomyślałam jak długo jeszcze emeryci będą myśleć jak związać dwa końce sznurka. Te myśli na razie odłóż odpocznij. Jak będzie pokaże czas. X Lunka pozdrawiam i dużo sił Ci życzę. x Miłe Panie dobrego sobotniego wieczoru i dobrej niedzieli życzę. Ponieważ jest handlowa nie wydajcie za dużo miedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
Chciałabym pogadac na kzady temat z mezczyzna po 50 tce numer gg 57318950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Wiosennie witam Was. Zaparzyłam czarną. Zapraszam... Globusiku zaganiana jestem w pracy,coś się ruszyło... Imuś ❤️ trzymam kciuki. Wracaj do nas zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dzięki za czarną. Ja też jestem w ukropie. Niech się zakończy marzec wtedy pomyślę o wiośnie, kwiatkach itd. x Imus jak się czujesz ?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dzisiaj kawa deszczowa. Jedyneczko zapraszam. Pogoda prawdopodobnie pokrzyżuje mi plany. Szkoda nie, lubię tak. x Imus mam nadzieje,że już po wszystkim, że jest dobrze. Czekamy na wiadomość. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Dzięki za kawkę,u mnie również deszczowo i śnieżnie. Globusiku,wczoraj machnęłam wszystkie okna;-) Udało się,na zewnątrz też...i kryształy wymyłam:-D Myślę,że to dzisiaj Imuś będzie operowana,wczoraj miała stawić się do szpitala.Tak z biegu to pewnie nie operowali. W każdym razie zaciskam piąstki i łączę się z Tobą pozytywnie Imuś❤️ Globusiku bądźmy dobrej myśli. Czekam na Panią z jajkami;-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jdyneczko tak czekamy na Ime.Oby szybko wróciła do domu. Jesteś zuch !!! ja okna i porządki mam za sobą. Do mnie Pani przyjdzie jutro ze świeżymi jajkami. Pa powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko Pełne zaskoczenie bowiem zabieg miałam wczoraj Najgorsze było to czekanie i widok pań,mających zabieg przede mną :O, wszystko było owiane jakąś tajemnicą...Koleżanka z łóżka obok to klęła na lekarza ile wlazło ;) Ja sama nie wiem do końca co mi robili Jednego tylko jestem pewna...że pobierali wycinki do badania histo i coś tam chyba wypalali? Wyszłam 2 godziny po zabiegu ;) Mało spałam bo w nocy przed wyjazdem tylko 2 godziny Globusiku 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś❤️ Miłości Ty moja:-D Coś tak czułam,że to Ty. No zobacz,rzeczywiście zaskoczenie,że tak z biegu Cię potraktowali.Najważniejsze,że masz to już za sobą. Wracaj do zdrowia i do domku:-) Jajka trzeba malować;-) A może już jesteś w domu??? Ściskam Cię mocno Imuś,trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gapa ze mnie,przecież napisałaś ,że wyszłaś po dwóch godz./coś mi utkwiło,że wstałaś po 2 godz... Znaczy się jesteś w domku!!! Mogłabym zasypywać Cię jeszcze pytaniami;-) mam nadzieję,że dobrze się czujesz... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze trochę słaba,krwawię ale ogólnie jest dobrze ;) Dziękuję Wam kochane za troskę ❤️ Apetyt mnie opuścił,waga spada szybko w dół...może w święta to nadrobię? ;) Pozdrowionka moj***abeczki lukrowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry x Imuś bardzo się cieszę,że jesteś już po wszystkim. Mimo,że jesteś w domu to uważaj na siebie, nie szalej z robotą.Potrzebujesz czasu na zregenerowanie sił. Każdy zabieg osłabia organizm. Ja stoję na straży przy Tobie. x Jedyneczko dobrze,że podniosłaś szlaban. Trudno było się dostać na kawę. x No właśnie w czasie rozmowy