Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witaj Marysiu ❤️ Miło,że nas odwiedziłaś :D Twoje wizyty są krótkie i rzadko tu wpadasz,tym bardziej się cieszę,że o nas nie zapominasz :D Dziękuję Ci z całego ❤️-ca za gratulacje ;) U mnie też padało i to dość mocno Burze krążą nad naszym domem niemiłosiernie i odkąd tu mieszkam,boję się ich coraz mocniej ;) Parno się zrobiło ale deszcz potrzebny :D Globusiku Daj,otrę Ci te łzy ;) Co prawda mieliśmy trochę napięcia,bo wnuczka nie robiła siusiu od porodu a to by oznaczało problemy z nerkami ale przed chwilą dostałam sms od C,że mała się...posiusiała :D Czyżbym się stawała rasową babcią? :O Ups...psieplasiam :D Miłej i spokojnej niedzieli,z dawką romantyzmu lub odrobiną szaleństwa,co kto woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ,Marylko . x Dziewczyny miałam to szczęście,że widziałam śliczną kruszynkę Liliankę. Mówię Wam już pokazuje swoją siłę. Złożone dwie piąstki w górze mówią kto będzie rządził:D x Milej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę.Zapowiada sie się upalny i duszny dzień. x Jedyneczko koniec miesiąca więc będziesz walczyć z papierzyskami:) x Imuś pierwsze koty za płoty. Siusiu było !!!!!:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Witaj Globusiku. Tak,goni mnie koniec miesiąca. Mojego ulubionego.... Maj w tym roku był wyjątkowo piękny... Co prawda opadów za mało.... Babciu Ime mówią w radiu,że nawałnice u Was przeszły...wszystko ok? Marysu również Cię pozdrawiam,a jak tam ma się Twoja wnusia niedawno urodzona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Dzisiaj będzie apogeum burz,już się boję :O Jak do tej pory nie było tak źle ;) Tym bardziej,że jadę po dwie panie do szpitala Dzisiaj wychodzą :D Córka ma problem z karmieniem :( Mała tak ciągnie,że już krew się polała Globusiku Ty mi tu oczu nie mydl ;) :D Jak Twoje choróbsko? Poszło sobie mam nadzieję? ;) Poproszę o sprawozdanie ;) :D Marysiu Ile teraz ma już Twoja wnusia,bo nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Moja wnusia ma 3 miesiące, na imię ma Małgosia. I już uśmiecha się do babci. Dzieci szybko rosną. Niedługo Lilka będzie się śmiała do Ciebie -Ime. Dziewczyny pozdrawiam Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Marysiu Jak ten czas leci ;) Małgorzata,królewskie imię :D Jedyneczko Dziękuję za truskawki ❤️ Globusiku Gdzie przepadłaś? ;) Ja się wczoraj najeździłam :O Najpierw odebrałam ze szpitala dwie panie...przyjechaliśmy do domu a tu po 15 minutach,zięć dostaje telefon,że nie dali nam papierów wnuczki Musiałam jechać drugi raz do miasta Z papierów wynikało,że urodził nam się...wnuk,który ważył 4 kg! :D :D :D Dobrze,że dzieci nie zamienili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry w czerwcu:) zapraszam na kawę. x Tym razem maj pożegnałam bez żalu. Więcej siedziałam w domu niż poza . Może czerwiec będzie łaskawszy. x Ime Śmiechu warte. Zamiast Lilianny mógłby być może jakiś Karolek:) Jestem ciekawa jak minęła nocka we własnym domku najważniejszej osóbki:) x Jedyneczko miesiąc zakończony????? x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Globusiku No,jesteś nareszcie :D Choroba zmusiła Cię do siedzenia w domu,w maju Teraz będziesz uważać na siebie,więc czerwiec zapowiada się dla Ciebie bardziej łaskawie ;) W sumie mógłby być i Karolek bo wnuczka robi się coraz bardziej podobna do zięcia :D Nocka minęła spokojnie bo C dokarmia butelką ;) Nie ma tyle pokarmu,żeby mała najadała się do syta Jedyneczko Dalej z noskiem w papierach siedzisz? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) No wreszcie...po wczorajszych nawałnicach Komputer nie odpalił. Mam nadzieję,że wszystko już będzie ok. Miesiąc zakończony,co nie znaczy,że mam mniej roboty papierkowej. Księguję;-) Trzymajcie się moje kochane Mnie zamienili dzieciaka w szpitalu. Na pierwsze karmienie przynieśli mi dziewczynkę. Byłam skołowana....myślałam,że mam amoki po narkozie... jak skończyłam karmić wbiegła położna z przeprosinami:-D Babciu Ime zdarza się:-) nie tylko u nas:-D Globusiku wyzdrowiej nam!!! Marysiu pozdrawiam Pa,pa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime, a skąd wiesz ,że te nie podmienione to by były grzeczniejsze:-D Porządnie popadało. Przez ostatnie dni,tylko burze wietrzne przechodziły. Teraz świeci słoneczko i paruje to co spadło. Po pracy jadę z prezencikiem do dzieci. Oczywiście PIZZA :-D na specjalne zamówienie. Mamka jeszcze w szpitalu,ale znacznie lepiej się czuje. Mam nadzieję,że jutro ją wypiszą. A za ścianą będzie niespodzianka,nowi lokatorzy wprowadzili się. (to jest to mieszkanie,w którym powiesił się chłopak) Gotuję barszczyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko A stąd wiem,że cudze zawsze grzeczniejsze :D :D :D U mnie podobna pogoda... Cieszę się bardzo,że z Mamką już lepiej :D Zdrowia dla niej ❤️ Pizza?! :D Mam ślinotok :D Chyba nie chciałabym mieszkać w takim mieszkaniu :O Poproszę barszczu...:D ;) Tylko jeden kubek...taki naparsteczek choćby...;) Nie? 😭 Pozdrowionka moje miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej zapraszam na kawę. x U mnie pogoda duszna. Każdego dnia popada deszcz ale bez burz , pada tak spokojniutko. x Ime Wnusia ma apetyt i to bardzo dobry znak. Babcia Ime je mniej niż wróbelek:) więc ktoś musi jeść w tej rodzinie:) Cieszę się ,że jest wszystko OK. x Jedyneczko Mama troszkę poleżała w szpitalu oby wróciła podleczona. Powiem Ci .że nie mogłabym zamieszkać w mieszkaniu gdzie wydarzyła się taka tragedia. x Dobrego dnia do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wpadłam jak burza na kawę do Ciebie Globusiku. Od rana maraton. I jeszcze synową do lekarza teraz zawiozłam. Od dwóch tygodni namawiałam ją delikatnie,żeby nie urazić ;-) na wizytę u dohtorów,zasmarkana...zatoki...teraz ucho... X Co do zamieszkania po sąsiedzku....zgadzam się z Wami. Wyobraźcie sobie kto tam zamieszkał.... Sąsiadka z góry.Miała mniejsze mieszkanie,a to co się stało, wcale jej nie przeszkadza,ani jej dzieciom(dwoje w wieku młodszoszkolnym) X Ime zjadła byś pizzę prawie o północy:-D O tej porze ja już pierwszy sen zaliczyłam;-) Ale na barszczyk zapraszam jeszcze jest... Globusiku ,a jak Ty się czujesz??/ Marysiu wpadaj na kawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Burze szaleją a u mnie rozebrali drogę, będzie nowa i nowe chodniki. Chodzimy po błocie jak za króla Ćwieczka. Zastanawiam się jak synowa wyjdzie z domu z wózkiem. tak do 15 lipca. Ime pewnie codziennie zaglądasz do wnuczki? Jedynko też nie chciałabym mieszkać w tym mieszkaniu. Pozdrawiam i zapraszam na kawę. Globus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu:-) Więc to Ty byłaś:-) Przechlapane macie z tą drogą... Przemęczycie się trochę,a potem będzie już tylko lepiej;-) W moim mieście też remonty dróg,przejazdu kolejowego. Korki niesamowite. Przesiadłabym się na rower,ale mój rower😭 jest u teściowej:-( Mój ślubny oddał jej,bez mojego pytania:-( Teraz tłumaczy się,że chciał mi nowy kupić....ściema:-D i takie tam ;-) Ime pewnie dzisiaj ma dyżur u wnuczki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Jaki dyżur! :O Młodzi muszą sobie radzić sami,ewentualnie córka dzwoni do mnie,a na miejscu mają mamę zięcia ;) Nie mam zamiaru nachodzić młodych bo tego nie chcą ;) Marysiu Przechlapane ;) Dosłownie i w przenośni... Może jak przestanie padać to będzie można przejechać wózkiem? Globusiku Mój syn się mnie pyta...a po co mama w ogóle je? Znowu ubyło mi kilogramów :D Ale nie ma tego złego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś:-D Zechcą jeszcze nie raz;-) Dobrze mówisz,niech sobie radzą;-) Ty masz przecież jeszcze jedno dziecko na stanie:-) X Kolejny bardzo ciepły dzień u mnie. Jutro przyjeżdża studencik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nawiązując do mojego studencika,wybiera się z koleżanką do Włoch.Zakupili już bilety na samolot. Zastanawiałam się czy przejdzie przez bramkę na lotnisku baz hałasu:-D Ma tytanowe klamerki po operacjach w czaszce i na nodze ... No i się uspokoiłam.Poczytałam sobie w necie,nie ma obaw... Bramki mają za słabe czujniki,wykrywacze raczej nie zabrzęczą.. X Mama jeszcze w szpitalu. Miała dzisiaj echo serca,po powrocie z badania w swojej sali zastała puste łóżka:-D Wszyscy poszli