Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jedyneczko hej wizyta będzie dłuższa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku jakbyś zapomniała o rogalach,to ja już kupiłam;-) Podzielę się:-D Miło Cię widzieć w dobrym nastroju:-) Wizyta zapewne sprawiła to dobre samopoczucie... Super,niechaj trwa;-) Ime jak wizyta ? dotarłyście w terminie i na czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Przepraszam za spóźnienie ale mam w domu C ;) Jedyneczko Zdążyłyśmy na wizytę...mało tego,C została pocieszona przez swojego lekarza,że dziecko dobrze się rozwija,bo w szpitalu ją wystraszyli,że dziecko za małe i takie tam Globusiku Pasowałybyście sobie z moją C :D :D Ona ma tak samo :D ;) Dzisiaj jadę z C do lekarza rodzinnego,w poniedziałek na usg do szpitala...matko...kiedy ja się ogarnę z ogrodem :O Milusiego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko oj tak oj tak:D wizyta superek:) otóż tym razem rogale kupiłam do tego masło i było drugie śniadanie. Za chwilkę idę do Pani Ani. Niestety sobotę będę miała pracującą. Syzyfy się spiętrzyły. x Imuś Kobiety w rozjazdach. C ma wielkie szczęście ,że cały czas ma Cię przy sobie. W ogrodzie wszystko urośnie!:D jeszcze noce są zimne więc nie obawiaj się ,że jesteś spóźniona:) zresztą będę Ci pomagać. Co ja słyszę:D C też jest często zakręcona.Przybijam jej piątkę:) x Marylko gdzież Ty przebywasz , czy już w sanatorium??? x Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Jestem gotowa do pracy na początek jednak kawa. Za oknem słońce ale zimno może dlatego tak cichutko.Miasto śpi:) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Babcia do wnuka: - Powinieneś więcej pomagać tacie. Możesz się od niego wiele nauczyć. - Pomagam, babciu. Dzisiaj zmienialiśmy koło w samochodzie... - I czego się nauczyłeś? - Paru słów, których wcześniej nie znałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Cześć Globusiku.. Przywitałaś mnie kawą i dobrym humorem;-) Dzięki... Słońca niet,coś wisi w powietrzu od wczoraj. Przez to jakaś przymulona jestem. Ale pracować trzeba....Sezon u mnie się zaczął.Po wertykulatory kolejka,nie mogę się już połapać. Przy okazji dowiaduję się ile to ja mam przyjaciół,znajomych,rodziny:-D Podnoszę roletę,wyjątkowo ciężka dzisiaj:-( Pa.Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Podrzuć mi jeden wertykulator ;) :D Zamiaruję zakupić ale drobne mi się nie zgadzają ;) Globusiku Ty śmieszku poranny :D Działam w ogrodzie i na balkonie ;) Miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pozdrawiam niedzielnie:) Co porabiam bez K. ? Nadrabiam zaległości w domu , ogrodzie i biegam po lekarzach. Zaglądam do wnusi, rośnie i śmieje się już do mnie. Ma 7 tygodni i już potrafi postawić na swoim. Najlepiej lubi , jak trzymać ją na rękach. Na leżenie reaguje płaczem... Coraz mądrzejsze dzieci się rodzą:) Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Już jestem i zapraszam na kawę. Mam dzisiaj wizytę u uzdrowiciela więc musiałam wstać raniutko:) x Marylko Okazuje się ,że wolnego czasu nigdy nie jest w nadmiarze. Odrobisz zaległości i pojawią się sprawy bieżące tak to już jest. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz masz problemy z psyche .Te dupki ktore Cie adoroja to zwykle internetowe lizod**y ktore chca natobie pozal sie boze poooooetko pozerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Siemka Widzę, że dzisiaj się zmówiłyśmy... Ja też u lekarza, z C w szpitalu na KTG Piszę z telefonu, więc tak krótko Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry u mnie załatwianie spraw ciąg dalszy. Na początek szybka kawa . x Ime rzeczywiście wszystkie zaliczamy lekarzy.Przed C wizyt będzie sporo.Żeby niczego nie przeoczyć dobrze,że tak jest. x Jedyneczko była s z Mamą na wizycie planowanej czy źle sie poczuła??? x Do uzdrzeni i trzymajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dzięki za kawkę:-) Mama bardzo źle się czuła,zawiozłam ją na SOR. Kilka godzin kroplówek i jak nowo narodzoną zabrałam do domku:-) Wczorajsze zdarzenie zmusiło mnie do przeniesienia mamy do innego rodzinnego lekarza. Niestety ciepłe i miłe słówka nie zawsze pomagają w leczeniu, emerytowana p. doktor rzadko podejmuje decyzje w leczeniu, nospa na receptę i to wszystko:-( Globusiku jeżeli załatwiasz sprawy przychodniowe,to Ci współczuję. Kolejny pochmurny,deszczowy dzień. Imuś mam nadzieję,że u Was wszystko ok. Chodź na kawę i opowiadaj... Marysiu Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szlaban