woda zaczęła kipieć .Kawa gotowa. x Nie napisałaś czy autko kupione??? U mnie pogoda do bani. Wczoraj nic nie załatwiłam. Dzisiaj ranek znowu pochmurny:( x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki lukrowane:-D Ime słuchaj Globusika!!! Masz nic nie robić,możesz oczami tylko przewracać, leżeć i pachnieć...Wracaj do zdrowia❤️ Globusiku dzięki za kawkę,z przyjemnością wypiję... U mnie na odwrót .Piękne słońce -3 było o 5 z rana. Tak jest już widno;-) Co do autka Globusiku,kupno przełożone:-( Chłopak od którego mieli zakupić,oczekuje na swoje nowe auto, jeszcze nie dojechało...kwestia paru dni... Szkoda,na święta mieli jechać swoim autkiem,a tak moje jest na celowniku:-D Jak trzeba będzie,to im pożyczę... Dobrego dnia koleżanki. Marysiu wpadaj na kawkę przedświąteczną... Luna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku Ups...Spuściłaś mnie z oka na moment a ja w tym czasie zdążyłam umyć wszystkie okna,drzwi,lustra,poprać i powiesić firany :D :D :D Jedyneczko Wczoraj pachniałam :D Sadzą...:D Piec czyściłam bo mój mąż leń...ech,szkoda gadać Było sobie słoneczko bo od godziny pada deszcz :( Marysiu Lunka Muszę jeszcze pojechać z Juniorem i jego świnką do weterynarza Ponoć świnka ma gronkowca i w związku z tym zmieniła kolor na niebieski bo w poniedziałek została wysmarowana czymś tam... Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zapraszam na kawę... Ime dostaniesz w skórę!!! Ale powiem szczerze,że zbytnio zaskoczona nie jestem:-D Cała Ime.... Ja też ze wszystkim się wyrobiłam.Wczoraj zrobiłam nawet szyszki,które są u mnie na każdą okazję;-) Dzisiaj wizyta u fryzjera;-) Globusiku co tam u Ciebie?? Wstałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Jestem po spacerze ale przed kawą. Woda wrze za chwilkę powije zapachem czarnej. Zapraszam. x Ime Proszę Cię przynajmniej przyznaj się że PRZESADZIŁAŚ z robotą. Nie mam na Ciebie sposobu żebyś posłuchała dobrych rad:) Tak sobie myślę,że szaleństwo:) dopiero przed Tobą. Czuję zapachy przedświąteczne :) czy mam rację????? Oj Ty !!!!!! x Jedyneczko a jak u Ciebie sprawy się mają???? Ja wczoraj dopięłam swego , ale dzisiaj muszę odpocząć. x Marylko, Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aż boję się wypić tu dzisiaj kawę...:O ;) Bić mnie chcecie ;) Jedyneczko Zabierz proszę Juniora do fryzjera :D Czuprynę ma taką,że Chopin by się nie powstydził :) Globusiku Ja PRZESADZIŁAM? Masz rację :D Czas do ogrodu,przesadzić to i owo :D Na razie nic nie gotuję.Zacznę w sobotę :D Pozdrowionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam Was z kawką.Wpadajcie. Ime nie bój się;-)Nie oberwiesz,już mi przeszło;-) Kolejny,słoneczny,mroźny poranek. -5* w tej chwili.. Globusiku co tam u Ciebie za oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. Dzięki za kawę. Z przyjemnością wypiję. U mnie za oknem +10 i pochmurno. Nic to wyjdę po maluskie zakupy i tyle. x Ime dość przesadzania!!!:) siadaj i pij kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Właśnie wróciłam ze sklepu.Dziki tłum:-D Sklep czynny od 6,30... Chwyciłam za mleko,chleb i w nogi;-) W drodze powrotnej zmarzłam w uszy:-D szczypie mróz, aż wierzyć się nie chce,że taka duża różnica temp. Masz cieplutko Globusiku,pozazdrościć;-) Szykuję się do gotowania bigosu.Dawno nie było... Dzisiaj pewnie nikt nie zajrzy do mojego kramiku, zajmę się kulinariami. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×