do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jedyneczko kochana :D Mój brat ma ten tytan w biodrach,też jest po wypadku Nie bój nic,przejdzie przez bramkę,choć mój brachol,na wszelki wypadek wozi ze sobą dokumentację medyczną :D Co do dzieci,to na stanie mam dwóch synów ;) Niby starszy mieszka na dole,u babci ale i tak,więcej czasu i...posiłków,spędza u nas :D Zaczyna gadać ludzkim głosem :D :D :D Kiedy wychodzi Twoja mamka? I czy aby te sensacje sercowe,nie mają coś wspólnego z pogodą? Wnuczka... Jestem na żądanie :D Jak córka,kiedy karmi :D :D :D Życzę wszystkim spokojnej nocy,choć wiem,że przeczytacie to dopiero jutro ;) Myślami i sercem,jestem z Wami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie , cza na kawę. Zapraszam. x Ostatnie dni zaowocowały wydarzeniami.U każdej tyle się dzieje. Życie urozmaicone:) x Ime Przyznaję,że ja po narodzinach syna nie byłam taka dzielna jak C. Polegałam na mamie. Z tego co piszesz doskonale sobie radzą. Jeżeli nie potrzebują Twojej pomocy nie ma co się wciskać . Jeśli chodzi o mnie to małymi krokami idę do przodu. Ime przyznaję obiektywnie,że zaniedbałam oskrzela .Takie myślenie, że ....to minie... do niczego dobrego nie prowadzi. Teraz ponoszę konsekwencje:( Ale nic to jakoś będzie:) Co do wagi to mnie również ubyło .Nie jestem z tego zadowolona. x Jedyneczko Dobrze,ze ...E... przekonałaś i zwiozłaś do lekarza. Nasz Junior zmaga się z anginą. Jak widzisz u mnie też się dzieje:) x Marylko zakładaj kalosze i przychodź na kawę. x Dobrego dnia , hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Dzięki za kawkę jak zwykle z Tobą smakuje lepiej;-) Oj dzieje się Globusiku,dzieje:-D Moja mama też zaniedbywała wiele chorób:-( Teraz każde przeziębienie zapaleniem płuc się kończy... Imuś bardzo się cieszę z postępów Twojego starszego:-D Życzę mu jak najlepiej,obyś jak najmniej trosk miała z jego powodu. A Twój Junior kończy gimnazjum w tym roku? Marysiu wpadaj na kawkę:-) Przyjemnie jest widzieć Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami późno ;) Chciałam szybciej ale wystąpiły problemy z laptopem :( Byłam dzisiaj z Mamcią w Gdańsku,w przychodni Kopernicus Pamiętacie moją alergię na PPD? To ta sama przychodnia,w której byłam u alergologa Byłyśmy umówione na konkretną godzinę ale jak to w życiu bywa,swoje trzeba było odczekać :( Globusiku Moja C też jest nieporadna,wszystko ogarnia zięć ;) Ma wolne od pracy,żeby zajmować się swoimi paniami :D Ja musiałam radzić sobie sama To była era bez auta i komórki a teściowa to latawiec ;) Córki też nie urodziłam o mało co w domu bo nikogo nie było a ja bez kontaktu ze światem... Wiadomo...mieszkam tam,gdzie bociany zawracają :D :D Za te oskrzela,to Cię osobiście przełożę przez kolano!!! ;) W swoim czasie,coś mi obiecałaś...:O I jeszcze ta waga w dół :( Oj,chyba pora mi się wybrać do Ciebie :D Jedyneczko Junior w przyszłym roku kończy gimnazjum...o ile zda do następnej klasy :O Ma poprawki ale czy je zda? Jak to jest,że synowie moi,mają łeb jak sklep ale nie chce im się? Chciałabym wiedzieć tylko jedno jeszcze... A co z Twoim zdrowiem? Dbasz o siebie? ;) Marysiu Czekamy na Ciebie ❤️ Pozdrawiam dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki:-) Zapraszam na kawę... Chmury się kłębią,może coś spadnie.... Imuś myślę,że taki stan u C jest przejściowy;-) Ta niby niezaradność...da radę tak jak każda kobieta... instynkty jej pomogą;-)i dobry mąż:-D A co do Twojego Juniora,przecież wiemy ,że zdolny,tylko leniwy;-) Weźmie się w garść i ogarnie...jeszcze trochę czasu zostało. Odpowiadając na Twoje pytanie względem mojej osoby,odpowiem Ci,że i owszem,dbam o siebie;-) O, wczoraj np. byłam u fryzjera:-D Imuś brak mi czasu,muszę opiekować się innymi... X O ważnej sprawie Was nie powiadomiłam.... Na RODOS mamy zajączka,takiego maciupkiego,w dłoni się mieści. Maja sąsiadka wyprowadzała Puśkę i Miśkę wieczorkiem i znalazła szaraczka na drodze. Wspólnie go hodujemy:-D Ma już tydzień,nazywa się Czaruś;-) Kupiłam mu maciupką buteleczkę ze smoczkami,ładnie ssie z niej, karmimy mlekiem skondensowanym. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×