pokonany. Jedyneczko odnalazłyśmy się:) Na szczęście dla mnie jutro ma być spokojnej. Bardzo dobrze zrobiłaś ,że zmieniłaś lekarza. Dużo jest takich uzdrowicieli. Dawno powinny zajmować bujany fotel w domach. Mój lekarz natomiast nie bierze na siebie odpowiedzialności i kieruje do specjalistów. Dla mnie to jakiś cyrk!!!!! Szkoda,że przyszło mi żyć z cyrkiem na co dzień:) No dobra nie biadolę już ,Pusio zaprasza do łóżka:) x Dobrej nocy i do jutra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Wpadajcie na kawkę. Luna blondi jak zwykle czeka na Ciebie;-) Odezwij się... Globusiku widzę,że u Ciebie rodzinny lekarz też do bani:-D Dzisiaj masz wolne???Odpoczywaj więc ;-) Leje.....wczoraj też lało i jutro ma padać:-( Globusiku,dzieciaki wczoraj kupili auto. Byłam na próbnej jeździe;-) No i wszyscy zadowoleni.... Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Jedyneczko tak jestem na zwolnionych obrotach.Delektuję się kawą. Gratulacje !!!! niech się autko spisuje jak najlepiej. Dzieci nie będą podbierać Twojego:) U mnie chwilowa przerwa , deszcz odpoczywa:) x Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień deszczowy ;) :D Jedyneczko Dziękuję za czarną 👄 Zostałaś choćby dopuszczona do nowej kierownicy? ;) :D Niech się dobrze jeździ :D Globusiku Masz rację z tym bujanym fotelem ;) Moja bratanica,będąc w ciąży,zaczęła krwawić...wiekowy lekarz w szpitalu,chciał tę ciążę usunąć :O Dziewczyna się nie zgodziła! No i miała rację... U mojej C wszystko okey :D Został dobry miesiąc do porodu... I będę babcią pełną gębą :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Babciu Ime,to już niedługo:-) Ale ten czas leci. Cieszę się,że wszystko ok. Do kierownicy nie dotykam ...cudzej:-D Tak ogólnie rzecz biorąc to nie pcham się puki co:-) Niech się nacieszą. U mnie wciąż pada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie. W końcu znalazło się cuś w mojej lodowce. Na kuchni pokrywki skaczą:) x Imuś ale fajnie już niedługo będziesz prawdziwą babcią. Wyobrażam sobie szaleństwo rodziny::D Myślę,że to dobry czas na narodziny. Wiosna , lato maleństwo będzie rosnąć na świeżym powietrzu. x Jedyneczko u Ciebie ostatnio mocno polewa:)u mnie rozpogodziło się dlatego bez obaw poszłam po zakupy. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jedyneczko Bardzo bezpieczna teoria ;) :D Czyli,że ja nie powinnam się dotykać również mężowskich kierownic ;) Ale mąż chyba mój,nie obcy! :D Tyle,że samochód ani jeden..mój ;)Moje są tylko dzieci,zwłaszcza jak wrzeszczą-jeeeeśśćć! :D Globusiku Co tam pichcisz? Daj kawałek...;) U mnie też cały dzień lało a tyle planów miałam w ogrodzie ;) Ale co się odwlecze to nie...zając :D Deszcz potrzebny,beczki się zapełniły i będzie czym podlewać :D Wszystko zaczyna pięknie kwitnąć,zielenić się...ech :D Marysiu Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie ❤️ Lunka Ciebie również 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Ciemne chmury . będzie deszcz.W domu też ciemno. Woda gotowa , będzie kawa. Zapraszam. x Imuś pierwszy raz zrobiłam młodą kapustę. Jeszcze jej nie jadłam. Nie wiem czy mogę Was częstować.Jeśli nie jest dobra będzie mi wstyd:) U mnie również zrobiło się zielono.Wystarczyło kilka dni ciepłych. Ime nałapałaś deszczówki.Trzeba w niej myć włosy .będą piękne:) x Jedyneczko zaczarowałaś deszcz??? x Marylko , Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko nie musisz iść , zrobiłam zaopatrzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,jestem z powrotem:-) Globusiku zakupiłam,ale dzisiaj piję Twoją,dzięki... Do kawy chrupiące rogale;-) Dziwne,w sklepie nie było nikogo? Pochmurnie Globusiku i u mnie,zieleni jeszcze nie widać, chociaż zimno nie jest i ciągle pada. Imuś Twoja wola:-D Również ubolewam nad tym iż w swoim ogródku nie mogę nic zrobić:-( Ale, tarasik jest już gotowy,huśtawka czynna;-D zapraszam na bujanie.... Globusiku nie gotowałam jeszcze młodej kapuchy,podsunęłaś mi pomysł;-)do niej ze dwie garście koperku,wreszcie poczułabym zapach wiosny. Puki co, zanurzam chochlę w Twoim garnku;-) Dobrego dnia Wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Witam Was w słoneczny poranek. Świeci słońce,wreszcie. Zapraszam na kawkę. Byłam na zakupach,studencik dzisiaj przyjeżdża... Nie było go dwa tygodnie.Stęskniłam się;-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. Dzięki za kawę. Przyspieszyłam , myślałam ,że dzisiaj sobota. U mnie mgła i ziiiiiimno. x Dobrego piątku i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×