Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka Globusiku Gdzie Ty się tak załatwiłaś? Czekam na Ciebie z kubkiem malinowej herbaty :D Zdrówka Ci życzę ❤️ Jedyneczko Idę popracować do ogrodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny dziękuję za dobre serce i herbatkę. Mam zapalenie oskrzeli.Antybiotyk i życie w domu:( x Imuś o to właśnie chodzi ,że nie wiem gdzie złapałam wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Oj,no aż tak?! :O To nie dobrze :( Zapalenie oskrzeli strasznie wyniszcza organizm i jeszcze ten antybiotyk... Ale jak mus to mus Witaminki proszę mi łykać ;) Pod pierzynką leżeć i nosa z chaty nie wyściubać ;) :D Wspominałam Wam,że Tataśki dorobiły się w ciągu tygodnia trzech jajek? Co ja z pisklakami zrobię,jeśli się wyklują? :O Chyba podeślę Wam...:D :D :D... Spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime powiększy się rodzina Tataśków. One są kochane. Pisklęta zabieram.Może dam radę je wykarmić:) Jestem po pierwszych tabletkach. Mam nadzieję ,że cała seria wniesie poprawę:)....oby!!! x Jedyneczko popatrz ile wieści , no nie koniecznie dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No wieści nie koniecznie dobre. Noc koszmarna spędzona u mamy... Ma to samo co Ty Globusiku.Suchy,dławiący kaszel przez całą noc i jeszcze koszmar..... za ścianą u sąsiadów:-( Młode małżeństwo wynajmujące mieszkanie,dziewczynka 4 letnia... Na jej oczach 26 letni tatuś powiesił się na grzejniku. Matka w tym czasie wyszła do sklepu. Dramat... Nic wcześniej nie wskazywało na to,że mają jakieś kłopoty. Jesteśmy wstrząśnięte tą sprawą.... X Imuś chętnie przyjmę jajo:-) Globusiku życzę zdrowia,kuruj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Matko jedyna! :O Co się tam u Ciebie dzieje :O Zdrowia dla mamci 🌼 Globusiku Poprawiam Ci podusię ;) Zdrowiej nam ❤️ Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko o mój Boże:( co za tragedia.Rozpacz:( x Tak kaszel jest tak męczący,że o zaśnięciu nie ma mowy. Próbuję przetrwać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany. Bardzo polecam tabletki od kaszlu Thiocodin. Można kupić bez recepty i przyjmować również przed snem. Pani dok. od chorób płucnych poleciła. Mamie pomagają. Współczuję Ci.Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku jak nocka minęła? Zaparzyłam kawę,dasz radę wpaść na łyczka??? Imuś Jak tam C i wnusia?? termin porodu lada chwila??? Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko jestem na kawie, dziękuję. Noc była spokojniejsza.Wiem o tych tabletkach.Bardzo pomagają. Jest już nieco lepiej. x Ime jak samopoczucie C i Juniorka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kumoszki ;) Globusiku Cieszę się,że już Ci lepiej :D Ale dla efektu,poklepię Cię po pleckach,jak to robiłam moim dzieciom ;) Jedyneczko Dziękuję za czarną,choć ja blondi :D ;) C była wczoraj u mnie na obiedzie Chciałaby już urodzić :D Ja z Juniorem w ciąży,miałam podobnie 9 miesięcy na podtrzymaniu,a potem 2 tygodnie przenoszony i wyciskany ze mnie na siłę ;) Tataśki też się rozochociły :D Czwarte jajko mają :D Junior się smaruje i łyka tabletki,jest lepiej Moje roślinki,które zmarzły na tarasie,odbiły i rosną jak szalone W sumie taras urządzony więc wpadajcie ;) Przygotowuję się do kupna pomidorów Szklarnia wyremontowana,przekopana,wypielona,nic tylko sadzić :D Walczę jeszcze z trawnikiem po wertykulacji Na tej naszej piaskownicy to słabo wszystko rośnie,choć ziemi nawiozłam...już nie zliczę ile taczek :D Kończę ble ble,czas do roboty! ;) Zdrowego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,miło Was widzieć:-) Globusiku będzie coraz lepiej;-) Babcia Ime niedługo zajęć jeszcze więcej będziesz miała;-) Co tam....najważniejsze,że szklarnia stoi ;-) Obrobiłaś się ze wszystkim pracusiu na medal:-) Ja też mam pełne ręce roboty. Ciężko jest pozbierać myśli,tyle się dzieje.... Pogoda cudna. Trzymajcie się Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na ble ble przy kawie. x Imuś Twoje ręce są dla mnie balsamem. Czuję ich cieplutko na plecach. Bardzo dziękuję. Dobrze,że u Juniorka jest poprawa. Niedługo wszystko minie. Na wnusię oczekujemy wszyscy.❤️dla wszystkich. x Jedyneczko trudno się dziwić,że jesteś jeszcze w szoku. Natłok myśli i stawianie pytań to naturalna reakcja. Smutne to bardzo. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie:-) Dzień dobry Globusiku. Witam na kawie. Jak się czujesz??? U mnie wszystko wraca do normy;-) Dużo pracy,sezon w pełni. Dobrego dnia koleżanki. