Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Maria59
Ćześć dziewczyny. Latam po lekarzach, dlatego tu nie zaglądam. Pozdrawiam Was , pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w sobotę. Dość roboty dzisiaj odpoczywamy:) Zapraszam na kawę. x Marylko W końcu możesz zadbać o siebie. Takie wizyty nie należą do przyjemności ale jak trzeba to trzeba. Życzę dobrych wyników. x Ime ale wypieliłaś ogród:) odpocznij chwilkę razem z nami. x Jedyneczko Studencik w dom :) zapanowała radość. W kuchni czuję zapach pichcenia. x Dobrego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj na kawie Globusiku:-) Nie ma dzisiaj odpoczynku,trzeba orać:-D Ale jeśli ktoś może,to nie mam nic przeciwko... Marysiu Ime Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam w nowym tygodniu. Zapraszam na kawkę:-) Co tam u Was? Wczoraj dzieci zabrały mnie na przejażdżkę nowym autem. Pojechaliśmy do WM my dziewczynki,obkupiłyśmy się w nowe ciuszki;-),a chłopaki byli na kręglach;-) W drodze powrotnej przygoda:-( burza z piorunami,powalone drzewo na drodze,korek i czas oczekiwania 2 godz. Na szczęście nie było ofiar.W drzewo uderzył piorun,spadło tuż przed autobusem ... Szybka akcja strażaków udrożniła przejazd.... Po wczorajszym upalnym dniu,dzisiaj ponuro,deszczowo. Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też witam i dosiadam się do kawy. x Jedyneczko miałaś dzień pełen wrażeń.Już straszą burze:( a lato dopiero w drodze do nas. My na wycieczkę wybieraliśmy się w sobotę. Nic z tego po południu zaczęło lać.Lało do południa dnia wczorajszego. Nie odpuściłam i przynajmniej posiedziałam wśród zieleni. Dzisiaj za to słońce budzi do życia. Wyobraź sobie ,że zapomnialam o jednym rachunku.Na szczęście nie minął jeszcze termin opłaty. Dzisiaj muszę zakończyć wydawanie miedzi. Jak się spisuje nowe autko????? x Imus daj znak:) x dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Nowe autko super... Bardzo wygodne.Przetestowaliśmy na trasie;-) Spaliło 4 litry na 100 km. Francuz,elegancki;-) Na auto od kolegi nie doczekali się,kupili po sąsiedzku. Ime gdzieżeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pachnie kawa .Myślę,że zapachem zwerbuję Was na powitanie wtorku. Dzień dobry. X Jedyneczko widzę Cię jak ponosisz roletę:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Roleta dzisiaj wyjątkowo ciężka:-( Majstra nie ma już drugi tydzień,niekończący się urlop... Mój M walczy z piecem u swojej mamy,pociekł....kupił nowy i montuje...a ja biedulka tutaj sama ze swoim kramikiem.... X Dzięki za kawkę Globusiku,postawi mnie w pionie;-) Z ledwością zwlokłam się dzisiaj z łóżka. Pochmurny dzień,gdzie te słońce ??? 28 lat temu na świat przyszedł mój K.Świętujemy dzisiaj;-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko wszystkiego naj....dla K. Wiesz ,że mój kramik też czeka na uporządkowanie. Co te piece w tym roku tak się psują. U znajomych też coś pociekło:( i najgorsze,że lutowanie nie pomoże:) x Ime mam nadzieję,że u Ciebie piec OK!!!!:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Globusiku:-) Piec u teściowej po przeżyciach:-D Ze starośc***adł.. Próba odpalania nowego,właśnie M pojechał. Szczerze powiedziawszy,to jestem na nich wściekła. Teściowa ma swoje lata...namawiałam,żeby zakupili piec na eko groszek.. NIE.. uparli się...bo...mama lubi palić w piecu. Ot i mi argument.To niech zadba jeszcze o opał,jak tak lubi:-( Wszystko na głowie mojego M ... Ot takie tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...choć do bani ;) Cała jazda do miasta na nic Miałam mieć dzisiaj wizytę do onkologa.Nie spałam pół nocy ze stresu.. Wczoraj zadzwonili,że mam termin na 18-go,ja na to,że na 19-go To niech pani przyjeżdża... Przyjechałam,idę do okienka a tam mi pani mówi,że do mnie rano dzwoniła,odebrał jakiś pan...Tylko,że numer nie był mój bo paniusia pomyliła jedną cyfrę Jedyneczko Wszystkiego dobrego dla K. 🌼 Mój teść też dzisiaj obchodzi urodziny ale wyprawiał w niedzielę W niedzielę miał mój tata i bratowa męża,więc byliśmy na trzech imprezach :D Globusiku U mnie okey,z wyjątkiem dnia dzisiejszego Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś poplątanie z pomieszaniem, można być niezadowolonym ale cóż pomyłki się zdarzają!!!! O wynik aż tak się nie zamartwiaj. Gdyby było coś nie tak już by do Ciebie dzwonili. Nazbierało Ci się dni rozrywkowych i dobrze. Moim zdaniem jest ich za mało. Dni stresujące mają przewagę. Ja jutro mam badanie oczu. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Wyniku może jeszcze nie być...Nawet nie mogłam go odebrać,gdyby już jednak był U onkologa byłam o 9.30 a wyniki od 13 dopiero Następny termin...17 maj! Zwariować można ;) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ime będziesz odbierać wynik. Trzymać kciuki. Ja po wizycie u onkologa, w piątek mam biobsję. Ile to stresu, a jakie ćwiczenie cierpliwości... Ćzekanie 2 miesiące na wizytę u specjalisty, który poświęci na pacjenta dwie minuty. Ech gadać mi się nie chce... Dobrego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stara prukwa męci i męci nie boli cię dupsko?, jak ci się nie nudzi gadanie sama ze sobą pod różnymi nikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu ❤️ Jest liścik,tylko przy nowej stronie,zacina się otwieranie Widzisz,Ty już po a mnie nawet nie przyjęto bo lekarz był chory Trzymam kciuki mocno Oby wszystko było dobrze👄 Piszę tak późno,żeby Was poinformować,że C znowu w szpitalu :( Mąż pojechał z nią godzinę temu... Marysiu,trzymaj się cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. To prawda czekanie na wynik jest ogromnym stresem. Przechodziłam przez to. Będzie dobrze. Ja dzisiaj mam badanie oczu. Duszkiem piję kawę i wybywam. Za oknem chmury i zimno. x Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Smutne nowiny przynosicie:-( Samo życie:-( Trzymam za Was kciuki....niech wszystko szczęśliwie się poukłada. Imuś za Twoją C również.Może to już czas i urodzi?? Globusiku dziękuję za kawkę. Powodzenia;-) Ja również wybywam,wiozę mamę na USG wątroby. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Oby jeszcze nie urodziła Z resztą sama jest sobie winna Ale co i jak,nie będę pisać ;) Globusiku Oby wyniki były dobre,cobyśmy się jeszcze ujrzeć mogły ;) :D Lekarze podejrzewają u C hipotrofię... Yhy! Z moim najmłodszym też tak miało być I co? Chłop jak dąb! :D Ja nie wiem po kim wnuczka ma być wielka,jak rodzice są drobni i niezbyt wysocy ;) Że mały brzuch...ja też taki miałam i to w każdej ciąży :D Pozdrawiam i miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime z mojego badania nici . Ponowne skierowanie bo wystąpił błąd techniczny. Do cholery kto badania wykonuje???? Następny termin w maju. Olewam to wszystko i tyle.!!!!!! x Imuś dzieci rodzą się z różną wagą. Wnuczki mojego brata /bliźniaczki/ są wcześniakami.Urodziły się bardzo maleńkie. W tym roku skończą dwa latka. Dogoniły wagę i rozwój. Wiem ,ze dla Was to nerwówka ale musi być dobrze. Ściskam bardzo mocno kciuki. x Jedyneczko czy już po badaniu???? x Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Biegnę do sklepiku, zabrakło chlebusia. Na rozpoczęcie dnia stawiam kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Dzięki za kawę. Mroźny,ale słoneczny poranek powitał mnie:-) Dzisiaj wywóz śmieci...muszę kubły wystawić. Imuś,będzie ok.aczkolwiek podejrzewam,że C bardzo się martwi,Wy też:-( Globusiku brak słów co się wyrabia w tej służbie zdrowia:-( U nas po badaniu USG nic tam groźnego nie ma,ale zlecone zostało jeszcze dodatkowe badanie krwi.Wynik w piątek. Dobrego dnia koleżanki Do uzdrzeni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Szybkie dzień dobry Piszę z zaprzyjaźnionego zakładu mechaniki pojazdów, zmieniam buty na letnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry poranek umila słońce. Piję kawę i czekam na Was. x Imus czy założyłaś już sandałki??:) u mnie poranki zimne więc byłoby mi zimno:) x Jedyneczko a jak Ty chodzisz w sandałkach??? x Milego dnia do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Dzwonię do żony, mówię, że wszystko stracone, biznes padł i jestem spłukany. Trzeba sprzedać auta i chałupę. Przyjeżdżam do domu, a jej już nie ma! Spakowała swoje rzeczy i się wyniosła. I dobrze. Po co mi baba bez poczucia humoru?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-D Dzień dobry Globusiku,dzięki za kawkę. Ja jeszcze w zimówkach...chociaż koła przygotowane,leżą od dwóch tygodni i czekają;-) M zmienia,chociaż Imuś mam wiele zaprzyjaźnionych warsztatów:-D Moja SAMOSIA sama musi.... Nie było czasu,bo był piec... Ha,ha,ha,zanim M podłączył nowy piec musiał rozkuć komin. Przytkany był od 30 lat,brak ciągu i wieczne kłopoty wiążące się... z tym faktem... Wiecie co znalazł w kominie??? -amortyzator z autobusu PKS (teść był kierowcą) -odważnik 5 kg. -odważnik 10 kg. -beton,tak ze dwa wiadra musiał odkuć. Zapewne zemsta majstrów:-D komuś teść nie zapłacił. X Zimno,gdzie ta wiosna??? Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ale się uśmiałam. Komin okazał się wyspą skarbów:) W końcu nie będzie problemów.Twój M to prawdziwa ...złota rączka!! Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Żimny wiatr i ciemne chmury. Ćhcę już maj. Ime mam nadzieję, że z C. już dobrze. Wnusia będzie zdrowa i raz dwa urośnie. Denerwuję się badaniem , a mam dopiero na 18 tą. Proszę o pozytywne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×