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Kawa czeka. Zapraszam. x Jedyneczko czuję się lepiej.Kaszel łagodnieje. Postanowiłam się zbuntować i wyjść po zakupy. U Ciebie sezon w pełni to dobrze bo miedzi będzie duuuuuużo:) x Imuś wpadaj ba blondi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie na kawie. Co tam słychać? Jak zdrowie Globusiku. Czy nasza Marylka wróciła już z sanatorium? Imuś wpadnij na kawkę. Dziewczyny ja Wam życzę szczęśliwego dnia przy dzisiejszej dacie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jeyneczko Marylka wraca już niebawem , około 15go. Czuje się jak groch przy drodze:) troszkę obskubany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Dziękuję za kawkę :D Globusiku Cieszę się,że ten paskudnik kaszel Ciebie opuszcza :D Ale czy aby nie za szybko wybrałaś się na lufry? ;) Jedyneczko No właśnie...piątek 13-go I tego dnia miałaby się urodzić moja wnuczka?! Bo C od wczoraj znowu w szpitalu Leków żadnych jej nie dają,więc... Powiedzcie mi jeszcze,dlaczego męczy mnie czasami w nocy wysoka gorączka? Szczękałam zębami jak rekin wygłodniały :D Mam to już jakiś czas i zastanawiam się skąd się to bierze Marysiu Odpoczęłaś sobie? Wpadaj do nas po przyjeździe,czekamy na wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolet jeszcze nie podnoszę ale zostawiam dzbanek z kawą ;) Szykuje nam się impreza a ja nie mam ochoty tam jechać Mam uraz...bowiem to zaproszenie na...ryby :( Skrzywienie małżeńskie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Imuś:-) Dzięki za kawkę;-) A już myślałam,że się nam coś urodziło 13-go w piątek.... Ime jak nie lubisz to nie jedź;-)po co się męczyć??? Ja tam siebie lubię i robię to co lubię:-D Jeśli chodzi o Twoje nocne gorączki,to tak sobie myślę Imuś,że Ty przegrzewasz się w dzień;-) Za dużo masz na głowie:-( Udanych połowów Deszcz kropi ponura sobota... Globusiku,a co u Ciebie???Jak się czujesz? Pozdrawiam Was pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Ha ha :D Toś mi wystawiła recenzję lekarską :D :D :D ...nie pojechałam...masz rację...po co się męczyć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hejka Dziewczyny. Dziękuję za kawusię. x Czuje się lepiej ale dalej jadę na antybiotyku. Najważniejsze,ze ustępuj***ardzo uciążliwy kaszel. x Imus dobrze,że nie pojechałaś. Odpoczywaj w oczekiwaniu na narodziny wnusi. Zastanowiła mnie gorączka w nocy. Może nosisz jakiegoś parszywego wirusa.Jeśli dalej tak będzie idź do lekarza.Gorączka bardzo osłabia i przez dzień chodzisz pewnie zmęczona. Czekam razem z Tobą na wnusię❤️. x Jedyneczko ja gramolę sie w górę:) dzisiaj jestem bardzo leniwa. Lubie takie dni .Będę się słaniać po mieszkaniu:) x Imuś Czekamy na wieści! x Dobrego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Odpaliłam komputer,żeby sprawdzić czy już wnusia nam się urodziła;-) Ime nic nie donosi.... Zimna Zośka wieje dzisiaj okrutnie. Całą noc lało.... Cieszę się dzisiejszą bezrobotnością i turlam się w zaciszu domowym. Michał Szpak pięknie zaśpiewał wczoraj.Oglądałyście Eurowizję? Przyznam się szczerze,że ja pierwszy raz oglądałam,byłam bardzo ciekawa występu Michała.I nie zawiodłam się. Miłej niedzieli. Pa. Globusiku Ime Marysiu dotarłaś już do domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ha ha Jedyneczko ja też wpadam do naszego gniazda.czekam na wieści o Ime:) Po długiej przerwie wczoraj oglądałam Eurowizję.podobnie jak TY Panam Michałem jestem zachwycona.Jak dla dla mnie 8 miejsce to jego wielki sukces i nasz też. Bywało ,że nasze reprezentantki nie wchodziły do finału. Jedyneczko u mnie deszczu niet. Szkoda bo jest sucho .Wiatr bardzo silny wysusza jeszcze bardziej. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry Zapraszam na kawę :) Ja też pierwszy raz ogladałam Eurowizję, uwielbiam piosenkę Michała a Ukraina wcale a wcale mi się nie podoba:( C wyszła w sobotę ze szpitala Jadę z nią dzisiaj na KTG Jutro onkolog a po jutrze jedziemy na pogrzeb mojej cioci, do Bydgoszczy Leje u nas od wczoraj i z tego się bardzo cieszę bo susza na Kaszubach, mój zraszacz trochę odpocznie:) Marysiu, czekamy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z zimnem zaczynamy poniedziałek. Zapraszam na kawę. x Ime Przed Tobą wizyty. Przede mną też. Dzisiaj wybieram się na badanie kontrolne. Wnioskuję,że C i wszyscy jesteście w oczekiwaniu.Trzymam kciuki. Imuś co do Eurowizji to nawet nie miałam chęci jej oglądać. Ktoś powiedział,że jest to festiwal polityki. Zgadzam się z tym.U mnie zimno , deszczu za dużo nie ma. x Jedyneczko podniosłam Ci rolety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×